Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI…

Yayınlanan

açık

suzuki SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI… suzuki v storm bodrum da tanitildi 1
  • suzuki SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI… mehmet tosun banner 2
  • suzuki SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI… Hakan Durna SM Con 05

2017 yılının yeni ürünü Suzuki Vstorm 650 başta olmak üzere yedi yeni modelin tanıtımı yapıldı

Suzuki motosikletlerinin yeni model tanıtımı için üç ülkeden gelen onlarca Suzuki tutkunu, Bodrum’da buluştu.

Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan “Suzuki motosikletleri teknoloji,i performans, güvenirlik ve yakıt tüketimi açısından çok önemli bir motosiklet. Bu yıl 7 yeni modelle bu pazara giriş yaptık.Sürüş güvenliği ve bir motosikletten beklenenden çok daha fazlası bu modellerde var” dedi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenen 9. Ulusal ve 2. Uluslar arası Vstorm Buluşması Turgutreis mahallesindeki Lablanche Otel’de yapıldı. Türkiye Bulgarıstan ve Yunanistan’dan yaklaşık 300 Suzuki tutkununun motorları ile birlikte geldiği buluşmaya Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Satış ve Pazarlama Müdürü Eren Yüksel, Pazarlama Müdürü Umut Ceyhun, Teknik Destek Uzmanı Murat Evren, Pazarlama İletişim Koordinatörü Nihat Germeyan katıldı.

TURU ANLATTI MOTOSİKLET KAZALARINA DİKKAT ÇEKTİ
Düzenlenen toplantıda geçtiğimiz yıl Türkiye’den 12 bin km. yol kat ederek Türkiye -Norveç Nordkapp turunu tamamlayan Özhan Ünverdi ve Aliye Saygı’nın sunumu ile tur yolculuğu sinevizyon eşliğinde anlatıldı. Ünverdi, motosiklet kullanmanın bilinçli eğitimden geçtiğini ve kazaların büyük çoğununu eğitimsizlikten ve yeterli kıyafet giyilmeden motosiklete binmekten kaynaklandığını belirterek “Motosiklet kullanıcılarının tamamen korumalı kıyafet giymesi zorunlu.Ayrıca güvenli sürüş eğitimi almalı, ve en önemlisi ise yavaş gitmeli;kasksız motosiklete binmemeli, yol üzerindeki kavşak, kamyon ; traktör ve diğer araçlarla belirli bir mesafe korunmalı ve öngörülü olabilmeli. Bir motosiklet sürücüsü on 15 saniye sonra neler olabileceğini mutlaka tahmin edebilmeli, her an durabileceği hızda seyretmeli, ancak bu şekilde ölümlü ve yaralamalı kazaların önüne geçebiliriz” dedi.

suzuki SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI… suzuki v storm bodrum da tanitildi 2

SUZUKİ DÜNYANIN TERCİH ETTİĞİ MOTOSİKLET OLDU
Ünverdi’nin ardından Eren Yüksel yeni Suzuki Vstorm 650 ABS motosikletinin tanıtımını yaptı. Yüksel Suzuki motosikletlirinin güvenli ve emniyetli sürüş önceliğininin olduğunu teknolojik olarak Euro3 normlarından Euro 4 normlarına geçildiğini belirterek “Motosikletlerimizin güvenliği ve kalitesi sonucunuda bu markayı tercih edenlerin sayısında rekor artış oldu.2002-2015 yılları arasıda tam 237.200 kişi Vstorm motosikletleri kullanmayı tercih etti ve dünyanın en çok satan modeli olma özelliğini korudu” dedi.

Suzuki genel müdürü Ümit Karaarslan yaptığı açıklamada, Suzuki motosiklet kullanıcılarını VStorm Kulübü ile birlikte buluşturmaya devam edeceklerini ve yeni modelellerle birlikte dünya turlarına sponsor olduklarını belirterek “Suzuki Vstorm kulübü iyeleri ile birlikte düzenlediğimiz etkinlikte yeni modellerin tanıtımını yaptık. Suzuki motosikletleri teknoloji,i performans, güvenirlik ve yakıt tüketimi açısından çok önemli bir motosiklet. Bu yıl 7 yeni modelle bu pazara giriş yaptık. Bugün Vstorm’ un 650’sinin tanıtımını yaptık , ve haziran ayından itibarende diğer yeni modeller gelecek. Ülkemizde motosiklet kullanımı kalite bazda yaygınlaşmaya devam ediyor.Yani kaliteli motosiklet kullanıcısı artıyor. Çünkü insan hayatının önemi , kaliteli sürüş güvenliği çok önemli distribütör olarak biz bunlara çok önem veriyoruz. Şehirleşme ile birlikte motosiklet kullanımıda artarken gördüğünüz gibi motosiklet tutkunlarının bir yaşam haline geliyor” dedi. Karaarslan ve Yücel organizasyona katkısı olanlara plaket vererek teşekkür etti. Toplantıya katılanlar yeni Suzuki Vstorm 650 ABS motosiklet ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

suzuki SUZUKİ YENİ MODELLERİNİ BODRUM’DA TANITTI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK….

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK…. Hacettepespor sekiz haftadir yenilmiyor 657087
  • bodrumspor BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK…. mehmet tosun banner 2
  • bodrumspor BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK…. Hakan Durna SM Con 05

Ligin 28. Haftasında Bodrum Belediyesi Bodrumspor Hacettepe’yi konuk ediyor. 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta son 3 maçından mağlubiyetle ayrılan ve ligde 9’uncu sıraya gerileyen Bodrum Belediyesi Bodrumspor, son 3 maçında 2 mağlubiyet 1 galibiyet alan 14’üncü sıradaki Hacettepe karşı karşıya gelecek. Evinde oynayacağı bu maçta bir çıkış yakalamak isteyen Bodrumspor, hazırlıklarını tamamladı. İki takım arasında ligin ilk devresinde oynanan maçı yeşil beyazlı ekip deplasmanda 2-1’lik skorla kazanmıştı. 24 Mart Pazar günü Bodrum İlçe Stadı’nda oynanacak müsabaka saat 15.00’da başlayacak.

bodrumspor BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK…. Bodrumspor   negol deplasmaninda 3

bodrumspor BODRUMSPOR BU HAFTA HACETTEPEYİ KONUK EDECEK…. mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ,HAZİNEYE OLAN BORÇLU BELEDİYELER İÇİNDE TÜRKİYE GENELİNDE 3. SIRADA…..

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla büyükşehir hazineye borçlu belediyelerde 3. sırada MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ,HAZİNEYE OLAN BORÇLU BELEDİYELER İÇİNDE TÜRKİYE GENELİNDE 3. SIRADA….. mugla buyuksehir konservuatuar 2
  • muğla büyükşehir hazineye borçlu belediyelerde 3. sırada MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ,HAZİNEYE OLAN BORÇLU BELEDİYELER İÇİNDE TÜRKİYE GENELİNDE 3. SIRADA….. mehmet tosun banner 2
  • muğla büyükşehir hazineye borçlu belediyelerde 3. sırada MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ,HAZİNEYE OLAN BORÇLU BELEDİYELER İÇİNDE TÜRKİYE GENELİNDE 3. SIRADA….. Hakan Durna SM Con 05

Hazine ve Maliye Bakanlığı, en çok borcu olan belediyeleri açıkladı. Bakanlığın verilerine göre en çok borcu olan belediye 6 milyar 66 milyon lira ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi oldu. Kocaeli’ni 2. sırada Adana ve 3.sırada Muğla takip etti.

TOPLAM BORÇ 11 MİLYAR 471 MİLYON TL

Belediyelerin Hazine ve Maliye Bakanlığı’a borçları artıyor. Bakanlığın verilerine göre, Mart ayı itibarıyla belediyelerin ve bağlı idarelerin toplam borç tutarı 11 milyar 741 milyon liraya ulaştı. 135 milyon liralık borcun vadesi geçerken 8 milyar 683 milyonu anapara, 2 milyar 922 milyonu diğer olmak üzere 11 milyar 605 milyon liralık borcun vadesi henüz gelmedi.

İLK 3 SIRAYI AK PARTİ, MHP VE CHP’Lİ BELEDİYELER PAYLAŞTI

Birgün’de yer alan habere göre; en borçlu belediye 6 milyar 66 milyon lira ile AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olurken bunu 1 milyar 99 milyon lira ile MHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi izledi. Borçlu belediyeler sıralamasında üçüncü sırada 655 milyon liralık borçla CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Su ve Kanalizasyon İdaresi yer aldı.

DİĞER BELEDİYELER

“En borçlu belediyeler ve bağlı idareler” sıralamasına giren diğer belediyeler şöyle:

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi GASKİ (AK Parti) 426 milyon TL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi (AK Parti) 423 milyon TL

Bursa Büyükşehir Belediyesi (AK Parti) 359 milyon TL

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (AK Parti) 243 milyon TL

Antalya Büyükşehir Belediyesi (AK Parti) 208 milyon TL

BORÇLARINI ÖDEYEMEDİLER

135 milyon lira ile borcunun vadesi geçen belediyeler sıralamasında ilk sırada MHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi yer alırken bunu 110 milyon lira ile Ankara Büyükşehir Belediyesi izledi.

Kayyum tarafından yönetilen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi de 11’er milyon liralık borcunu vadesinde ödeyemedi.

 

Kaynak:haberler.com

muğla büyükşehir hazineye borçlu belediyelerde 3. sırada MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ,HAZİNEYE OLAN BORÇLU BELEDİYELER İÇİNDE TÜRKİYE GENELİNDE 3. SIRADA….. mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

orhan dinç BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ… orhan dinc bakan mehmet ersoy 1
  • orhan dinç BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ… mehmet tosun banner 2
  • orhan dinç BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ… Hakan Durna SM Con 05

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bodrum’da Turizmciler, muhtarlar ve bazı STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Konferans salonunda Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan adayı Op.Dr. Tahir Ateş’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya, Bakan Mehmet Nuri Ersoy ‘un yanı sıra AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, ilçede görev yapan muhtarlar ve STK temsilcileri ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları katıldı.

Bodrum’u çok önemsediğini belirten Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhurbaşkanımız döneminde ilk defa turizm stratejik sektör ilan edildi. Bodrum’u Türkiye’nin markası olarak görüyoruz. Uçak tarifeli seferleri kademeli olarak arttırılıyor. Uzun süreden beri her yıl Bodrum’da bulunmamım da Bodrum açısından bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Bodrum’un turizme bakış açısının değişmesi gerekiyor. Biz bugün ağırlıklı olarak Bodrum’un sorunlarını konuşmaya, neler yapabiliriz, 2023 dönemine kadar ne faydamız olabilir, onları konuşmaya geldik. Ben bugün sizlerin sorunlarını dinleyeceğim, kafamdakileri anlatacağım. Gerekli notları alacağım.”

orhan dinç BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ… orhan dinc bakan mehmet ersoy 3

Kissebükünde Deniz Ticaret Odası’nın projesini hayata geçireceğiz…

Toplantıya katılan bazı STK temsilcilerinin soruları üzerine açıklama yapan Bakan Ersoy şöyle konuştu:

“Biz hükümet olarak yasalar çerçevesinde hareket ederiz. Yasal olmayan her şeyin karşısındayız. Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesinin Kissebükü ile ilgili verdiği çok güzel bir proje var, onu hayata geçireceğiz. Buradaki arkeolojik kalıntıları gün ışığına çıkarıp, koruma altına alıp yat turizmine açacağız. Kissebükü yapılaşmaya kapalı olacak. Ayrıca Yalıkavak-Küdür Mevkiindeki yapılaşmaya da son veriyoruz. Orada barakalar yıkılacak iskele kazıkları sökülecek.” dedi.

orhan dinç BAKAN ERSOY: KİSSEBÜKÜ’NDE DENİZ TİCARET ODASININ PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu

Son Haberler