Bizimle iletişime geçin

EKONOMİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI…

Yayınlanan

açık

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 1

Muğla Büyükşehir Belediyesi, maaş ödemelerinde personeli için çalıştığı banka ile sona eren anlaşmasını yenileyerek çalışanlarına 2 bin 370 TL promosyon katkısı sağladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014’de Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra maaş ödemeleri için 3 yıllığına anlaştığı banka ile sözleşmesinin sona ermesinden dolayı ihale yenileyerek en yüksek teklifi veren banka ile promosyon için anlaştı. 2014-2017 yılları arasında maaş ödemeleri için Vakıfbank ile anlaşan ve çalışanlarına promosyonlarını dağıtan Büyükşehir Belediyesi anlaşmanın sona ermesi nedeni ile Muğla genelinde kapalı teklif usulü ihaleye çıkarak en yüksek teklifi veren Vakıfbank ile 3 yıllığına anlaştı. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ’de çalışan işçi, memur, sözleşmeli memur toplam 1618 personel 2 bin 370 bin TL’lik promosyon ödemesinden yararlanacak.

Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız’da ihale sonucunda belirlenen 2 bin 370 TL promosyonun çalışanlar için çok iyi bir rakam olduğunu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin promosyon konusunda çok titiz ve duyarlı davranarak bu süreci çalışanlarını mutlu edecek şekilde sonuçlandırdığını söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Vakıfbank Muğla Şubesi Müdürü Bayram Münyas Muğla Büyükşehir Belediyesi maaş ödemeleri için düzenlenen ihaleyi kazanmaktan dolayı mutlu olduklarını, belediye çalışanlarına ve vatandaşlara Muğla’da 13 şubeyle en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 3Başkan Gürün; “Çalışanlarımızın Her Türlü Hakkını Eksiksiz ve En Yüksek Seviyede Almasını Sağlıyoruz.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, yerel yönetimler olarak bugüne kadar personellerinin bütün haklardan en iyi şekilde yararlanmaları için çalıştıklarını, belediye çalışanları için bir katkı olan banka promosyonlarını eksiksiz ve en yüksek seviyede personellerine verilmesini sağladıklarını söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “2014’de Büyükşehir Belediyesi olunca imzaladığımız ve promosyonlarını çalışanlarımıza dağıttığımız anlaşmamız 2017’de sona eriyordu. Yeni bir sözleşme için Muğla genelinde bütün bankaların katılabileceği kapalı zarf usulü ihaleye çıkıldı ve en yüksek teklifi veren bankamız ihaleyi kazandı. Personelimize 2 bin 370 TL katkı sağlandı. Muğla Belediyesi iken de maaş ödemeleri için bankalarımızın verdiği promosyonları personelimize verilmesini sağlıyorduk. Bu konuda çalışanlarımızın her türlü hakkını eksiksiz ve en yüksek seviyede vermek için çaba sarf ediyoruz. Bürokrat arkadaşlarıma ve bankamıza çok teşekkür ediyorum. Personelimiz promosyonu aileleriyle güle güle harcasınlar.” dedi.

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 2

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

HOLLANDA DA BODRUM STANDINA BÜYÜK İLGİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum HOLLANDA DA BODRUM STANDINA BÜYÜK İLGİ… ARENA BODRUM FUAR 1
Bodrum Tanıtma Vakfının (BOTAV) Hollanda Utrecht Vakantiebeurs Turizm Fuarındaki standına büyük ilgi gösteriliyor.
bodrum HOLLANDA DA BODRUM STANDINA BÜYÜK İLGİ… ARENA FUARBOTAV’ın Bodrum’a gelecek turist sayısı ve turizm gelirlerini arttırmak amacıyla katıldığı fuarın 2. ve 3. gününde geleneksel olarak gerçekleştirilen tatil çekilişi yapıldı. La Blanche Hotels, Dujo Bodrum Hotel, Rixos Premium Bodrum, Işıl Club Bodrum, Goddess Of Bodrum İsis Hotel ve Zeytinada Hotel tarafından her biri ikişer kişilik olmak üzere 6 talihliye 1’er hafta, her şey dahil tatil hediye edildi.
Bodrum ve Kuşadası, Hollanda Utrecht Vakantiebeurs Turizm Fuarına, Kültür ve Turizm Bakanlığına ayrılan alanın dışında 100 metrekarelik stantlarla katılıyor. 09-13 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen Utrecht Vakantiebeurs Turizm Fuarına 700 destinasyondan 1100’den fazla katılımcı iştirak ediyor. Geçen yıl 110.000 olan ziyaretçi sayısının bu yıl fuara olan yoğun ilgi nedeniyle 125.000’e çıkması bekleniyor.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İNTERNETİNİ PAYLAŞANLAR DİKKAT! HAPSE BİLE GİREBİLİRSİNİZ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

internet İNTERNETİNİ PAYLAŞANLAR DİKKAT! HAPSE BİLE GİREBİLİRSİNİZ… ARENA   NTERNET HABER

1 Ocak 2019 itibariyle intenette adil kullanım kotası kaldırıldı böylelikle kullanıcıların belli bir kullanım sonrası hızları düşmeyecek. Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, D Smart ve alternatif operatörler yeni tarifelerinde AKK’siz paketleri uygulamaya koydular.

Halihazırda kotalı internet kullanan abonelerin kotası operatörler tarafından kaldırıldı ve limitsiz paketlere ek ücret ödemeden geçişleri sağlandı ancak yeni abone olacaklar ya da taahhüdünü yenileyen kullanıcılar yeni AKK’siz tarife ve fiyatlardan hizmet alabilecekler. Kısacası yeni müşteriler AKK’nin kalkması ile beraber yükselen fiyatlardan internet hizmeti alabilecekler. İnternet bağlantısı paylaşıldığında o kişilerin yasa dışı faaliyetlerinden siz de sorumlu olursunuz.

internet İNTERNETİNİ PAYLAŞANLAR DİKKAT! HAPSE BİLE GİREBİLİRSİNİZ… 353940 ev internetini paylasanlar dikkat 5c2f0b13845d3

Yasaklı sitelere girmeleri, sanal suçlar işlemeleri ya da terör faaliyetlerine destek vermeleri gibi durumlarda siz de suçlu durumuna düşebilirsiniz. Öte yandan operatörler tarafından da AKK’siz internete geçilmesi ile beraber ortak bağlantı paylaşımının vatandaşlar arasında artacağını bekledikleri ve bu yüzden fiyatların biraz yüksek tutulduğu belirtiliyor.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA VALİSİ BODRUM DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

MUĞLA VALİSİ BODRUM DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ… orhan dinc esengul civelek 4

Muğla Valisi Esengül Civelek, dün gerçekleştirdiği Bodrum programında İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesini ziyaret ederek, yeni yönetimine başarılar diledi.

Muğla Valisi Civelek’in ziyaretine Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğğeneral Coşkun Sel, ve Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz eşlik ederken, İMEAK DTO Bodrum Başkanı Orhan Dinç, Meclis Başkanı Ethem Özyurt ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı.

MUĞLA VALİSİ BODRUM DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ… orhan dinc esengul civelek 3Türk Denizciliğine önemli katkılar yapacağınızdan eminim…

Vali Civelek, Bodrum DTO’nun yeni yönetimi Bodrum’a hayırlı olsun diyerek, “Faaliyet gösterdiğiniz sektörün içinden çıkan tecrübeli yönetiminizle, Türk Denizciliğine önemli katkılar yapacağınızdan eminin.” mesajını verdi.

Yalova’da görev yaptığı döneme dikkat çeken Civelek, “Yaklaşık 4,5 km’lik sahil bandında üretim yapan tersanelerimiz vardı. Bu süreçte denizcilik ve tersane işletmeciliği konusunda birçok deneyimlerim oldu. Bu deneyimlerimle her konuda yanınızdayım. Kapım her zaman sizlere açık. İnşallah 2019, 2018’den daha iyi geçecek. Bize gelen veriler gelecek yılın daha iyi geçeceğini gösteriyor.” dedi.

Odamıza yaptığınız ziyaretle bizlere güç verdiniz, diyerek bir konuşması yapan Bodrum DTO Başkanı Orhan Dinç’de şunları söyledi;

“Göreve geldiğimiz günden bu yana her konuda bizlere destek oldunuz. Bizde deneyimlerimizle, birikimlerimizle Bodrum’a ve denizciliğe en iyi şekilde hizmet etmeye, temsil etmeye gayret gösteriyoruz. Sizler gibi denizciliği bilen deneyimli yöneticiler bize güç veriyor. Bugünkü ziyaretiniz odamız için çok kıymetli. Yeni yönetimimize Tamer Kıran başkanımızda çok destek veriyor. Artık İMEAK DTO armatörlerin dışındaki denizcilere de önemsiyor. 2019’a daha umutlu bakıyoruz.” dedi.

MUĞLA VALİSİ BODRUM DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ… orhan dinc esengul civelek 2Sektörün ömrünü daim kılacak projeler ve hizmetler üreteceğiz…

Bodrum’da açılacak olan Denizcilik Fakültesi konusunda verdiği destekten dolayı Muğla Valisi Civelek’e teşekkür eden Başkan Dinç, “Bu fakülte bizim için çok önemli. Bodrum’un denizcilik hikayesinin önemli bir kilometre taşı olacak. Sektörümüzün insan kaynağına önemli katkılar sağlayacak. Diğer yandan Ören’de yapılan yeni tersanelerimiz ile Bodrum’un marka değeri olan ve teknolojimizin devamını sağlayacak yatırımlarımız devam ediyor. Öngörülerimiz sektörün 10 yıllık ömrünün kaldığını yönünde. Sektörün ömrünü daim kılacak projeler ve hizmetler üreteceğiz.” dedi.

Vali Civelek’in yaptığı ziyaret, Başkan Orhan Dinç’in oda adına verdiği hediye ve çekilen fotoğraflarla sona erdi.

MUĞLA VALİSİ BODRUM DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ… orhan dinc esengul civelek 1

Okumaya devam et

Son Haberler