Bizimle iletişime geçin

EKONOMİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI…

Yayınlanan

açık

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 1
katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… divenire group2

Muğla Büyükşehir Belediyesi, maaş ödemelerinde personeli için çalıştığı banka ile sona eren anlaşmasını yenileyerek çalışanlarına 2 bin 370 TL promosyon katkısı sağladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014’de Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra maaş ödemeleri için 3 yıllığına anlaştığı banka ile sözleşmesinin sona ermesinden dolayı ihale yenileyerek en yüksek teklifi veren banka ile promosyon için anlaştı. 2014-2017 yılları arasında maaş ödemeleri için Vakıfbank ile anlaşan ve çalışanlarına promosyonlarını dağıtan Büyükşehir Belediyesi anlaşmanın sona ermesi nedeni ile Muğla genelinde kapalı teklif usulü ihaleye çıkarak en yüksek teklifi veren Vakıfbank ile 3 yıllığına anlaştı. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ’de çalışan işçi, memur, sözleşmeli memur toplam 1618 personel 2 bin 370 bin TL’lik promosyon ödemesinden yararlanacak.

Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız’da ihale sonucunda belirlenen 2 bin 370 TL promosyonun çalışanlar için çok iyi bir rakam olduğunu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin promosyon konusunda çok titiz ve duyarlı davranarak bu süreci çalışanlarını mutlu edecek şekilde sonuçlandırdığını söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Vakıfbank Muğla Şubesi Müdürü Bayram Münyas Muğla Büyükşehir Belediyesi maaş ödemeleri için düzenlenen ihaleyi kazanmaktan dolayı mutlu olduklarını, belediye çalışanlarına ve vatandaşlara Muğla’da 13 şubeyle en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 3Başkan Gürün; “Çalışanlarımızın Her Türlü Hakkını Eksiksiz ve En Yüksek Seviyede Almasını Sağlıyoruz.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, yerel yönetimler olarak bugüne kadar personellerinin bütün haklardan en iyi şekilde yararlanmaları için çalıştıklarını, belediye çalışanları için bir katkı olan banka promosyonlarını eksiksiz ve en yüksek seviyede personellerine verilmesini sağladıklarını söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “2014’de Büyükşehir Belediyesi olunca imzaladığımız ve promosyonlarını çalışanlarımıza dağıttığımız anlaşmamız 2017’de sona eriyordu. Yeni bir sözleşme için Muğla genelinde bütün bankaların katılabileceği kapalı zarf usulü ihaleye çıkıldı ve en yüksek teklifi veren bankamız ihaleyi kazandı. Personelimize 2 bin 370 TL katkı sağlandı. Muğla Belediyesi iken de maaş ödemeleri için bankalarımızın verdiği promosyonları personelimize verilmesini sağlıyorduk. Bu konuda çalışanlarımızın her türlü hakkını eksiksiz ve en yüksek seviyede vermek için çaba sarf ediyoruz. Bürokrat arkadaşlarıma ve bankamıza çok teşekkür ediyorum. Personelimiz promosyonu aileleriyle güle güle harcasınlar.” dedi.

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI… mugla buyuksehir personeline katki 2

katkı BÜYÜKŞEHİR’DEN PERSONELİNE 2 BİN 370 LİRALIK KATKI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODRUM BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLEDİ..

Yayınlanan

açık

Tarafından

BODRUM BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLEDİ.. sendika sozlesmesi 1
BODRUM BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLEDİ.. divenire group2

Türk Yerel Hizmet-Sen ile Bodrum Belediyesi arasında imzalanan “Memur Sosyal Denge Sözleşmesi” yenilendi.

Bodrum Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Türk Yerel Hizmet-Sen Denizli-Muğla Şube Başkanı Ergün Kırlı, daha önce sendika temsilciliği yapan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, sendika yönetim kurulu üyesi Yaşar Yıldız, sendika çalışan temsilcisi Abidin Türkoğlu, eski sendika temsilcisi zabıta amiri Mehmet Gül, Sendika Denetleme Kurulu üyesi Aşkın Özbaş ile belediyeden bazı birim müdürleri katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Sözleşmenin, Bodrum Belediyesi’nde görev yapan tüm memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BODRUM BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLEDİ.. sendika sozlesmesi 2

Ahmet Aras sosyal denge sözleşmesini imzaladı…

BODRUM BELEDİYESİ SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ YENİLEDİ..   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

TURGUTREİSLİ HAYRİ USTA DESTEK BEKLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

TURGUTREİSLİ HAYRİ USTA DESTEK BEKLİYOR… turgutreis haber 2
TURGUTREİSLİ HAYRİ USTA DESTEK BEKLİYOR… divenire group2

Bodrum’da bisiklet tamirciliği yapan Hayri Usta enerji tasarrufu sağlayan icadına destek bekliyor.

Turgutreis Mahallesinde bulunan sanayi sitesinde bisiklet tamirciliği yapan Hayri Ustanın üzerinde çalıştığı projesinin önemli derecede enerji tasarrufu sağladığı iddiasında. Projesine destek bekleyen Hayri Usta konuyla ilgili olanların dikkatini çekti.

Haber: Ali Peltek

TURGUTREİSLİ HAYRİ USTA DESTEK BEKLİYOR… turgutreis haber 1Kullandığı enerjinin yaklaşık 30 katı enerji üreten icat üzerinde 9 yıldır üzerinde çalıştığını ifade eden Hayri Usta, “Yıllardır uğraştığım bu projeyle 3-4 Amper enerjiyle yaklaşık 110 Amper üretmeyi başardım. Emekliyim ve yaptığım bu icadın değer bulmasını istiyorum. Bu konuya ilgi duyacak yatırımcılarla icadımı seri üretime geçirmek istiyorum. Ürettiğim cihazla 3 Amperi 110 Amper çıkararak istenirse anlık istenirse bataryalara depolayabiliyorum.” dedi.

Bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede…

Bir konutun tüm ihtiyacını sağlayabilecek bir cihaz olduğuna dikkat çeken Hayri Usta, “Bu cihazla evdeki klima, çamaşır makinesi, fırın, ütü, tv, buzdolabı gibi tüm elektrikli aletleri çalıştırabilir. Cihaz 220 Wolt elektriği dalgalanmadan sabit bir şekilde üretme kapasitesine sahip. Bu cihazın başta konutlar olma üzere tüm yaşamda elektrik enerjisi kullanılan alanlarda çok büyük oranlarda tasarruf üreteceği inancındayım.” diyerek projesine başta sanayi ve ticaret bakanlığı olmak üzere kurumlardan destek istedi.

TURGUTREİSLİ HAYRİ USTA DESTEK BEKLİYOR…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gulet bookers FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK… Fatih   ztarak     1
gulet bookers FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK… divenire group2

Bodrum Yalıkavak’ta gerçekleştirilen “2. TYBA Yacht Charter Show”, teknelerin saat 18:00’de çaldıkları kornalarla sona erdi.

72’si Türk 136 acente ile 134’ü Türk 209 katılımcının hizmet ürettiği fuarda, 53 lüks tekne ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Piyasa değeri 150 milyon euro ya yaklaşan tekneler yoğun ilgi gördü.  Bodrum’da üretilen özgün ticari yatların sergilendiği fuarda, deniz turizmi alanında aklınıza gelen her türlü ihtiyaca cevap verebilir nitelikte ve kalitede olduğu da katılımcılar tarafından dile getirildi.

Rekabet yeteneğimiz ve hizmet kalitemizle herkesin üzerine basacak kalitedeyiz…

2.TYBA Yacht Charter Show’u değerlendiren Gulet Bookers’ın Ceo’su Fatih Ötarakçı, 2014 yılında ‘Dünya Lüks Yaşam Tarzı Oskar’ına aday gösterildik. Yapılan değerlendirme sonucu mansiyon aldık. 2014 Yılında kaybettiğimiz denizcilik dünyasının Oscarları anlamına gelen bu değerlendirmeyi, 2017 yılında ‘Türkiye’nin En İyi Yat Şirketi’ ve ‘En İyi Müşteri Mennuniyeti’ ödüllerinin ikisini birden aldık diyerek “Yalıkavak Marina’da Bodrum’un ev sahipliğinde gerçekleşen 2. TYBA Yacht Charter Show’un son günündeyiz. Sektör temsilcileri olarak bu show’un başarılı geçtiğini söyleyebiliriz. Dünyanın farklı ülkelerinden bu işi yapan ve guletlerimizi pazarlayan ecentelere ev sahipliği yaptık. Doğu Akdeniz çanağında yer alan bir ülke olarak, Türkiye destinasyonunu ve bu bölgede imal edilen yatları dünya charter arenasında sergilemek ve bu işi yapan lobicilerle hizmetlerimizi daha işlevsel hale getirerek, bu pazarı genişletmek konusunda yoğun çalışıyoruz. Türkiye olarak iyi imtiyazlarımız var. Dünyanın en geniş ahşap tekne parkına sahibiz. Rekabet yeteneğimiz ve hizmet kalitemizle herkesin üzerine basacak bir hizmet kalitemiz ve misafirperverliğimiz var. Gulet Bookers olarak, 22 ülkede bulunan ofislerimizle faaliyet gösteriyoruz” dedi.

2019 Sezonunda 16 farklı ülkeden misafir getireceğiz…

gulet bookers FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK… 2Gulet Bookers olarak bu show’a iyi hazırlandıklarını ifade eden Öztarakçı, Dünya’nın farklı ülkelerinden buraya birçok broker’ı davet ettiklerine dikkat çekerek şunları söyledi:

“Önceliğimiz tabi ki nitelikli misafir. Gerek Türkiye gerekse Dünya pazarından Bodrum’a gelen gerçek nitelikli turisti mükemmel bir koyda geceyi tamamlatarak, başka bir mükemmel koyda uyandırıyoruz. Yaklaşık 10 kişilik bir grubu günlük 2500-3000 Euroya çok üst düzey bir tatil yapma imkanı sağlıyoruz. Dünden bu güne öyle doğru şeyler yapmış olduğumuzu ağırladığımız misafirlerde görebiliyoruz. Bodrum’da 2019 sezonunda 16 farklı ülkeden misafir ağırlayacağız. Arap dünyasının elit kitlesini guletlerimizle ve mükemmel koylarımızla buluşturduk. Gulet Bookers olarak Hollywood yıldızlarında ünlü sporculara kadar birçok önemli misafire hizmet verdik.”

gulet bookers FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK… 2

gulet bookers FATİH ÖZTARAKÇI: HEDEFİMİZ NİTELİKLİ MÜŞTERİ PAZARINI GENİŞLETMEK…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler