VATANDAŞ VE KURUMLARDAN EĞİTİME DESTEK…

Bodrum ilçesinde hayırseverler tarafından yapılması planlanan spor kompleksi, meslek lisesi ve ilkokul yapımının protokolü törenle imzalandı.

Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda düzenlenen protokole Vali Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, hayırsever Emekli Öğretmen Ahmet Efe ve eşi Fatma Gürner Efe, Hayırsever İşadamı Recai Ersan katıldı.

Vali Civelek imza törende yaptığı konuşmada, “Hayırseverlerimize eğitim alanında gerçekleştirilecek olan yatırımlar için şahsım ve ilim adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmanın ardından yapılması planlanan spor kompleksi, meslek lisesi ve ilkokul için protokol imzalandı.

Muğla Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve hayırseverler arasında imzalanan protokole göre ilimiz Bodrum ilçesinde yapılması planlanan Spor Kompleksi; Bodrum Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu bahçesine Emekli Öğretmen Ahmet Efe tarafından oğlu Mehmet Efe adına yapılacak. Konacık’ta Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından 16 derslikli, 8 atölyeli Meslek Lisesi yapılacak. Hayırsever işadamı Recai Ersan tarafından Bodrum Turgutreis’te 12 derslikli ilkokul yapılacak.