TOPLAM VURGUN 50 MİLYON LİRA…

İstanbul‘da sahte belgelerle vatandaşların arazilerini satarak haksız kazanç sağlayan çeteye yönelik soruşturma, Edirne, Antalya ve Bodrum‘a da sıçradı. 4 ildeki toplam vurgun 50 milyon Lira.

Tapu Vurgunu İstanbul’dan Sonra 3 Kente Daha Sıçradı! Mağdurlar Emniyet’e Koştu 1 saat önce İstanbul’da sahte belgelerle vatandaşların arazilerini satarak haksız kazanç sağlayan çeteye yönelik soruşturma, Edirne, Antalya ve Bodrum‘a sıçradı. 4 ildeki toplam vurgun 50 milyon TL.

İstanbul’da arazi sahiplerinin kimlik bilgilerini kullanarak hazırladıkları sahte vekaletnamelerle arazileri satarak haksız kazanç sağlayan dolandırıcılık çetesine yönelik soruşturma 3 kente daha sıçradı.

TAPU MÜDÜRLÜĞÜNE SUÇÜSTÜ YAPILDI…

İstanbul’da sahte belgelerle vatandaşların arazilerini satan bir çete çökertilirken adım adım takip edilen çete üyelerine tapu müdürlüğünde suçüstü yapıldı.

MAĞDURLAR EMNİYET’E KOŞTU…

Bu operasyonun ardından dolandırıldıklarını fark eden  Edirne,  Antalya ve  Bodrum ilçesinden mağdurlar peş peşe emniyet birimlerine koştu.

Mağdurlar, satış işlemlerini yapan kişilerin  İstanbul  Çatalca‘da suçüstü yakalanan organize çetenin üyeleriyle bağlantılı olduklarını öne sürdü.

4 İLDEKİ VURGUN 50 MİLYON TL’Yİ AŞTI…

4 ildeki vurgunun miktarının 50 milyon TL’yi aştığı iddia edildi. Vurgunla ilgili 4 kişi tutuklanmıştı