Bizimle iletişime geçin

MUĞLA

KADEM METE, YARALI BİNBAŞIYI ZİYARET ETTİ…

Yayınlanan

açık

binbaşı KADEM METE, YARALI BİNBAŞIYI ZİYARET ETTİ… mugla yarali binbasi ziyaret

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete “Terörle mücadelede askerimiz ve polisimizle gurur duyuyoruz” dedi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Köyceğiz’de 5 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışma esnasında teröristlerin attığı el bombasından önündeki askeri korumak isterken sağ diz kapağının altından yaralanan Binbaşı Yavuz Oruç’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

binbaşı KADEM METE, YARALI BİNBAŞIYI ZİYARET ETTİ… MGL Kahraman Komutan1İl Başkanı Mete “Askerimizin ve Polisimizin yanındayız”

İl Başkanı Kadem Mete Kahraman Binbaşı Oruç’u, tedavi gördüğü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde hastane Başhekimi Ümit Başar Semiz ve İl Başkan Yardımcılarıyla birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu ve çiçek takdim etti.

Ziyaret sırasında şunları ifade eden İl Başkanı  “Son dönemde askerimiz ve polisimiz hainlere terörle mücadele de göz açtırmıyorlar. Ben böyle bir kahramanımızın yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Böyle vatan evlatları olduğu sürece sırtımızı asla kimse yere getiremez. Biz de Millet olarak her zaman polisimizin ve askerimizin yanında olduğumuzu göstermeliyiz” diye konuştu.

Mete “Bizler de vatandaş olarak her zaman silahlı kuvvetlerimizin yanındayız. Onların başarıları ile gurur duyuyoruz. Tabi gönül isterdi güvenlik güçlerimiz ile ilgili ki bazı olumsuz söylemler ortaya atılmasın. Üstelik bu söylemleri milletin vekilleri dile getirilince durum daha da üzücü oluyor.

Bakınız  İstanbul’da  çok yakın zaman da canlı bomba hedefine ulaşırken, onu durdurmaya çalışan güvenlik güçlerimiz ve çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti  . Dolayısıyla teröristler teslim alınırken üzerilerinin çıkartılması gerekiyor. Yoksa şerefli Türk Ordusunun veya polisinin başka bir amacı yok. Bunu tedbiren yapıyorlar. Durum bu iken birilerinin çıkıp da bunu sanki bir insanlık suçuymuş gibi göstermeleri son derece yanlıştır.

Diliyoruz ki bu açıklamaları yapanların gözleri açılır ve etrafımızda, milletimize kurulmak istenen tuzağın farkına varırlar.Son zamanlarda  özellikle deniz yoluyla bölgemize gelmeye başladılar.

En son  güvenlik güçlerimizin haber alıp takibe aldığı teröristlerden, teknenin batması sonucu 6 terörist ölü 2 terörist sağ ele geçirildi. Çok yeni aldığımız bir habere göre Köyceğiz’de devam eden ve kaçan iki teröriste yönelik operasyonda teröristlerden biri kendini patlatmış.

Bölgemizin huzurunu ve güvenliğini  sarsmak amacıyla bu tip girişimler oldu ve olacaktır da . Burada bizim en büyük güvencemiz görevi başındaki askerimiz ve polisimizdir.”

Kahraman Binbaşımız Yavuz Oruç ise İl Başkanı Kadem Mete’ye ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, şunları söyledi:

“Bugün yüzlerce vatandaşımız basında çıkan haberler sonrasında arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Biz bir ekibiz o hainlere karşı komandolar olarak ekip ruhuyla mücadele ediyoruz. Herkes isimsiz kahraman. Çanakkale savaşımız neyse,  kurtuluş savaşımız neyse, bu ülkenin uğraştığı sorunlar ve düşmanlarımızla yapılan mücadelede aynı şekilde devam ediyor. Türkiye’nin her yerinde birçok isimsiz kahraman var ve olmaya da devam edecek.”

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA ADAYLARI YOLA ÇIKTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

tahir ateş AK PARTİ MUĞLA ADAYLARI YOLA ÇIKTI… ak parti aday tanitim2

AK Parti Pazar günü Muğla’da düzenlenen törenle il ve ilçelerdeki adaylarını açıkladı. Dr. Tahir Ateş Bodrum Belediye Başkan adayı olurken, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır oldu.

AK Parti Muğla İl Teşkilatı 31 Mart Yerel seçimlerinde belediye başkanlığı için yarışacak belediye başkan adaylarını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi A Salonu’nda düzenlediği törenle tanıttı. AK Parti 11 ilçede aday gösterirken Datça ve Ortaca’da MHP adaylarını destekleyecek. Düzenlenen törene AK Parti MKYK Üyesi Markar Eseyan, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Abdurrahman Arıcı ve İbrahim Aydın ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, “Ben inanıyorum ki Muğla 81 ile örnek olacaktır. Cumhur İttifakı ile birlik ve beraberliğin yaşandığı bir olarak bütün gönülleri kazanacağız. Biz Muğla’da gönülleri fethederek bu seçimi kazanacağız” dedi.

tahir ateş AK PARTİ MUĞLA ADAYLARI YOLA ÇIKTI… ak parti mugla milletvekili mehmet yavuz demirBenim hem büyükşehir belediyesini hem de 13 ilçenin tamamını kazanacağımıza dair inancım tamdır diyen AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, “O seçim bu seçimdir, o zaman bu zamandır her şey bizim lehimize buna inanın birçok yeri dolaşıyoruz. Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarımız ile konuşuyoruz. Onlar bile kendi belediyelerinden yaka silker duruma geldiler. Bizim partimize katılan kardeşlerimize ve aday adayı olan ve aday olan kardeşlerimize sesleniyorum sakın yılgınlığa uğramayın bu mücadele hepimizin hep beraber kazanacağız” dedi

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise, “Amacımız bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da milletimize hizmet etmek. Bu yerel seçimlerde partimizi ve ittifakımızı en iyi şekilde taşımak. Hiçbir siyasi düşünceye bakmaksızın vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmak. Biz yıllardır milletimizin efendisi değil hizmetkarı olduk böyle de devam edeceğiz” dedi.

Son konuşmacı olarak kürsüye gelen AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Markar Eseyan, “Kurtuluş Savaşı sırasında emperyalist saldırı karşısında düştüğümüz zorluklar, Çanakkale’deki destanımızda ki zorluklar nihayete erdiğinde ortaya çıkan Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları çok büyük bir destan yazdı. Türk’üyle, Kürt’üyle, her inanıştan ve mezhepten kesimlerle biz biriz ve diriyiz. Bu coğrafyada bu şekilde büyük uygarlıklar kurduk. Bu coğrafyada Kurtuluş Savaşı’ndan sonra yaşadığımız en ciddi sınamayı birlikte yaşadık. 2013 yılının başından beri yaşadığımız ve darbe girişimiyle de süren süreci hatırlayın. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği ve aziz şehitlerimiz sayesinde 15 Temmuz gecesi yaşadığımız duyguları tekrar bir hatırlayın. Ben hiç unutmayacağım o duyguları. O hain darbeciler, bu ülkenin halkına, bayrağına ve bağımsızlığına kastettiğinde sokağa inenler sizlersiniz. Sevdiklerinizle helalleşip en sevdiğiniz ülkeniz için şehit olmak için sokağa çıkanların topluluğudur bu. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

tahir ateş AK PARTİ MUĞLA ADAYLARI YOLA ÇIKTI… ak parti markarKonuşmasına 17-25 sürecine değinerek devam eden AK Parti MKYK Üyesi Eseyan, “17-25 Aralık süreci bir yargı darbesiydi. Ondan sonraki yerel seçimlerde biz sadece belediye başkanlarını mı seçmiştik, partiye mi oy verdik, hayır, biz bağımsızlığımız, milli irademizi ve onurumuzu koruduk. Bu onuru koruyan Recep Tayyip Erdoğan’ı koruduk. Biz aynı zamanda ülkemizin bekasını da koruduk. O yüzden bu seçimler çok önemlidir. Cumhur İttifakı da çok önemli. Bir teşekkürü de Devlet Bahçeli’nin şahsında, MHP Muğla Başkanı’nın şahsında bunu da ifade etmek istiyorum. Bütün dünyanın gözü bu ittifakın üzerindedir. Bu ittifak ülkenin kaderini belirlediği gibi aynı zamanda bölgenin de kaderini belirleyen bir ittifaktır. Dolayısıyla milletin kurduğu bir ittifaktır. Cumhurbaşkanımızın talimatını iletmekle görevlendirildim, bu ittifaka zarar vermeye çalışanlar bizden değildir. Bu konuda çok hassas olduğumuzu da söylemek istiyorum” dedi.

Buna göre; Ak Parti’nin 31 Mart Yerel seçimlerinde belediye başkan adayları şu isimlerden oluştu:

Muğla Büyükşehir; Dr. Mehmet Nil Hıdır, Menteşe: Av. Gültekin Akça, Yatağan: Mustafa Toksöz, Kavaklıdere: Mehmet Demir, Milas: Barış Saylak, Bodrum: Dr. Tahir Ateş, Ula: İsmail Akkaya, Marmaris: Serkan Yazıcı, Datça: Dr. Feyzullah Gülada (İttifak), Köyceğiz: Kamil Ceylan, Ortaca: Av. Recep Güneş (İttifak), Dalaman: Muhammet Karakuş, Fethiye: Muhittin Kayabaş ve Seydikemer: Yakup Otgöz.

tahir ateş AK PARTİ MUĞLA ADAYLARI YOLA ÇIKTI… ak parti aday tanitim

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA’YA MEDYA, SAĞLIK VE SPOR DÜNYASINDAN ÜNLÜ YAĞACAK…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gençlik ve spor bakanlığı kredi ve yurtlar kurumu genel müdürlüğü MUĞLA’YA MEDYA, SAĞLIK VE SPOR DÜNYASINDAN ÜNLÜ YAĞACAK… mugla genclik spor mudurlugu 1

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 12 ilde organize edilen Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı 21-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Muğla’da gerçekleştirilecek. Dev organizasyon kapsamında Spor Ve Sağlık Dünyasının Ünlüleri KYK’lı Gençlerle Buluşacak.

gençlik ve spor bakanlığı kredi ve yurtlar kurumu genel müdürlüğü MUĞLA’YA MEDYA, SAĞLIK VE SPOR DÜNYASINDAN ÜNLÜ YAĞACAK… mugla genclik spor mudurlugu 2Batman, Adıyaman, Ankara, Afyon, Düzce, Sakarya ve Denizli’den 150 gencin katılacağı Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı için Muğla’ya ; Medya, Spor ve Sağlık dünyasından ünlü akını yaşanacak. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Mekezi Salonlarında gerçekleştirilecek açılış programı ve etkinliklerinin ardından faaliyet Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kredi Yurtlar Kurumu Salonlarında devam edecek. Muğla KYK gençleri başta olmak üzer tüm Üniversite öğrencilerine ve Halka açık olarak gerçekleştirilecek faaliyet kapsamında; Doç. Dr. Halit Yerebakan, Sağlıklı Kariyer Seçimi, Dr.Yavuz Dizdar; Gelecek gençler için ne getirecek?, Erdoğan Arıkan ve Alp Pehlivan; Futbol Gelişim ve Değişim, Evren Göz; Spor Haberciliği ve İletişim, Eski Milli Futbolcu Ali Gültiken; Sporun ve Futbolun hayatımızdaki yeri, Enes Erkan ise Gençlik ve spor konulu sunumları ile gençlerle bir araya gelecekler. Bunun yanı sıra yine Milli Sporcular; Enes Erkan, Emirhan Muran ve Kübra Dağlı’da Kampta KYK’lı gençlerle ve Muğlalılarla bir araya  gelecekler.

gençlik ve spor bakanlığı kredi ve yurtlar kurumu genel müdürlüğü MUĞLA’YA MEDYA, SAĞLIK VE SPOR DÜNYASINDAN ÜNLÜ YAĞACAK… omer ilman mugla genclik spor muduruGençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 4.sü düzenlenen Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı’nın ilimizde geçtiğimiz yıllarda başarı ile düzenlenmesi nedeni ile bu yılda 12 il içine girdiklerini belirten Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman,  “Değişik illerden bir araya gelen gençler 5 gün süre ile hem, önemli konuklarla Sağlık ve Spor konularında bilgilenecekler hemde Muğla ve Bölgesini Tematik Geziler ile gezip görerek eğlenceli vakit geçirme şansı elde edecekler.” Dedi.

Programın açılışı 21 Ocak Pazartesi günü Saat 10:00’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM B Salonun da gerçekleştirilecek.

 

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

ak partİ muĞla bÜyÜkŞehİr beledİye baŞkan adayi AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR… ARENA MU  LA ADAY AKP

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, “Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, Muğla adayını 20 Ocak Pazar günü açıklayacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:
“Büyükşehir ve il adaylarımızdan açıklamadığımız 6 yer kalmıştı. Bunlardan 4’ünde Cumhur İttifakı adaylarını destekliyoruz. Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız.”

31 OCAK’TA RESMİ BAŞLANGICINI BAŞLATACAĞIZ
31 Ocak’ta artık seçim kampanyamızın resmi başlangıcını da büyük aday tanıtımı ve manifesto toplantımızla başlatacağız.
Parti içinde süren yarış bir demokrasi yarışıdır. Tüm arkadaşlarımızın teşkilatımızın etrafında kenetlenmesini istiyorum.

LAYIK OLANI KENARA KOYMADIK
Hizmet yarışında bayrağın kime, ne zaman devdi edileceği nasip işidir. Biz layık olanı kenara koymadık, koymayız da. Görev herkese düşebilir.
Biz Cumhur İttifakı’nı 15 Temmuz’da önce milletin gönlünde kurduk, sonrada seçimlere taşıdık.

Okumaya devam et

Son Haberler