Bizimle iletişime geçin

MUĞLA

MEHMET KORKMAZ: MÜCADELENİZE ŞÜKRAN DUYUYORUZ….

Yayınlanan

açık

oruç MEHMET KORKMAZ: MÜCADELENİZE ŞÜKRAN DUYUYORUZ…. MHP MUGLA  L YONET M
 • oruç MEHMET KORKMAZ: MÜCADELENİZE ŞÜKRAN DUYUYORUZ…. mehmet tosun banner 2
 • oruç MEHMET KORKMAZ: MÜCADELENİZE ŞÜKRAN DUYUYORUZ…. Hakan Durna SM Con 05

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Binbaşı Yavuz Oruç‘u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Ziyarete Başkan Mehmet Korkmaz’la birlikte; İl Başkan Yardımcısı Savaş kıvılcım, İl Yönetim kurulu üyesi Mehmet Kucem, Datca İlçe Başkanı Oktay Göktaş, Menteşe İlçe Başkanı Selim Bağcıoğlu, Türk Ocağı Başkanı Hüseyin Akar, Muğla Türk Sağlık Sen. Başkanı Mehmet Uğur‘da katıldı.

Binbaşı Oruç’un yaralandığı çatışma anı hakkında bilgi alan MHP İl Başkanı Korkmaz, “Öncelikle geçmiş olsun. Vatanın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı konusunda gösterdiğiniz can siperhane mücadelenize şükran duyuyoruz. Size Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli‘nin geçmiş olsun dileklerini getirdik.” dedi.

MHP’nin ziyaretine teşekkür eden yaralı Binbaşı Oruç, “7/24 canımız pahasına görevimizin başındayız. Çatışma sonrasında milletimizin şahsıma ve arkadaşlarınıza gösterdiği yoğun ilgisi bizlere her acımızı unutturdu. Hemen iyileşip, görevimin başına dönmek istiyorum. Burada bizlere evladı gibi bakan sağlık personelinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

oruç MEHMET KORKMAZ: MÜCADELENİZE ŞÜKRAN DUYUYORUZ…. mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MUĞLA

KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… MUGLAMIZIN BUTUN GUZELLIKLERI MARKALASSIN 8
 • mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… mehmet tosun banner 2
 • mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… Hakan Durna SM Con 05

Kocadon, “Bu güç ve bu beraberlik, Ortaca’mıza kazandıracak!”

Demokrat Parti’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Kocadon ile Ortaca Belediye Başkan Adayı Hasan Karaçelik, Ortacalı muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluşarak birlik beraberlik mesajı verdi.
Mehmet Kocadon, kendisini izlemek isteyen binlerce vatandaşın akın ettiği coşku dolu Dalaman Büyük Halk Buluşmasının ardından akşam saatlerinde, Ortaca Dalyan’da düzenlenen etkinliğe katıldı. Ortacalı muhtarlar ve Ortaca’da bulunan çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılım gösterdiği etkinlikte DP Ortaca Belediye Başkan Adayı Hasan Karaçelik ve DP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, seçim atmosferini değerlendirdi. Ortacalı muhtarlardan ve STK temsilcilerinden bölgede yaşanan sorunlar hakkında bilgiler alarak problemin değil, çözümün parçası olacaklarının sözünü verdiler.
mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… MUGLAMIZIN BUTUN GUZELLIKLERI MARKALASSIN 1

MUĞLA KAZANACAK, TÜRKİYE KAZANACAK!

Hasan Karaçelik, vatandaşın yaşam kalitesini yükseltmek, hayata daha gülümseyerek bakmasını sağlamakla yükümlü olduklarını ifade ettiği konuşmasında, “Hiçbirimiz sadece kendimizin, birey olarak kendi geleceğimizin mutlu olması için çaba sarf etmiyoruz, etmemeliyiz de. Kendi geleceklerini dizayn etmeye çalışanlara karşı Muğla halkı, gereken demokrasi dersini, 31 Mart’ta verecektir. Ve göreceksiniz ki Muğla kazanacak! Türkiye kazanacak! Muğla’dan yeni bir siyasi hareket, demokrasi hareketi, geçmişte olduğu gibi tekrar ortaya çıkacak. Muğla’nın adı, demokrasi tarihine altın harflerle geçecek.  Bu eyleme de Muğla ev sahipliği yapacaktır” dedi.
mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… MUGLAMIZIN BUTUN GUZELLIKLERI MARKALASSIN 4

NEDEN MUĞLA’NIN BU GÜZELLİKLERİ, 13 İLÇEMİZ BİRER BİR MARKA OLMASIN?

Bu güzel birlik beraberlik için Ortacalılara ve Ortaca Belediye Başkan Adayı Hasan Karaçelik’e teşekkür eden Mehmet Kocadon ise “Vatandaş umut olan insanın yanında olur ama birileri vatandaşın umudunu yitirtmiş. Şoför esnafımız zorda, yatırımcımız, işçimiz, esnafımız zorda! Bir tane bile zorda olmayan kesim yok! Onun için artık Muğla’da değişim zamanıdır arkadaşlar. Bizim söylediğimiz bir sloganımız var: ‘Ver Oyunu! Boz Oyunu!’ Artık Muğla’da zulme dur demek istiyorsanız, her yerin ekonomisinin güçlü olmasını istiyorsanız, ver oyunu boz oyunu diyoruz. Ben kamyon şoförlüğü de yaptım biliyorsunuz. Bizde her türlü profesyonel ehliyet var arkadaşlar. Çiftçilik de var esnaflık da var turizmcilik de yatırımcılık da şoförlük de var. Şu anda inanıyorum ki Muğla, bu değişimi yapacak. Sadece benim için değil ya da sadece Hasan ağabeyim  (Hasan Karaçelik) için değil, bu ülke için yapacak. Sizler bir güçsünüz ve ne olursunuz bu gücünüzü doğru adreste birleştirin ki, Türkiye’de de alternatif bir sağ parti olalım hem de Muğla büyükşehri alalım. Bu insanlar da hizmet görsünler artık. İnanın kaç gündür her yeri geziyorum. Neden Muğla’nın bu güzellikleri, her yeri bir marka olmasın, niye her yerde bir yatırımcı olmasın, niye portakalımızı, limonumuzu satmayalım, niye ürünümüzü satmakta zorlanalım? Hep beraber birlik olalım ve şu Muğla’mız güzelleşsin, Ortaca’mız güzelleşsin, 13 ilçemiz de güzelleşsin! Muğla’mızın bütün güzellikleri markalaşsın” şeklinde konuştu.
mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… MUGLAMIZIN BUTUN GUZELLIKLERI MARKALASSIN 3

 

mehmet kocadon KOCADON: MUĞLA’MIZIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİ MARKALAŞSIN… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

MUĞLA

SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… ba kan saatc  marmariste 23
 • behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… mehmet tosun banner 2
 • behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… Hakan Durna SM Con 05

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Marmaris’te coşkuyla karşılandı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Bağımsız Aday Saatcı, kalabalık kitlelere seslendi.

Sabah saatlerinde Marmaris’e gelen Başkan Saatcı, Marmaris Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Marmaris Şoförler Odası, TÜRSAB Marmaris Temsilciliği, Türk Mühendisler ve Mimar Odaları Birliği’ne ziyaretler gerçekleştirdi.

behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… ba kan saatc  marmariste 11

Başkan adaylarıyla görüştü…

Sivil toplum kuruluşu ziyaretlerinin ardından Saatcı, Marmaris’te mahallelere giderek kendisini bekleyen kalabalık guruplara seslendi. Bağımsız Aday Saatcı, STK’lara ve vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Programının son bölümünde esnaflarla  buluşan Başkan Saatcı, CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay ile de bir araya gelip bir süre sohbet etti. Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın seçim tırını ziyaret eden Saatcı, projeleri ile ilgili Yazıcı tarafından yapılan sunumu izledi. Bağımsız Aday Saatcı, tırdan alkışlar eşliğinde ayrıldı.

behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… ba kan saatc  marmariste 20

Saatcı, “Tüm adaylara eşit mesafedeyiz’

Marmaris’te gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bağımsız Aday Saatcı, “Güzel Marmaris’imizde STK temsilcileri ve halkımızla görüşmeler yaptık.  Her ilçede olduğu gibi, siyasi parti fark etmeksizin daha önce gelemediğim adaylarımızı ziyaret ettim. Serkan ve Mehmet kardeşimle görüştük. Ali kardeşimle zaten 5 yıldır görevimiz gereği bir aradayız. Bağımsız olduğumuz için tüm adaylara eşit mesafedeyiz. Adaylarımızın heyecanı ve azmi Marmaris’i daha ileri taşıyacaktır. Görüyorum ki, halkın ittifakının büyük buluşması gerçekleşmiş. Her geçen gün de artarak devam eden bir destek var. Muğla’mız ve ilçelerimiz için her şey daha güzel olsun. Marmaris ve Muğla halkını saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Başkan Saatcı, 15 Mart Cuma günü Ula ilçesinde temaslarını sürdürecek.

behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… ba kan saatc  marmariste 2

behçet saatci SAATCİ: TÜM ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

MUĞLA

MİLLETVEKİLİ DEMİR: İSTİKLAL MARŞIMIZ, KADİM MİRASIMIZDIR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet yavuz demİr MİLLETVEKİLİ DEMİR: İSTİKLAL MARŞIMIZ, KADİM MİRASIMIZDIR… ak parti mugla milletvekili mehmet yavuz demir
 • mehmet yavuz demİr MİLLETVEKİLİ DEMİR: İSTİKLAL MARŞIMIZ, KADİM MİRASIMIZDIR… mehmet tosun banner 2
 • mehmet yavuz demİr MİLLETVEKİLİ DEMİR: İSTİKLAL MARŞIMIZ, KADİM MİRASIMIZDIR… Hakan Durna SM Con 05

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 12 Mart İstiklal Marşının kabulü yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü nedeniyle yazılı mesaj yayımladı. Demir, mesajında Ersoy’un Muğla’yla ilgili az bilinen öyküsünü de paylaştı.

Demir mesajında, İstiklal Marşı’nın kadim bir mesaj olduğuna vurgu yaparak, “İstiklal Marşımız, yeni ve genç cumhuriyetimizin alfabesi gibidir. Yorgun düşmesine rağmen, cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları liderliğindeki kadrolarımız küllerinden bir ülkeyi yeniden inşa etmiş, işte İstiklal Marşımız da bu mücadelenin eseri olarak ortaya çıkmıştır. Her milletin marşı değerlidir, ancak milli şiirimiz her kelimesinde, her dizesinde tarihi ve geleceği birlikte anlatmakta, duygularımıza adeta rehber olmaktadır. İstiklal Marşımız bize kadim bir mirastır.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının katkılarıyla Muğla Valiliği tarafından 13 ilçede başlatılıp, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde görevli akademisyenlerin görev aldığı “Asım’ın Nesli Akif’i Dinliyor” projesinin de başarıyla yürütülerek 13 ilçede gençlere ulaşıldığını hatırlatan Demir,” Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy, gerek kişiliğiyle gerek vatan sevgisiyle tarihimizin unutulmaz çınarları arasındadır. Muğla Valiliğimizce, Ersoy’un ve ülkülerinin gençlerimizce anlaşılabilmesi için başlatılan “Asım’ın Nesli Akif’i Dinliyor” projesi de tüm ilçelerimize ulaşarak başarıyla yürütülmüştür. Bu anlamlı projede emeği geçen başta Sayın Valimiz olmak üzere görev alan herkesi kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

AKİF ERSOY’IN MUĞLA ANILARI…

Mesajında Ersoy’un Muğla’yla ilgili kamuoyu tarafından az bilinen bir bağlantısını aktaran Demir sözlerini şöyle tamamladı, “Bu vesileyle, milli şairimizin Muğlamızla ilgili az bilinen bir öyküsünü de paylaşmak istiyorum. Vatan şairimizin kızı Suad ve torunları Milas ilçemizde yaşamışlar ve Ersoy’un mektuplarından Milas ilçemizi kendi döneminde ince ayrıntılarına kadar bildiğine tanık olmaktayız. Muğlalılar olarak bundan gururluyuz.

Her okunuşunda heyecan duyduğumuz, gözlerimizin dolduğu; aziz milletimizin bir mihenk taşı olan İstiklal Marşı’nın Kabulü’nün 98’inci yılını kutluyor, başta milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy olmak üzere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde vatanımız için can veren şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.”

mehmet yavuz demİr MİLLETVEKİLİ DEMİR: İSTİKLAL MARŞIMIZ, KADİM MİRASIMIZDIR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler