Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR…

Yayınlanan

açık

gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR… gidas sezonu kapatti 1
gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR… divenire group2

Bodrum Belediye A.Ş.’nin personeli, düzenlenen sezon sonu etkinliğinde buluştu.

Bodrum Belediyesi Trafo Cafe’de düzenlenen personel gecesine Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Belediye A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Taner Uslu, İsmail Altındağ, Turgay Kaya, Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistem Koordinatörü Hüseyin Çakaloğlu ve Bodrum Belediyesi meclis üyeleri, Bodrum Belediye A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Yıldızhan ile Belediye A.Ş.’ye bağlı kafe, plaj ve restoran gibi işletmelerde görevli personel yer aldı.

gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR… baskan belediye as personeliyle bir araya geldi 10Gecede Bodrum Belediye A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Yıldızhan, tüm personele teşekkür ederek, “Hayırlısıyla önemli bir sorun olmadan, hatasız, kazasız bir sezonu daha alnımızın akıyla bitirdik. Enerjimiz yüksek. Bodrum halkına, Bodrum’a gelen misafirlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Belediye A.Ş. olarak kurumsal yapımızı tamamladık. Satın almamız, hijyen denetimimiz İş Sağlığı ve Güvenliği yasasına uygun. 1993 yılında kurulan Belediye A.Ş. bir fırın işletmesinden şu anda 17 cafe ve restoranı olmak üzere toplam 32 noktada hizmet vermekte. Misyonumuz; Bodrum halkına hizmet Bodrum’a gelen misafirlerimize hizmet ve Bodrum’un adını daha yukarılara taşımak biz çıtayı yüksek tuttuk. Hijyen denetimimizde aldığımız notlar, gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR… baskan belediye as personeliyle bir araya geldi 4Türkiye ortalamasının üstünde. 1993 yılından bugüne kadar Belediye A.Ş. için uğraşan belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize, bu kurumun çeşitli kollarında yer almış herkese ve siz değerli çalışma arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise personeline hoş geldiniz dileklerinde bulunarak başladığı konuşmasında;  “Hüseyin Bey çok güzel sözler söyledi. Artıları eksileri topladığımızda, yediye üç hep önde çıktık. Yani on kişi oy kullanıyor ise yedisi artı, üçü eksi veriyor. Bu sefer ne olacak biliyor musunuz arkadaşlar, dokuzu artı verecek, biri de eksi verecek. Çünkü biz insanlarla birlik beraberlik ve huzur içerisinde, sevgiyle yaşamaya alışmışız. Dünya barış topluluğu gibi el ele beraber yürüyerek bir yerlere gelmeye alışmışız. Bodrum’un son üç dönemdir gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR… baskan belediye as personeliyle bir araya geldi 8yaşamadığı kriz kalmadı. Önümüzdeki sezon bizi ne bekliyor hep beraber göreceğiz. Seldi, depremdi, darbeydi hepsini yaşadık. Sizlerin sayesinde Türkiye’de gerçek turizm yapan bir tek yer var, o da Bodrum arkadaşlar. Onun için kendinizle ve yaptığınız işlerle gurur duyun. Ara sıra şikayetler de oluyor ancak bunlardan ders çıkarıp önümüzdeki sezon bunları nasıl minimuma indiririz, bunun hesabını yapmak lazım. Değerli şirket yöneticilerime, değerli müdürlerime ve özellikle perdenin ön yüzünde olan şu güzel, yüzleri gülen ve bana sevgiyle bakan personelime teşekkür eder, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım. İyi ki varsınız arkadaşlar.” dedi.

Başkan Kocadon, konuşmaların yapılmasının ardından geceye özel hazırlanmış pastayı personeliyle birlikte kesti.

gıda SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler