BAŞARILI ONKOLOJİ CERRAHI BODRUM’DA!

Genel ve Onkoloji Alanında Başarılı Cerrah  Konacık’da Klinik Açtı …

Kanser ve meme kanseri alanında başarılı çalışmalara imza atan Prof.Dr.Haluk Alagöl Konacık da özel klinik açarak hizmet vermeye başladı.Bir çok seminer veren ve tv programlarına katılan Prof.Dr.Alagöl Türkiye’de kanser tedavisi denilince akla gelen ilk isimler arasında yerini almıştır.

Prof.Dr.Haluk ALAGÖL Kimdir?

Prof. Dr. Haluk ALAGÖL, lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra, 1976 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonrasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim dalında ihtisasını yaparak uzman olmuştur. Doktorasını ise 2004 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana bilim dalında yapmıştır.

Medicana Ankara Hastanesinde çalışan Prof. Dr. Haluk ALAGÖL, öncesinde Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmış ve  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği yapmıştır.

Öncelikli tıbbi ilgi alanı Meme Cerrahisi ve Onkolojik Cerrahi olan Prof. Dr. Haluk ALAGÖL’ün pek çok bilimsel yayını, sunusu, poster ve çevirisi vardır.