Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

İYİ PARTİ BODRUM TEŞKİLATI YARIN AÇIKLANACAK…

Yayınlanan

açık

iyi parti İYİ PARTİ BODRUM TEŞKİLATI YARIN AÇIKLANACAK… iyi parti bodrum 1
iyi parti İYİ PARTİ BODRUM TEŞKİLATI YARIN AÇIKLANACAK… divenire group2

İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, Kurucu İlçe Yönetimi’ni Cuma günü gerçekleştirecekleri toplantı ile Bodrum kamuoyuna duyuracaklarını söyledi.

Bodrum’daki her görüşü temsil eden bir yönetim kurulu oluşturduklarını söyleyen Şahbaz, Herodot Kültür Merkezi’nde saat 18.00’da yapacakları toplantıya Bodrum’a gönül veren herkesi davet etti.

Geçtiğimiz 11 Aralık tarihinde Ortakent-Yahşi eski Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı olarak atanmıştı. O günden bu yana kurucu ilçe yönetiminin oluşturulması, ilçe binasının hazırlanması gibi işlemler üzerinde hazırlıklarını sürdüren İyi Parti, Cuma Günü saat 18.00’de Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecekleri toplantı ile ilçe yönetimini tanıtacak.

iyi parti İYİ PARTİ BODRUM TEŞKİLATI YARIN AÇIKLANACAK… metmet onur sahbaz iyi parti ilce baskani 3“Aralık ayı içerisinde İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanlığımızı sizlerin aracılığı ile Bodrum kamuoyuyla paylaşmıştık. O gün yaptığımız açıklamada süreç içerisinde öncelikli görevimizin kurucu yönetim kurulumuzu oluşturmak olduğundan bahsetmiştik. O günden bu güne geçen zaman zarfında Bodrum’u kucaklayan, Bodrum’daki her görüşü temsil eden bir yönetim kurulu oluşturduk. Onunla ilgili iş ve işlemlerimizde resmiyet kazanma sürecimiz tamamlandı. 5 Ocak 2018 Cuma günü Konacık’taki Herodot Kültür Merkezi’nde saat 18.00’da İyi Parti Bodrum İlçe Yönetim Kurulu’nu tanıtım toplantısını yapacağız inşallah. Bununla ilgili de sizlerin aracılığı ile Bodrum’da yaşayanları davet ediyoruz. Bodrumluların aslında yakından tanıdığı kişileri yönetim kurulu kimliğiyle tanıştıracağımız toplantıda Bodrum’a gönül veren herkesi davet ediyoruz” dedi.

Kurucu ilçe başkanlığını açıklamasının ardından Bodrum halkının yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ifade eden Mehmet Onur Şahbaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı olarak atandığımızı Bodrum kamuoyu ile paylaştıktan sonra sevindirici gelişmeler oldu. Öncelikle yönetim kurulumuzu oluştururken ‘ben de bu yönetimin içerisinde olmak istiyorum’ diye kendiliğinden talepler aldık. Bu bizler için çok gurur vericiydi. Süreç içerisinde yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra da gittiğimiz her yerde ilgi gördük. Herhangi bir işlem için bir yere gidiyoruz. İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı biliyorlar, hemen tebrikler alıyoruz, üyelik kayıtları ne zaman başlayacak sorularını alıyoruz. Sosyal mecrada, her türlü sosyal platformda Bodrum kamuoyu bizleri adeta soru yağmuruna tuttu. ‘Üye olmak istiyoruz, neredesiniz, adresiniz neresi, üyelik kayıtları ne zaman başlayacak, biz de görev almak istiyoruz, ne yapabiliriz?’ gibi vatandaşlarımızdan çok moral ve gurur verici destekler aldık. Bu da bizi geleceğe dair umutlandırıyor” dedi.

İlçe binası konusunda da hazırlıklarını sürdüğünü kaydeden Şahbaz, partiye üye olmak isteyenlere ise şu mesajı verdi:

“Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde parti ilçe binamızı şu anda kiralamış bulunuyoruz. Mevcut binayı İyi Parti İlçe Binası’na dönüştürmeye yönelik çalışmalarımız devam ediyor. En geç 10 gün içerisinde parti binamızın açılışını yapacağız. Bizimle tanışmak isteyen, partiye üye olmak isteyen, partimiz ve yönetim kurulumuz hakkında bilgi almak isteyen tüm arkadaşlarımızı ağırlamak isteriz. Bu süreçte de arkadaşlarımızın üyelik başvurularını kabul edip üye kayıtlarına başlayacağız” dedi.

iyi parti İYİ PARTİ BODRUM TEŞKİLATI YARIN AÇIKLANACAK…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler