Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

Yayınlanan

açık

ak parti muğla AK PARTİ MUĞLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ… ak parti mugla il danisma
  • ak parti muğla AK PARTİ MUĞLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ… mehmet tosun banner 2
  • ak parti muğla AK PARTİ MUĞLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ… Hakan Durna SM Con 05

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı Ocak Ayı Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı 7 Ocak 2017 Pazar günü tüm ilçe teşkilatlarının tam kadro katılımıyla coşkulu bir atmosferde gerçekleştirildi.

Muğla üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin yanı sıra, MKYK Üyesi Bülent Karakuş, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ve İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç da katıldı.

Kadın Kolları İl Başkanı Ümmühan Toksöz,  Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün faaliyet raporlarını sunmalarıyla başlayan toplantı,  İl Başkanı Kadem Mete’nin konuşmasıyla devam etti.

İl Başkanı Mete yaptığı konuşmada,  hizmetle geçen bir yılı geride bıraktıklarını ifade ederek, “2018 yılının ilk danışma meclisinde geçtiğimiz yıl içerisinde siz değerli teşkilat mensuplarımızın emek ve gayretleriyle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin altını tekrar çizelim istiyorum. İlk olarak ilimizi istihdam seferberliği kapsamında birinciliğe taşıyarak vatandaşlarımızın iş sahibi olmasını sağladık. Özellikle turizmciler ile İş-Kur’u bir araya getirmek suretiyle yaptığımız çalışmanın bu başarıya ciddi manada katkısı olmuştur. Üreten Muğla adlı çalışmamızla farklı ilçelerimizde 10 toplantı düzenleyerek üreticilerimizin sorunlarını bakanlığımıza ulaştırdık, olumlu geri dönüşler aldık, almaya devam ediyoruz.  SİT alanlarının yeniden derecelendirilmesi hususunda genel müdürlük düzeyinde toplantılar düzenleyerek, bu konuda sıkıntı yaşayan tüm vatandaşlarımıza derman olmak çalıştık. 44 il yönetim ve yürütme toplantısı gerçekleştirdik. Bu toplantılar tüm ilçelerimize düzenli olarak ulaşarak, yaşanan sorunlara ve sıkıntılara ortak akıl çerçevesinde çözümler bulmamıza vesile oldu. İl Başkanlığı olarak 5 bin kişilik bir iftar yemeği organize ederek halkımıza gönül soframızı açtık. Çeşitli STK’larla bir araya gelerek birçok çalışma yürüttük.  Vatandaşlarımızın sevinçlerine ve hüzünlerine ortak olmaya çalıştık” dedi.

İl genelinde yapılan kongrelere ilişkin olarak da tüm ilçelerin kongrelerinin tamamlandığını ve yeni yönetimlerin seçildiğini ve göreve başladığını ifade eden Mete “Yeni başkanlarımıza yeni görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum, Mahalle başkanlarımızdan milletvekillerimize kadar el birliği ile mücadele edeceğiz. Muğla’da Ak Partinin başarısı Muğla’mızın başarısı olacaktır” şeklinde konuştu.

Mete, son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimine yönelik olarak Muğla’da devam etmekte olan davalarda hainlere karşı sessiz  kalmadıklarını ifade ederek “15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a suikast girişiminde bulunan hainlere yönelik olarak tek tip kıyafet uygulamasını ilk defa Muğla’dan yüksek sesle biz haykırdık. 15 Temmuz kahramanları hakkında asla kabul edemeyeceğimiz ifadeler kullanan CHP milletvekili hakkında suç duyurusunda bulunduk. Bizler hem Muğla’yı hem de ülkemizi seven vatandaşlarız. Bu davaların takipçisi olacağız” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk de yapılan kongrelerle göreve yeni seçilen ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarına başarılar dileyerek, 2019 seçimleri için çok iyi bir şekilde çalışma yürütmeleri gerektiğini ifade etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, kurulda yaptığı konuşmada danışma meclislerinin AK Parti kadroları için çok önemli olduğunu, teşkilatın bütün kademeleriyle bir araya gelerek değerlendirmelerin yapıldığı toplantılar olduğunu ifade ederek, “AK Parti kadrolarında görev alan herkes dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşıdır. Bu yolda herkes sorumlulukla hareket etmelidir.  AK Parti kadroları asla birbirinin amiri değildir. Kendi içinde bir disiplin sağlayarak motivasyonlarını koruyacaklardır. Biz birbirimizin amiri değiliz. Birbirimizin şahitleriyiz. Teşkilatlar gençlik ve kadın kolları olmadan olmaz. Biz birbirimizi tamamlayan teşkilatlarız. Bu modeli dünyada sadece AK Parti lider olarak da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ortaya koydu” şeklinde konuştu.

MKY Üyesi Bülent Karakuş da birlik ve beraberlilik içerisinde aşılamayacak bir engelin olmadığını ifade ederek toplantının hayırlı olmasını diledi. Karakuş “İlimizi el birliği ile kalkındıracak Muğla’da Ak Parti’yi başarıya taşıyacağız. Yarınlar için hep beraber mücadele edeceğiz.  dedi

ak parti muğla AK PARTİ MUĞLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal  kavakspor ali ihsan tekin
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler