Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

Yayınlanan

açık

kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… kadem mete ziyaret 1
  • kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… mehmet tosun banner 2
  • kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… Hakan Durna SM Con 05

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taşeron İşçileri, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz başkanlığında AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’yi makamında ziyaret ederek, 24 Aralık 2017 tarihti Resmi Gazetede yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile taşeron işçilerin kamuda istihdamı için yapılan düzenleme nedeni ile teşekkür ettiler.

kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… kadem mete ziyaret 2Kabulde Taşeron İşçilere seslenen Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Sayın Cumhurbaşkanımız söz verdiği gibi Taşeron İşçilerimizin sıkıntılarına son vererek onları Devlet güvencesine alacak düzenlemeyi hayata geçirdi. Bu bakımdan sizler Teşekkür etmek için buraya gelmişsiniz. Nezaket göstermişsiniz. Bu daha başlangıç, bu sizin hakkınız. Teşekkür etmenize gerek bile yok. Bizim sizlerden beklentimiz, işinizi severek benimseyerek yapmanızdır. İşinizi hakkını vererek yapmanızdır dedi. İlk defa 1990 lı yıllarda yurt dışına çıkınca, yollara, binalara imrendiğini belirten Kadem Mete; Kapıkule Sınır Kapısından geçtiğiniz zaman farklı bir dünyaya girmiş gibi olurduk, artık en iyi yollarda araç kullanıyoruz, en iyi hastanelerde hizmet alıyoruz. 70-80 liraya Hava Yollarını kullanıyoruz. Büyüyen güçlü kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… kadem mete ziyaret 3Türkiye’nin önünde kimse duramaz dedi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı Kudüs ziyaretine de değinen Muğla Ak Parti İL Başkanı Kadem Mete, orada boynumuzdaki Türk Bayrağını görenler bize tüm kapıları açıyorlar, arama noktalarından Türk olduğumuzu öğrenince bizi direk geçiriyorlar. Bir Filistinli bana Ne zaman yardıma geleceksiniz? Ne zaman bizi bu zulümden kurtaracaksınız dedi. Bu söz hala aklımda hala o anı düşündükçe gözlerim doluyor , şükürler olsun ki Sayın Cumhurbaşkanımız gibi bir liderimiz var ve şükürler olsun ki büyüyen güçlü bir Türkiye var dedi. Daha sonra İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taşeron İşçileri adına Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete’ye çiçek verdi. Mete, çiçeği açarak Bayan Personele dağıttı.

kadem mete GENÇLİKSPOR TAŞERONLARINDAN KADEM METE’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal  kavakspor ali ihsan tekin
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler