Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ…

Yayınlanan

açık

ömer ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ… ak parti bodrum ilce baskani omer ozmen il danisma 1
ömer ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ… divenire group2

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Ocak Ayı İlçe Danışma Toplantısını Oasis Nurol Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantıya, Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ile il kadın kolları başkanı Ümmühan Toksöz, Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan, ilçe gençlik kolları başkanı Burak Gödekmerdan ile çok sayıda partili katıldı.

Divanın oluşturulmasının ardından saygı duruşu İstiklal Marşı‘nın ardından konuşmacılar birlik mesajı verirken, 10 Şubat’ta da Başbakan Binalı Yıldırım’ın katılımıyla Muğla İl Kongresi’nin yapılacağı hatırlatıldı.

ömer ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ… ak parti bodrum ilce baskani omer ozmen il danisma 2Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen “10 Aralık’ta yapılan kongrenin ardından tüm üyeleriyle birlikte enerjilerini genel ve yerel seçimler için çalışarak harcayacağız. Ak Parti’yi Bodrum’da 2019 Yerel, Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine en iyi şekilde hazırlayacağız. Bodrum ilçe teşkilatı olarak yönetme, nitelikli teşkilat ve yerel siyaset üretme konusunda eksiklerimizi tamamlayacağız. Bodrum’un Türkiye’nin misafir odası olduğunu ve bu odanın dağınık, kirli ve küflü göründüğünü savunan Özmen, planlı ve örgütlü bir turizm yapılmadığını, çarpık yapılaşma, yetersiz arıtma, tıkanan trafik gibi sorunlarla boğuşan Bodrum’un ‘ağlayan bir Bodrum’ olduğunu söyledi. Özmen, Bodrum’da birkaç projeyi önümüzdeki dönemde hayata geçirmek için başta STK’lar olmak üzere herkesle işbirliği yapmayı planlıyoruz” dedi.

ömer ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ… ak parti bodrum ilce baskani omer ozmen il danisma 3Konuşma yapan İl Başkanı Kadem Mete ise 10 Şubat’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Muğla İl Kongresi’nin yapılacağını belirterek, “Ben adayım. Şu ana kadar öyle. Başka bir aday da var mı bilmiyorum. Kongreler bittikten sonra önümüzde tek bir hedef var, o da 2019 yerel seçimleri. Tek bir rakip var, karşımızdaki muhalefet partileri. Biz artık birbirimizle didişecek dönemi geride bırakmalıyız. Muğla’daki her seçimde ikili listeler çıktı ama hamdolsun bize yakışır şekilde kongreler oldu. Kongre bittikten sonra arkadaşlar sarıldılar, öpüştüler. AK Partililere yakışır şekilde delege gitti, oyunu kullandı. Asla CHP’lilerin kongrelerinde olduğu gibi birbirine hakaret, kavga ve gürültü olmadı. İnşallah il kongremizi de kazasız belasız atlattıktan sonra artık önümüze bakacağız. Türkiye’de 980 tane ilçe var, AK Parti çoğuna sahip zaten. Asıl mesele Bodrum’u, AK Parti’ye hediye etmek değil. AK Parti belediyeciliğini Bodrum’a hediye etmek. Hedefimizin bu olması lazım. Bu Bodrum’a yapabileceğiniz en iyi hizmet. Siz çalışarak Bodrum’da, AK Parti’yi iktidara getireceksiniz, gerisine karışmayacaksınız. Çünkü AK Parti belediyeciliği ve AK Parti’nin buraya yapmak istediği, fakat yerel imkanlara takılarak yapamadığı hizmetlerin yapılmasının önünü açacaksınız” dedi.

ömer ÖMER ÖZMEN; BODRUM İÇİN HERKESLE İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler