Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI…

Yayınlanan

açık

ittifak AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI… bodrum ak mhp ittifdaki 1
ittifak AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI… divenire group2

Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisinin ittifakı tabana yayıldı…
AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı ile MHP Bodrum İlçe Teşkilatı sabah saatlerinde düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. 

15 Temmuz hain darbe girişiminin hemen sonrasında gelen AK Parti-MHP birlikteliğinin önümüzdeki seçim yıl yapılacak seçim içinde ittifaka dönüşmesiyle başlayan birlik beraberlik Bodrum’da da kendini gösterdi.

ittifak AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI… bodrum ak mhp ittifdaki 3MHP Bodrum İlçe Başkanlığının organize ettiği program Kumbahçe Sahilindeki bir restoranda gerçekleşti. MHP Bodrum İlçe Başkanı Cengizhan Sancar ve Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişinde yapıldığı toplantı sonrasında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen şunları söyledi:
“15 Temmuz’daki hain darbe girişimine karşı beraber mücadele ettiğimiz, dik durduğumuz MHP’li arkadaşlarımızla, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatının da devam ettiği bu günlerde, ülkenin menfaati söz konusu olduğunda görüş ayrılıklarımız bir kenara bırakarak buradaki birlik ve beraberliğimizi göstermek açısından Cengizhan Başkanımın davetine icabet ettik. Zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunma kararı aldık. Bu birlik ve beraberliğimiz devam edecektir.”

ittifak AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI… bodrum ak mhp ittifdaki 2Özmen konuşmasının sonunda, herkesi önümüzdeki Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı İl Kadın Kolları Kongresine davet etti.
Davetlerine katıldıkları için Ak Parti İlçe Yönetim Kuruluna ve Başkan Ömer Özmen’e teşekkür ederek sözlerine başlayan MHP Bodrum İlçe Başkanı Cengizhan Sancar ise şunları ifade etti:
“15 Temmuz bizim için bir milattır. 15 Temmuz’dan sonra Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dik duruşu ile bu ülke bugün rahat bir nefes almaktadır. Bu birliktelik ile iç ve dış politikada önemli başarılar elde edilmektedir, bunu da herkes açıkça görmektedir. Demek ki birlikte kuvvet doğuyormuş. Bizim asıl hedefimiz, gerek AK Partili arkadaşlarımız olsun gerekse MHP’li arkadaşlarımız olsun, önce ülkem ve milletim sonra partim, ideolojisi ile hareket ediyoruz. Sayın genel başkanlarımız ittifak konusunda anlaşmışlardır. Bizde bu ittifak konusunda Bodrum’da ilk temelini atıyoruz. Zaten Ömer Başkanımla yıllardır süren arkadaşlığımız, dostluğumuz, birlikteliğimiz var. Beraber, ilk önce ülkemizin menfaati için ondan sonra Bodrum’un menfaati için gerekli her türlü çabayı göstereceğiz.”

ittifak AK PARTİ İLE MHP’NİN BODRUM İTTİFAK TOPLANTISI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler