Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

ORHAN DİNÇ VE EKİBİ PROJELERİNİ BASINLA PAYLAŞTI…

Yayınlanan

açık

orhan dinç ORHAN DİNÇ VE EKİBİ PROJELERİNİ BASINLA PAYLAŞTI… orhan dic aday aciklama 2

“Değişim Rüzgarı” sloganıyla yola çıkan Orhan Dinç ve ekibi seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

02 Nisan günü gerçekleştirilecek olan Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanlığına aday olan Orhan Dinç ve ekibi bugün sabah saatlerinde basın mensupları ile bir araya geldi. Bodrum Belediyesi Trafo Kafe’de düzenlenen basın toplantısında seçim çalışmaları ve ekibiyle birlikte hazırladığı projelerini basın mensupları ile paylaşan Dinç, amaçlarının Bodrum Deniz Ticaret Odasını yönetmeye ve sektöre hizmet etmek olduğunu ifade etti.

Bizler Genç Ve Dinamik Olarak Bu Göreve Talip Olduk…

Kahvaltılı basın toplantısında açıklamalarda bulunan Roda Yat Sahibi Orhan Dinç sözlerine şöyle devam etti:

“Bu görevi uzun zamandır yapan abilerimizin gençlerin, yeni bir jenerasyonun, önünü açmasını bekledik. Ancak her dönemde bu son dönem diyerek geldiğimiz noktada gördük ki uzun yıllardır yönetilen Deniz Ticaret Odasını bırakmaya niyetleri yok.

İki dönemdir Bodrum Ticaret Odasında deniz sektörünün temsilcisi olarak Bodrum denizcilerini temsilen görev yapmaktayım. Bodrum Ticaret Odası (BODTO)’nda görev yaptığım süre içerisinde Boat Show’lara, yurt dışı fuarlara, sektörel eğitimlere ve sektörle ilgili iş gezilerine katılım organizasyonları başarılı bir şekilde gerçekleşti. Bodrum’umuzu gururla temsil ettik. Bu projeler BODTO’nun değil aslında Bodrum Deniz Ticaret Odasının organize etmesi gereken faaliyetlerdir.

orhan dinç ORHAN DİNÇ VE EKİBİ PROJELERİNİ BASINLA PAYLAŞTI… orhan dic aday aciklama 3Yapacak Çok İşimiz Var…

Bizler, sorunların bilincinde ve çözümlerini de çalışarak bilerek aday olduk. Burada afaki sözler vererek, yapamayacağımız şeyleri vaat ederek Bodrum’un vaktini boşa harcamak istemiyoruz. Direk sonuca ve karşılaşılacak problemlere odaklanacağız.

Balıkçı barınaklarından marinalara, günübirlik gezilerden charter teknelerine, Tersanelerden yan sanayi tedarikçilerine, su sporları sektöründen dalgıçlarımıza, balıkçı arkadaşlarımızdan tüm denizcilerin sorunlarına kadar her konudaki sıkıntıları biliyoruz.

Yazılı ve görsel basında yeterli düzeyde, sosyal medyada, sanal ortamlarda hiç olmayan üyesi ile iletişimi kopuk bir yönetime son vermek için kolları sıvadık ve aday olduk.

Sizlere şeffaf, Üyeleri ile barışık, üyelerinin menfaatlerini her zaman en ön planda tutan, Kapılarının herkese açık olduğu bir oda vaat ediyoruz.

orhan dinç ORHAN DİNÇ VE EKİBİ PROJELERİNİ BASINLA PAYLAŞTI… orhan dic aday aciklama 4Dersimizi Çalışarak Geliyoruz…

Karbon salınımını azaltan çevreci üretim teknolojileri,  sürdürülebilir deniz ekosistemi, yenilenebilir deniz enerjisi, sadece kalifiye değil yenilikçi deniz adamlarımızla, üreteceğimiz sosyal projeler ile Bodrumlu markalarımızla, Milas ve Bodrum Deniz Ticaret Odası lobisi ile tüm ticari alanlarda aktif ve etkili olmak için tüm deniz severlerin desteğine talibiz.

Son günlerde bu seçim yarışını siyasete malzeme etmeye ve siyasi meydana çekilmeye başlandığını görüyoruz. Ben ve arkadaşlarımızın tek ortak siyaseti Bodrum’ dur. Bu konuyu uzatmaya gerek yok. Herkes için söylenecek bir söz vardır. Siyasetin yeri siyasi meydanlardır.

Hepimizin Odası Olacak…

Bizim sözümüz kişilerin değil,  Bodrum’ da deniz ile uğraşan tüm kesimlere hizmet eden Deniz Ticaret Odasının hepimizin odası olacağı sözüdür.

Uzun yıllar aynı şekilde yönetilen ve artık enerjisini kaybetmiş bir oda yönetimi yerine yeni sinerji ile herkesi kucaklayan bir Deniz Ticaret Odası yönetimi vaat ediyoruz.

Sektörün her sıkıntısı ile ilgilenen, eğitime önem veren, çeşitli yapılacak olan seminerler ile denizciliğimizin gelişimini sağlayan, yeni atılımlar ile odamızın önünü açacak, kısacası Bodrum’un ufkunu açacak olan projeler ile geliyoruz.

Seçim günü üyelerimizin vereceği karar hepimizi bağlayacaktır. Yeni yönetim olarak Bodrum Deniz Ticaret Odası üyelerinin menfaatleri doğrultusunda yerel yönetimler, meslek odaları, dernekler, resmi kurum ve kuruluşlar ile iletişim ve işbirliği içinde olacağız.

Tecrübe ve donanım sözcükleri ile ifade edilen bir yönetim kadrosu yerine bilgiyi kullanabilen ve adaptasyon kabiliyeti yüksek bir organizasyon yapısını tercih ettik. Yeni kuşaklar daha fazla bilgi kaynağına sahipler ve değişen koşullar tecrübeyi yetersiz kılıyor. Dünya ile iletişim kurabilmek için güncel olmalıyız.”

Dinç basın açıklamasının sonunda ekip arkadaşları ile birlikte belirledikleri ilkelerini şöyle sıraladı:

“Bütün dünya denizleri birbiri ile bağlıdır. Bodrum DTO’ da tüm dünya denizleri ile kurumsal bağlarını kuracak ve güçlendirecek.

Bodrumlular tüm dünya denizlerine gidebilecek ve tüm deniz insanlarına da *Bodrum ev sahipliği yapabilecek.

Altyapı ve kalifikasyon tüm dünyaya entegre edilecek.

Yerel ürün ve hizmetler markalaştıralacak

Uluslararası rekabete uygun maliyet seviyelerine ulaşacağız.

Denizi sadece ticaret alanı değil yaşam alanımız olarak göreceğiz.”

orhan dinç ORHAN DİNÇ VE EKİBİ PROJELERİNİ BASINLA PAYLAŞTI… orhan dic aday aciklama 5Seçimin yapılacağı yer uygun değil…

Basın açıklamasının sonunda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkan Adayı Orhan Dinç, özellikle seçimin yapılacağı ye rile ilgili sıkıntıları dile getirdi. Oda’nın halii hazırdaki mevcut binasında yapılması planlanan oy kullanma işleminin sağlıklı olmayacağına vurgu yapan Dinç, “Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesinin hem bulunduğu konum olarak hemde binanın küçük olması nedeniyle uygun olacağını düşünmüyoruz. Çünkü geçmiş seçimlerde olduğu gibi seçime 40-50 üye değil 400’ün üzerinde üyenin katılmasını bekliyoruz. Buda haliyle bir yoğunluk oluşturacaktır. Seçim yerinin iptali ve daha uygun yerler olan Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi veya Nurol Kültür Merkezinin kullanılması için İlçe Seçim Kuruluna gerekli müracatımızı yapmış bulunmaktayız” dedi.

Basın toplantısının ardından ekibiyle birlikte Denizciler Derneğine giden Orhan Dinç, burada denizciler ile bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Orhan Dinç’in aday Meclis Listesinde bulunan isimler şöyle:

Rıza Karakaya, Doğan Güneri, Adnan Caner, Taner Özdoğan, Fatih Öztarakçı, Ethem Özyurt, Mehmet Ali Ünsal, Derya Akbaş,  Bülent Can, Itır İpekel Tsiropoulos, Mustafa Oduncuoğlu, Enis Tünay, Erhan Berber, Mahir Top, Ayberk Apaydın, Mehmet Esat İleri, Remzi Yorulmaz, Namaz Çelenk ve Sinan Erbey.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI SİTE SAHİLLERİNE KADAR UZANDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum göçmen GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI SİTE SAHİLLERİNE KADAR UZANDI… arena g    menler

Ortakent Mahallesinde bulunan bir sitesinin sahil kısmından göçmen kaçakçılığı yapılacağı yönünde istihbari bilgiler elde edilmesi üzerine, Bodrum KOM Grup Amirliğince harekete geçildi. KOM Grup Amirliğince yapılan çalışmalarda, olayın organizatörleri olduğu tespit edilen 8 Türk  (A.K, T.K, S.B, H.G, Y.G, K.K, A.C, T.G) ile 1 Suriye uyruklu (M.M.) toplam 9 şahıs fiziki takibe alındı.

Şahıslardan K.K, H.G. ve Y.G. Gümbet Kavşağı civarında buluşarak göçmen şahısları almak üzere bir otele hareket ettikleri belirlendi. Otelden alınan göçmen şahıslar Y.G. idaresindeki araca bindirildiği ve çıkış noktasına doğru ilerlediği esnada A.C. idaresinde bulunan beyaz renkli bir aracın göçmen şahısların binmiş olduğu araca öncülük ettiği tespit edildi. Takibe alınan diğer şahısların ise denize hakim bir noktada durdukları Sahil Güvenlik ve polislerin olay yerine gelip gelmediklerini gözetledikleri belirlendi. Sitede güvenlik görevlisi olarak görev yapan A.K ve T.K isimli şahısların sahilde göçmen şahısları bekledikleri ve çıkış hazırlıkları yaptıkları KOM ekiplerince anbean kayıt edildi. KOM Grup amirliği ekipleri, göçmenler sahil kenarına getirildiğinde operasyona başladı ve Cumhuriyet Savcısının talimatıyla önceden takibe alınan 9 kişi eş zamanlı olarak gözaltına alındı. Bugün mahkemeye çıkarılan 9 kişiden T.Y. ve T.Ş. adli kontrol ile serbest kalırken, diğer şüpheliler tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 2

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bir basın açıklaması düzenlendi. Düzenlenen basın açıklamasında geçtiğimiz günlerde CHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Yerel Seçimler Değerlendirme toplantısında dile getirilen bazı söylemler hakkında açıklama yapan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber; “Partimize oy veren vatandaşlarımız, partimizin Genel Sekreteri Sayın Cihan Paçacı ve Bodrum Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Tosun hakkında kullanılan bazı ifadelere karşı duruşumuzu dile getirmek adına, bu basın toplantısını yapma mecburiyeti doğmuştur” dedi.

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 4

İYİ Parti Bodrum İlçe Binasında İlçe Başkanı Nevzat Kanber tarafından düzenlenen basın açıklamasına İYİ Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz, Belediye Meclis Üyesi Adayları Atilla Serttaş, Erkan Özşeker, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer katıldı.

İYİ Parti ile CHP Genel Merkezleri arasında varılan uzlaşma gereğince, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerinde 2 parti arasında oldukça kapsamlı bir ittifak çalışması olduğunun altını çizen İlçe Başkan Nevzat Kanber şunları söyledi;

“Muğla da bu kapsamda ittifak yapılacak iller arasındadır. An itibariyle, ilçeler bazındaki çalışmaların da olumlu sonlandırılması durumunda, 2 parti ilimizde birbirini destekleyerek seçime girecektir.

Değerli arkadaşlar, siyaset vatandaşa hizmet için yapılır. Bizler siyasete bir kavga alanı olarak bakmıyoruz. Vatandaşlarımızın, hangi partiden, hangi dinden, etnik kökenden, ideolojik görüşten geldiğine bakmadan, yaşamını kolaylaştıracak, daha kaliteli bir yaşam süreceği hizmetleri üretebileceğimiz bir uğraş olarak görüyoruz. Bu mücadeleyi yaparken, farklı siyasi partiler ve adaylarla yarışmak demokrasinin bir gereğidir. Ancak siyasette nezaketin ve saygının bir kenara bırakılmasını yadırgıyor ve şiddetle kınıyoruz.

Önceki gün yaşananlar da maalesef, hele hele Türkiye genelinde birbirlerine güç vermek için yola çıkmış 2 partiden birinin üyelerine hiç yakışmadı. Görüntüleri üzüntüyle izledik. Sadece kendi adımıza değil, CHP’nin bu düşüncede olmayan üye ve seçmenleri açısından da üzüldük. Bir partide İlçe Başkanlığı yapmış bir kişinin, hangi partiden olursa olsun, seçmenleri küçümsemek-aşağılamak gayesiyle söylediği ifadeleri kabul etmek mümkün değildir.”

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 1İlçe Başkanı Kanber; “Çöpçü İfadesine Takılmış Değiliz”

CHP İlçe Başkanlığı basın toplantısında söylenen “Çöpçü” ifadesine takılı kalmadıklarını ifade eden Başkan Kanber; “Kaldı ki biz orada kullanılan “Çöpçü” ifadesine de takılmış değiliz. Bu gerçekten zor bir mesleği icra eden; saygı duyduğumuz, şehirlerimizin gizli kahramanı emekçilerin yaptığı bir meslek. Siyaseti vatandaşa hizmetkarlık aracı olarak gören bizler, bu ifadeden sadece gurur duyarız. Ancak ifadenin, bir partiye oy vermiş ya da o parti için çaba gösteren insanları aşağılamak, küçümsemek maksadıyla kullanıldığının açık olması kabul edilemez. Burada üzücü olan bir diğer durum ise, bu ifadelere bazı partililerin yoğun alkışlarla destek vermesi ve orada bulunan İl ve İlçe Başkanları ile Bodrum Belediye Başkan adaylarından hiç birinin bu yakışıksız duruma müdahale etmemesidir. Bodrum’u yönetme iddiasında olan bu arkadaşlarımızın, bu tavırlarını da vatandaşlarımızın dikkatine sunuyorum. İsimlerini öğrenememekle birlikte, bu konuyla ilgili basına kapalı bölümde uyarı ve eleştiri yapan birkaç CHP’li arkadaşa da buradan teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’ın, İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı hakkında söylediği sözlere de değinen Başkan Kanber; “Değerli basın mensupları; Toplantıda yaşanan 2. saygısızlık ise, Genel Sekreterimiz Sayın Cihan Paçacı’nın şahsına yönelik yapılmıştır. İlçe Başkanı Halil Karahan’ın, konuşmasının bir bölümünde Sayın Paçacıya yönelik “Patavatsız” ve “Haddini Aşan” şeklindeki ifadelerini, buradan kendisine iade ediyorum. Siyasette nezaket kadar, haddini bilmek ve saygılı olmak önemli erdemlerdendir” diyerek, İlçe Başkanı Halil Karahan’ın bir an önce özür dilemesini beklediklerini belirtti.

“Eserleriyle değil, dedikodu ve iftiralar ile toplumun kafasını karıştırıyorlar”

Başkan Kanber; “Toplantıda gündeme getirilen son konu ise gerçekten üzüntü ve acıyarak izlediğimiz bir başlık oldu. Siyasette yaptıklarıyla, eserleriyle öne çıkıp kabul göremeyenlerin, dedikodu ve iftiralarla toplumun kafasını karıştırmaya, bundan nemalanmaya çalıştıklarını görmek bize üzüntü verdi. CHP’nin 8 Belediye Başkan Aday Adayından birinin, 2009 yılında yaşanmış üzücü adli bir olayı, adayımız Sayın Mehmet Tosun’a bağlamaya çalışması en hafif tabiriyle iftiracılıktır. Alkollü 4 gencin karıştığı üzücü bir kavga, olayın ayrıntıları daha o yıllarda basında yer almış, sayın başkanımız da bu konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapmış, olayın tarafları yasal merciler önüne çıkmış ve hiçbir siyasal tarafı olmadığı açıkken, bugün bunu siyaseten bir şeyler elde etmek gayesiyle gündeme getirmek, topluma bu olay üzerinden kaygılandırıcı mesajlar vermeye çalışmak, gerçekten anlaşılabilir ve kabul edilebilir bir siyasetçi duruşu değildir. Halkımız artık bu tür yalan ve iftiralara gereken cevabı verecektir” dedi.

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 3“Bodrum halkı Mehmet Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istiyor”

Yapılan tüm anketlerde ve sokakta vatandaşların Mehmet Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istediklerinin altını çizen İlçe Başkanı Nevzat Kanber şunları söyledi;

“Değerli basın mensupları, önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Bu yerel seçimler, Bodrum için son şans, köprüden önceki son çıkıştır. Bodrum’un sorunları artık ötelenemez, zamana yayılamaz. Bu seçimde Bodrum’un sorunlarını çözecek, Bodrum Belediyesi’ni vatandaşıyla buluşturacak, güler yüzlü, çalışkan hem de çok çalışkan, işinin ehli, dürüst bir başkan seçmeye ihtiyacımız var. Biz Sayın Mehmet Tosun’u bu niteliklere fazlasıyla sahip bir siyasetçi olarak halkımızın önüne çıkarttık ve müthiş bir teveccühle karşılaştık. Yapılan bütün anketlerde de, sokakta da vatandaşımızın Sayın Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istediğini görüyoruz. İttifak ortaklığına yürüdüğümüz sevgili CHP’li dostlarımıza da bu tür şık olmayan yol ve yöntemlerle değil de, yıllardır yönettikleri Bodrum’un sorunlarını nasıl çözeceklerine dair projeleriyle gündeme gelmelerini öneriyoruz.

Değerli Basın mensupları, Sayın Mehmet Tosun halen İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan adayıdır. Kendisinin CHP toplantısında iddia edildiği gibi hiçbir şekilde CHP’nin adayı olmak üzere kişisel bir girişimi bulunmamıştır. İttifak görüşmeleri sırasında bu teklif, yani Sayın Mehmet Tosun’un CHP’den aday olması ve 2 parti meclis listesinin de tek liste olarak yapılması önerisi, görüşmeleri yürüten CHP heyeti tarafından gelmiştir. Bunun da Bodrum kamuoyu tarafından bilinmesini rica ederiz.

Önümüzdeki sürecin Bodrum’a hayırlı olmasını diliyor, Bodrumlu hemşerilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Teşekkür ederiz.”

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI TÜRKİYE KUPASINDA ÇEYREK FİNALDE…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalıkavakspor hentbol DENİZİN KIZLARI TÜRKİYE KUPASINDA ÇEYREK FİNALDE… yalikavakspor kadin hentbol takimi

Bodrum’a Hentbolde Süper Lig heyecanını yaşatan Yalıkavak Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta oynadığı eleme maçlarında gösterdiği üstün performansı ile Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) tarafından düzenlenen THF Türkiye Kupası Maçları 2. Turu C Gurubu ikincisi olarak, çeyrek finale yükseldi.

İkinci tur maçları kapsamında ilk maçını Mardin Belediye Spor ile oynayan ve bu maçı kazanarak çeyrek finali garantileyen Yalıkavak Spor Kulübü, gurup ikincisi olarak tamamladığı karşılaşmaların sonunda THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Final mücadelelerinde Bodrum Bayrağını dalgalandırmaya hak kazandı.

4 grupta oynanan Hentbol Kadınlar Türkiye kupası 2. tur maçlarının ardından A grubunda Yenimahalle Belediyesi SK ve Ardeşen GSK, B grubunda Üsküdar Belediyesi SK ve Aksaray Belediyesi GSK, C grubudan Muratpaşa Belediyesi SK ve Yalıkavakspor, D grubunda ise Kastamonu Belediyesi GSK ve İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK gruplarında ilk iki sırayı alıp çeyrek finalist oldular.

Çeyrek final karşılaşmaları kapsamında ilk maçlarını 27 Şubat tarihinde oynayacak olan Yalıkavak Spor Kulübü, lider Kastamonu Belediyesi GSK ile karşılaşacak.

Eşleşmelerin ardından konuya ilişkin bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, aldıkları sonuçlardan çok memnun olduklarını belirterek, şu açıklamayı yaptı;

“Henüz süper lige yeni çıkan bir takım olarak, hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. Bizim her zaman kazanmaya olan kararlılığımız, her çıktığımız maçta en büyük motivasyonumuz oluyor. Oynadığımız kupa maçlarında neredeyse bütün rakiplerimizi eleyerek, kupada çeyrek finale kadar yükseldik.

Kupa maçlarında eşleştiğimiz Kastamonu Belediyesi GSK, THF Kadınlar Süper Ligi Lideri konumunda. Yani artık rakiplerimiz oldukça güçlü. Önümüzde uzunca bir süremiz var. Lig maçlarımız var. Türkiye Kupası’nı hedefimizin odağına yerleştirdik. 27 Şubat’a kadar iyi hazırlanıp, kupa mücadelemizi devam ettirmek en büyük amacımız. Biz birbirimize inanıyoruz. Bu mücadeleyi de kazanmak en büyük arzumuz. Kendi evimizde lider takımı ağırlayacağız. Bu da bizim en büyük avantajımız. Seyircimizin, Bodrum’un bize desteği o maçta tam olacaktır. Bu da bizim en büyük motivasyon kaynağımız olacaktır. O nedenle maça daha avantajlı başlayacağımızı düşünüyorum.”

Hentbol Türkiye Kadınlar Kupası Çeyrek Final mücadelesinde lider Kastamonu Belediyesi GSK ile Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşacak olan Yalıkavak Spor Kulübü, 16 Mart tarihinde maçın rövanşını Kastamonu’da oynayacak. Her iki maçın sonunda avantajlı olan takım, Ardeşen GSK – Üsküdar Belediyesi SK karşılaşmalarının kazananı ile yarı final maçı oynayacak.

Okumaya devam et

Son Haberler