Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON…

Yayınlanan

açık

şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… bodrum belediyesi sehir tiyatrosu toplantisi 4
şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… divenire group2

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediyesi’nin destekleri ile kurulan Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun 27 Mart 2018 tarihinde oynanacak olan ilk oyununun basın toplantısına katıldı.

Bodrum Belediyesi, Bodrum Kent Konseyi Kültür-Sanat Meclisi, devlet ve şehir tiyatrosu sanatçıları destekleriyle kurulan Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun “Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünya’sı” isimli ilk oyunu 27 Mart 2018 tarihinde Herodot Kültür Merkezi’nde oynanacak.
Gerçekleştirilen basın toplantısına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Müdürü Rezzan Şebin, Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen ile birlikte Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları ve sanatçılar katıldı.
şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… bodrum belediyesi sehir tiyatrosu toplantisi 2Toplantının açılış konuşmasını yapan Hüseyin Akşen “Bodrum’un sanat severleri  ve Bodrum’un aydınlık yüzlü insanları ve değerli basın mensupları. Bugün Bodrum’da sanat adına tarih yazılıyor ve bugün sanatçılar olarak biz çok mutluyuz, gururluyuz. Çünkü Bodrum’da artık Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurumsal kimliği ile faaliyet gösteriyor. 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde ilk oyununu sanatsever Bodrum halkına sunacak. Biz çok heyecanlıyız ve aylardır çalışıyoruz bunun için. Çok kısa sürede bir tiyatronun kurulması, kadrosunun faaliyete geçmesi, oyunun seçilmesi, provalar başlaması ve oyunu sergileniyor olması, gerçekten ancak sanatçının hayal edip yapabileceği bir şey. Bu çok zor ama çok heyecanlı, çok gurur verici bir şey. Bunun için bu tarihi yazarken sevgili Belediye Başkanımıza tüm sanatseverler, tüm oyuncularımız adına şükranlarımızı sunuyoruz. Gerçek, Türkiye’nin bu koşullar altında, içinde bulunduğu koşulda sanata evet demesi ve bir şehir tiyatrosu kurmak, büyük bir olay  ve bu olayı başardı bence, Bodrum’un sanat tarihine altın harflerle yazılacak sevgili Başkanımız Mehmet Kocadon. Bunları söylerken bir şeyi unutmamak gerekiyor, şehir tiyatrosu kuruyorsanız Darülbedayi’yi, Türk Tiyatrosu’na altın harflerle ismini yazdırmış o değerli ustayı, Muhsin Ertuğrul’u unutmamak gerekiyor. Biz zaten bu bilinçle, bu disiplinle ondan aldığımız sanat terbiyesi ile yolumuza devam edeceğiz. Bir başka şehirde, yani olmazsa olmazı Muhsin Ertuğrul öyle taşlarla döşedi ki  ve tiyatro hala ayakta. Başka olmazsa olmazımız tabii ki Mustafa Kemal Atatürk. Biz sanatta Muhsin Ertuğrul’un yolunu izleyeceğiz ama laik Türkiye Cumhuriyetimizde de Ulu Önderimizin yolundan gideceğiz. Bodrum halkına hayırlı olsun diyorum.” dedi.
şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… bodrum belediyesi sehir tiyatrosu toplantisi 3Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun Bodrum’a yapılmış büyük bir hizmet olduğunu belirten oyuncu Tarık Papuççuoğlu “Evet gerçekten müjdeler olsun. Resmen ilan edilmese de bir büyükşehir olmuş durumda. Bence bütün kurumlarıyla yönetimiyle, trafiği ile sağlığı ile ulaşımı ile eğlence sektörü ile alışveriş merkezi ile aklınıza gelen her ihtiyacı karşılayan bir büyükşehir olmuş durumda. Bunun sadece resmi tecili yapılmamış. Çünkü bu tecili yapacaklara buradan oy verilmiyor. Bugüne kadar hepimiz yani benim yaşımda olanlar çok belediye başkanı gördü. Bunlardan mesela Osman Kibar vardır İzmir Belediye Başkanı, daha sonra yine Ahmet Piriştina. Bunlar destan yazmış başkanlardır. İstanbul için Ankara için de keza başkanlar vardır. Bir de tabii öbür başkanlar var. Bodrum’un da bir başkanı var. Bodrum’un başkanı Atatürk’ün deyimi ile biraz siyasete girecek belki ama aslında benim siyasetle hiç de alakam yoktur. Sadece gerçekleri birazcık bilmeyenlere bilebildiğim duyabildiğim kadarıyla bunları söylüyorum. Büyük Önder’in söylediği gibi bütün kaleleri fethedilmiş, tersanelerine girilmiş, gelirlerine hafif dokunulmuş, maddi olarak bir eli yağda bir eli balda olmayan bir belediyenin başkanı olarak büyük bir cesaretle, büyük bir özgüven ve öngörü ile Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurulmasını kabul etti. Bu deminde söylediğim gibi bir eli yağda bir eli balda olan, hiçbir maddi sıkıntısı olmayan diğer belediye başkanlarının göstermediği bir yürektir. Her şeyden önce ileriye bakan bir görüştür. Dolayısı ile Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile ilgili bilgilerin hepsini sağ olsun Hüseyin Akşen hocamız verdi. Onun için ben de işin o yönü değil belediye yönünü, birazcık ondan bahsetmek istiyorum. Sevgili Mehmet Kocadon beyefendiye hakikaten Bodrumlu bir vatandaş olarak önce şükranlarımı sunuyorum. Bodrum’a yapılmış çok büyük hizmettir bu. Şu anda tabii ki kapalı kutu gibi gözüküyor ama yıllarca biz bu işi hem amatör hem profesyonel olarak yapmış kişiler, neyin nereye gideceğini önceden görürüz. Bunu lafla, sözle anlatmak mümkün değildir. Yaparız, izlenir, görülür kabul edilir ve baş tacı yapılır. Bugüne kadar hep böyle geldi, bundan sonra da böyle gidecek. Bu yürekliliğinden ötürü ve bize gösterdiği inanılmaz destekten ötürü sevgili başkanımıza ve sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.
Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Koordinatörü Mehmet Kocair de “Bodrum adına hayırlı olsun diyorum. Bodrum’un kültür, sanat yolunda çok büyük bir adımı atmış bulunuyoruz. Başkanımıza ve tüm destek veren dostlarımıza teşekkürler, her şey çok güzel olacak.” dedi.
Bu yapılan tiyatronun vatandaşa halka kültür hizmeti olduğunu belirten oyuncu Erdal Cindoruk ise “Bodrum, dünyanın incisi olarak kabul edilen bir yer. Böyle bir yere bir tiyatro kurmak şövalye bana göre, çok teşekkür ediyorum. Belediyeciliği yol, su, kanalizasyon yapmaktan ibaret olarak görmeyen sayın başkana, asıl olanın sanat olduğunu düşünen sayın başkana ben de teşekkür etmek istiyorum. Yani İstanbul’un bütün süzülmüş insanları tam tiyatro izleyicisi bugün artık Bodrum’da yaşıyor. Buranın o kadar ihtiyacı vardı. Böyle bir potansiyel var, yarın bütün oyunlarımız dolacak. Fakat bu hizmet nasıl bir hizmet, çünkü turne tiyatroları geldiğinde onların maddi durumlarından dolayı 50 liraya, 60 liraya bilet satıyorlar. Dolayısı ile insanlar çoğu da emekli yaşıyor burada. Bu oyunlara bu paraları gelip verdikleri zaman bütçeye ciddi zarar veriyor. Belediye şehir tiyatrosunun gerekliliği bu anlamda da çok önemliydi. Biz de küçük bir ücret ile oynayacağız bu bir hizmettir. Yani vatandaşa, halka kültür hizmetidir. Bu anlamda çok önemli bir şey başarıldı, teşekkür ederim.” dedi.
şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… bodrum belediyesi sehir tiyatrosu toplantisi 1Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun kurulmasından onur ve gurur duyduğunu belirten Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Müdürü Rezzan Şebin “Sanatçı değilim ama sıkı bir sanatçı dostuyum, takipçisiyim sanatın ve kültürün. Sanatın 7 disiplininden oluşan insanlarla bir meclis oluştu. Dönem dönem etkinliklerimiz oldu. Yine başkanımız elinden gelen her türlü desteği verdi. En son da Hüseyin Bey’in ifade ettiği gibi Sahne Çalışmaları Grubu’nu kurduk. Alev Gülcan’ımız altına girdi, omuzladı aldı götürdü bizi. Yarı yolda bıraktı demeyeceğim. Buradan kendisi törenle yollarken de, sana söz Alev, demiştik. Sözümüzü tuttuk. Başkanımıza bu anlamda desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer Bodrum Belediye Başkanı’nı sevmeme rağmen Kocadon deseydi ki, şehir tiyatrosu kurun, hiç hoş olmayacaktı. Alttan gelen bir şehir tiyatrosu ve başkanım, helal olsun sizlere, önünüzü açıyorum, dedi. İşin bu yanını ben çok önemsiyorum, bu arada da sanatçı arkadaşlarımızın her birinin ne kadar özveri ile çalıştıklarını gerçekten birebir biliyorum. Dün, annemi kaybettim, toprağa verdim, nasıl geleceğim, dedim Hüseyin Bey bana dedi ki, sen bir kere sanata bulaştın, perdeler şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON… bodrum belediyesi sehir tiyatrosu toplantisi 5hiçbir zaman kapanmaz, açılır, dedi. Teşekkür ediyorum.” dedi.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun kurulmasından derece mutlu olduğunu ve destek veren herkese teşekkürlerini ileten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon “Değerli sanatçı arkadaşlar, değerli basın. Öncelikle böyle güzel ve mutlu günde sizlerle olmaktan son derece  mutluyum. 20 yıla yakındır sizlerle beraberim. Sanat ve sanatçının bu toplumdaki kıymetini çok bilen, özellikle onların birleştirici gücüne, barışı temsil ettiğine inanan bir yöneticiyim. Hep yanlarında oldum olmaya da devam ediyorum. Çünkü bir yerin ne kadar medeni olduğunu anlayabilmek için o bölgede yaşayan sanatçılara, o bölgedeki sanatsal kültürel etkinliklere hatta o bölgedeki çiçekçi dükkanlarına bakmak lazım. Eğer onlar o yörede varsa işte o yerde medeniyetten söz etmek çok kolay olur. Biz Bodrum’umuzda yıllarca dikkat ettiyseniz hem ulusal hem uluslararası bir çok sanat ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Fakat hep kendimizde bir eksiklik hissediyorduk. Bunları yaparken özellikle kendimizdeki eksikliğin ne olduğunu anlamaya çalışıyorduk. Ve ben ilk defa Türkiye genelinde Kent Konseyimizde Kültür ve Sanat Meclisimizi oluşturdum. Bu meclisin yapmış olduğu çalışmalarda bir şehir tiyatrosunun ihtiyaç olduğu kendiliğinden ortaya atıldı, kendiliğinden gelişti ve bu günlere geldik. Tabii ki meclisimizin de aldığı kararla, bugün sanatçı kardeşlerimin de desteğiyle ilk oyunumuzu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde sergileyeceğiz. Bizim için gerçekten çok önemli çok anlam taşıyan bir şey. Bizler inanarak işini yapan ve imkânsızlıklardan asla yılmayan, her imkânsızın bizi daha da birleştiren, daha da güçlü olmamızı sağlayan bir ivme olarak görüyorum. Mazeret ve problemin bir parçası olmak çok kolaydır. Önemli olan çözüm üretmektir. İşte sanatın gücünden bir tanesi de hep çözümün yanında olmasıdır. Bugün bu arkadaşlarımla, bu Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu kurulduysa, eğer onlar da canı gönülden fedakârca çalışıyorlarsa bilin ki arkadaşlar içinde inanmak var birleştirici güç var. Sanatın, barışın yanında ve barışın getirmiş olduğu hoşgörü var. Onun için ben kendilerini bir defa daha tebrik ediyorum. Perdenin ön yüzü çok kolaydır, söylemler çok kolaydır ama perdenin arka yüzü vardır. Bütün zorluklar oradadır. İşte o sanata gönül veren bu sanatçı kardeşlerimi bir defa daha perdenin arkasındaki zorlukları yenerek bu güzel oyunu bize sunacak olmaları, özellikle anlamlı bir günde sunacak olmalarından dolayı kendilerini bir defa daha kutluyorum. Bodrum Belediye Başkanı olarak elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Tabii ki bu kurulan şehir tiyatrosu sadece burada gösteri yapmayacak. Belki Anadolu’nun birçok yerlerinde, belki Akdeniz çanağında birçok ülkede de gösteri yapacak. Ama benim için önemli olan çocuklarımızın burada eğitilmiş olması. Çünkü ben eğitime son derece inanan bir Belediye Başkanıyım. Eğitim olmadığı yerde sanat da olmaz arkadaşlar. Onun için burada eğitilecek sanat dostu her yavrumuzun ilerde bir sanatçı ve barışın bir elçisi olacağına inanıyorum. Onun için sanatçı dostlarımı bir defa daha kutluyorum. Gerçekten canı gönülden yanlarında olmaktan çok mutluyum. Tabii bir şeyleri tek başımıza yapmıyoruz. Hep arkamızda bizi destekleyen bir güç var. Bu gücün, önce Bodrum yarımadası halkının medeni oluşunu hiçbir zaman unutmayalım. Sonra meclis üyelerimiz, belediye personelimiz bize hep destek oldular. Özellikle Alev Hanım’ın bende çok büyük etkisi vardır. Tabii bunu yanında yine elim bir trafik kazasında yitirdiğimiz İsmail Altındağ Başkan Yardımcımızın da büyük katkıları vardı. Tabii bir de hiç kimsenin bilmediği hep gülen bir ablamız vardır. Herkesin çok sıkıştığı anda, git başkan seni çok sever Rezzan Hanım bu işi hallet, dedikleri bir cankurtaran simidi vardır Bodrum yarımadasında. Bu güzel enerjiden kaynaklanıyor arkadaşlar. Eğer içinizde art niyet yoksa, sadece pozitif enerjiyle yaklaşırsanız karşıdaki insan sizin ne demek istediğinizi anlar. Rezzan Hanım da böyle bir büyüğümüz, her zaman güzel enerjisiyle bize yaklaşmıştır. Bazen olmaz demişimdir kızmamıştır. Bazen olmaz nasıl olsa Kocadon bunu yapmaz, diye gelmiştir ama olmuştur, o zaman da şok yaşamıştır, ya başkan diğerine neden hayır dedin de buna evet diyorsun. İşte bazen bu güzel enerjileri paylaşmak çok güzel. Bu birlik beraberliği oluşturmak çok güzel. Ben başta Rezzan Hanım olmak üzere, Mehmet Kocair kardeşime Gülizar müdürüme, Melek hanıma, Basın Yayın Müdürlüğü’ne, belediyemizin hepsine bir defa daha teşekkür ediyorum. Tabii böyle toplantılarda bizi yalnız bırakmayan değerli Bodrum basınına şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca 27 Mart’taki oyunumuzu değerli sanatçımız Alev Hanım ve değerli Belediye Başkan Yardımcım İsmail Altındağ anısına sanatçı kardeşlerim oynamayı ifade ettiler, ben de çok mutlu oldum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ilk oyunu “Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünya’sı” 27 Mart 2018 salı günü saat 20.00’de Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde oynanacaktır.
Oktay Arayıcı’nın yazdığı, Hüseyin Akşen’in yönettiği oyunda Tarık Papuççuoğlu, Erdal Cindoruk, Mihriban Er, Gülbin Yeşil, Oğulcan Çelik, Ziba Türk, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt, Sertaç Aydın ve Hüseyin Akşen rol alıyor.

şehir tiyatrosu BODRUM ŞEHİR TİYATROSU KURULDU… TEŞEKKÜRLER KOCADON…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler