Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA’NIN VERGİ REKORTMENİ KILIÇ DENİZ A.Ş.

Yayınlanan

açık

vergi MUĞLA’NIN VERGİ REKORTMENİ KILIÇ DENİZ A.Ş. mugla nin vergi rekortmeni kilic deniz
  • vergi MUĞLA’NIN VERGİ REKORTMENİ KILIÇ DENİZ A.Ş. mehmet tosun banner 2
  • vergi MUĞLA’NIN VERGİ REKORTMENİ KILIÇ DENİZ A.Ş. Hakan Durna SM Con 05

Dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi konumundaki Kılıç Deniz A.Ş., Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu oldu.

Aynı zamanda 2010 yılından beri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Kategorisi’nde üst üste ihracat birincisi olan Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, vergi rekortmenliği ödülünü Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar’ın elinden aldı.

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ile Bodrum Vergi Dairesi Müdürü Sait Orulluoğlu, ‘Kılıç’ markasıyla su ürünleri sektörünü günden güne büyüten Kılıç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek vergi rekortmenliği ödülünü takdim etti.

Amerika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya dünyanın 60 ülkesine ihracat yapan Kılıç Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili İhsan Bozan’ın evsahipliği yaptığı ziyarette, su ürünleri sektörü hakkında açıklamalarda bulundu. Orhan Kılıç, su ürünleri sektörüyle ülke ekonomisine katkı sunmak adına daima yüksek hedefler koyduklarına vurgu yaptı.

“Kılıç Ailesini Tebrik Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz” 

Kılıç Deniz’in uluslararası su ürünleri sektöründeki başarılarıyla ülke ekonomisine çok büyük girdiler sağladığını belirten Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, Muğla’da 2017 yılı Kurumlar Vergisi Şampiyonu olan Kılıç Deniz A.Ş.’nin başarılarının devamını dileyerek, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini Orhan Kılıç’a takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıç, Başkan Bayar ve Müdür Orulluoğlu’a teşekkür etti.

2018 Yılı İhracat Hedefi 180 Milyon Dolar…

Kılıç Deniz, 2010 yılından beri Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Kategorisi’nde ihracat 1.’si oluyor. 2016 yılı ihracat rakamı 142 milyon dolar olan Kılıç Deniz’in, 2017 yılında ihracat rakamı 160 milyon dolara ulaşırken; 2018 yılı ihracat hedefi ise 180 milyon dolar.

Kılıç Deniz, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ve Londra Borsası İşbirliği ile hazırlanan Türkiye’nin en parlak 100 şirketini kapsayan listede de 7. sırada yer aldı.

vergi MUĞLA’NIN VERGİ REKORTMENİ KILIÇ DENİZ A.Ş. mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal  kavakspor ali ihsan tekin
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler