Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK…

Yayınlanan

açık

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 1
bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… reklam arena 4

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı gençlerle yemekte bir araya geldi. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde düzenlenen yemeğe İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti’ye üye yaklaşık 275 genç katıldı.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İYİ Gençliğe yeni katılan üyeler için düzenlenen yemekte bir konuşma yapan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Müstakbel Cumhurbaşkanımız Sayın Meral Akşener, 25 Ekim tarihinde İYİ Parti’yi kurarken 24 Haziran 2018 tarihinde bir seçim olacağını ön görmemişti. Ancak partimizin kuruluşundan bugüne kadar olan 6 aylık bir zaman dilimi içerisinde, İYİ Parti’nin Türkiye’de nasıl bir ihtiyacı karşıladığını, Türk siyasetine ve Türk siyasi hayatına nasıl bir güneş gibi doğduğunu bugün siz kalabalık gençlerimizle bir kez daha göstermiş oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 3Başkan Şahbaz; “Aydınlık yarınlar için usanmadan, yorulmadan çalışacağız”

25 yaşında olan bir gencin 16 yıldan beri iktidarda olan bir partiden başka bir iktidar partisi Türkiye’de görmeğini belirten Başkan Şahbaz; “Gençlerimiz yaklaşık 9 yaşından beri aynı partinin iktidarını, aynı partinin başındaki lideri gördü hep. Gençlerimiz bir nevi bunun değiştirilemez olduğunu gördüğü için siyasetten hep uzak durmaya gayret ettiler. Siyasetçilerimiz bütün konuşmalarda geleceğimizin teminatı gençlerimiz diye konuşarak, bu terimi bir basmakalıp terim haline getirdiler yıllarca. Hâlbuki gençlik gerçekten bu ülkenin yarınlarının teminatıdır. Şuanda karşımda duran gençlerimizin içerisinden belki gelecekteki milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, toplumun ileri gelenleri ve toplumumuzun değişmez kişileri çıkacaktır. Dolayısıyla bu laf gelişi değil, söz gelişi değil gerçek anlamda geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin mutlaka siyasetin içinde olmaları gerekiyor. Mutlaka ülkenin kaderini ve gidişatını gençlerimiz yakından takip etmesi gerekmektedir. Haklarımızı, sahip olduklarımız, kaybettiklerimizi bilmesi lazım. 16 yıldan bu yana neleri kaybettik? Atatürk’ümüzün Türkiye’sinden geriye doğru neler gitti? Bunları takip etmek zorundayız arkadaşlar. Sayın Genel Başkanımız da bu ülkeyi kurtaracak ekibi kurarken, sizin de bildiği gibi iki önemli değeri ön plana çıkarma hedefi vardı. Birincisi kadınlar, annelerimiz, kardeşlerimiz, ablalarımız, ikincisi de gençlerimiz. Sizler, bizler bu ülkeyi doğrulmuş bir şekilde çocuklarımıza, gelecek kuşaklarımıza bırakma konusunda gerekli hassasiyeti ve özveriyi göstermek zorundayız” diyerek, gençlere çok büyük görevlerin düştüğünü ve aydınlık yarınlar için yorulmadan, usanmadan tüm gayretleri ile çalışmaları gerektiğini vurguladı.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 2

Başkan Mehmet Tosun; “İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor”

“İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor” diyerek, bir konuşma yapan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise; “Sayın İlçe Başkanım, çok değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve onlardan daha önemlisi sevgili gençler, Bodrumlu gençler ve İYİ Gençlik hepiniz hoş geldiniz. Genç arkadaşlarım iyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor. Partimizin kurulduğu tarihten ve ben genel merkezde göreve başladığım zamanlarda 2019’a giden sürecin çok önemli olduğunu söylüyordum. Ancak mevcut iktidarın bu kadar çabuk erken seçim yapacağını tahmin etmiyorduk. Seçime kadar 55 günümüz var arkadaşlar. Genç işsizlik şuanda ülkemizin birinci problemi, ekonomi ikinci problemi, hukuk ve adalet sisteminin çökmüş olması adaletsizlik de üçüncü problemimiz. Maalesef ve maalesef bunları çözmeden geleceğe emin adımlarla ilerlememiz mümkün değildir. Çok çalışmamız lazım. Ve İYİ Parti, gençlerimizin ve kadınların omuzlarında yükselen bir parti, yeni ve iyi bir siyasi hareket ve Cumhurbaşkanı adayımız da Sayın Meral Akşener. İYİ Parti’den korkuyorlar arkadaşlar. Çünkü İYİ Parti kurulduğu günden bu yana siz Bodrum’daki genç arkadaşlarım gibi Anadolu’nun her tarafında cesurlar hareketi, cesur insanların partisi olduğu için korkuyorlar.”

Tüm gençlere İYİ Parti çatısı altında cesurlar hareketine destek vermek üzere tüm çevrelerine rica etmelerini isteyen Başkan Mehmet Tosun; “İyi bir demokrasi için, iyi bir adalet için, iyi bir ekonomi için gençlerin ve kadınların, toplumda her kesimin barışık bir şekilde yaşadığı modern, Atatürk’ün Türkiye’si için mücadele edeceğiz” dedi.

Düzenlenen yemekte bir araya gelen gençler, konuşmalar sonrasında “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” sloganları attılar ve hep birlikte 10. Yıl Marşı’nı söylediler.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 4

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler