Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK…

Yayınlanan

açık

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 1

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı gençlerle yemekte bir araya geldi. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde düzenlenen yemeğe İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti’ye üye yaklaşık 275 genç katıldı.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İYİ Gençliğe yeni katılan üyeler için düzenlenen yemekte bir konuşma yapan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Müstakbel Cumhurbaşkanımız Sayın Meral Akşener, 25 Ekim tarihinde İYİ Parti’yi kurarken 24 Haziran 2018 tarihinde bir seçim olacağını ön görmemişti. Ancak partimizin kuruluşundan bugüne kadar olan 6 aylık bir zaman dilimi içerisinde, İYİ Parti’nin Türkiye’de nasıl bir ihtiyacı karşıladığını, Türk siyasetine ve Türk siyasi hayatına nasıl bir güneş gibi doğduğunu bugün siz kalabalık gençlerimizle bir kez daha göstermiş oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 3Başkan Şahbaz; “Aydınlık yarınlar için usanmadan, yorulmadan çalışacağız”

25 yaşında olan bir gencin 16 yıldan beri iktidarda olan bir partiden başka bir iktidar partisi Türkiye’de görmeğini belirten Başkan Şahbaz; “Gençlerimiz yaklaşık 9 yaşından beri aynı partinin iktidarını, aynı partinin başındaki lideri gördü hep. Gençlerimiz bir nevi bunun değiştirilemez olduğunu gördüğü için siyasetten hep uzak durmaya gayret ettiler. Siyasetçilerimiz bütün konuşmalarda geleceğimizin teminatı gençlerimiz diye konuşarak, bu terimi bir basmakalıp terim haline getirdiler yıllarca. Hâlbuki gençlik gerçekten bu ülkenin yarınlarının teminatıdır. Şuanda karşımda duran gençlerimizin içerisinden belki gelecekteki milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, toplumun ileri gelenleri ve toplumumuzun değişmez kişileri çıkacaktır. Dolayısıyla bu laf gelişi değil, söz gelişi değil gerçek anlamda geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin mutlaka siyasetin içinde olmaları gerekiyor. Mutlaka ülkenin kaderini ve gidişatını gençlerimiz yakından takip etmesi gerekmektedir. Haklarımızı, sahip olduklarımız, kaybettiklerimizi bilmesi lazım. 16 yıldan bu yana neleri kaybettik? Atatürk’ümüzün Türkiye’sinden geriye doğru neler gitti? Bunları takip etmek zorundayız arkadaşlar. Sayın Genel Başkanımız da bu ülkeyi kurtaracak ekibi kurarken, sizin de bildiği gibi iki önemli değeri ön plana çıkarma hedefi vardı. Birincisi kadınlar, annelerimiz, kardeşlerimiz, ablalarımız, ikincisi de gençlerimiz. Sizler, bizler bu ülkeyi doğrulmuş bir şekilde çocuklarımıza, gelecek kuşaklarımıza bırakma konusunda gerekli hassasiyeti ve özveriyi göstermek zorundayız” diyerek, gençlere çok büyük görevlerin düştüğünü ve aydınlık yarınlar için yorulmadan, usanmadan tüm gayretleri ile çalışmaları gerektiğini vurguladı.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 2

Başkan Mehmet Tosun; “İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor”

“İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor” diyerek, bir konuşma yapan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise; “Sayın İlçe Başkanım, çok değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve onlardan daha önemlisi sevgili gençler, Bodrumlu gençler ve İYİ Gençlik hepiniz hoş geldiniz. Genç arkadaşlarım iyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor. Partimizin kurulduğu tarihten ve ben genel merkezde göreve başladığım zamanlarda 2019’a giden sürecin çok önemli olduğunu söylüyordum. Ancak mevcut iktidarın bu kadar çabuk erken seçim yapacağını tahmin etmiyorduk. Seçime kadar 55 günümüz var arkadaşlar. Genç işsizlik şuanda ülkemizin birinci problemi, ekonomi ikinci problemi, hukuk ve adalet sisteminin çökmüş olması adaletsizlik de üçüncü problemimiz. Maalesef ve maalesef bunları çözmeden geleceğe emin adımlarla ilerlememiz mümkün değildir. Çok çalışmamız lazım. Ve İYİ Parti, gençlerimizin ve kadınların omuzlarında yükselen bir parti, yeni ve iyi bir siyasi hareket ve Cumhurbaşkanı adayımız da Sayın Meral Akşener. İYİ Parti’den korkuyorlar arkadaşlar. Çünkü İYİ Parti kurulduğu günden bu yana siz Bodrum’daki genç arkadaşlarım gibi Anadolu’nun her tarafında cesurlar hareketi, cesur insanların partisi olduğu için korkuyorlar.”

Tüm gençlere İYİ Parti çatısı altında cesurlar hareketine destek vermek üzere tüm çevrelerine rica etmelerini isteyen Başkan Mehmet Tosun; “İyi bir demokrasi için, iyi bir adalet için, iyi bir ekonomi için gençlerin ve kadınların, toplumda her kesimin barışık bir şekilde yaşadığı modern, Atatürk’ün Türkiye’si için mücadele edeceğiz” dedi.

Düzenlenen yemekte bir araya gelen gençler, konuşmalar sonrasında “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” sloganları attılar ve hep birlikte 10. Yıl Marşı’nı söylediler.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 4

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 3a

Bodrum siyasetinin etkili ismi Murat Naci Yavuz MHP saflarına geçti. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen üye katılım töreninde konuşan Yavuz, tek amacının Bodrum’un hak ettiği hizmetleri artık alması olduğunu söyledi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 5AK Parti’den Bodrum Belediye Başkan aday adayı olan Murat Naci Yavuz, Cumhur İttifakı’nın diğer ortağı MHP’ye katıldı. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen katılım törenine MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrum siyasetinde söz sahibi olan siyasiler katıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen törende Murat Naci Yavuz’a rozetini eski başkanlardan, yönetim kurulu üyesi, duayen siyasetçi Galip Özmeral taktı.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 4Törende konuşan MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, AK Parti ile kurulan Cumhur İttifakı’nın Bodrum’da da sağlam temeller üzerinde çalıştığını, bu doğrultuda partilerine katılan Murat Naci Yavuz’un üyeliğinden çok mutlu olduklarını söyledi. MHP- AK Parti ittifakının Bodrum’a hizmet getirecek çok güçlü bir yapı olduğunun altını çizen Varan; “Bu birliktelik Sayın Murat Naci Yavuz MHP’ye katılmasıyla daha da güçlendi. Murat Naci Yavuz gibi Bodrum’u çok iyi tanıyan, sorunlarını bilen deneyimli bir Bodrumlu siyasetçi, gücümüze güç kattı. Her şey Bodrum için çok güzel olacak” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 2BODRUM’UN DEVASA SORUNLARI VAR. ÇÖZÜMÜ DE CUMHUR İTTİFAKINDA…

MHP’ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Murat Naci Yavuz, el birliğiyle çalışarak Bodrum’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söyledi. Cumhur İttifakı’nın iki güçlü ortağı MHP ve AK Parti’nin Bodrum için bir şans olduğunu söyleyen Yavuz; “Bodrum’un devasa sorunları var. Çözümü de Cumhur İttifakında… Uzun yıllardır maalesef bu sorunlar çözülemedi. Artık Bodrum’un kaybedecek vakti yok. Buna kimsenin tahammülü de yok. Hepimiz Bodrum’un en küçük bir yağışta ne hale geldiğini görüyoruz. Yazın çöplükte çıkan ve günlerce devam eden yangın, Bodrum’u da yakıyor. Bunlar gibi devasa sorunları olan Bodrum’da çözüm çok zor değil, çok uzakta değil. Cumhur ittifakının gücü ve Bodrum sevgimizle bu sorunları çözeriz. Bu vesileyle bana kapılarını ve gönüllerini açan MHP’li kardeşlerime, başta Sayın Başkanım Ömer Varan olmak üzere çok teşekkür ederim. Partinin iyi bir neferi olarak Bodrum için, ülkemiz için çok çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalıkavakspor DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR… yalikavakspor kupa maci

Geçtiğimiz sezon çıktığı karşılaşmalarda gösterdiği mücadeleci ruhu ve azmi sayesinde Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1. Liginden THF Süper Lig’e Yükselen Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçlarında da başarısını sürdürüyor.

Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçları kapsamında ilk maçını Mardin Belediye Spor ile karşılaştı. Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanan maçta geçtiğimi hafta aldıkları Muğla ASKF Kupası ile yüksek moral ile çıkan Yalıkavak Spor Kulübü rakibi ile arasındaki gol farkını her iki devrede de korudu. İlk yarıyı 8-11 Önde tamamlayan Denizin Kızları, ikinci yarıda da peş peşe gelen goller ile maçı, 20-23 önde tamamlayarak gurubunda büyük bir avantaj elde etti.

Maç sonunda bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, şunları söyledi;

“THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda bugün oynadığımız Mardin Belediye Spor maçı, bizim için çok önemliydi. Bu maçı kazanmak için sahaya çıktık. Tüm takım oyuncularımız, hedefe kilitlendi ve maçı kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Öncelikle antrenörlerimize ve tüm takım oyuncularımıza, gösterdikleri üstün gayret ve aldıkları başarı için teşekkür ederim.

Bugün Mardin Belediye Spor ile olan mücadelemizde rakip takım da oldukça iyi oynadı. Karşılıklı gelen goller maçın heyecanını arttırırken, tribünlerde bizler izlemeye gelen herkese keyifli bir maç seyrettirdik.

Yarın süper ligin ilk 3 takımı arasında yer alan ev sahibi Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maç ta bizim için oldukça zorlu bir maç. Bugün aldığımız maç ile  %90 ihtimal ile kupada ilk 8 arasında yer alacağız. Tek hedefimiz, çıktığımız her maçta, Bodrum’un bayrağını gururla ve zafer ile dalgalandırmak.“

Yalıkavak Spor Kulübü, THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda 19.01.2019 Tarihinde (Yarın) saat 17.00’de Mustafa Evcilmen Spor Salonu’nda  Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… bodrum dto 1

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, üyelerinin mesleki yetkinliklerini geliştirmek ve sektöre vasıflı eleman yetiştirmek düşüncesiyle bir dizi eğitim semineri düzenleyecek.

Bodrum Deniz Ticaret Odası (DTO) ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenlerinin, sektörün işverenlerine ücretsiz olarak verecekleri bu seminerlerde katılımcılara teorik bilgiler verilecek olup, bunun yanında farkındalık oluşturmak amaçlanacak.

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… orhan dinc Bodrum DTO sube baskaniBodrum’un gerek konumu gerekse ticari yat filo büyüklüğü olarak Dünya’da benzeri olmayan bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Bodrum DTO Şube Başkanı Orhan Dinç, “Verilecek olan seminerlerin, Akdeniz çanağının en önemli deniz turizmi bölgesi olan Bodrum’da, yatçılarımızın hizmet kalitesinin ve bilinirliğinin arttırılması amacıyla, daha sonra verilecek eğitimlere ışık tutması planlanmaktadır. İşverenlere hitap edecek olan seminerlerin ardından, iş disiplini ve mesleki standartların sağlanması, yapılan işlerin kalite ve veriminin yükselmesi, fırsat eşitliğinin yaygınlaştırılması, bir tarafta genç insanlara başarılı bir meslek yolu hazırlamak, diğer yandan ekonomiye vasıflı eleman yetiştirmek amacıyla verilecek eğitimler belirlenecektir. Bu yüzden bütün üyelerimizi düzenleyeceğimiz seminerlere katılmaya davet ediyorum.” Dedi.

Bodrum DTO’nun planladığı seminer takvimi aşağıdaki gibidir:

  • 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.30-16.00 Kriz Yönetimi
  • 2 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • 9 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Denizcilikte Liderlik

Okumaya devam et

Son Haberler