Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK…

Yayınlanan

açık

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 1
 • bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… mehmet tosun banner 2
 • bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… Hakan Durna SM Con 05

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı gençlerle yemekte bir araya geldi. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde düzenlenen yemeğe İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve İYİ Parti’ye üye yaklaşık 275 genç katıldı.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İYİ Gençliğe yeni katılan üyeler için düzenlenen yemekte bir konuşma yapan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Müstakbel Cumhurbaşkanımız Sayın Meral Akşener, 25 Ekim tarihinde İYİ Parti’yi kurarken 24 Haziran 2018 tarihinde bir seçim olacağını ön görmemişti. Ancak partimizin kuruluşundan bugüne kadar olan 6 aylık bir zaman dilimi içerisinde, İYİ Parti’nin Türkiye’de nasıl bir ihtiyacı karşıladığını, Türk siyasetine ve Türk siyasi hayatına nasıl bir güneş gibi doğduğunu bugün siz kalabalık gençlerimizle bir kez daha göstermiş oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 3Başkan Şahbaz; “Aydınlık yarınlar için usanmadan, yorulmadan çalışacağız”

25 yaşında olan bir gencin 16 yıldan beri iktidarda olan bir partiden başka bir iktidar partisi Türkiye’de görmeğini belirten Başkan Şahbaz; “Gençlerimiz yaklaşık 9 yaşından beri aynı partinin iktidarını, aynı partinin başındaki lideri gördü hep. Gençlerimiz bir nevi bunun değiştirilemez olduğunu gördüğü için siyasetten hep uzak durmaya gayret ettiler. Siyasetçilerimiz bütün konuşmalarda geleceğimizin teminatı gençlerimiz diye konuşarak, bu terimi bir basmakalıp terim haline getirdiler yıllarca. Hâlbuki gençlik gerçekten bu ülkenin yarınlarının teminatıdır. Şuanda karşımda duran gençlerimizin içerisinden belki gelecekteki milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, toplumun ileri gelenleri ve toplumumuzun değişmez kişileri çıkacaktır. Dolayısıyla bu laf gelişi değil, söz gelişi değil gerçek anlamda geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin mutlaka siyasetin içinde olmaları gerekiyor. Mutlaka ülkenin kaderini ve gidişatını gençlerimiz yakından takip etmesi gerekmektedir. Haklarımızı, sahip olduklarımız, kaybettiklerimizi bilmesi lazım. 16 yıldan bu yana neleri kaybettik? Atatürk’ümüzün Türkiye’sinden geriye doğru neler gitti? Bunları takip etmek zorundayız arkadaşlar. Sayın Genel Başkanımız da bu ülkeyi kurtaracak ekibi kurarken, sizin de bildiği gibi iki önemli değeri ön plana çıkarma hedefi vardı. Birincisi kadınlar, annelerimiz, kardeşlerimiz, ablalarımız, ikincisi de gençlerimiz. Sizler, bizler bu ülkeyi doğrulmuş bir şekilde çocuklarımıza, gelecek kuşaklarımıza bırakma konusunda gerekli hassasiyeti ve özveriyi göstermek zorundayız” diyerek, gençlere çok büyük görevlerin düştüğünü ve aydınlık yarınlar için yorulmadan, usanmadan tüm gayretleri ile çalışmaları gerektiğini vurguladı.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 2

Başkan Mehmet Tosun; “İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor”

“İyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor” diyerek, bir konuşma yapan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise; “Sayın İlçe Başkanım, çok değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve onlardan daha önemlisi sevgili gençler, Bodrumlu gençler ve İYİ Gençlik hepiniz hoş geldiniz. Genç arkadaşlarım iyiye ve güzele doğru yolculuğumuz hızla devam ediyor. Partimizin kurulduğu tarihten ve ben genel merkezde göreve başladığım zamanlarda 2019’a giden sürecin çok önemli olduğunu söylüyordum. Ancak mevcut iktidarın bu kadar çabuk erken seçim yapacağını tahmin etmiyorduk. Seçime kadar 55 günümüz var arkadaşlar. Genç işsizlik şuanda ülkemizin birinci problemi, ekonomi ikinci problemi, hukuk ve adalet sisteminin çökmüş olması adaletsizlik de üçüncü problemimiz. Maalesef ve maalesef bunları çözmeden geleceğe emin adımlarla ilerlememiz mümkün değildir. Çok çalışmamız lazım. Ve İYİ Parti, gençlerimizin ve kadınların omuzlarında yükselen bir parti, yeni ve iyi bir siyasi hareket ve Cumhurbaşkanı adayımız da Sayın Meral Akşener. İYİ Parti’den korkuyorlar arkadaşlar. Çünkü İYİ Parti kurulduğu günden bu yana siz Bodrum’daki genç arkadaşlarım gibi Anadolu’nun her tarafında cesurlar hareketi, cesur insanların partisi olduğu için korkuyorlar.”

Tüm gençlere İYİ Parti çatısı altında cesurlar hareketine destek vermek üzere tüm çevrelerine rica etmelerini isteyen Başkan Mehmet Tosun; “İyi bir demokrasi için, iyi bir adalet için, iyi bir ekonomi için gençlerin ve kadınların, toplumda her kesimin barışık bir şekilde yaşadığı modern, Atatürk’ün Türkiye’si için mücadele edeceğiz” dedi.

Düzenlenen yemekte bir araya gelen gençler, konuşmalar sonrasında “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” sloganları attılar ve hep birlikte 10. Yıl Marşı’nı söylediler.

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… iyi parti geclik kollari bulusma 4

bodrum iyi parti GENÇLER BODRUM’A İYİ GELECEK… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum akademİ karya ve karya ÇİÇeklerİ İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER… 54728244 831757797177109 3093107271870185472 n
 • bodrum akademİ karya ve karya ÇİÇeklerİ İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER… mehmet tosun banner 2
 • bodrum akademİ karya ve karya ÇİÇeklerİ İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum ekipleri  İzmir’de düzenlenen Halkoyunları Ege Bölgesi Grup Şampiyonası’ndan başarıyla döndü. 

Türkiye Halkoyunları Federasyonu tarafından İzmir Gaziemir Belediyesi Spor Salonu’nda Ege Bölgesi Grup Şampiyonası yapıldı. 7 ilden 47 ekibin düzenlemeli ve düzenlemesiz dalda katıldığı yarışma minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde yapıldı. 7 ekibin katıldığı Minikler Düzenlemeli dalda İzmir BORDER’in ardından 88.40 puanla ikinci olan Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. 4 ekibin katıldığı Yıldızlar Geleneksel Düzenlemesiz dalda 91 puan alan Bodrum Akademi Karya ve Karya Çiçekleri grup şampiyonluğunu elde ederken 88 puanla Bornova Gençlik Spor Kulübü ikinci oldu. Yarışmadaki performansı salonda bulunan herkesin beğenisini kazanan ve bütün salonun ayakta alkışladığı Karya Çiçekleri de Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı.

bodrum akademİ karya ve karya ÇİÇeklerİ İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER… 54525549 831757767177112 602057378703081472 n

bodrum akademİ karya ve karya ÇİÇeklerİ İZMİR’DEN BİRİNCİLİKLERLE DÖNDÜLER… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 6
 • mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA mehmet tosun banner 2
 • mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA Hakan Durna SM Con 05

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun Karaova bölgesindeki ziyaretlerine devam ediyor. Karaova bölgesinde gittiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Mehmet Tosun, baba ocağı Kemer Mahallesine yaptığı ziyarette ise yoğun bir katılımla meşaleler yakılarak, sevgi ve destek sözleriyle karşılandı. Pınarlıbelen Mahallesinde de yoğun bir katılımla karşılanan Mehmet Tosun, burada da vatandaşların sevgi ve destek sözleriyle karşılandı.

Pınarlıbelen’de Mehmet Tosun’a Tam Destek

Mehmet Tosun Pınarlıbelen’de yaptığı konuşmada büyükşehir yasasıyla birlikte Bodrum’da hizmet anlamında büyük problemlerin yaşandığını belirterek, “Bu işin partisi yok. Siz Bodrumlu hemşehrilerimiz olarak, Karaovalı hemşehrilerimiz olarak bu işten anlayan tecrübeli bir belediye başkanı seçmediğiniz takdirde, iyi bir kadro seçmediğiniz takdirde bunları yaşamaya devam edeceğiz. Karaovalı hemşehrilerimden bu süreçte doğru karar vermelerini rica ediyorum. Ben sizin Hemşehrinizim. Güzel bir kadromuz var, göreve talibiz. Yetkiyi vereceksiniz bize, biz de size hizmet edeceğiz.” dedi ve hemen arkasından “Bu yetkiyi bize veriyor musunuz?” sorusunu sordu ve Pınarlıbelenlilerden alkışlarla hep bir ağızdan “Evet” cevabını aldı.

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 4

“Bodrum’un, Karaova’nın Hakkını, Hukukunu Arayacağız…”

Kendilerinin kimseyi eleştirmediğini belirten Mehmet Tosun, “Biz kimseyi eleştirmiyoruz. Biz çünkü Mehmet Tosun ve ekibi olarak ittifaklara güvenerek değil, siz saygıdeğer Bodrumlu hemşehrilerimize, Karaovalı hemşehrilerimize güvenerek yola çıktık. Amacımız da, düşüncemiz de daha iyisini yapmak. Daha iyisini yapmak için yola çıktık ve bunun için kimseyi eleştirmiyoruz. Seçildiğimiz takdirde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı hangi partiden olursa olsun, kim seçilirse seçilsin el ele vereceğiz, seçilmiş belediye başkanınız olarak meclis üyelerimizle birlikte büyükşehirde Bodrum’un, Karaova’nın hakkını, hukukunu arayacağız arkadaşlar.” dedi.

Yapacaklarımızı Sözün Gelişi Olarak Dillendirmiyoruz…

Çiftçiliği çok iyi bildiğini, tütün dizmesini, zeytin toplamasını çok iyi bildiğini belirten Mehmet Tosun, “Ben tarladan üniversite eğitimimi alıp Konacık’ta Belediye Başkanı seçildim. Biz öyle birileri gibi, tarıma sahip çıkacağız, hayvancılığa sahip çıkacağız, üreticinin yanında olacağız, bunları örgütleyeceğiz, soğuk hava deposu kuracağız lafını sözün gelişi olarak dillendirmiyoruz. Bu toprakların evladı olarak gerçek Karaova’yı seven ve burayı kalkındıracak sizin evladınız olarak söylüyoruz” dedi.

Karaovalı gençlerin iş bulabilmeleri için Bodrum Belediyesinin iş bulma kurumu gibi çalışacağını da sözlerine ekleyen Mehmet Tosun, daha sonra İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi adaylarını tek tek tanıtarak sahneye çağırdı. Mehmet Tosun ve ekibi Pınarlıbelen’den sevgi ve destek sözleriyle ayrılarak Kemer Mahallesine geçti.

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 17BABA OCAĞINDA MUHTEŞEM KARŞILAMA

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Karaova bölgesindeki ziyaretlerinde baba ocağı Kemer Mahallesinde vatandaşların yoğun katılımı ile gençlerin görsel şöleni ile karşılandı. Geceyi gündüze çeviren meşaleler ve havai fişekler arasında davul zurna eşliğinde 10’uncu Yıl Marşı ile karşılanan Mehmet Tosun, kendisini karşılayan herkese teşekkür ederek kendileriyle tek tek selamlaştı.

“Adam gibi adam Tosun Başkan” ve “Karaova seninle gurur duyuyor” sloganları arasında ilerleyen Mehmet Tosun burada yaptığı konuşmaya, “Doğup büyüdüğüm toprakların güzel insanları, Kemer Köyümün, Karaova’nın güzel insanları, doğup büyüdüğüm köyümde beni böyle kalabalık, görkemli bir şekilde karşıladığınız için, evladınızı karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum, hepinizle gurur duyuyorum” ifadeleriyle başladı.

Karaova bölgesinde kendisine gösterilen desteklerle seçimi kazanacaklarını dile getiren Mehmet Tosun, “Ben size güveniyorum, gençlerimize güveniyorum, köyümüzün kadınlarına güveniyorum, köyümüzün büyüklerine güveniyorum, baba ocağımdaki siz değerli hemşehrilerime güveniyorum. Buradan aldığım güçle, enerjiyle, motivasyonla ekibimle birlikte daha çok çalışacağız, mutlaka başaracağız” dedi.

“Biz herkesi kucaklamaya, herkese hizmet etmeye hazırız” diyen Mehmet Tosun, Bodrum Belediyesi’nin kapısının herkese açık olacağını belirterek, “Bodrum Belediyesi Bodrumluların olacak arkadaşlar” dedi.

Mehmet Tosun konuşmasının sonunda İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek tanıtarak sahneye çağırdı. Mehmet Tosun ve ekibi vatandaşları selamladıktan sonra, mahalleye geldiklerindeki aynı coşku ve destek sözleriyle bölgeden ayrıldı.

 

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 11
 • denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… mehmet tosun banner 2
 • denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… Hakan Durna SM Con 05

2015 yılında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon önderliğinde, “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla başlatılan deniz dibi temizlik etkinliği Gümüşlük Mahallesi’nde devam etti.
Bodrum Belediyesi’nin ödüllü sosyal sorumluluk projesi kapsamında, denizlerimizin temiz tutulması konusunda farkındalık yaratmak için yapılan çalışmalarda dalgıçlar Gümüşlük’te deniz dibinde temizlik yaptılar. Bu yılın altıncı ayağı olan Gümüşlük deniz dibi temizliğine, Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi’nin yanı sıra gönüllü dalgıçlar da katıldı. Serbest dalgıç olarak katılan Kemal Gökol, Sezer Kayacan, Halil Özyanık, Yaşar Can Bıçakçı ve Özay Gökol da Bodrum Belediyesi personelleriyle birlikte deniz dibi temizliği yaptı.
denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 9
Denizi kullanan yerli ve yabancı vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla Bodrum Belediyesi tarafından her sene yapılan bu etkinliğin olumlu sonuçlar verdiğini söyleyen Kaptan Halil Özyanık, gönüllü dalgıç arkadaşlarıyla birlikte temizliğe destek vermek istediklerini, gelecek nesiller ve denizde yaşayan canlılar için denizlerimizi temiz tutmamızın önemine de değinerek, bu tür etkinliklerinin devam etmesinin gerekli oluğunu belirtti. Bodrum Belediye A.Ş. Gümüşlük Cafe önünde yapılan ve Derin1, Yılay ve Kilimci teknelerinin de destek verdikleri temizlik çalışmalarında deniz dibinden 45 kg plastik, 40 kg demir, 11 kg teneke, 112 kg tekstil, 111 kg ahşap, 110 kg cam, 30 kg araç lastiği, 53 kg akü olmak üzere toplam 512 kg atık çıkarıldı. Cinslerine göre ayrıştırılan atıklar, geri dönüşüm için Bodrum Belediyesi 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi’ne nakledildi. Bodrum Belediyesi deniz dibi temizlik etkinliği 27 Mart Çarşamba günü Yalıkavak Mahallesi’nde devam edecek…
denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 7

denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler