Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

100 BİN İMZA KAMPANYASI 4-9 MAYIS’TA…

Yayınlanan

açık

bodrum iyi parti 100 BİN İMZA KAMPANYASI 4-9 MAYIS’TA… mehmet onur sahbaz 1
bodrum iyi parti 100 BİN İMZA KAMPANYASI 4-9 MAYIS’TA… reklam arena 4

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili bir basın açıklaması düzenlendi. Düzenlenen basın açıklamasında, Genel Başkan Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için gereken “100 bin imza” kampanyasının 4-9 Mayıs tarihleri arasında yapılacağını belirtti.

Türkiye’nin en önemli gündem konularından birisi olan 24 Haziran seçimlerine İYİ Parti olarak çok iyi hazırlandıklarını belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Bilindiği üzere CHP’den 15 milletvekilinin partimiz bünyesine katılmasıyla birlikte TBMM’de bir grubumuz oluştu. Ancak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener “100 bin imza” karşılığı Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklamıştı. Bunun için de “100 bin imza” ile adaylık süreci 4-9 Mayıs 2018 tarihleri arasında, yani Cuma gününden Çarşamba Günü mesai bitimine kadar gerçekleştirilecektir. Bununla ilgili Bodrum kamuoyunun bilmesi gereken en önemli konu ise imzaların İlçe Seçim Kurulu’nda veriliyor olmasıdır. Vatandaşlarımızın imza verebilmeleri için yanlarında nüfus cüzdanı ya da geçerli kimlik belgelerinin bulunması ve bizzat kendisinin başvuru yapması gerekmektedir. Oradaki görevlinin doldurduğu formun imzalanması sonrası 1 nüshası İlçe Seçim Kurulu’nda 1 nüshası da vatandaşlarımızın kendilerinde kalması gerekiyor. İYİ Parti Bodrum İlçe Yönetimi olarak belirtilen tarihler arasında bizler de imza desteği vermeye gelen vatandaşlarımıza yardımcı olmak için orada olacağız ve vatandaşlarımız da kalan formun bir nüshasının dijital ortamda kayıt altına alarak, genel merkezimize göndereceğiz. Tüm Türkiye’de imza süreci bu şekilde gerçekleştirilecek. Bu sürecin hemen arkasından YSK tarafından Cumhurbaşkanı adayları açıklanacak ve seçim süreci de başlamış olacak. Şimdiden 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ülkemize barışı, demokrasiyi, huzuru, hukuku, ekonomik rahatlığı, işsizliğe çözüm olmasını ve çözüm bekleyen bütün sorunların çözümüne vesile olmasını temenni ediyorum.”

Başkan Şahbaz, gerçekleşecek seçimler öncesi vatandaşların askıya çıkan seçmen listelerinde kendi bilgilerini de kontrol etmelerinin çok önemli olduğunu ve eğer bir yanlışlık varsa da ivedilikle düzelttirmeleri gerektiğinin altını çizdi. Başkan Şahbaz, 4-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan imza kampanyasında 24 Haziran seçimlerinin bir demokrasi şöleni havasında geçebilmesi için tüm Bodrumluları Meral Akşener’e imza desteği vermeye davet etti.

bodrum iyi parti 100 BİN İMZA KAMPANYASI 4-9 MAYIS’TA…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler