Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM MASA TENİSİ SEZONU KUPA TÖRENİ İLE SONA ERDİ…

Yayınlanan

açık

bodrum masa BODRUM MASA TENİSİ SEZONU KUPA TÖRENİ İLE SONA ERDİ… bodrum masa tenisi sezonu sona erdi 1
bodrum masa BODRUM MASA TENİSİ SEZONU KUPA TÖRENİ İLE SONA ERDİ… reklam arena 4

2017-2018 Bodrum Masa Tenisi 1. 2. ve 3. düzenlenen kupa töreni ile sona erdi.

Bodrum Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği (BODVED) tarafından düzenlenen 2017-2018 sezonu Bodrum Masa Tenisi 1. 2. ve 3. liglerinin ortak kupa töreni, Bodrum’un Ortakent Yahşi sahilinde yer alan bir turistik tesiste gerçekleşti. 1.Lig’de şampiyon Dragons olurken 2. Bodrum Ponpin ve 3. Bitez Yalıspor oldu. 2.Lig’de 1. Delfi 21, 2. Bitez Yalıspor,  3. Yalıkavak ve 4. ise Narkos oldu. 3.Lig’de de 1. “Delfi 31”, 2. “Delfi 32”, 3. “Yalıkavak ve 4. Wafflehane oldu.

bodrum masa BODRUM MASA TENİSİ SEZONU KUPA TÖRENİ İLE SONA ERDİ… bodrum masa tenisi sezonu sona erdi 3Masa tenisi sporcuları, geçen hafta sonu Kefi’nin ev sahipliği düzenlenen kupa töreninde sahne alan Utku-Ece-Fatih-Serkan’dan oluşan müzik grubunun söyledikleri şarkılarla 6 ay süren mücadelelerinin ardından stres atarak yemek ve müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Kupa törenine Bodrum Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği Başkanı Tahir Çelikkesen, dernek genel sekreteri Oğuz Develi ve yönetim kurulu üyeleri ile ligde mücadele eden dernek üyesi masa tenisi sporcuları katıldı.

Bodrum masa tenisi tarihinin en yüksek katılımlı ligleri olma özelliği olan etkinlikte 3 ligde 8’er kişilik toplam 42 takım, 6 ay boyunca mücadele etti. Derneğe kayıtlı 583 sporcu, 332 maçta toplam 11.953 sette karşı karşıya gelerek 180.000 civarında sayı üretti.

bodrum masa BODRUM MASA TENİSİ SEZONU KUPA TÖRENİ İLE SONA ERDİ… bodrum masa tenisi sezonu sona erdi 2Törenin açılışını yapan Bodrum Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği Başkanı Tahir Çelikkesen hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında, “Bu akşam liglerinde dereceye giren takımlarımızı kutlamak ve ödüllerini sunmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Derneğimizin kuruluşundan bu yana 2017’de gerçekleştirdiğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası ve 30 Ağustos Zafer Kupası’nı bu sene de düzenleyerek geleneksel hale getirmek istiyoruz. TMTF’nin düzenlediği Muğla ligine katılabilmek için BODVED’in spor kulübü olarak tescil işlemlerini tamamladık ve herhangi bir diğer spor dalında da takım oluşturup resmi liglere katılabilir durumda olmamızı sağlamış olduk. BODVED olarak, İzmir Veteranlar Derneği’nin düzenlediği Avrupa Veteranlar Takım Şampiyonası’na 5 takım ile katılarak tüm ülkeler arasında en çok takımla katılan grup olduk. BODVED (A) ve BODVED (B) takımlarımız Muğla erkekler liginde mücadele ettiler.  Cengiz Çorumlu, Çağatay Şaşmaz, Görkem Onur, Hadis Bayraktar ve Kutluğhan Tengiz’den kurulu (A) takımı Muğla Ligini 3. olarak bitirdi. Başarılarından dolayı kendilerini tebrik ediyoruz. Ayrıca Bitez Yalıspor oyuncularından kurulu olan Bodrum Belediyespor da 2 erkek ve 1 kadın takımıyla Muğla liginde mücadele ettiler.  Dilek Ulusoy, Gamze Bağcı ve Menekşe Dalkılıç’tan oluşan kadınlar takımı da Muğla ligini 3. olarak bitirdi, kendilerini tebrik ediyoruz. 16 takımın mücadele ettiği Muğla Ligi’nde 5 takım Bodrum’dan.  Bu da Bodrum’daki Masa Tenisi topluluğunun öneminin en güzel göstergesi.  Öncülük yaptığımız ve Türkiye’de ilk kez bir ilçede açılmasını sağladığımız 1. Kademe Antrenör Kursu’na 5 i Bodrum’dan, diğerleri Muğla ve civarından olmak kaydıyla 18 kişi katıldı ve belgelerini aldılar. Bodrum Masa Tenisi’ne kısa sürede katkıları ve faydaları olacağından eminiz. Projelerimizi gerçekleştirebilmek için güçlü bir yönetim kadrosuna olduğu kadar hepinizin yardımınıza da ihtiyacımız var.  BODVED şimdilik sadece üye aidatları ile çalışıyor.  Derneğimizin gelişmesi ve daha iyi hizmet verebilmesi için desteklerinizi esirgemeyeceğinizi ümit ediyoruz. Güçlü bir dernekle, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi ve Spordan sorumlu yetkililerinin yardımlarıyla Bodrum’u Türkiye çapında bir Masa Tenisi Merkezi haline getirebilmenin mümkün olacağına inanıyoruz. Bu arada her türlü desteği ile bizlere yardımcı olan Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’a ve TMTF Ege Bölgesi Masa Tenisi Sorumlusu Sayın Ali İnan Beye çok çok teşekkür ediyoruz. Derneğimizin önümüzdeki ilk etkinliği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı adına 20 Mayıs’ta yapacağımız turnuva olacak. Detaylarını facebook sayfalarımızda yayınlayacağız” ifadelerinde bulundu.

Kupa töreninde öncelikle Muğla Liginde dereceye giren takım ve sporcularına kupa ve madalyaları verildi. Ardından 2017-2018 sezonu Bodrum Masa Tenisi 1., 2. ve 3. Liglerde dereceye giren takım ve sporcularına kupa ve madalyaları takdim edildi. Danslar eşliğinde kutlanan kupa töreninde renkli anlar yaşandı.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA… CENNET KOYU
bodrum CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA… reklam arena 4

Bodrum’un Cennet Koyu’ndaki kirliliğe tepki gösteren bir vatandaş, “Burası sözde Cennet Koyu. Cennet Koyu’nu Cehennem Koyu’na çevirmişler” dedi. 

Son 3-4 yıldır yapılaşma tehditi ile de karşı karşıya bulunan, Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Cennet Koyu, yaz ayları boyunca hem karadan, hem de denizden çok sayıda misafiri ağırlıyor. Kamp yapanların yanı sıra, piknik yapmak için giden vatandaşlar, özellikle hafta sonları koyda yoğunluk oluşturuyor. Cennet Koyu’nu aralarında süper lüks yatların da olduğu çok sayıda tekne de ziyaret ediyor.

Göltürkbükü Mahallesi sınırları içerisindeki koydaki kirlilik ise duyarlı vatandaşların tepki ve dikkatini çekiyor. Piknik ve kamp yaptıktan sonra çöplerini arkalarında bırakıp gidenlerle, kimi teknelerden denize bırakılan atıklar ve mazot artıkları, koyu kirletiyor. Koyun kumsalında yakılan ateşler de kötü görüntüye sebep oluyor.

Hafta sonu denize girmek için koya giden Gizem Çakır adlı vatandaş, gözlemlediği kirlilik karşısında isyan ederek “Burası sözde Cennet Koyu ama Cehennem koyu olmuş. Her yerde çöpler, deniz kenarında mazot kalıntıları, denizin üstünde yağ tabakası. Ağaçlık alanlarda çok çok fazla çadır kuranlar ve onların çöpleri” ifadeleriyle, çektiği videoyu twitter hesabından paylaştı.

Bir yandan da yapılaşma tehdidiyle karşı karşıya olan koydaki kirliliğin önlenmesi için yetkililerin gerekli önlemleri alması gerekirken, vatandaşların da çevre temizliği konusunda daha duyarlı olması bekleniyor.

Okumaya devam et

ASAYİŞ

34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum 34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI… 34 kacak gocmen
bodrum 34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI… reklam arena 4

Bodrum açıklarında durdurulan bir ahşap teknede, 34 kaçak göçmen yakalandı.

Sahil Güvenlik ekipleri, dün saat 05.00 sıralarında, Bodrum ilçesi Kargı Adası açıklarında ahşap teknedeki bir grup kaçak göçmenin yasa dışı geçiş yaptığını öğrendi. Bölgeye gönderilen Sahil Güvenlik botundaki görevliler tarafından durdurulan ahşap teknedeki 13’ü Filistin, 10’u Yemen, 6’sı Afganistan, 4’ü Suriye ve 1’i Somali uyruklu olmak üzere toplam 34 kaçak göçmen yakalandı. 14’ü erkek, 11’i kadın ve 9’u çocuk olan topluluk kıyıya getirildi. Kaçak göçmenler, kimlik tespit işlemi sonrası İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… bodrum fenerbakceliler dernegi 1
bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… reklam arena 4

Bodrum Fenerbaçeliler Derneği tarafında her yıl organize edilen ve gelenekselleşen “Dünya Fenerbahçeliler Günü” 19 Temmuz’da kutlanacak.

1907 yılında kurulan Fenerbahçe’de her 19 Temmuz, “Dünya Fenerbahçeliler Günü” olarak kutlanıyor. Türkiye genelindeki taraftar dernekleri ile Fenerbahçelilerin birlikte coşkuyla kutladıkları gecede özel etkinliklerde düzenleniyor. Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’ninde bu yıl düzenlediği etkinlik, Bodrum Trafo Cafe’de gerçekleşecek. Kuruluş yılını simgeleyen gece Saat 20:00’de başlayacak.

bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… bodrum fenerbakceliler dernegi 219 Temmuz gecesi yapılacak olan etkinliğe taraftarlarını davet eden Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mert Sayın, “Amacımız, Fenerbahçe’ye gönül veren taraftarları ve sporseverleri bir çatı altında toplamak, üyelerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak, Kulübe üye olmalarını sağlamak, kulübe mümkün olan her türlü maddi ve manevi yardımı yapmak ve bu amaçlara uygun olarak çalışmaktır. Tüm dernek yönetim kurulu üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde ve yeni sezon öncesinde gerçekleştireceğimiz #Fenerol Gecesi’nde taraftarlarımızla kucaklaşmak istiyoruz.” dedi.

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu:
Mert Sayın, Necat Talaşık, Mesut Durateymur, Gürkan Topan, Ali Çalıkoğlu, Ahmet Filiz, Arda Gülenay, Cem Yurdakul, Nurettin Kaplan, Adir Sağlamlar, Filiz Aslantaş, Mustafa Şimşek

 

Okumaya devam et

Son Haberler