Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA-BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ…

Yayınlanan

açık

çocuk festivali MUĞLA-BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ… bodrum cocuk festivali 1
çocuk festivali MUĞLA-BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ… reklam arena 4

Bu yıl ilk kez düzenlenen Muğla Bodrum Çocuk Festivali Bodrum meydanında yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Muğla Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile gerçekleşen etkinlik, dolu içeriğiyle katılanlar tarafından beğeni aldı. Açılışını Bodrum Kaymakamı Sayın Bekir Yılmaz ve Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’in gerçekleştirdiği etkinlikte anneler günü dolayısı ile annelere binlerce çiçek, etkinliğe katılan tüm çocuklara hediyeler dağıtıldı. Resim şenliğinde yapılan resimlere katılan tüm çocuklara verilen teşekkür belgeleri ile farkındalık yaratılarak hem özel çocuklar hem de tüm öğrenciler beraber resimler yaparak etkinliğe renk kattılar.

İlk olarak Bodrum Gastronomi Derneği Başkanı Sayın Gülşen Coşanöz’ün organizasyonu  ile gerçekleşen yemek yarışması ile başlayan etkinliğin minik ahçıları Milas Ekiztaştan gelen öğrencilerdi. Hizmet sponsorluğunu Gastro Mutfağın üstlendiği etkinliğe yöresel giysileri ile katılan miniklerin yaptıkları ve oldukça ilgi çekti. Etkinlik kapsamında  Turgutreis Zeyyat Mandalinci İlkokul öğrencileri Halk oyunları ile, Turgutreis Vedat Türkmen Ortaokulu öğrencileri Konserleri ile, Şehit  Mehmet Coşkunsu Ortaokulu öğrencileri çocuk korosu ile katılımda bulunarak şenliğe renk kattılar. Doğa Kolejinin oyuncak sponsorluğunu üstlendiği şenlikte tüm çocuklar doyasıya eğlendiler. Özel günde özel çocukların yaptıklarının sergilendiği  Bodrum Halk Eğitim Müdürlüğü stantları, Bodrum Robotel Derneği, Boyender (Bodrum Yarımada Engelli Haklarını Koruma Derneği ) Bodrum Amerikan Kültür Dil Kursları çocuklar için açılan onlarca stantlarda yer alan çocuklara ve annelere yönelik ürünler misafirlerin anneler günü öncesi alternatif seçimlerine yardımcı oldu. Boyender yararına yapılan etkinliğin organizasyonu bodrumcity.com haber sitesi yazı işleri müdürü Gülay Ece Harmandaoğlu tarafından gerçekleştirildi.

Gülay Ece Harmandaoğlu festival ile ilgili yaptığı açıklamada “Etkinliği sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdik, hiçbir şekilde sponsorumuz olmadan tamamen gönüllülerle bu etkinliği gerçekleştirdik. Bize destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Tek başıma bu kadar büyük bir organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum, Boyender Başkanı  Sayın Esma Ezenel  ile birlikte seneye çok daha büyük ve çok daha kapsamlı bir ekiple uluslararası boyutta yapılacak etkinliğin çalışmalarına şimdiden başladık” açıklamasında bulundu.

çocuk festivali MUĞLA-BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ… bodrum cocuk festivali 2Boyender Başkanı Esma Ezenel  Festival ile ilgili yaptığı açıklamada, Organizasyon ile ilgili izinlerin verilmesi ve Festivalin  yapılabilmesi için Boyender’i destekleyen Bodrum Kaymakamımız Sayın Bekir Yılmaz’a ,  1 Muğla Bodrum Çocuk Festivalinde, çocuklarımıza ve annelerimize etkinlikte verilmesi amacı ile dağıtılan hediyelerimiz ve tüm ekipmanlar için Muğla Büyükşehir  Belediye Başkanı Sayın Osman Gurun’a,  Sosyal Daire Başkanı Sayın Ünsal Paşalı ve tüm ekibine, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin Geçin’e,  Büyük Destekleri için Bodrum Halk Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ünal’a, Bodrum Gastromi ve Kültür Derneği Başkanı Sayın Gülşen Coşanöz’e , etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan, öğrencilerini etkinliğimize katılmalarını sağlayan okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve tüm velilerimize, Bodrum Lokum’ Gastro Mutfak, Doğa Koleji, Particim.com’a, ses sistemimiz için Bilses Elektronik Cahit Biliroğluna,  Deniz Atı ürünleri ile özel çocuklarımızı unutmayan Galip Bey’e kermeste  Boyender’i  yalnız bırakmayan annelerimize ve bu güzel organizasyonu yapan Gülay Ece Harmandaoğlu’na sonsuz teşekkürlerimizi bir kez daha iletmek istiyorum dedi.

çocuk festivali MUĞLA-BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler