Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ…

Yayınlanan

açık

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 8
ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… reklam arena 4

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Mumcular Mahallesi’nde esnaf-vatandaş ziyareti gerçekleştirip, Mumcular Gençleri’nin düzenlediği iftar programına katıldı.

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 1Mumcular Mahallesi saha çalışması; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, yönetim kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Sezgin Gök, Ahmet Likoğlu, Musa Orman, Fatoş Eraslan, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin, Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, mahalle başkanlarından İhsan Koca ve Mustafa Tan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Zaman zaman yağmur altında gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde vatandaşların sorunları dinleyen AK Parti Teşkilatı, 24 Haziran 2018 seçimleriyle gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Türkiye’nin geleceğine yapacağı katkılarla birlikte yeni dönemde genel başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirmek istediği amaç ve hedeflerini anlattı.

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 4MUĞLA BULUŞMASINA DAVET…

Başkan Ömer Özmen’in esnafın sorun, eleştiri ve önerilerini not ettiği Mumcular saha çalışmasında, vatandaşlar 06 Haziran 2018 Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Muğla Buluşması” mitingine de davet edildi.

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 16SIK ZİYERETLERLE ÇÖZÜMLERİ GÜNCELLİYORUZ…

Çarşı esnafı ziyaretinde vatandaşlara ziyaretimizin kırk yıl hatırı olmalı diyerek, kahve paketi ikram eden Özmen; “Bölgemizin tüm sorunlarına vakıfız. Bodrum coğrafyasında düzenli periyotlarla yaptığımız mahalle ziyaretleri kapsamında Mumcular’ı bir kez daha ziyaret ettik. İlçemizin sorunlarını yaptığımız periyodik ziyaretlerle güncelleme imkanını yakalıyoruz. Bu bizim için çok önemli. Sık yaptığımız ziyaretlerle sorunları güncellerken çözümlerimizi de güncelleme fırsatı yakalıyoruz. Diğer taraftan da sorunlara olan çözümlerimizi anlatarak önümüzdeki dönemde yapılacak olan, Haziran 2018 ve Mart 2019 yerel seçimlerine destek istiyoruz” dedi.

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 17ETKİN DEVLET YAPISI VE YETKİ SORUNLARI ÇÖZECEK…

Petrol istasyonundan Buğday üreticisine kadar vatandaşlarla değerlendirmeler yaparak, Mumcular Mahallesi’nin verimli ovasıyla Bodrum ilçesinin ambarı durumunda olduğuna dikkat çeken Özmen; ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ… bodrumilce baskani omer ozmen 9“24 Haziran sonrasında oluşacak etkin devlet yapısı ve yetkilerle yöredeki köylü ve çiftçinin sorunlarını minimize etmek açısından AK Parti teşkilatları tüm gücüyle yanınızda olacak ve sizinle birlikte çalışacağız. Amacımız doğal ve yerel tohumlarla yapılan tarımı maksimize etmek ve emeğinizin değerini bulmasını sağlamak” dedi.

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı saha çalışması, Mumcular Mahallesi pazar yerinde ‘Mumcular Gençliği’ tarafından düzenlenen iftar programına katılmasıyla sona erdi.

ÖMER ÖZMEN: VAKİT TÜRKİYE VAKTİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… 59350664 2909225089089400 2808292816352968704 n
muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… reklam arena 4

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından planlanan İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri Açılış Seremonisi 28 Haziran Cuma günü saat 16:00 da Muğla Menteşe Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… XSAXAXA36 Spor Branşında açılacak Kurslara şu ana kadar 5000 den fazla genç ve çocuk başvuruda bulundu. Menteşe başta olmak üzere tüm ilçelerde de gerçekleştirilecek olan yaz çalışmalarında yüzme dışında tüm branşlar ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… deeddeBu yıl branş sayısını arttırdıklarını belirten Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, özellikle Geleneksel Spor Dalları ve Gelişmekte olan spor dallarından da branşlar ekleyerek, gençlerin bu yaz sporla buluşması için önemli bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

28 Haziran 2019 Cuma günü saat 16 da Menteşe Spor Salonunda yapılacak olan Açılış Seremonisi ile start alacak olan 2019 İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri yıl boyunca devam edecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler