Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ…

Yayınlanan

açık

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 4

AK Parti’nin Bodrum Milletvekili adayları Bodrum’un Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 724 Haziran seçimlerinde AK Parti Muğla Milletvekilli listesinde yer alan 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, 4.Sıra Adayı Dr.Hüseyin Zafer Alkaya ve 6.Sıra Adayı Av.Kadir Dağlı, Bodrum İlçe Teşkilatı ile bir dizi STK ziyareti yaptı.

Çarşı esnafının da ziyaret edildiği saha çalışmasında milletvekili adaylarına; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Yönetim Kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Ahmet Likoğlu, Erhan Ünaldı ve partililer eşlik etti.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 1İlk ziyareti Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odasında gerçekleştiren milletvekili adayları, Oda Başkanı Erdoğan Başeğmez’den esnafın sorunlarını dinledi. Daha önceki dönemlerde Muğla’da görev yapan milletvekilleriyle de çok kez bir araya geldiklerini ifade eden Başeğmez, “Bu ziyaretlerde milletvekillerimiz de Bodrum’dan proje bazlı isteklerin yok denecek kadar az olduğu konusundan şikayetçiydiler” dedi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 2BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ…

Ben Bodrumluyum. Bu toprakların insanıyım. Sorunlarınıza hakimim diyen Yavuz Demir; “Bu dönem Muğla’nın sesi Ankara’da duyulacak. Muğla’nın olan veya olası problemleri ne karşı oluşacak duyarsızlıklara izin vermeyeceğim. Sizden bu kararlılığımızı üyelerinize anlatmanızı istiyorum. Yapacağımız hizmetlerle, Bodrum ve Muğla’yı CHP takıntısından hizmetlerimizle kurtaracağız” dedi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 8AK Parti 4.Sara Adayı Dr.Hüseyin Muzaffer Alkaya’da “Bölgenin sorunlarına hakim bir milletvekili kadromuz var. Bu kadro Ankara’nın devlet kadrolarına da hakim. Buda sorunları zaman kaybetmeden çözeceğiz demektir.” diyerek destek istedi.

AK Parti milletvekili adaylarının programı Bodrum Denizciler Derneği’nin Liman’daki Kafesinde devam etti. Dernek Başkanı Mustafa Demiröz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette, Bodrum’un denizcilerin ve denizlerinin sorunlarının aynı olduğuna dikkat çeken Başkan Demiröz şöyle konuştu;

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 9

“Seçim öncelerinde yakalanan diyalogları seçim sonrasında da devam ettirmek istiyoruz. Sizden ilk isteğimiz bize geçmiş dönemdeki iletişim sıkıntılarını yaşatmayın. Deniz Turizmi Bodrum’un olmazsa olmazı… Koylarımızın ve deniz ‘Mavi Yolculuk’ için çok önemli. Buraları yapılaşmadan kesinlikle korumalıyız. Yeri gelmişken Adalı Yalı Koyunu örnek vermek istiyorum. Bu bölge için uzun zamandır mücadele veriyoruz. Denizlerimizin ve doğamızın korunma konusunda devletten sorumlu davranmasını bekliyoruz.”

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 6

DENİZİ İTHAL EDECEK HALİMİZ YOK…

Deniz, benim için bir yaşam şekli. İfade ettiğiniz süreçlere bende sizin gibi şahitlik ettim, saptamasını yapan Yavuz Demir; “Denizi yaşayan bir Bodrumlu olarak sorunları biliyorum. Yerel yönetimlerin koruyamadığı koylarımızı ve denizimizi ithal edecek halimiz yok. İletişim konusunda bir sıkıntı yaşamamız mümkün değil. Ben AK Parti’nin Bodrum adayıyım. Geçmiş dönemdeki sorunları yaşamayacağız.  Bundan emin olun. Akıl, bilim ve yaşanabilir dünya benim olmazsa olmazım. Siyasette duygular olmamalı. Bu nedenle Bodrum’u takıntılı kimliklerimizi bir yana bırakarak, el ele vererek yöneteceğiz. Bizleri destekleyin ki, uzun yıllar sonra Bodrum’un mecliste bir milletvekili olsun” dedi.

İlçe Teşkilatı ve milletvekili adayları daha sonra Bodrum Kalesi’ni ziyaret ederek devam eden bakım ve onarım konularında Bodrum Kalesi Müze Müdürü Tayfun Selçuk’tan bilgi aldı.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 5

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 3a

Bodrum siyasetinin etkili ismi Murat Naci Yavuz MHP saflarına geçti. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen üye katılım töreninde konuşan Yavuz, tek amacının Bodrum’un hak ettiği hizmetleri artık alması olduğunu söyledi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 5AK Parti’den Bodrum Belediye Başkan aday adayı olan Murat Naci Yavuz, Cumhur İttifakı’nın diğer ortağı MHP’ye katıldı. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen katılım törenine MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrum siyasetinde söz sahibi olan siyasiler katıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen törende Murat Naci Yavuz’a rozetini eski başkanlardan, yönetim kurulu üyesi, duayen siyasetçi Galip Özmeral taktı.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 4Törende konuşan MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, AK Parti ile kurulan Cumhur İttifakı’nın Bodrum’da da sağlam temeller üzerinde çalıştığını, bu doğrultuda partilerine katılan Murat Naci Yavuz’un üyeliğinden çok mutlu olduklarını söyledi. MHP- AK Parti ittifakının Bodrum’a hizmet getirecek çok güçlü bir yapı olduğunun altını çizen Varan; “Bu birliktelik Sayın Murat Naci Yavuz MHP’ye katılmasıyla daha da güçlendi. Murat Naci Yavuz gibi Bodrum’u çok iyi tanıyan, sorunlarını bilen deneyimli bir Bodrumlu siyasetçi, gücümüze güç kattı. Her şey Bodrum için çok güzel olacak” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 2BODRUM’UN DEVASA SORUNLARI VAR. ÇÖZÜMÜ DE CUMHUR İTTİFAKINDA…

MHP’ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Murat Naci Yavuz, el birliğiyle çalışarak Bodrum’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söyledi. Cumhur İttifakı’nın iki güçlü ortağı MHP ve AK Parti’nin Bodrum için bir şans olduğunu söyleyen Yavuz; “Bodrum’un devasa sorunları var. Çözümü de Cumhur İttifakında… Uzun yıllardır maalesef bu sorunlar çözülemedi. Artık Bodrum’un kaybedecek vakti yok. Buna kimsenin tahammülü de yok. Hepimiz Bodrum’un en küçük bir yağışta ne hale geldiğini görüyoruz. Yazın çöplükte çıkan ve günlerce devam eden yangın, Bodrum’u da yakıyor. Bunlar gibi devasa sorunları olan Bodrum’da çözüm çok zor değil, çok uzakta değil. Cumhur ittifakının gücü ve Bodrum sevgimizle bu sorunları çözeriz. Bu vesileyle bana kapılarını ve gönüllerini açan MHP’li kardeşlerime, başta Sayın Başkanım Ömer Varan olmak üzere çok teşekkür ederim. Partinin iyi bir neferi olarak Bodrum için, ülkemiz için çok çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalıkavakspor DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR… yalikavakspor kupa maci

Geçtiğimiz sezon çıktığı karşılaşmalarda gösterdiği mücadeleci ruhu ve azmi sayesinde Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1. Liginden THF Süper Lig’e Yükselen Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçlarında da başarısını sürdürüyor.

Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçları kapsamında ilk maçını Mardin Belediye Spor ile karşılaştı. Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanan maçta geçtiğimi hafta aldıkları Muğla ASKF Kupası ile yüksek moral ile çıkan Yalıkavak Spor Kulübü rakibi ile arasındaki gol farkını her iki devrede de korudu. İlk yarıyı 8-11 Önde tamamlayan Denizin Kızları, ikinci yarıda da peş peşe gelen goller ile maçı, 20-23 önde tamamlayarak gurubunda büyük bir avantaj elde etti.

Maç sonunda bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, şunları söyledi;

“THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda bugün oynadığımız Mardin Belediye Spor maçı, bizim için çok önemliydi. Bu maçı kazanmak için sahaya çıktık. Tüm takım oyuncularımız, hedefe kilitlendi ve maçı kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Öncelikle antrenörlerimize ve tüm takım oyuncularımıza, gösterdikleri üstün gayret ve aldıkları başarı için teşekkür ederim.

Bugün Mardin Belediye Spor ile olan mücadelemizde rakip takım da oldukça iyi oynadı. Karşılıklı gelen goller maçın heyecanını arttırırken, tribünlerde bizler izlemeye gelen herkese keyifli bir maç seyrettirdik.

Yarın süper ligin ilk 3 takımı arasında yer alan ev sahibi Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maç ta bizim için oldukça zorlu bir maç. Bugün aldığımız maç ile  %90 ihtimal ile kupada ilk 8 arasında yer alacağız. Tek hedefimiz, çıktığımız her maçta, Bodrum’un bayrağını gururla ve zafer ile dalgalandırmak.“

Yalıkavak Spor Kulübü, THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda 19.01.2019 Tarihinde (Yarın) saat 17.00’de Mustafa Evcilmen Spor Salonu’nda  Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… bodrum dto 1

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, üyelerinin mesleki yetkinliklerini geliştirmek ve sektöre vasıflı eleman yetiştirmek düşüncesiyle bir dizi eğitim semineri düzenleyecek.

Bodrum Deniz Ticaret Odası (DTO) ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenlerinin, sektörün işverenlerine ücretsiz olarak verecekleri bu seminerlerde katılımcılara teorik bilgiler verilecek olup, bunun yanında farkındalık oluşturmak amaçlanacak.

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… orhan dinc Bodrum DTO sube baskaniBodrum’un gerek konumu gerekse ticari yat filo büyüklüğü olarak Dünya’da benzeri olmayan bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Bodrum DTO Şube Başkanı Orhan Dinç, “Verilecek olan seminerlerin, Akdeniz çanağının en önemli deniz turizmi bölgesi olan Bodrum’da, yatçılarımızın hizmet kalitesinin ve bilinirliğinin arttırılması amacıyla, daha sonra verilecek eğitimlere ışık tutması planlanmaktadır. İşverenlere hitap edecek olan seminerlerin ardından, iş disiplini ve mesleki standartların sağlanması, yapılan işlerin kalite ve veriminin yükselmesi, fırsat eşitliğinin yaygınlaştırılması, bir tarafta genç insanlara başarılı bir meslek yolu hazırlamak, diğer yandan ekonomiye vasıflı eleman yetiştirmek amacıyla verilecek eğitimler belirlenecektir. Bu yüzden bütün üyelerimizi düzenleyeceğimiz seminerlere katılmaya davet ediyorum.” Dedi.

Bodrum DTO’nun planladığı seminer takvimi aşağıdaki gibidir:

  • 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.30-16.00 Kriz Yönetimi
  • 2 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • 9 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Denizcilikte Liderlik

Okumaya devam et

Son Haberler