Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ…

Yayınlanan

açık

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 4
yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… reklam arena 4

AK Parti’nin Bodrum Milletvekili adayları Bodrum’un Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 724 Haziran seçimlerinde AK Parti Muğla Milletvekilli listesinde yer alan 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, 4.Sıra Adayı Dr.Hüseyin Zafer Alkaya ve 6.Sıra Adayı Av.Kadir Dağlı, Bodrum İlçe Teşkilatı ile bir dizi STK ziyareti yaptı.

Çarşı esnafının da ziyaret edildiği saha çalışmasında milletvekili adaylarına; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Yönetim Kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Ahmet Likoğlu, Erhan Ünaldı ve partililer eşlik etti.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 1İlk ziyareti Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odasında gerçekleştiren milletvekili adayları, Oda Başkanı Erdoğan Başeğmez’den esnafın sorunlarını dinledi. Daha önceki dönemlerde Muğla’da görev yapan milletvekilleriyle de çok kez bir araya geldiklerini ifade eden Başeğmez, “Bu ziyaretlerde milletvekillerimiz de Bodrum’dan proje bazlı isteklerin yok denecek kadar az olduğu konusundan şikayetçiydiler” dedi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 2BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ…

Ben Bodrumluyum. Bu toprakların insanıyım. Sorunlarınıza hakimim diyen Yavuz Demir; “Bu dönem Muğla’nın sesi Ankara’da duyulacak. Muğla’nın olan veya olası problemleri ne karşı oluşacak duyarsızlıklara izin vermeyeceğim. Sizden bu kararlılığımızı üyelerinize anlatmanızı istiyorum. Yapacağımız hizmetlerle, Bodrum ve Muğla’yı CHP takıntısından hizmetlerimizle kurtaracağız” dedi.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 8AK Parti 4.Sara Adayı Dr.Hüseyin Muzaffer Alkaya’da “Bölgenin sorunlarına hakim bir milletvekili kadromuz var. Bu kadro Ankara’nın devlet kadrolarına da hakim. Buda sorunları zaman kaybetmeden çözeceğiz demektir.” diyerek destek istedi.

AK Parti milletvekili adaylarının programı Bodrum Denizciler Derneği’nin Liman’daki Kafesinde devam etti. Dernek Başkanı Mustafa Demiröz ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette, Bodrum’un denizcilerin ve denizlerinin sorunlarının aynı olduğuna dikkat çeken Başkan Demiröz şöyle konuştu;

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 9

“Seçim öncelerinde yakalanan diyalogları seçim sonrasında da devam ettirmek istiyoruz. Sizden ilk isteğimiz bize geçmiş dönemdeki iletişim sıkıntılarını yaşatmayın. Deniz Turizmi Bodrum’un olmazsa olmazı… Koylarımızın ve deniz ‘Mavi Yolculuk’ için çok önemli. Buraları yapılaşmadan kesinlikle korumalıyız. Yeri gelmişken Adalı Yalı Koyunu örnek vermek istiyorum. Bu bölge için uzun zamandır mücadele veriyoruz. Denizlerimizin ve doğamızın korunma konusunda devletten sorumlu davranmasını bekliyoruz.”

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 6

DENİZİ İTHAL EDECEK HALİMİZ YOK…

Deniz, benim için bir yaşam şekli. İfade ettiğiniz süreçlere bende sizin gibi şahitlik ettim, saptamasını yapan Yavuz Demir; “Denizi yaşayan bir Bodrumlu olarak sorunları biliyorum. Yerel yönetimlerin koruyamadığı koylarımızı ve denizimizi ithal edecek halimiz yok. İletişim konusunda bir sıkıntı yaşamamız mümkün değil. Ben AK Parti’nin Bodrum adayıyım. Geçmiş dönemdeki sorunları yaşamayacağız.  Bundan emin olun. Akıl, bilim ve yaşanabilir dünya benim olmazsa olmazım. Siyasette duygular olmamalı. Bu nedenle Bodrum’u takıntılı kimliklerimizi bir yana bırakarak, el ele vererek yöneteceğiz. Bizleri destekleyin ki, uzun yıllar sonra Bodrum’un mecliste bir milletvekili olsun” dedi.

İlçe Teşkilatı ve milletvekili adayları daha sonra Bodrum Kalesi’ni ziyaret ederek devam eden bakım ve onarım konularında Bodrum Kalesi Müze Müdürü Tayfun Selçuk’tan bilgi aldı.

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ… mehmet yavuz demir stk ziyaret 5

yavuz demir BODRUM’U VE MUĞLA’YI CHP TAKINTISINDAN KURTARACAĞIZ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler