Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… hasan kabl
ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… divenire group2

AK Parti Teşkilatı 24 Haziran seçim çalışmaları dahilinde Bodrum’un Sivil Toplum Kuruluşlarını, milletvekili adaylarıyla birlikte ziyarete devam ediyor.

Milletvekilli listesinde yer alan 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, 4.Sıra Adayı Dr.Hüseyin Zafer Alkaya ve 6.Sıra Adayı Av.Kadir Dağlı ve Bodrum İlçe Teşkilatı Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Şoförler Odası ve Bodrum Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Vekil adaylarının STK ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen ile yönetim kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Ahmet Likoğlu, Erhan Ünaldı’da katılarak destek verdi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 1Yeni dönemde görev yapacak AK Parti milletvekilleri, gerçekleştirdikleri Bodrum Kaymakamlığı ziyaretinde, Kaymakam Bekir Yılmaz ile fikir alışverişinde bulundu. Kaymakam Yılmaz’dan Bodrum tespitlerini dinleyen AK Partili vekil adayları, yeni dönemde AK Parti ile Bodrum’u buluşturacaklarını ifade ederek, sorunlara kalıcı çözümler üreteceklerini ifade ettiler.

Adaylar, Kaymakamlık ziyareti sonrasında Bodrum Şoförler Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette oda başkanı Hasan Kablı ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Bodrum şoför esnafının çok zor durumda olduğunu ifade eden Başkan Hasan Kablı, “2014 Yılında geçilen Büyükşehir uygulamasıyla birlikte çok zor günler yaşamaya başladık. Haksız uygulamalar ve baskılar had safhada. Muğla Büyükşehir Belediyesi ile birçok konuda mahkemelik durumdayız. Savunduğumuz düşüncelerimizdeki haklılığımız mahkeme kararlarıyla da tescil oluyor” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 3CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ…

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin hukuka aykırı davranışları ve baskılarıyla dayatılan uygulamalar konusunda geçmiş dönem Muğla milletvekilleriyle ve milletvekillerimizin parti teşkilatlarıyla iletişim içerisinde olup, sorunlarımızı çözmek için elimizden geleni yaptıklarını belirten Başkan Kablı, “Bu konuda CHP’nin ne vekillerini nede Bodrum İlçe Örgütünü yanımızda gördük. Bizi asla muhatap almadılar. Diğer yandan AK parti vekilleri Ankara’da sorunlarımıza direk ve dolaylı olan tüm muhataplarıyla bizi bir araya getirmek için çok çaba sarf ettiler. Her talebimizde yanımızda oldular. Bodrum şoför esnafımın sorunları karşısında bize destek vermeyi bir kenara bırakın görüşmeyen, randevu vermeyen yokmuşuz gibi davranan CHP Milletvekilleri bu odanın kapısından içeri giremez” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 4DEMİR: BEN BODRUM’UN MİLLETVEKİLİYİM…

Bodrum Şoförler Odasının sorunlarını dikkatle dinleyen AK Parti milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, 10 yıl belediye başkanlığı yaptım. Toplu taşımanın gerek vatandaş gerekse de belediye tarafına hakimim diyerek, ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 2“Ben Bodrum’un milletvekiliyim. Bölgenin tüm sorunlarına hakimim. Sayın Cumhurbaşkanımız bu özelliğimden ötürü bizzat bölgenin detaylarına hakim biri olduğumu ifade ederek 1.Sıra Muğla Milletvekili adayı olarak görevlendirdi. Ben ve diğer aday arkadaşlarım tüm dertleriniz ile dertleneceğiz ve çözümlerini en hızlı şekilde hayata geçireceğiz. Üyelerinize geçmiş dönemdeki gibi yanınızda olup, akılcı olacağımızı ifade edin lütfen. Yeni dönem için desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

Günün son ziyaretini Bodrum Ticaret Odasına gerçekleştiren AK Parti Muğla Milletvekilleri, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

BODTO Başkanı Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, yönetim kurulu üyeleri, İbrahim Akkaya, Atilla Serttaş, Mehmet Ayaz’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda başta turizm bağlantılı olmak üzere birçok konu dile getirildi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 6DEMİR: AK PARTİ’Yİ BODRUMLU YAPACAĞIZ…

Arkadaşlarımızla büyük bir sorumluluğun altına girdiklerini ifade eden AK Parti 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, “Bu dönemde eksik kalan beklenti içerisine girilen her soruna çözüm bulacağız. AK Parti’yi Bodrumlu yapacağız. Yaptığımız ziyaretlerde çok şanslı olduğumuzu gördük. Çok başarılı olduğunu düşündüğümüz görüşmeler yaptık. Yeni dönem başarılı iletişim, çözülen sorunlar, gerçekleşen projeler dönemi olacak. Devleti biliyorum. Ankara’da zaman kaybetmeden hızla işe koyulacağız” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 7

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 8KOCADON: SAHİBİ OLDUĞUMUZ YATIRIMLARDA KİRACI OLDUK…

AK Parti’yi Bodrumlu yapacağız sloganını çok etkili bulan BODTO Başkanı Kocadon, Bodrum’u ve Muğla’yı yaşayan bir AK parti beklentisi içindeyiz diyerek “Bugün buraya Muğla Defterdarlığından geldik. En önemli sorunlarımızdan birisi Ecrimisil bedelleri. Ecrimisil sorunu kangrene dönüşen bir sorun bizim için. Bodrum başta kum ve deniz turizmi satıyor. Bodrumlu yatırımcı sahibi olduğu yatırımlarda kiracı durumuna düştü. Antalya’da uygulanan Ecrimisil neyse Bodrum’a da benzeri uygulansın. Bununla birlikte trafik yoğunluğu ve yolların yetersizliği büyük sıkıntı. Kısacası yeni dönemde çözüm beklediğimiz birçok sorunumuz var” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 9AK Parti STK ve saha çalışması daha sonra bir otelde muhtarlar ve teşkilat katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği programıyla son buldu.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… tavsanburnu halk plaji 1
kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… divenire group2

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçen Ramazan Bayramı’nda açılışı yapılan halk plajında bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti ödenecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığınca İçmeler mevkisinde 15 dönümlük denize sıfır alana yapılan ve yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olan 1000 kişi kapasiteli plajın açılışı Ramazan Bayramı’nın ilk günü yapılmıştı. Girişlerin ücretsiz olduğu plaj, yoğun ilgi görüyordu.

Bakanlığın iştiraki olan Turaş Turizm A.Ş. tarafından işletilen Halk Plajı’nda bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti alınacağı bildirildi. Sabah saat 08.00’da açılıp, akşam 21.00’a kadar açık kalan plajda şezlong ve puf ücreti 10 TL olarak belirlendi. Otoparkta araç için 10 TL, motosiklet için ise 5 TL ücret verilecek.

Ücretlendirmelerin 17 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacağı ifade edildi.

Turaş Turizm A.Ş. yetkilisi Cem Sultan Saran, plaja girişlerin halen ücretsiz olduğunu ifade ederek “Bakanımız zaten girişlerin ücretsiz olduğunu açıklamıştı. Sadece şezlong ve otopark ücreti var. Koruma ve kontrolü sağlayabilmek adına daha çok buradaki misafirlerin talepleri ile de gerçekleşen bir şey oldu. Bakan Bey’in söylediği gibi giriş ücreti yok, sadece şezlong ve otopark ücretli. Yiyecek içecek ücretlerimiz de oldukça makul” diye konuştu.

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… berfin ameliyat
berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… divenire group2

Eski erkek arkadaşının yüzüne asit atması ile tanınmaz hale gelen 17 yaşındaki Berfin Özek’in, 10 saat süren ilk ameliyatı başarıyla sonuçlandı.

Berfin Özek’in 10 saat süren ilk ameliyatını yapan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, Ağız ve burunla ilgili girdiği operasyonda Berfin’in göz kapakçıklarına da operasyon ile düzelttiğinin müjdesini verdi. Berfin’in boynuna ve yüzüne silikon aparatlar yerleştirildi, kendi vücudundan alınacak doku ile genç kız yeni yüzüne kavuşacak.

İskenderun’da eski sevgilisi tarafından yüzüne kezzap dökülerek hayata küstürülen Berfin Özek, estetik operasyon için Cuma günü sabah saatlerinde Bodrum’a gelmişti. Ameliyat süreci başlayan Berfin, Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne yatırılarak işlemleri başlatılmıştı. Berfin’in ilk ameliyatı 10 saat sürdü. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, tarafından yapılan operasyon sonrası sevindirici haberi paylaşarak Berfin’in burun ve dudaklarına yapılan operasyonun yanı sıra, göz kapaklarına da bir operasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

VÜCUDUNDAN DOKU ELDE EDİLİP YÜZ YAPILACAK

Burnuna yeni bir delik açılan ve burnu düzeltilen, üst dudağı burnundan ayrılan Berfin’in göz kapakçıklarına sürpriz bir şekilde da operasyon düzenlendi. Vücuduna silikon (Balon) yerleştirilen Berfin’e kendi vücudundan doku elde edilerek yeniden yüz yapılacak. 1,5 ay boyunca 3 günde bir serum enjekte edilecek balon, Berfin’in yüzü boyutuna gelene kadar devam edecek. Yapılan bu işlemin ardından büyük operasyon başlayacak. Vücudundan alınan yeni doku ile Berfin yeni yüzüne kavuşacak.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf ilk ameliyattan sonra yaptığı açıklamada, “Ameliyattan önce yaptığımız bilgilendirme toplantısında, size verdiğimiz ameliyat bilgilerinin biraz daha ötesine geçtik. Göz kapaklarındaki problemler giderildi yeniden yapıldı. Yine ağız çevresindeki çekintiler, şekil bozuklukları düzeltildi ve beraberinde üst dudak ve burnun birbirine yapışması söz konusuydu, burun delikleri kaybolmuştu. Burun deliklerinden biri yoktu, burun deliği oluşturuldu, burnun şekli eğriliği düzeltildi” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK DEĞİŞİKLİK İKİNCİ AMELİYATTA

Prof. Dr. Mutaf bu ameliyat sonrasından çok büyük bir değişiklik olmayacağını, asıl değişikliğin 2’inci ameliyattan sonra olacağını açıklayarak “büyük değişiklik aslında ikinci ameliyatta ortaya çıkacak ama şuanda Berfin’in profilinde ve genel görüntüsünde, aynı zamanda ağız ve göz kapağı fonksiyonlarında onu rahatlatacak çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

KRİTİK BEKLEYİŞ BAŞLADI

Prof. Dr. Mehmet Mutaf kritik sürecin başladığını, yaklaşık 4 gün sonra müjdeyi vereceğini belirterek “Yaklaşık 12 saat süren bir anestezi ve ameliyattan sürecinin sonrasında mutlaka bu geceyi oldukça zor geçireceğiz ve dikkatle takip edilmesi gereken bir süreç. Ama yarından sonra rahatlarız, hastamızda bizde. Gerek pansumanları gerek tıbbi bakımları sürecek ama bu ameliyatın başarısı ile ilgili kritik bir 3-4 günümüz var. Enfeksiyon riskleri ve diğer risklerin ortadan kalkmasını müjdelemek için. Bundan sonrasında ben de bu haberi izleyen, Berfin’i merak eden diğer insanlar gibi artık bir manada dua zamanına geçeceğim” ifadelerini kullandı.

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… proje ekibi
bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… divenire group2

Bodrum’da Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi oluşturuluyor.

Bodrum Belediye Başkanlığı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği işbirliğiyle hayata geçirilecek olan “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi” projesinin ikinci toplantısı gerçekleştirildi.

Türkiye-AB finansmanı ile başlatılan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın uygulayıcısı olduğu “Competitiveness and Innovation Sector Operational Programme (Rekabetçi Sektörler Programı)” kapsamındaki “1.2 Yaratıcı Sektörler” hibe çağrısına yönelik proje geliştiren Bodrum Belediyesi, bu doğrultuda “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi”nin Bodrum’da kurulması için harekete geçti. İlk toplantısını Mayıs ayında gerçekleştiren proje ekibi, ikinci buluşmasında fon kaynağı yaratılması konusunu ele aldı.

Bodrum Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) ortaklığı ile yürütülmesi planlanan “Maritime Industries Design Centre in Bodrum (Bodrum Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi)” projesinin hayata geçirilmesi amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na fon kaynağı yaratılması için başvuru yapılacak.

Başvuru öncesi yapılan değerlendirme toplantısına, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Av. Turgay Kaya ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademisyenleri Doç. Dr. Tuğba Uzma Uysal, Dr. Ceray Aldemir, Dr.Efe Dündar, Dr. Berkan Hamdemir, Av. Ümit Metin ve hibe projeleri geliştirme ekibi katıldı.

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler