Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… hasan kabl

AK Parti Teşkilatı 24 Haziran seçim çalışmaları dahilinde Bodrum’un Sivil Toplum Kuruluşlarını, milletvekili adaylarıyla birlikte ziyarete devam ediyor.

Milletvekilli listesinde yer alan 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, 4.Sıra Adayı Dr.Hüseyin Zafer Alkaya ve 6.Sıra Adayı Av.Kadir Dağlı ve Bodrum İlçe Teşkilatı Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Şoförler Odası ve Bodrum Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Vekil adaylarının STK ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen ile yönetim kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Ahmet Likoğlu, Erhan Ünaldı’da katılarak destek verdi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 1Yeni dönemde görev yapacak AK Parti milletvekilleri, gerçekleştirdikleri Bodrum Kaymakamlığı ziyaretinde, Kaymakam Bekir Yılmaz ile fikir alışverişinde bulundu. Kaymakam Yılmaz’dan Bodrum tespitlerini dinleyen AK Partili vekil adayları, yeni dönemde AK Parti ile Bodrum’u buluşturacaklarını ifade ederek, sorunlara kalıcı çözümler üreteceklerini ifade ettiler.

Adaylar, Kaymakamlık ziyareti sonrasında Bodrum Şoförler Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette oda başkanı Hasan Kablı ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Bodrum şoför esnafının çok zor durumda olduğunu ifade eden Başkan Hasan Kablı, “2014 Yılında geçilen Büyükşehir uygulamasıyla birlikte çok zor günler yaşamaya başladık. Haksız uygulamalar ve baskılar had safhada. Muğla Büyükşehir Belediyesi ile birçok konuda mahkemelik durumdayız. Savunduğumuz düşüncelerimizdeki haklılığımız mahkeme kararlarıyla da tescil oluyor” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 3CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ…

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin hukuka aykırı davranışları ve baskılarıyla dayatılan uygulamalar konusunda geçmiş dönem Muğla milletvekilleriyle ve milletvekillerimizin parti teşkilatlarıyla iletişim içerisinde olup, sorunlarımızı çözmek için elimizden geleni yaptıklarını belirten Başkan Kablı, “Bu konuda CHP’nin ne vekillerini nede Bodrum İlçe Örgütünü yanımızda gördük. Bizi asla muhatap almadılar. Diğer yandan AK parti vekilleri Ankara’da sorunlarımıza direk ve dolaylı olan tüm muhataplarıyla bizi bir araya getirmek için çok çaba sarf ettiler. Her talebimizde yanımızda oldular. Bodrum şoför esnafımın sorunları karşısında bize destek vermeyi bir kenara bırakın görüşmeyen, randevu vermeyen yokmuşuz gibi davranan CHP Milletvekilleri bu odanın kapısından içeri giremez” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 4DEMİR: BEN BODRUM’UN MİLLETVEKİLİYİM…

Bodrum Şoförler Odasının sorunlarını dikkatle dinleyen AK Parti milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, 10 yıl belediye başkanlığı yaptım. Toplu taşımanın gerek vatandaş gerekse de belediye tarafına hakimim diyerek, ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 2“Ben Bodrum’un milletvekiliyim. Bölgenin tüm sorunlarına hakimim. Sayın Cumhurbaşkanımız bu özelliğimden ötürü bizzat bölgenin detaylarına hakim biri olduğumu ifade ederek 1.Sıra Muğla Milletvekili adayı olarak görevlendirdi. Ben ve diğer aday arkadaşlarım tüm dertleriniz ile dertleneceğiz ve çözümlerini en hızlı şekilde hayata geçireceğiz. Üyelerinize geçmiş dönemdeki gibi yanınızda olup, akılcı olacağımızı ifade edin lütfen. Yeni dönem için desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

Günün son ziyaretini Bodrum Ticaret Odasına gerçekleştiren AK Parti Muğla Milletvekilleri, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

BODTO Başkanı Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, yönetim kurulu üyeleri, İbrahim Akkaya, Atilla Serttaş, Mehmet Ayaz’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda başta turizm bağlantılı olmak üzere birçok konu dile getirildi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 6DEMİR: AK PARTİ’Yİ BODRUMLU YAPACAĞIZ…

Arkadaşlarımızla büyük bir sorumluluğun altına girdiklerini ifade eden AK Parti 1.Sıra adayı Mehmet Yavuz Demir, “Bu dönemde eksik kalan beklenti içerisine girilen her soruna çözüm bulacağız. AK Parti’yi Bodrumlu yapacağız. Yaptığımız ziyaretlerde çok şanslı olduğumuzu gördük. Çok başarılı olduğunu düşündüğümüz görüşmeler yaptık. Yeni dönem başarılı iletişim, çözülen sorunlar, gerçekleşen projeler dönemi olacak. Devleti biliyorum. Ankara’da zaman kaybetmeden hızla işe koyulacağız” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 7

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 8KOCADON: SAHİBİ OLDUĞUMUZ YATIRIMLARDA KİRACI OLDUK…

AK Parti’yi Bodrumlu yapacağız sloganını çok etkili bulan BODTO Başkanı Kocadon, Bodrum’u ve Muğla’yı yaşayan bir AK parti beklentisi içindeyiz diyerek “Bugün buraya Muğla Defterdarlığından geldik. En önemli sorunlarımızdan birisi Ecrimisil bedelleri. Ecrimisil sorunu kangrene dönüşen bir sorun bizim için. Bodrum başta kum ve deniz turizmi satıyor. Bodrumlu yatırımcı sahibi olduğu yatırımlarda kiracı durumuna düştü. Antalya’da uygulanan Ecrimisil neyse Bodrum’a da benzeri uygulansın. Bununla birlikte trafik yoğunluğu ve yolların yetersizliği büyük sıkıntı. Kısacası yeni dönemde çözüm beklediğimiz birçok sorunumuz var” dedi.

ak parti bodrum CHP’NİN MİLLETVEKİLLERİ BU ODAYA GİREMEZ… ak parti bodrum stk ziyaret 9AK Parti STK ve saha çalışması daha sonra bir otelde muhtarlar ve teşkilat katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği programıyla son buldu.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… ARENA BODRUM TUR  ST
Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından yapılan açıklamaya göre Bodrum’a hava yolu ile gelen turist sayısındaki yükseliş devam ediyor.
 
BOTAV’ın açıklamalarına göre turist sayısında bu yükseliş 2015 yılı rakamlarına yaklaştı. 2015 yılının ocak-aralık döneminde 814.814 olan sayı 2016 yılında 471.342, 2017 yılında ise 483.255 olarak belirlenmişti. 2018 yılında bu sayı 781.255 olarak açıklandı.
botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… turist sayisi 1
Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon 2018 yılı rakamlarının önceki yıllara göre göstermiş olduğu yükselişten memnun oldukları belirterek “Bodrum demek mücadele demek. Biz mücadelemizden asla vazgeçmedik. Verdiğimiz mücadelemizde ne kadar haklı olduğumuzu da gelen rakamlardan anlıyoruz. 2019 yılı yurt içi ve yurt dışı Bodrum’u tanıtım çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan aldığımız sonuçlar 2019 yılının 2018’den daha iyi geçeceğini gösteriyor. Çalışmalarımıza katılan, bize destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

ak partİ muĞla bÜyÜkŞehİr beledİye baŞkan adayi AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR… ARENA MU  LA ADAY AKP

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, “Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, Muğla adayını 20 Ocak Pazar günü açıklayacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:
“Büyükşehir ve il adaylarımızdan açıklamadığımız 6 yer kalmıştı. Bunlardan 4’ünde Cumhur İttifakı adaylarını destekliyoruz. Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız.”

31 OCAK’TA RESMİ BAŞLANGICINI BAŞLATACAĞIZ
31 Ocak’ta artık seçim kampanyamızın resmi başlangıcını da büyük aday tanıtımı ve manifesto toplantımızla başlatacağız.
Parti içinde süren yarış bir demokrasi yarışıdır. Tüm arkadaşlarımızın teşkilatımızın etrafında kenetlenmesini istiyorum.

LAYIK OLANI KENARA KOYMADIK
Hizmet yarışında bayrağın kime, ne zaman devdi edileceği nasip işidir. Biz layık olanı kenara koymadık, koymayız da. Görev herkese düşebilir.
Biz Cumhur İttifakı’nı 15 Temmuz’da önce milletin gönlünde kurduk, sonrada seçimlere taşıdık.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ… ARENA TOSUN 1

 Habertürk Gazetesi köşe yazarı Muharrem Sarıkaya’nın dün yayıyınlanan ve “CHP-İYİ Parti’den Bodrum’a “özel model” başlığıyla yazdığı yazıda İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’un CHP çatısı altında ortak aday olarak gösterileceği iddiasının, daha sonra çeşitli ulusal basın kuruluşları ve televizyon programlarında dile getirilmesi ilçede büyük yankı buldu. 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, geçtiğimiz perşembe gününden beri İYİ Parti’nin Mahalli İdareler Başkanlığı tarafından 2019 yerel seçimleri “İYİ Belediyecilik Vizyonu” çalışmalarını sonlandırmak üzere Ankara’da olduğunu belirterek şunları söyledi;
“Malumunuz hâlihazırda İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan adayıyım. Hepimizin bildiği gibi İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi arasında bir süredir devam eden ittifak görüşmelerinde Bodrum özellikle üzerinde çok tartışılan bir yer oldu. Bunun iki parti açısından da haklı sebepleri var. CHP’nin Genel Seçimlerde 1. parti olduğu bir ilçede belediye başkanlığından vazgeçmek istememesi anlayışla karşılanabilir. Öte yandan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin şahsımla ilgili teveccüh ve güveni ile yapılan neredeyse tüm anketlerde adımızın ön plana çıkması, iki parti genel başkan yardımcılarını farklı formüller üzerinde çalışmaya itmiş olabilir. Şahsen benim dünden beri basında yer alan haberler ile ilgili net bir bilgim yok. Çalışmaların sona geldiğini duyuyoruz ancak şuan itibariyle şahsıma deklare edilmiş bir sonuç yok. Açık söyleyeyim, bizim derdimiz tasamız Bodrum’un belediyecilik ile ilgili kangren haline gelmiş sorunlarını çözecek imkanı yakalamaktır. Yoksa şahsımızla ilgili bir kariyer mücadelesinde değiliz. Birkaç güne sürecin netleşeceğini tahmin ediyorum. Her şey Güzel olacak” dedi.
Mehmet Tosun bu hafta içerisinde Ankara’daki çalışmalarını tamamlayarak Bodrum’a dönecek.

Okumaya devam et

Son Haberler