Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 8
ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… divenire group2

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı her Ramazan ayında düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğini, Bodrum Pazar yerinde yaptı.

3 Bin kişinin ağırlandığı iftar yemeği sonrasında milletvekili adayları, il ve ilçe başkanlarının konuşmaları Bodrumlular tarafından ilgiyle izlendi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 5Yoğun katılım ve yüksek enerjiyle gerçekleşen iftar yemeğine; AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MKYK üyesi Bülent Karakuş, Muğla milletvekili Hasan Özyer, Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Milletvekili Adayları Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcen, Hüseyin Zafer Alkaya, Kadir Dağlı, Arif Sert, Eski İl Başkanı Gültekin Akça, Eski İlçe başkanlarından Macit Gündoğdu, Akif Demiröz, Yılmaz Algül, MHP Eski İlçe Başkanı ve milletvekili aday adayı Cengizhan Sancar,  MHP İlçe Başkanı Ömer Varan, DP İlçe Başkanı Mustafa Baysel, DP Parti Eski İlçe Başkanı Beyler Koca, Büyük Birlik İlçe Başkana Mustafa Kıroğlu, il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrumlular katıldı.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 6İftar yemeği sonrasında AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen’in iftar yemeğine katılan misafirlere teşekkür ederek yaptığı konuşmada, “Böyle bir mübarek günde böyle değerli bir toplulukla beraber açtığımız iftar için rabbime şükürler olsun. 24 Haziran seçimi öncesine denk gelen Ramazan ayı sayesinde gerçekleşen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğimizde gördüğüm bu tablo bizlerin yeni başarılara imza atacağımız düşüncesini daha da kuvvetlendirdi” dedi.

Toplantıya katılan milletvekili adayları arasında Muğla ili 1.sıra adayı Mehmet Yavuz Demir’in Bodrum’un da “Muğla’nın da CHP takıntısına son vereceğiz” sözleriyle konuşmasına başlayan konuşması şöyle devam etti.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… mehmet yavuz demir bodrum

ATATÜRK DE LAİKLİK DE CHP’NİN TEKELİNDE DEĞİL…

“Bugünden itibaren CHP’nin tekelinde zannettiği Atatürk’ü de, laikliği de demokrasiyi de ellerinden alacağım. Cumhuriyetimiz ve kurucu irademiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Milletimize miras bıraktığı kazanımlar benim için de partim içinde çok önemli. Biz bu kazanımları yaşamın her noktasında gözümüzün önünden ayırmadık, ayırmayacağız. Birlikte bütün ezberleri bozacağız. Saha çalışmalarında CHP’li dostlarımızla karşılaşıyor, konuşuyoruz. Benin gibi bir profille karşılaştıkları için şaşkınlar. Sizleri, Cumhurbaşkanımı, Başbakanımızı mahcup etmeyeceğim. Sizler de bana söz veriyor musunuz? Hani diyordu ya CHP, biz kadınlara çok değer veriyoruz diye. Verdikleri değer ortada. Kadın adaylarına 6.sırada yer vermişler. Biz 2.sıraya kardeşimiz Yelda Erol Gökcen’i koyduk. Kadınlara ve gençlere verdikleri değeri CHP’nin Muğla milletvekili listesinde görmek mümkün değil.”

BODRUM’A VERİLEN KIYMET NEREDE?

Demir’in Türkiye’nin en çok oyunu aldıkları yer olan Bodrum’a verdikleri kıymet nerede diye sorarak devam ettiği konuşmasında;

“Kimi görürseniz söyleyin Bodrum’u önemseyen ve 1.sıra adayını Bodrum’dan belirleyen bir AK Parti var. Bodrumlu bir milletvekili adayınız var. Sayın Cumhurbaşkanım beni ve Bodrum’u onurlandırarak 1.sıra adaylığını bizlere layık gördü. Bende burada sizlerle birlikte öyle bir fırtına estireceğim ki, bize bu görevi layık gören herkesi onurlandıracağız.” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 7

MUĞLA’NIN TÜM KADINLARINI AK PARTİ TEMSİL EDECEK…

AK Parti Muğla milletvekili listesinde 2.Sıra adayı olan Yelda Erol Gökcen’de yaptığı konuşmada, AK Parti’nin her kademesinde görev yaptığını belirterek; “Ben AK Parti’nin kadına verdiği önemin göstergelerinden biriyim. Muğla ilinde seçilme durumu mümkün olan tek yerdeki kadın adayım. Bu benim için aynı zamanda Muğla’da yaşayan tüm kadınlarını AK Parti temsil edecek demektir. Bunun bilincinde görevimi yerine getireceğim. Muğla’yı AK Parti’nin hizmet anlayışıyla bir kez daha 24 Haziran’da buluşturacağız.” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 4

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… tavsanburnu halk plaji 1
kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… divenire group2

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçen Ramazan Bayramı’nda açılışı yapılan halk plajında bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti ödenecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığınca İçmeler mevkisinde 15 dönümlük denize sıfır alana yapılan ve yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olan 1000 kişi kapasiteli plajın açılışı Ramazan Bayramı’nın ilk günü yapılmıştı. Girişlerin ücretsiz olduğu plaj, yoğun ilgi görüyordu.

Bakanlığın iştiraki olan Turaş Turizm A.Ş. tarafından işletilen Halk Plajı’nda bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti alınacağı bildirildi. Sabah saat 08.00’da açılıp, akşam 21.00’a kadar açık kalan plajda şezlong ve puf ücreti 10 TL olarak belirlendi. Otoparkta araç için 10 TL, motosiklet için ise 5 TL ücret verilecek.

Ücretlendirmelerin 17 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacağı ifade edildi.

Turaş Turizm A.Ş. yetkilisi Cem Sultan Saran, plaja girişlerin halen ücretsiz olduğunu ifade ederek “Bakanımız zaten girişlerin ücretsiz olduğunu açıklamıştı. Sadece şezlong ve otopark ücreti var. Koruma ve kontrolü sağlayabilmek adına daha çok buradaki misafirlerin talepleri ile de gerçekleşen bir şey oldu. Bakan Bey’in söylediği gibi giriş ücreti yok, sadece şezlong ve otopark ücretli. Yiyecek içecek ücretlerimiz de oldukça makul” diye konuştu.

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… berfin ameliyat
berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… divenire group2

Eski erkek arkadaşının yüzüne asit atması ile tanınmaz hale gelen 17 yaşındaki Berfin Özek’in, 10 saat süren ilk ameliyatı başarıyla sonuçlandı.

Berfin Özek’in 10 saat süren ilk ameliyatını yapan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, Ağız ve burunla ilgili girdiği operasyonda Berfin’in göz kapakçıklarına da operasyon ile düzelttiğinin müjdesini verdi. Berfin’in boynuna ve yüzüne silikon aparatlar yerleştirildi, kendi vücudundan alınacak doku ile genç kız yeni yüzüne kavuşacak.

İskenderun’da eski sevgilisi tarafından yüzüne kezzap dökülerek hayata küstürülen Berfin Özek, estetik operasyon için Cuma günü sabah saatlerinde Bodrum’a gelmişti. Ameliyat süreci başlayan Berfin, Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne yatırılarak işlemleri başlatılmıştı. Berfin’in ilk ameliyatı 10 saat sürdü. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, tarafından yapılan operasyon sonrası sevindirici haberi paylaşarak Berfin’in burun ve dudaklarına yapılan operasyonun yanı sıra, göz kapaklarına da bir operasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

VÜCUDUNDAN DOKU ELDE EDİLİP YÜZ YAPILACAK

Burnuna yeni bir delik açılan ve burnu düzeltilen, üst dudağı burnundan ayrılan Berfin’in göz kapakçıklarına sürpriz bir şekilde da operasyon düzenlendi. Vücuduna silikon (Balon) yerleştirilen Berfin’e kendi vücudundan doku elde edilerek yeniden yüz yapılacak. 1,5 ay boyunca 3 günde bir serum enjekte edilecek balon, Berfin’in yüzü boyutuna gelene kadar devam edecek. Yapılan bu işlemin ardından büyük operasyon başlayacak. Vücudundan alınan yeni doku ile Berfin yeni yüzüne kavuşacak.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf ilk ameliyattan sonra yaptığı açıklamada, “Ameliyattan önce yaptığımız bilgilendirme toplantısında, size verdiğimiz ameliyat bilgilerinin biraz daha ötesine geçtik. Göz kapaklarındaki problemler giderildi yeniden yapıldı. Yine ağız çevresindeki çekintiler, şekil bozuklukları düzeltildi ve beraberinde üst dudak ve burnun birbirine yapışması söz konusuydu, burun delikleri kaybolmuştu. Burun deliklerinden biri yoktu, burun deliği oluşturuldu, burnun şekli eğriliği düzeltildi” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK DEĞİŞİKLİK İKİNCİ AMELİYATTA

Prof. Dr. Mutaf bu ameliyat sonrasından çok büyük bir değişiklik olmayacağını, asıl değişikliğin 2’inci ameliyattan sonra olacağını açıklayarak “büyük değişiklik aslında ikinci ameliyatta ortaya çıkacak ama şuanda Berfin’in profilinde ve genel görüntüsünde, aynı zamanda ağız ve göz kapağı fonksiyonlarında onu rahatlatacak çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

KRİTİK BEKLEYİŞ BAŞLADI

Prof. Dr. Mehmet Mutaf kritik sürecin başladığını, yaklaşık 4 gün sonra müjdeyi vereceğini belirterek “Yaklaşık 12 saat süren bir anestezi ve ameliyattan sürecinin sonrasında mutlaka bu geceyi oldukça zor geçireceğiz ve dikkatle takip edilmesi gereken bir süreç. Ama yarından sonra rahatlarız, hastamızda bizde. Gerek pansumanları gerek tıbbi bakımları sürecek ama bu ameliyatın başarısı ile ilgili kritik bir 3-4 günümüz var. Enfeksiyon riskleri ve diğer risklerin ortadan kalkmasını müjdelemek için. Bundan sonrasında ben de bu haberi izleyen, Berfin’i merak eden diğer insanlar gibi artık bir manada dua zamanına geçeceğim” ifadelerini kullandı.

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… proje ekibi
bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… divenire group2

Bodrum’da Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi oluşturuluyor.

Bodrum Belediye Başkanlığı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği işbirliğiyle hayata geçirilecek olan “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi” projesinin ikinci toplantısı gerçekleştirildi.

Türkiye-AB finansmanı ile başlatılan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın uygulayıcısı olduğu “Competitiveness and Innovation Sector Operational Programme (Rekabetçi Sektörler Programı)” kapsamındaki “1.2 Yaratıcı Sektörler” hibe çağrısına yönelik proje geliştiren Bodrum Belediyesi, bu doğrultuda “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi”nin Bodrum’da kurulması için harekete geçti. İlk toplantısını Mayıs ayında gerçekleştiren proje ekibi, ikinci buluşmasında fon kaynağı yaratılması konusunu ele aldı.

Bodrum Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) ortaklığı ile yürütülmesi planlanan “Maritime Industries Design Centre in Bodrum (Bodrum Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi)” projesinin hayata geçirilmesi amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na fon kaynağı yaratılması için başvuru yapılacak.

Başvuru öncesi yapılan değerlendirme toplantısına, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Av. Turgay Kaya ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademisyenleri Doç. Dr. Tuğba Uzma Uysal, Dr. Ceray Aldemir, Dr.Efe Dündar, Dr. Berkan Hamdemir, Av. Ümit Metin ve hibe projeleri geliştirme ekibi katıldı.

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler