Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 8
 • ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… mehmet tosun banner 2
 • ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… Hakan Durna SM Con 05

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı her Ramazan ayında düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğini, Bodrum Pazar yerinde yaptı.

3 Bin kişinin ağırlandığı iftar yemeği sonrasında milletvekili adayları, il ve ilçe başkanlarının konuşmaları Bodrumlular tarafından ilgiyle izlendi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 5Yoğun katılım ve yüksek enerjiyle gerçekleşen iftar yemeğine; AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MKYK üyesi Bülent Karakuş, Muğla milletvekili Hasan Özyer, Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Milletvekili Adayları Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcen, Hüseyin Zafer Alkaya, Kadir Dağlı, Arif Sert, Eski İl Başkanı Gültekin Akça, Eski İlçe başkanlarından Macit Gündoğdu, Akif Demiröz, Yılmaz Algül, MHP Eski İlçe Başkanı ve milletvekili aday adayı Cengizhan Sancar,  MHP İlçe Başkanı Ömer Varan, DP İlçe Başkanı Mustafa Baysel, DP Parti Eski İlçe Başkanı Beyler Koca, Büyük Birlik İlçe Başkana Mustafa Kıroğlu, il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrumlular katıldı.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 6İftar yemeği sonrasında AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen’in iftar yemeğine katılan misafirlere teşekkür ederek yaptığı konuşmada, “Böyle bir mübarek günde böyle değerli bir toplulukla beraber açtığımız iftar için rabbime şükürler olsun. 24 Haziran seçimi öncesine denk gelen Ramazan ayı sayesinde gerçekleşen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğimizde gördüğüm bu tablo bizlerin yeni başarılara imza atacağımız düşüncesini daha da kuvvetlendirdi” dedi.

Toplantıya katılan milletvekili adayları arasında Muğla ili 1.sıra adayı Mehmet Yavuz Demir’in Bodrum’un da “Muğla’nın da CHP takıntısına son vereceğiz” sözleriyle konuşmasına başlayan konuşması şöyle devam etti.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… mehmet yavuz demir bodrum

ATATÜRK DE LAİKLİK DE CHP’NİN TEKELİNDE DEĞİL…

“Bugünden itibaren CHP’nin tekelinde zannettiği Atatürk’ü de, laikliği de demokrasiyi de ellerinden alacağım. Cumhuriyetimiz ve kurucu irademiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Milletimize miras bıraktığı kazanımlar benim için de partim içinde çok önemli. Biz bu kazanımları yaşamın her noktasında gözümüzün önünden ayırmadık, ayırmayacağız. Birlikte bütün ezberleri bozacağız. Saha çalışmalarında CHP’li dostlarımızla karşılaşıyor, konuşuyoruz. Benin gibi bir profille karşılaştıkları için şaşkınlar. Sizleri, Cumhurbaşkanımı, Başbakanımızı mahcup etmeyeceğim. Sizler de bana söz veriyor musunuz? Hani diyordu ya CHP, biz kadınlara çok değer veriyoruz diye. Verdikleri değer ortada. Kadın adaylarına 6.sırada yer vermişler. Biz 2.sıraya kardeşimiz Yelda Erol Gökcen’i koyduk. Kadınlara ve gençlere verdikleri değeri CHP’nin Muğla milletvekili listesinde görmek mümkün değil.”

BODRUM’A VERİLEN KIYMET NEREDE?

Demir’in Türkiye’nin en çok oyunu aldıkları yer olan Bodrum’a verdikleri kıymet nerede diye sorarak devam ettiği konuşmasında;

“Kimi görürseniz söyleyin Bodrum’u önemseyen ve 1.sıra adayını Bodrum’dan belirleyen bir AK Parti var. Bodrumlu bir milletvekili adayınız var. Sayın Cumhurbaşkanım beni ve Bodrum’u onurlandırarak 1.sıra adaylığını bizlere layık gördü. Bende burada sizlerle birlikte öyle bir fırtına estireceğim ki, bize bu görevi layık gören herkesi onurlandıracağız.” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 7

MUĞLA’NIN TÜM KADINLARINI AK PARTİ TEMSİL EDECEK…

AK Parti Muğla milletvekili listesinde 2.Sıra adayı olan Yelda Erol Gökcen’de yaptığı konuşmada, AK Parti’nin her kademesinde görev yaptığını belirterek; “Ben AK Parti’nin kadına verdiği önemin göstergelerinden biriyim. Muğla ilinde seçilme durumu mümkün olan tek yerdeki kadın adayım. Bu benim için aynı zamanda Muğla’da yaşayan tüm kadınlarını AK Parti temsil edecek demektir. Bunun bilincinde görevimi yerine getireceğim. Muğla’yı AK Parti’nin hizmet anlayışıyla bir kez daha 24 Haziran’da buluşturacağız.” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… AK Parti  ftar Yeme i 4

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR: CHP’NİN ELİNDEN ATATÜRK’Ü DE LAİKLİĞİ DE ALACAĞIM… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal kavakspor ali ihsan tekin
 • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
 • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
 • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
 • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler