Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 2
ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… reklam arena 4

24 Haziran’da gerçekleşecek olan 27. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Bodrum Teşkilatı, Ortakent Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) açtı.

Gün içerisinde devam eden saha çalışmalarının ardından Pazar günü saat 18:00’de gerçekleşen Ortakent SKM binasının açılışına partililerle birlikte; AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, 1.Sıra Milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, 6.Sıra Milletvekili adayı Kadir Demir, Eski Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin, Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, ana kademe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 1Açılışta bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, bu günlerde gerek parti kademelerinin heyecanı, kararlılığı gerekse milletvekili adaylarının ortaya koyduğu yüksek performans hepimizi daha çok çalışmaya sevk ediyor diyerek düşüncelerini şöyle ifade etti;

“Genel seçime hazırlanma süresi açısından yeterli olmayan bir zaman aralığında hızlıca ve kurumsal bir şekilde hazırlanmayı başardık. Bugün burada açtığımız SKM merkezimizde, hızımızın ve kurumsal yapımızın bir göstergesi. Bu dönemdeki milletvekili adaylarımızla Bodrum’a getireceğimiz siyaset ve hizmet kalitesi yeni bir başlangıç olacak. Çalışmalarımızda Bodrumlu vatandaşlarımızdan aldığımız enerji bizlere yüksek motivasyon sağlıyor. Hepinizin emeklerine çok teşekkür ediyorum.”

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 6OYLARIMIZIN ARTACAĞINDAN EMİNİM…

Ortakent SKM açılışında partililerle saha çalışmalarını değerlendiren milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, Böyle anlar şarj olma zamanı. Partililerimizin bizlere gösterdiği yoğun ilgi ile bütün yorgunluğumuzu atıyoruz. Dava arkadaşlarımızın destekleriyle Bodrum’da tüm sorunların üstesinden geleceğiz diyen Demir, yaptığı konuşmada, “Bu başarılı ortamı imkanlarını kullanarak bizlere sağlayan kardeşlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Sizleri de burada görmekten dolayı mutluluğumu ifade ediyorum. Bodrum bana, bize çok güzel duygular yaşatıyor. Bodrum ve Muğla’ya hizmet iddiamla hem sizlerin hem Bodrum’un yanındayım. Çalışmalarımızda yaşadığımız gelişmeler bana Bodrum’u AK Partili yapacağımızın umudunu fazlasıyla veriyor. Oylarımızın artacağından eminin. Böyle başarılı bir teşkilat ve partililerle çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Bende sizleri mahcup etmeyeceğim Bodrum’a ve sizlere verdiğim sözlerin hepsini tutacağım inşallah.”

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 3BU DEFA CHP’NİN İŞİ ZOR…

“Sahada karşılaştığım CHP’li arkadaşlarıma da söylüyorum. Bu defa işiniz zor diyorum. Yavuz Demir ve bu teşkilatın; Atatürk, Cumhuriyet, demokrasi ve laiklik vazgeçilmezidir diyorum. Bu değerlerin heyecanı ve aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bugüne kadar bizimle ilgili yaptıkları algı operasyonlarını artık izin vermeyeceğiz. Hedefimiz Bodrum Milas ekseninde oylarımızı arttırmak. Sizlerin, teşkilatın, il başkanımızın, başbakanımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenini boşa çıkarmayacağız.”

Konuşmaların ardından Ortakent SKM binasının açılışı yapıldı.

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 4

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI… ortakent skm acilis 5

ak parti bodrum AK PARTİ ORTAKENT SKM YOĞUN KATILIMLA AÇILDI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler