Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ…

Yayınlanan

açık

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 2

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla Bodrum Pazar yerinde bir iftar yemeği düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği yemeğinde, yaklaşık 2500 kişi kurulan sofralarda oruçlarını açtı.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen iftar yemeği, Bodrum Pazar yerinde düzenlendi. İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayları Prof. Dr. Metin Ergun, Av. Koray Hayvacı ile Nesrin Aştı, İYİ Parti Muğla Gençlik Kolları Başkanı Ender Yanık, Bodrum Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve yaklaşık 2500 vatandaş katıldı. Başkan Şahbaz, İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Av. Koray Hayvacı yemek tezgâhının başına geçerek konuklarına yemek servisini bizzat kendileri yaptı.

Düzenlenen iftar programı esnasında alana kurulan barkovizyon ile birlikte iftara katılan vatandaşlar, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in bir televizyon kanalındaki canlı yayın programını izlediler. Canlı yayın programının reklam arasında ise Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in Bodrumlulara gönderdiği mesaj videosu ise iftara katılan vatandaşlar için sürpriz oldu. Cumhurbaşkanı Adayı Akşener’in gönderdiği; “Sevgili Bodrumlular, bu iftar programında sizlerle birlikte olmayı çok isterdim. Ama yoğun programım sebebiyle aranızda olamıyorum. Allah oruçlarını kabul etsin, Allah oruçlarımız kabul etsin. İnşallah 24 Haziranda oruçlarımızın yüzü hürmetine İYİ insanlar kazanacak, İYİ’ler kazanacak. Saygılar sunuyorum.” mesaj videosu sonrası iftara katılan vatandaşlar tarafından yoğun alkışlar eşliğinde “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” tezahüratları yapıldı.

“Bugün burada sizlerle bu iftar programında birlikte olma fırsatını bizlere veren değerli Bodrumlu hemşehrilerim, Bodrum sevdalıları, Türkiye sevdalıları, iyi insanlar… Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” diyerek sözlerine başlayan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi:

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 5“Bugün burada bu coşkulu kalabalığı ve coşkulu katılımı görünce, insanın bütün yorgunluğu diniyor ve çalışmalarımız için yeniden enerji kazanıyoruz. Malum ülkemiz 24 Haziranda çok önemli bir seçime giriyor. Bununla ilgili sürekli sahalardayız. Tüm gün siz Bodrumlu hemşehrilerimize, Bodrum sevdalılarına, arkadaşlarımıza, kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Sıcak demiyoruz, oruç demiyoruz ve her an sizlerle beraber olabilmek için bir mücadele içerisindeyiz. Çünkü Sayın Genel Başkanımızın da söylediği gibi 25 Haziran sabahında yeni ve iyi bir Türkiye’ye uyanmak istiyoruz. İşte bu iyi insanlarla, sizlerle bunu başarılabileceği inancımız bugün akşam bir kat daha arttı. Sağ olun, var olun. Bugün burada sizlerle birlikte olabilmemizi ve bu organizasyonun hayata geçirilmesini sağlayan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcımız Mehmet Tosun’a, İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatına, İYİ Parti Bodrum Gençlik Kollarımıza, Üyelerimize, bu akşam bizleri burada yalnız bırakmayan İl Başkanımıza, Milletvekili Adaylarımıza ve siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederim.”

Başkan Şahbaz ayrıca 9 Haziran Cumartesi günü Turgutreis Mahallesi Atatürk Meydanında düzenlenecek iftar yemeğine de herkesi davet etti.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına vatandaşların yoğun katılımından dolayı teşekkür eden İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun; “Bugün İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen iftar programındayız. Gündüz esnaf ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün Bodrum Yarımadamızda İYİ Parti ailesinin giderek büyüdüğüne, İYİ Parti’ye ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e olan ilgi alakanın artarak devam ettiğine şahit oluyoruz. Bugün burada düzenlediğimiz iftar programına da yoğun bir katılım oldu. Tutulan oruçların Allah katında kabul olmasını diliyorum. Bugün burada güzel bir atmosfer, iyi bir heyecan var ve inşallah bu heyecanımızı 24 Haziranda farklı sonuçlarla taçlanmış olacak” dedi.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına 2500 kişiden fazla katılım olunca bazı gençler büyüklere yerlerini vererek, iftarlarını ayakta açtılar.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 1

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 3a

Bodrum siyasetinin etkili ismi Murat Naci Yavuz MHP saflarına geçti. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen üye katılım töreninde konuşan Yavuz, tek amacının Bodrum’un hak ettiği hizmetleri artık alması olduğunu söyledi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 5AK Parti’den Bodrum Belediye Başkan aday adayı olan Murat Naci Yavuz, Cumhur İttifakı’nın diğer ortağı MHP’ye katıldı. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen katılım törenine MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Bodrum siyasetinde söz sahibi olan siyasiler katıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen törende Murat Naci Yavuz’a rozetini eski başkanlardan, yönetim kurulu üyesi, duayen siyasetçi Galip Özmeral taktı.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 4Törende konuşan MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, AK Parti ile kurulan Cumhur İttifakı’nın Bodrum’da da sağlam temeller üzerinde çalıştığını, bu doğrultuda partilerine katılan Murat Naci Yavuz’un üyeliğinden çok mutlu olduklarını söyledi. MHP- AK Parti ittifakının Bodrum’a hizmet getirecek çok güçlü bir yapı olduğunun altını çizen Varan; “Bu birliktelik Sayın Murat Naci Yavuz MHP’ye katılmasıyla daha da güçlendi. Murat Naci Yavuz gibi Bodrum’u çok iyi tanıyan, sorunlarını bilen deneyimli bir Bodrumlu siyasetçi, gücümüze güç kattı. Her şey Bodrum için çok güzel olacak” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 2BODRUM’UN DEVASA SORUNLARI VAR. ÇÖZÜMÜ DE CUMHUR İTTİFAKINDA…

MHP’ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Murat Naci Yavuz, el birliğiyle çalışarak Bodrum’a hak ettiği hizmetleri getireceklerini söyledi. Cumhur İttifakı’nın iki güçlü ortağı MHP ve AK Parti’nin Bodrum için bir şans olduğunu söyleyen Yavuz; “Bodrum’un devasa sorunları var. Çözümü de Cumhur İttifakında… Uzun yıllardır maalesef bu sorunlar çözülemedi. Artık Bodrum’un kaybedecek vakti yok. Buna kimsenin tahammülü de yok. Hepimiz Bodrum’un en küçük bir yağışta ne hale geldiğini görüyoruz. Yazın çöplükte çıkan ve günlerce devam eden yangın, Bodrum’u da yakıyor. Bunlar gibi devasa sorunları olan Bodrum’da çözüm çok zor değil, çok uzakta değil. Cumhur ittifakının gücü ve Bodrum sevgimizle bu sorunları çözeriz. Bu vesileyle bana kapılarını ve gönüllerini açan MHP’li kardeşlerime, başta Sayın Başkanım Ömer Varan olmak üzere çok teşekkür ederim. Partinin iyi bir neferi olarak Bodrum için, ülkemiz için çok çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.

MURAT NACİ YAVUZ: BODRUM HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMALI… murat naci yavuz mhp 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalıkavakspor DENİZİN KIZLARI KUPAYA ADIM ADIM İLERLİYOR… yalikavakspor kupa maci

Geçtiğimiz sezon çıktığı karşılaşmalarda gösterdiği mücadeleci ruhu ve azmi sayesinde Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1. Liginden THF Süper Lig’e Yükselen Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçlarında da başarısını sürdürüyor.

Takımı’nın THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 2. Tur maçları kapsamında ilk maçını Mardin Belediye Spor ile karşılaştı. Antalya Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanan maçta geçtiğimi hafta aldıkları Muğla ASKF Kupası ile yüksek moral ile çıkan Yalıkavak Spor Kulübü rakibi ile arasındaki gol farkını her iki devrede de korudu. İlk yarıyı 8-11 Önde tamamlayan Denizin Kızları, ikinci yarıda da peş peşe gelen goller ile maçı, 20-23 önde tamamlayarak gurubunda büyük bir avantaj elde etti.

Maç sonunda bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, şunları söyledi;

“THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda bugün oynadığımız Mardin Belediye Spor maçı, bizim için çok önemliydi. Bu maçı kazanmak için sahaya çıktık. Tüm takım oyuncularımız, hedefe kilitlendi ve maçı kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Öncelikle antrenörlerimize ve tüm takım oyuncularımıza, gösterdikleri üstün gayret ve aldıkları başarı için teşekkür ederim.

Bugün Mardin Belediye Spor ile olan mücadelemizde rakip takım da oldukça iyi oynadı. Karşılıklı gelen goller maçın heyecanını arttırırken, tribünlerde bizler izlemeye gelen herkese keyifli bir maç seyrettirdik.

Yarın süper ligin ilk 3 takımı arasında yer alan ev sahibi Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maç ta bizim için oldukça zorlu bir maç. Bugün aldığımız maç ile  %90 ihtimal ile kupada ilk 8 arasında yer alacağız. Tek hedefimiz, çıktığımız her maçta, Bodrum’un bayrağını gururla ve zafer ile dalgalandırmak.“

Yalıkavak Spor Kulübü, THF Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası ikinci tur C gurubunda 19.01.2019 Tarihinde (Yarın) saat 17.00’de Mustafa Evcilmen Spor Salonu’nda  Muratpaşa Belediyespor ile karşılaşacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… bodrum dto 1

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, üyelerinin mesleki yetkinliklerini geliştirmek ve sektöre vasıflı eleman yetiştirmek düşüncesiyle bir dizi eğitim semineri düzenleyecek.

Bodrum Deniz Ticaret Odası (DTO) ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenlerinin, sektörün işverenlerine ücretsiz olarak verecekleri bu seminerlerde katılımcılara teorik bilgiler verilecek olup, bunun yanında farkındalık oluşturmak amaçlanacak.

bodrum dto ORHAN DİNÇ: VERİLECEK EĞİTİMLER GELECEĞE IŞIK TUTACAK… orhan dinc Bodrum DTO sube baskaniBodrum’un gerek konumu gerekse ticari yat filo büyüklüğü olarak Dünya’da benzeri olmayan bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Bodrum DTO Şube Başkanı Orhan Dinç, “Verilecek olan seminerlerin, Akdeniz çanağının en önemli deniz turizmi bölgesi olan Bodrum’da, yatçılarımızın hizmet kalitesinin ve bilinirliğinin arttırılması amacıyla, daha sonra verilecek eğitimlere ışık tutması planlanmaktadır. İşverenlere hitap edecek olan seminerlerin ardından, iş disiplini ve mesleki standartların sağlanması, yapılan işlerin kalite ve veriminin yükselmesi, fırsat eşitliğinin yaygınlaştırılması, bir tarafta genç insanlara başarılı bir meslek yolu hazırlamak, diğer yandan ekonomiye vasıflı eleman yetiştirmek amacıyla verilecek eğitimler belirlenecektir. Bu yüzden bütün üyelerimizi düzenleyeceğimiz seminerlere katılmaya davet ediyorum.” Dedi.

Bodrum DTO’nun planladığı seminer takvimi aşağıdaki gibidir:

  • 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.30-16.00 Kriz Yönetimi
  • 2 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • 9 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Denizcilikte Liderlik

Okumaya devam et

Son Haberler