Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ…

Yayınlanan

açık

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 2
iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… divenire group2

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla Bodrum Pazar yerinde bir iftar yemeği düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği yemeğinde, yaklaşık 2500 kişi kurulan sofralarda oruçlarını açtı.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen iftar yemeği, Bodrum Pazar yerinde düzenlendi. İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayları Prof. Dr. Metin Ergun, Av. Koray Hayvacı ile Nesrin Aştı, İYİ Parti Muğla Gençlik Kolları Başkanı Ender Yanık, Bodrum Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve yaklaşık 2500 vatandaş katıldı. Başkan Şahbaz, İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Av. Koray Hayvacı yemek tezgâhının başına geçerek konuklarına yemek servisini bizzat kendileri yaptı.

Düzenlenen iftar programı esnasında alana kurulan barkovizyon ile birlikte iftara katılan vatandaşlar, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in bir televizyon kanalındaki canlı yayın programını izlediler. Canlı yayın programının reklam arasında ise Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in Bodrumlulara gönderdiği mesaj videosu ise iftara katılan vatandaşlar için sürpriz oldu. Cumhurbaşkanı Adayı Akşener’in gönderdiği; “Sevgili Bodrumlular, bu iftar programında sizlerle birlikte olmayı çok isterdim. Ama yoğun programım sebebiyle aranızda olamıyorum. Allah oruçlarını kabul etsin, Allah oruçlarımız kabul etsin. İnşallah 24 Haziranda oruçlarımızın yüzü hürmetine İYİ insanlar kazanacak, İYİ’ler kazanacak. Saygılar sunuyorum.” mesaj videosu sonrası iftara katılan vatandaşlar tarafından yoğun alkışlar eşliğinde “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” tezahüratları yapıldı.

“Bugün burada sizlerle bu iftar programında birlikte olma fırsatını bizlere veren değerli Bodrumlu hemşehrilerim, Bodrum sevdalıları, Türkiye sevdalıları, iyi insanlar… Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” diyerek sözlerine başlayan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi:

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 5“Bugün burada bu coşkulu kalabalığı ve coşkulu katılımı görünce, insanın bütün yorgunluğu diniyor ve çalışmalarımız için yeniden enerji kazanıyoruz. Malum ülkemiz 24 Haziranda çok önemli bir seçime giriyor. Bununla ilgili sürekli sahalardayız. Tüm gün siz Bodrumlu hemşehrilerimize, Bodrum sevdalılarına, arkadaşlarımıza, kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Sıcak demiyoruz, oruç demiyoruz ve her an sizlerle beraber olabilmek için bir mücadele içerisindeyiz. Çünkü Sayın Genel Başkanımızın da söylediği gibi 25 Haziran sabahında yeni ve iyi bir Türkiye’ye uyanmak istiyoruz. İşte bu iyi insanlarla, sizlerle bunu başarılabileceği inancımız bugün akşam bir kat daha arttı. Sağ olun, var olun. Bugün burada sizlerle birlikte olabilmemizi ve bu organizasyonun hayata geçirilmesini sağlayan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcımız Mehmet Tosun’a, İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatına, İYİ Parti Bodrum Gençlik Kollarımıza, Üyelerimize, bu akşam bizleri burada yalnız bırakmayan İl Başkanımıza, Milletvekili Adaylarımıza ve siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederim.”

Başkan Şahbaz ayrıca 9 Haziran Cumartesi günü Turgutreis Mahallesi Atatürk Meydanında düzenlenecek iftar yemeğine de herkesi davet etti.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına vatandaşların yoğun katılımından dolayı teşekkür eden İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun; “Bugün İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen iftar programındayız. Gündüz esnaf ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün Bodrum Yarımadamızda İYİ Parti ailesinin giderek büyüdüğüne, İYİ Parti’ye ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e olan ilgi alakanın artarak devam ettiğine şahit oluyoruz. Bugün burada düzenlediğimiz iftar programına da yoğun bir katılım oldu. Tutulan oruçların Allah katında kabul olmasını diliyorum. Bugün burada güzel bir atmosfer, iyi bir heyecan var ve inşallah bu heyecanımızı 24 Haziranda farklı sonuçlarla taçlanmış olacak” dedi.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına 2500 kişiden fazla katılım olunca bazı gençler büyüklere yerlerini vererek, iftarlarını ayakta açtılar.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 1

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… tavsanburnu halk plaji 1
kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ… divenire group2

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçen Ramazan Bayramı’nda açılışı yapılan halk plajında bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti ödenecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığınca İçmeler mevkisinde 15 dönümlük denize sıfır alana yapılan ve yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olan 1000 kişi kapasiteli plajın açılışı Ramazan Bayramı’nın ilk günü yapılmıştı. Girişlerin ücretsiz olduğu plaj, yoğun ilgi görüyordu.

Bakanlığın iştiraki olan Turaş Turizm A.Ş. tarafından işletilen Halk Plajı’nda bugünden itibaren şezlong ve otopark ücreti alınacağı bildirildi. Sabah saat 08.00’da açılıp, akşam 21.00’a kadar açık kalan plajda şezlong ve puf ücreti 10 TL olarak belirlendi. Otoparkta araç için 10 TL, motosiklet için ise 5 TL ücret verilecek.

Ücretlendirmelerin 17 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacağı ifade edildi.

Turaş Turizm A.Ş. yetkilisi Cem Sultan Saran, plaja girişlerin halen ücretsiz olduğunu ifade ederek “Bakanımız zaten girişlerin ücretsiz olduğunu açıklamıştı. Sadece şezlong ve otopark ücreti var. Koruma ve kontrolü sağlayabilmek adına daha çok buradaki misafirlerin talepleri ile de gerçekleşen bir şey oldu. Bakan Bey’in söylediği gibi giriş ücreti yok, sadece şezlong ve otopark ücretli. Yiyecek içecek ücretlerimiz de oldukça makul” diye konuştu.

kültür ve turizm bakanlığı BAKANLIK PLAJINDA ŞEZLONG ARTIK ÜCRETLİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… berfin ameliyat
berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ… divenire group2

Eski erkek arkadaşının yüzüne asit atması ile tanınmaz hale gelen 17 yaşındaki Berfin Özek’in, 10 saat süren ilk ameliyatı başarıyla sonuçlandı.

Berfin Özek’in 10 saat süren ilk ameliyatını yapan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, Ağız ve burunla ilgili girdiği operasyonda Berfin’in göz kapakçıklarına da operasyon ile düzelttiğinin müjdesini verdi. Berfin’in boynuna ve yüzüne silikon aparatlar yerleştirildi, kendi vücudundan alınacak doku ile genç kız yeni yüzüne kavuşacak.

İskenderun’da eski sevgilisi tarafından yüzüne kezzap dökülerek hayata küstürülen Berfin Özek, estetik operasyon için Cuma günü sabah saatlerinde Bodrum’a gelmişti. Ameliyat süreci başlayan Berfin, Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne yatırılarak işlemleri başlatılmıştı. Berfin’in ilk ameliyatı 10 saat sürdü. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, tarafından yapılan operasyon sonrası sevindirici haberi paylaşarak Berfin’in burun ve dudaklarına yapılan operasyonun yanı sıra, göz kapaklarına da bir operasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

VÜCUDUNDAN DOKU ELDE EDİLİP YÜZ YAPILACAK

Burnuna yeni bir delik açılan ve burnu düzeltilen, üst dudağı burnundan ayrılan Berfin’in göz kapakçıklarına sürpriz bir şekilde da operasyon düzenlendi. Vücuduna silikon (Balon) yerleştirilen Berfin’e kendi vücudundan doku elde edilerek yeniden yüz yapılacak. 1,5 ay boyunca 3 günde bir serum enjekte edilecek balon, Berfin’in yüzü boyutuna gelene kadar devam edecek. Yapılan bu işlemin ardından büyük operasyon başlayacak. Vücudundan alınan yeni doku ile Berfin yeni yüzüne kavuşacak.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf ilk ameliyattan sonra yaptığı açıklamada, “Ameliyattan önce yaptığımız bilgilendirme toplantısında, size verdiğimiz ameliyat bilgilerinin biraz daha ötesine geçtik. Göz kapaklarındaki problemler giderildi yeniden yapıldı. Yine ağız çevresindeki çekintiler, şekil bozuklukları düzeltildi ve beraberinde üst dudak ve burnun birbirine yapışması söz konusuydu, burun delikleri kaybolmuştu. Burun deliklerinden biri yoktu, burun deliği oluşturuldu, burnun şekli eğriliği düzeltildi” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK DEĞİŞİKLİK İKİNCİ AMELİYATTA

Prof. Dr. Mutaf bu ameliyat sonrasından çok büyük bir değişiklik olmayacağını, asıl değişikliğin 2’inci ameliyattan sonra olacağını açıklayarak “büyük değişiklik aslında ikinci ameliyatta ortaya çıkacak ama şuanda Berfin’in profilinde ve genel görüntüsünde, aynı zamanda ağız ve göz kapağı fonksiyonlarında onu rahatlatacak çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

KRİTİK BEKLEYİŞ BAŞLADI

Prof. Dr. Mehmet Mutaf kritik sürecin başladığını, yaklaşık 4 gün sonra müjdeyi vereceğini belirterek “Yaklaşık 12 saat süren bir anestezi ve ameliyattan sürecinin sonrasında mutlaka bu geceyi oldukça zor geçireceğiz ve dikkatle takip edilmesi gereken bir süreç. Ama yarından sonra rahatlarız, hastamızda bizde. Gerek pansumanları gerek tıbbi bakımları sürecek ama bu ameliyatın başarısı ile ilgili kritik bir 3-4 günümüz var. Enfeksiyon riskleri ve diğer risklerin ortadan kalkmasını müjdelemek için. Bundan sonrasında ben de bu haberi izleyen, Berfin’i merak eden diğer insanlar gibi artık bir manada dua zamanına geçeceğim” ifadelerini kullandı.

berfin Özek BERFİN’İN İLK AMELİYATI 12 SAAT SÜRDÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… proje ekibi
bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ… divenire group2

Bodrum’da Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi oluşturuluyor.

Bodrum Belediye Başkanlığı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği işbirliğiyle hayata geçirilecek olan “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi” projesinin ikinci toplantısı gerçekleştirildi.

Türkiye-AB finansmanı ile başlatılan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın uygulayıcısı olduğu “Competitiveness and Innovation Sector Operational Programme (Rekabetçi Sektörler Programı)” kapsamındaki “1.2 Yaratıcı Sektörler” hibe çağrısına yönelik proje geliştiren Bodrum Belediyesi, bu doğrultuda “Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi”nin Bodrum’da kurulması için harekete geçti. İlk toplantısını Mayıs ayında gerçekleştiren proje ekibi, ikinci buluşmasında fon kaynağı yaratılması konusunu ele aldı.

Bodrum Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) ortaklığı ile yürütülmesi planlanan “Maritime Industries Design Centre in Bodrum (Bodrum Deniz Endüstrileri Tasarım Merkezi)” projesinin hayata geçirilmesi amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na fon kaynağı yaratılması için başvuru yapılacak.

Başvuru öncesi yapılan değerlendirme toplantısına, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Av. Turgay Kaya ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademisyenleri Doç. Dr. Tuğba Uzma Uysal, Dr. Ceray Aldemir, Dr.Efe Dündar, Dr. Berkan Hamdemir, Av. Ümit Metin ve hibe projeleri geliştirme ekibi katıldı.

bodrum’da deniz endüstrileri tasarım merkezi BODRUM’A DENİZ ENDÜSTRİLERİ TASARIM MERKEZİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler