Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ…

Yayınlanan

açık

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 2
 • iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… mehmet tosun banner 2
 • iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… Hakan Durna SM Con 05

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla Bodrum Pazar yerinde bir iftar yemeği düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği yemeğinde, yaklaşık 2500 kişi kurulan sofralarda oruçlarını açtı.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen iftar yemeği, Bodrum Pazar yerinde düzenlendi. İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayları Prof. Dr. Metin Ergun, Av. Koray Hayvacı ile Nesrin Aştı, İYİ Parti Muğla Gençlik Kolları Başkanı Ender Yanık, Bodrum Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve yaklaşık 2500 vatandaş katıldı. Başkan Şahbaz, İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Av. Koray Hayvacı yemek tezgâhının başına geçerek konuklarına yemek servisini bizzat kendileri yaptı.

Düzenlenen iftar programı esnasında alana kurulan barkovizyon ile birlikte iftara katılan vatandaşlar, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in bir televizyon kanalındaki canlı yayın programını izlediler. Canlı yayın programının reklam arasında ise Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in Bodrumlulara gönderdiği mesaj videosu ise iftara katılan vatandaşlar için sürpriz oldu. Cumhurbaşkanı Adayı Akşener’in gönderdiği; “Sevgili Bodrumlular, bu iftar programında sizlerle birlikte olmayı çok isterdim. Ama yoğun programım sebebiyle aranızda olamıyorum. Allah oruçlarını kabul etsin, Allah oruçlarımız kabul etsin. İnşallah 24 Haziranda oruçlarımızın yüzü hürmetine İYİ insanlar kazanacak, İYİ’ler kazanacak. Saygılar sunuyorum.” mesaj videosu sonrası iftara katılan vatandaşlar tarafından yoğun alkışlar eşliğinde “Cumhurbaşkanı Meral Akşener” tezahüratları yapıldı.

“Bugün burada sizlerle bu iftar programında birlikte olma fırsatını bizlere veren değerli Bodrumlu hemşehrilerim, Bodrum sevdalıları, Türkiye sevdalıları, iyi insanlar… Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” diyerek sözlerine başlayan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi:

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 5“Bugün burada bu coşkulu kalabalığı ve coşkulu katılımı görünce, insanın bütün yorgunluğu diniyor ve çalışmalarımız için yeniden enerji kazanıyoruz. Malum ülkemiz 24 Haziranda çok önemli bir seçime giriyor. Bununla ilgili sürekli sahalardayız. Tüm gün siz Bodrumlu hemşehrilerimize, Bodrum sevdalılarına, arkadaşlarımıza, kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Sıcak demiyoruz, oruç demiyoruz ve her an sizlerle beraber olabilmek için bir mücadele içerisindeyiz. Çünkü Sayın Genel Başkanımızın da söylediği gibi 25 Haziran sabahında yeni ve iyi bir Türkiye’ye uyanmak istiyoruz. İşte bu iyi insanlarla, sizlerle bunu başarılabileceği inancımız bugün akşam bir kat daha arttı. Sağ olun, var olun. Bugün burada sizlerle birlikte olabilmemizi ve bu organizasyonun hayata geçirilmesini sağlayan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcımız Mehmet Tosun’a, İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatına, İYİ Parti Bodrum Gençlik Kollarımıza, Üyelerimize, bu akşam bizleri burada yalnız bırakmayan İl Başkanımıza, Milletvekili Adaylarımıza ve siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ederim.”

Başkan Şahbaz ayrıca 9 Haziran Cumartesi günü Turgutreis Mahallesi Atatürk Meydanında düzenlenecek iftar yemeğine de herkesi davet etti.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 3İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına vatandaşların yoğun katılımından dolayı teşekkür eden İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun; “Bugün İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen iftar programındayız. Gündüz esnaf ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün Bodrum Yarımadamızda İYİ Parti ailesinin giderek büyüdüğüne, İYİ Parti’ye ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e olan ilgi alakanın artarak devam ettiğine şahit oluyoruz. Bugün burada düzenlediğimiz iftar programına da yoğun bir katılım oldu. Tutulan oruçların Allah katında kabul olmasını diliyorum. Bugün burada güzel bir atmosfer, iyi bir heyecan var ve inşallah bu heyecanımızı 24 Haziranda farklı sonuçlarla taçlanmış olacak” dedi.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına 2500 kişiden fazla katılım olunca bazı gençler büyüklere yerlerini vererek, iftarlarını ayakta açtılar.

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… iyi parti bodrum iftar 1

iyi parti bodrum İYİ PARTİ’DEN BODRUM’A İFTAR YEMEĞİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 6
 • mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA mehmet tosun banner 2
 • mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA Hakan Durna SM Con 05

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun Karaova bölgesindeki ziyaretlerine devam ediyor. Karaova bölgesinde gittiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Mehmet Tosun, baba ocağı Kemer Mahallesine yaptığı ziyarette ise yoğun bir katılımla meşaleler yakılarak, sevgi ve destek sözleriyle karşılandı. Pınarlıbelen Mahallesinde de yoğun bir katılımla karşılanan Mehmet Tosun, burada da vatandaşların sevgi ve destek sözleriyle karşılandı.

Pınarlıbelen’de Mehmet Tosun’a Tam Destek

Mehmet Tosun Pınarlıbelen’de yaptığı konuşmada büyükşehir yasasıyla birlikte Bodrum’da hizmet anlamında büyük problemlerin yaşandığını belirterek, “Bu işin partisi yok. Siz Bodrumlu hemşehrilerimiz olarak, Karaovalı hemşehrilerimiz olarak bu işten anlayan tecrübeli bir belediye başkanı seçmediğiniz takdirde, iyi bir kadro seçmediğiniz takdirde bunları yaşamaya devam edeceğiz. Karaovalı hemşehrilerimden bu süreçte doğru karar vermelerini rica ediyorum. Ben sizin Hemşehrinizim. Güzel bir kadromuz var, göreve talibiz. Yetkiyi vereceksiniz bize, biz de size hizmet edeceğiz.” dedi ve hemen arkasından “Bu yetkiyi bize veriyor musunuz?” sorusunu sordu ve Pınarlıbelenlilerden alkışlarla hep bir ağızdan “Evet” cevabını aldı.

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 4

“Bodrum’un, Karaova’nın Hakkını, Hukukunu Arayacağız…”

Kendilerinin kimseyi eleştirmediğini belirten Mehmet Tosun, “Biz kimseyi eleştirmiyoruz. Biz çünkü Mehmet Tosun ve ekibi olarak ittifaklara güvenerek değil, siz saygıdeğer Bodrumlu hemşehrilerimize, Karaovalı hemşehrilerimize güvenerek yola çıktık. Amacımız da, düşüncemiz de daha iyisini yapmak. Daha iyisini yapmak için yola çıktık ve bunun için kimseyi eleştirmiyoruz. Seçildiğimiz takdirde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı hangi partiden olursa olsun, kim seçilirse seçilsin el ele vereceğiz, seçilmiş belediye başkanınız olarak meclis üyelerimizle birlikte büyükşehirde Bodrum’un, Karaova’nın hakkını, hukukunu arayacağız arkadaşlar.” dedi.

Yapacaklarımızı Sözün Gelişi Olarak Dillendirmiyoruz…

Çiftçiliği çok iyi bildiğini, tütün dizmesini, zeytin toplamasını çok iyi bildiğini belirten Mehmet Tosun, “Ben tarladan üniversite eğitimimi alıp Konacık’ta Belediye Başkanı seçildim. Biz öyle birileri gibi, tarıma sahip çıkacağız, hayvancılığa sahip çıkacağız, üreticinin yanında olacağız, bunları örgütleyeceğiz, soğuk hava deposu kuracağız lafını sözün gelişi olarak dillendirmiyoruz. Bu toprakların evladı olarak gerçek Karaova’yı seven ve burayı kalkındıracak sizin evladınız olarak söylüyoruz” dedi.

Karaovalı gençlerin iş bulabilmeleri için Bodrum Belediyesinin iş bulma kurumu gibi çalışacağını da sözlerine ekleyen Mehmet Tosun, daha sonra İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi adaylarını tek tek tanıtarak sahneye çağırdı. Mehmet Tosun ve ekibi Pınarlıbelen’den sevgi ve destek sözleriyle ayrılarak Kemer Mahallesine geçti.

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA BABA OCA INDA MEHMET TOSUN  A MUHTE EM KAR ILAMA 17BABA OCAĞINDA MUHTEŞEM KARŞILAMA

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Karaova bölgesindeki ziyaretlerinde baba ocağı Kemer Mahallesinde vatandaşların yoğun katılımı ile gençlerin görsel şöleni ile karşılandı. Geceyi gündüze çeviren meşaleler ve havai fişekler arasında davul zurna eşliğinde 10’uncu Yıl Marşı ile karşılanan Mehmet Tosun, kendisini karşılayan herkese teşekkür ederek kendileriyle tek tek selamlaştı.

“Adam gibi adam Tosun Başkan” ve “Karaova seninle gurur duyuyor” sloganları arasında ilerleyen Mehmet Tosun burada yaptığı konuşmaya, “Doğup büyüdüğüm toprakların güzel insanları, Kemer Köyümün, Karaova’nın güzel insanları, doğup büyüdüğüm köyümde beni böyle kalabalık, görkemli bir şekilde karşıladığınız için, evladınızı karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum, hepinizle gurur duyuyorum” ifadeleriyle başladı.

Karaova bölgesinde kendisine gösterilen desteklerle seçimi kazanacaklarını dile getiren Mehmet Tosun, “Ben size güveniyorum, gençlerimize güveniyorum, köyümüzün kadınlarına güveniyorum, köyümüzün büyüklerine güveniyorum, baba ocağımdaki siz değerli hemşehrilerime güveniyorum. Buradan aldığım güçle, enerjiyle, motivasyonla ekibimle birlikte daha çok çalışacağız, mutlaka başaracağız” dedi.

“Biz herkesi kucaklamaya, herkese hizmet etmeye hazırız” diyen Mehmet Tosun, Bodrum Belediyesi’nin kapısının herkese açık olacağını belirterek, “Bodrum Belediyesi Bodrumluların olacak arkadaşlar” dedi.

Mehmet Tosun konuşmasının sonunda İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek tanıtarak sahneye çağırdı. Mehmet Tosun ve ekibi vatandaşları selamladıktan sonra, mahalleye geldiklerindeki aynı coşku ve destek sözleriyle bölgeden ayrıldı.

 

mehmet tosun BABA OCAĞINDA MEHMET TOSUN’A MUHTEŞEM KARŞILAMA mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 11
 • denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… mehmet tosun banner 2
 • denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… Hakan Durna SM Con 05

2015 yılında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon önderliğinde, “Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla başlatılan deniz dibi temizlik etkinliği Gümüşlük Mahallesi’nde devam etti.
Bodrum Belediyesi’nin ödüllü sosyal sorumluluk projesi kapsamında, denizlerimizin temiz tutulması konusunda farkındalık yaratmak için yapılan çalışmalarda dalgıçlar Gümüşlük’te deniz dibinde temizlik yaptılar. Bu yılın altıncı ayağı olan Gümüşlük deniz dibi temizliğine, Bodrum Belediyesi Dalış Ekibi’nin yanı sıra gönüllü dalgıçlar da katıldı. Serbest dalgıç olarak katılan Kemal Gökol, Sezer Kayacan, Halil Özyanık, Yaşar Can Bıçakçı ve Özay Gökol da Bodrum Belediyesi personelleriyle birlikte deniz dibi temizliği yaptı.
denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 9
Denizi kullanan yerli ve yabancı vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla Bodrum Belediyesi tarafından her sene yapılan bu etkinliğin olumlu sonuçlar verdiğini söyleyen Kaptan Halil Özyanık, gönüllü dalgıç arkadaşlarıyla birlikte temizliğe destek vermek istediklerini, gelecek nesiller ve denizde yaşayan canlılar için denizlerimizi temiz tutmamızın önemine de değinerek, bu tür etkinliklerinin devam etmesinin gerekli oluğunu belirtti. Bodrum Belediye A.Ş. Gümüşlük Cafe önünde yapılan ve Derin1, Yılay ve Kilimci teknelerinin de destek verdikleri temizlik çalışmalarında deniz dibinden 45 kg plastik, 40 kg demir, 11 kg teneke, 112 kg tekstil, 111 kg ahşap, 110 kg cam, 30 kg araç lastiği, 53 kg akü olmak üzere toplam 512 kg atık çıkarıldı. Cinslerine göre ayrıştırılan atıklar, geri dönüşüm için Bodrum Belediyesi 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi’ne nakledildi. Bodrum Belediyesi deniz dibi temizlik etkinliği 27 Mart Çarşamba günü Yalıkavak Mahallesi’nde devam edecek…
denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… gumusluk deniz dibi calismasi 7

denize en çok mavi yakışır DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ GÜMÜŞLÜK’TE DEVAM ETTİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ MARMARIS MEHMET KOCADON 15
 • mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ mehmet tosun banner 2
 • mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ Hakan Durna SM Con 05

Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Büyük Halk Buluşmaları”na Dalaman’ın ardından Marmaris’te devam etti. Kocadon, kentte yaşayan üniversitelilerin sorunlarına ışık tutup sosyal belediyecilik yapacağını, tanıtımlara ağırlık vererek Muğla’yı marka şehir yapacağını söyledi.
Marmaris’te düzenlenen “Mehmet Kocadon ile Büyük Halk Buluşması”na aralarında gençlerin ve üniversite öğrencelerinin de bulunduğu binlerce Marmarisli vatandaş katıldı. Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon’a eşi Hülya Kocadon ve partililer de eşlik etti. Büyük bir coşku içinde Marmarislileri selamlayan Büyükşehir Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Biz gönül insanıyız.  Bugün sizinle beraber eğleneceğiz. Vereceğiz coşkuyu Marmaris’e. Çünkü biz gönül insanı, birlik beraberlik insanıyız. Sevgimiz, her gün büyüye büyüye bir çığ gibi Muğla’mızı sarıyor. Sadece şuradaki güzellik için gece gündüz çalışmaya hazırım. Siz de hazır mısınız bu değişime? İşte şimdi değişim zamanı, şimdi güzelliklere güzellik katma zamanı! Ne güzel ki, bütün gençlik burada. Sizleri yolda görüyorum hep otostop çekiyorsunuz. Yoksa ulaşım sorununuz mu var? Konaklama sorununuz da olmasın sakın. Hadi gelin o zaman, sizler ile sosyal belediyecilik yapalım. Sizlere güzel güzel de kafeler açalım. Bodrum’da yapık daha önce, neden Muğla’mızda da yapamayalım ki?” diyerek her zaman gençlerin, öğrencilerin yanında olacağını söyledi.
mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ MARMARISTE MEHMET KOCADON SEVGISI 6
MUĞLA GENÇ BEYİNLER İLE BİRLİKTE YÖNETİLECEK
Tanıtım olmadan turizmin asla olamayacağını da ifade eden, 20 yıllık belediye başkanlığı görevinin yanı sıra 17 yıldır da Bodrum Tanıtma Vakfının başkanlığını yapan Mehmet Kocadon, “Ben bu görevlere ilk başladığımda, Bodrum’a sadece 3-4 ülkeden turist geliyordu. Şu anda kaç ülkeden geliyor biliyor musunuz, neredeyse 50 ülkeden geliyor.  Çin’i ve Hindistan’ı ilk keşfedenler ise yine bizleriz. Hindistan düğünleri yapıyoruz Bodrum’da ve ne kadar kazanıyoruz bu düğünlerden biliyor musunuz yılda, 30 milyon dolar. Bunların hepsini başardık, biz olarak başardık. Onun için bizler ile beraber sizler de buna katkı vererek, genç beyinleriniz ile bütün Muğla’mızı, bu ülkeyi tanıtacağız arkadaşlar. Tanıttıkça merak edileceğiz, merak edildikçe turist gelecek, turist geldikçe de ekonomik güç gelecek” dedi.
Mehmet Kocadon ile Marmaris Büyük Halka Buluşması Edis konseri ile devam etti.
mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ MARMARISTE MEHMET KOCADON SEVGISI 7

mehmet kocadon marmariste MARMARİS’TE MEHMET KOCADON SEVGİSİ mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler