Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR…

Yayınlanan

açık

fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… dr huseyin zafer alkaya 2
fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… reklam arena 4

27.Dönem TBMM seçimlerine iddialı bir kadro ile çalışan AK Parti Muğla milletvekilleri, gece demiyor gündüz demiyor çalışıyor. Toplumun her tabakasıyla bir araya gelen milletvekilleri önerileri dinliyor, yeni dönemde yetki istiyor.

fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… dr huseyin zafer alkaya 4AK Parti’nin Muğla milletvekili adayı Dr. Hüseyin zafer Alkaya, iftardan sonra AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, yönetim kurulu üyesi Yener Çelik, Fatoş Eraslan ve partililerle birlikte gece boyunca Bodrum’daki fırıncıları dolaştı.

fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… dr huseyin zafer alkaya 3SIKTIĞIMIZ HER ELİN HİKAYESİNİ YAŞAMAK İSTİYORUZ…

Gün boyu devam eden saha çalışmasına gece de devam eden 27.Dönem Muğla milletvekili adayı Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, ziyaret edilen bir fırında işçi önlüğünü giyip, ocağın önüne geçerek, fırına somun ekmek attı. Fırın emekçisinin anlının terini yerinde yaşayan Dr. Alkaya, fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… dr huseyin zafer alkaya 5“Biz AK Parti milletvekili adayları olarak, sahada çalışırken sıktığımız her elin hikayesini sadece dinlemiyoruz. Sıktığımız her elin hikayesini yaşamak da istiyoruz. Vatandaşlarımızın hikayelerinin bir parçası olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu duyguyla, samimiyetle bir olmayı başarmaya çalışıyoruz. Bunu yapamazsak, vatandaşımızı nasıl TBMM’de temsil edeceğiz” dedi.

fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR… dr huseyin zafer alkaya 1BU EKİP, BODRUM’UN UMUDU OLACAK…

AK Parti’nin Muğla Teşkilatları çok değerli. Yaptıkları programlarla bizleri adeta toplumun deri altına zerk ediyorlar, vatandaşlarımızla tek vücut yapıyorlar diyen Dr. Alkaya, “Bodrum teşkilatının lokomotifi Başkan Özmen, yönetici arkadaşları ve partililer Bodrum’un sorunlarına o kadar hakimler ki, bizlere yaptıkları programlarla bir günde bir yıllık yol aldırıyorlar. Bu geniş coğrafyaya hakim olmak, her dokusunu derinlemesine bilen ekiplerle çalışmak bir milletvekili adayı için çok önemli. Eminim ki, 24 Haziran seçimleri sonrasında gelecek olan yerel seçim sürecinde, Bodrum’un tüm problemlerine hakim olan bu ekip, Bodrum’un umudu olacak.” dedi.

Sabaha kadar süren program emekçilerle yapılan birlikte sahur yemeğiyle son buldu.

fırın AK PARTİ GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR, ÇALIŞIYOR…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler