Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI…

Yayınlanan

açık

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi 3
sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… reklam arena 4

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı 24 Haziran ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ seçimlerinde görev yapacak okul sorumluları ve sandık görevlilerini eğitime aldı.

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi 3Muğla İl Yönetim Kurulu üyesi Av. Emin Koca’nın verdiği ‘Sandık Eğitimi’ Bodrum Ticaret Odası’nın Ortakent’teki hizmet binasının, toplantı salonunda gerçekleşti.

Sandık Eğitimi’ne; Bodrum genelinde oy kullanılacak olan 373 sandıkta görev yapacak partililer, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Sinan Sevim, Yönetim kurulu üyelerinden, Yener Çelik, Ferudun Katar ve Ahmet Likoğlu katıldı.

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi emre kocaKÖYCEĞİZ BELEDİYE SEÇİMİNİ UNUTMAYALIM…

Yaklaşık 300 partilinin eğitim aldığı toplantıda, Av. Emin Koca seçim sabahı sandıkların nasıl oluşacağından, sonuçların ilçe seçim kuruluna teslim edilecek ana kadar dikkat edilmesi gereken konuları anlattı. Sunum sonrasında okul sorumlularının ve sandık görevlilerinin sorularına cevap veren Koca, “Bu seçim devletimizin geleceği için çok önemli. Görevlerimizi eksiksiz yapalım. 2014 Yerel seçimlerinde dikkatli olmamız sonucunda, Köyceğiz Belediye Başkanlığımızı 13 oyla kazanmıştık. Bu örnek hep aklımızda olsun” dedi.

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi sinan sevimSEÇİM GÜNÜ İLETİŞİM ÇOK ÖNEMLİ…

Seçim işlerinden sorumlu Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Sinan Sevim’de sabah erkenden görev yerlerimizin başında olalım. Sandık yemini çok önemli diyerek, “Seçim sürecinde yaşanabilecek olası her sorunda bizlerle iletişim kurmanız çok önemli. Bizler zaten sandıkları ve sizleri sık sık ziyaret edeceğiz. Her türlü soruna anında müdahale edecek birikime sahibiz. Kısa sürede yaptığımız verimli çalışmalar, sandıktan başarı olarak dönecektir” dedi.

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi omer ozmenBODRUM’UN GÖSTERDİĞİ TEVECCÜH SANDIKLARA YANSIYACAK…

Eğitim sonrasında kapanış konuşmasını yapan Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, “Bu seçim bizler için tüm zamanlardan daha önemli. Çünkü Bodrum’dan 1.sıra milletvekili olan Mehmet Yavuz Demir’i ve diğer milletvekillerimizi yüksek bir oy oranıyla meclise göndermek istiyoruz. Bir oyumuzun bile ziyan olmaması lazım. Yaptığımız saha çalışmalarında Bodrumlu hemşerilerimizin bizlere gösterdiği teveccühün oy oranımıza artış olarak yansıyacağı umudundayız. Yüksek katılımınız ve saha çalışmalarında gösterdiğiniz performans için hepinize çok teşekkür ederim. Seçim yasaklarının başlayacağı son dakikaya kadar tüm gücümüzle çalışmaya devam. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

sinan sevim AK PARTİ BODRUM SANDIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI… ak parti sand  k egitimi 2

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA… CENNET KOYU
bodrum CENNET KOYU’NDAN ÜZEN MANZARA… reklam arena 4

Bodrum’un Cennet Koyu’ndaki kirliliğe tepki gösteren bir vatandaş, “Burası sözde Cennet Koyu. Cennet Koyu’nu Cehennem Koyu’na çevirmişler” dedi. 

Son 3-4 yıldır yapılaşma tehditi ile de karşı karşıya bulunan, Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Cennet Koyu, yaz ayları boyunca hem karadan, hem de denizden çok sayıda misafiri ağırlıyor. Kamp yapanların yanı sıra, piknik yapmak için giden vatandaşlar, özellikle hafta sonları koyda yoğunluk oluşturuyor. Cennet Koyu’nu aralarında süper lüks yatların da olduğu çok sayıda tekne de ziyaret ediyor.

Göltürkbükü Mahallesi sınırları içerisindeki koydaki kirlilik ise duyarlı vatandaşların tepki ve dikkatini çekiyor. Piknik ve kamp yaptıktan sonra çöplerini arkalarında bırakıp gidenlerle, kimi teknelerden denize bırakılan atıklar ve mazot artıkları, koyu kirletiyor. Koyun kumsalında yakılan ateşler de kötü görüntüye sebep oluyor.

Hafta sonu denize girmek için koya giden Gizem Çakır adlı vatandaş, gözlemlediği kirlilik karşısında isyan ederek “Burası sözde Cennet Koyu ama Cehennem koyu olmuş. Her yerde çöpler, deniz kenarında mazot kalıntıları, denizin üstünde yağ tabakası. Ağaçlık alanlarda çok çok fazla çadır kuranlar ve onların çöpleri” ifadeleriyle, çektiği videoyu twitter hesabından paylaştı.

Bir yandan da yapılaşma tehdidiyle karşı karşıya olan koydaki kirliliğin önlenmesi için yetkililerin gerekli önlemleri alması gerekirken, vatandaşların da çevre temizliği konusunda daha duyarlı olması bekleniyor.

Okumaya devam et

ASAYİŞ

34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum 34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI… 34 kacak gocmen
bodrum 34 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI… reklam arena 4

Bodrum açıklarında durdurulan bir ahşap teknede, 34 kaçak göçmen yakalandı.

Sahil Güvenlik ekipleri, dün saat 05.00 sıralarında, Bodrum ilçesi Kargı Adası açıklarında ahşap teknedeki bir grup kaçak göçmenin yasa dışı geçiş yaptığını öğrendi. Bölgeye gönderilen Sahil Güvenlik botundaki görevliler tarafından durdurulan ahşap teknedeki 13’ü Filistin, 10’u Yemen, 6’sı Afganistan, 4’ü Suriye ve 1’i Somali uyruklu olmak üzere toplam 34 kaçak göçmen yakalandı. 14’ü erkek, 11’i kadın ve 9’u çocuk olan topluluk kıyıya getirildi. Kaçak göçmenler, kimlik tespit işlemi sonrası İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… bodrum fenerbakceliler dernegi 1
bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… reklam arena 4

Bodrum Fenerbaçeliler Derneği tarafında her yıl organize edilen ve gelenekselleşen “Dünya Fenerbahçeliler Günü” 19 Temmuz’da kutlanacak.

1907 yılında kurulan Fenerbahçe’de her 19 Temmuz, “Dünya Fenerbahçeliler Günü” olarak kutlanıyor. Türkiye genelindeki taraftar dernekleri ile Fenerbahçelilerin birlikte coşkuyla kutladıkları gecede özel etkinliklerde düzenleniyor. Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’ninde bu yıl düzenlediği etkinlik, Bodrum Trafo Cafe’de gerçekleşecek. Kuruluş yılını simgeleyen gece Saat 20:00’de başlayacak.

bodrum fenerbahçeliler derneği 19 TEMMUZ GECESİNDE BİRLİK OLALIM, FENER OL’ALIM, ŞAMPİYON OLALIM… bodrum fenerbakceliler dernegi 219 Temmuz gecesi yapılacak olan etkinliğe taraftarlarını davet eden Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mert Sayın, “Amacımız, Fenerbahçe’ye gönül veren taraftarları ve sporseverleri bir çatı altında toplamak, üyelerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak, Kulübe üye olmalarını sağlamak, kulübe mümkün olan her türlü maddi ve manevi yardımı yapmak ve bu amaçlara uygun olarak çalışmaktır. Tüm dernek yönetim kurulu üyelerimizle birlik ve beraberlik içerisinde ve yeni sezon öncesinde gerçekleştireceğimiz #Fenerol Gecesi’nde taraftarlarımızla kucaklaşmak istiyoruz.” dedi.

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu:
Mert Sayın, Necat Talaşık, Mesut Durateymur, Gürkan Topan, Ali Çalıkoğlu, Ahmet Filiz, Arda Gülenay, Cem Yurdakul, Nurettin Kaplan, Adir Sağlamlar, Filiz Aslantaş, Mustafa Şimşek

 

Okumaya devam et

Son Haberler