Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ…

Yayınlanan

açık

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… AK Parti se im  al  mas  4
 • ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… mehmet tosun banner 2
 • ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… Hakan Durna SM Con 05

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçim çalışmalarının hızını arttırarak devam ediyor. Bodrum’daki yapılan seçim çalışmalarında yoğun bir tempoyla yer alan AK Parti Muğla 1.Sıra milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir, “CHP, AK Parti gelirse Bodrum elden gider safsatasına daha fazla sığınamayacak” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… AK Parti se im  al  mas  1Turistik tesisler, yerel sanayi işletmeleri ve Turgutreis Hayvan Barınağı’nın ziyaret edildiği saha çalışmalarında; 1.Sıra milletvekili adayı Mehmet Yavuz Demir’in yanı sıra AK Parti Bodrum ilçe başkanı Ömer Özmen, teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Yener Çelik, yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Akbaba, Ferudun Katar, Sinan Sevim, Ahmet Likoğlu, Necmettin Çiftçi, Serhat Gers, Erhan Berber, Aykut Uzunşimsek, Ruken Aybar, Aydan Korkmaz ve Safiye Vural ile partililer yer aldı.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… AK Parti se im  al  mas  3BODRUM’U DA MUĞLA’YI DA AK PARTİ HİZMETLERİYLE BULUŞTURACAĞIZ…

Yapılan ziyaretlerde “Politika yaparak, siyaset üretemeyiz” diyen Mehmet Yavuz Demir, “CHP, ilçeler içerisinde en çok oyu aldığı yer Bodrum olmasına rağmen, Bodrum’dan seçilecek yere milletvekili adayı koyamadı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Bodrum’u yakından izleyen ve bölgenin ihtiyaçlarını bilen bir siyasetçi olarak, 27.Dönemde Muğla milletvekili listesinde 1.Sırayı Bodrum’a verdi. Bu aynı zaman da şu demek; Yerel yönetimlerde yetersiz kalan CHP’li belediyelerin veremediği hizmeti, hükümet ve devlet imkanlarıyla Bodrum ile Muğla ile buluşturmak. Biz yeni dönemde çalışmayan hizmet etmeyi beceremeyen yerel yönetimlerin eksiklerini gerek direk, gerekse de dolaylı olarak Muğla ile buluşturacağız” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… omer cengiz dengizÖMER FARUK DENGİZ: EĞİTİMDE ZAMAN VE MEKAN FAYDASI İSTİYORUZ…

Gümbet Koyu’nda faaliyet gösteren tesislerde yapılan ziyaretler sırasında düşüncelerini aktaran işletme sahibi Ömer Faruk Dengiz’in, “Biz siyaset yapan milletvekilleri istiyoruz. Adaylığınızın açıklanmasından sonra, sizi yaptığınız STK ziyaretlerinde ve saha çalışmalarında izleme fırsatı buldum. Bodrumlu olmanız ve birikimleriniz beni de diğer turizmcileri de olumlu etkiledi. Bodrum’da Turizm yatırımı olan bizlerin önemli bir ihtiyacı var. Turizm Lisesi ve Turizm Yüksekokulu… Kısacası, nitelikli ara eleman ve yöneticiye ihtiyacımız var. Turizm yatırımlarına sahip olan ve ekmeğini turizmden kazanan bölge insanı, çocuklarının ve yakınlarını eğitimlerini Bodrum’da yaptırmak istiyor. Eğitimde zaman ve mekan faydasından yararlanmak istiyor. Bu konuda plan-proje-maliyet konularında turizmciler üzerimize düşeni yapmaya hazır” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… AK Parti se im  al  mas  2SEKTÖRÜN ÖNÜNÜ AÇACAK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ…

Bodrum’da turizm sektörünün bileşenlerine yaptığım ziyaretlerde konusuna hakim, bilinçli ve tecrübeli geniş bir yapının olduğuna sizinle yaptığımız bu görüşmede bir kez daha şahit oldum saptamasını yapan, Demir, “Bu donanımlı yapıyla Bodrum’da Turizmi uçurmak çok mümkün. Geriden gelen sorunlar üzerinden politika yapmayacağım, işimiz siyaset üretmek. Önümüzdeki süreçte sizin gibi sorunları bilen, çözümleri olan yatırımcılarla sektörün önünü açacak işlere imza atacağız. Sektörün lokal anlamda ihtiyacı olan eğitim kurumlarının Bodrum’da istihdamı için elimden geleni yapacağım. Bizim ihtiyacımız olan bu bakış açısı. Sizin gibi yetkin yatırımcılarla bu ve buna benzer konularda çalışmak bizlere keyif verir” dedi.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… AK Parti se im  al  mas  5Turistik tesisleri kapsayan saha çalışmalarından sonra Turgutreis’te bulunan Hayvan Barınağını ziyaret eden Demir, “Son günlerde hayvanlara karşı artan kötü davranış ve saldırılara karşı, kanunsal anlamda düzenleme seçim sonrasında hızlıca gerçekleştirilecek” mesajını verdi.

Barınak ziyareti sonrasında Turgutreis Mahallesin’de AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen’in  İmar Barışı bilgilendirme toplantısına katılan Demir, Milas İlçesinde ki gece programı için Bodrum’dan ayrıldı.

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… DSC 0211

ak parti bodrum YAVUZ DEMİR, TURİZM YATIRIMCILARINI ZİYARET ETTİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal kavakspor ali ihsan tekin
 • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
 • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
 • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
 • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler