Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR DENETLENEBİLİR “ULUSAL KULÜP” KAPSAMINDA…

Yayınlanan

açık

ulusak kulüp BODRUMSPOR DENETLENEBİLİR “ULUSAL KULÜP” KAPSAMINDA… Bodrumspor ulusal kul  p lisaqnsi 1
ulusak kulüp BODRUMSPOR DENETLENEBİLİR “ULUSAL KULÜP” KAPSAMINDA… divenire group2

Bodrum Belediyesi Bodrumspor TFF’ye yaptığı müraacat sonrasında denetlemeye açık ‘Ulusal Kulüp’ Lisansı almaya hak kazandı.
Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı’nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterleri yönünden detaylı bir incelemeden geçen Bodrumspor, önceki gün TFF Kulüp Lisans Kurulunun yaptığı toplantı sonrasında Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya şunları söyledi;
ulusak kulüp BODRUMSPOR DENETLENEBİLİR “ULUSAL KULÜP” KAPSAMINDA… r  za karakaya basin aciklama“Bodrumsporumuz bugün farklı bir gurur yaşıyor. Biraz önce kulübümüze gelen faksta TFF’de toplanan kurul sonrasında Bodrumsporumuz Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazandı. Bu Ulusal Kulüp Lisansını bir çok üst lig takımı alamadı, bizim ligimizde sayılı takımlar alabildi. Bu Ulusal Kulüp Lisansı nedir; Bodrumsporumuz TFF tarafından altyapısı, tesisleri, idari alanda, muhasebesel alanda denetlendi. 31.12.2017’ye kadar bütün sporcular ve personeline olan sözlerini tutmuş olduğunun muvafakatnamelerini TFF’ye teslim etti ve bu Ulusal Kulüp Lisansına uygun görüldü. Bu bizim için önemli bir gurur. Biz burada 3 tane şampiyonluk yaşadık, bir çok branşta Dünya şampiyonları çıkardık, bunları yaparkende kulübün ekonomisini dağıtmadık ve Bodrumspor sözlerini tutan bir kuliüp oldu. Bu gurur bizim hepimizin ve başta da belediye başkanımız Mehmet Kocadon’un ve Bodrumsporumuza destek olan sponsorlarımızın. Ben ve yönetim kurulu üyelerim başta başkanımız olmak üzere sponsorlarımızın desteğini iyi kullandık. Ekonomik bütçelerle iyi işler yaptık ve bu lisansı almaya hak kazandık. İnşallah Bodrumsporumuz yeni sezonda da TFF1. Lig’e şampiyonluğa oynayacak. Biz çok büyük olmayan ancak bu lig için iyi olan bir bütçeyi başkanımızla hep beraber yaptık. Bunun doğrultusunda takımımızın başına teknik direktörlük görevine Engin İpekoğlu gibi değerli bir hocayı getirdik. İnşallah Bodrumsporumuz önümüzdeki günlerde de ödemesi gereken futbolcular olsun teknik heyet olsun ufak tefek ödemelerinide yaptıktan sonra, yine her zamanki gibi bütün sözlerini tutmuş bir şekilde yeni sezona başlayacak. Yeni yılın bütçesinide başkanımızla beraber omumomuza vererek Bodrumsporumuza sağlayacağız. Bodrum halkıda Bodrumsporu iyi günde kötü günde her zaman destekledi ve Bodrumsporumuz bu sene şampiyonluğa oynayacak ve ben Bodrum’da ki bu birlik beraberliğin her zaman her yere örnek olmasını diliyorum. Bu lisansı almaya hak kazanmamızı sağlayan bütün personelimize, yönetim kuruluna, bize her zaman desteğini esirgemeyen sponsorlarımıza ve Mehmet başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.”

ulusak kulüp BODRUMSPOR DENETLENEBİLİR “ULUSAL KULÜP” KAPSAMINDA…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler