Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

Yayınlanan

açık

bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 2
  • bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… mehmet tosun banner 2
  • bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… Hakan Durna SM Con 05

2018 – 2019 Futbol sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Bodrum Belediyesi Bodrumspor yeni sezon açılışını yeni antrenman sahasında gerçekleştirdi.
Bodrumspor’un yeni sezon açılışı ile birlikte bu sene yapımı tamamlanan yeni antrenman sahası ve yeni idari binada hizmete girerken, Gümbet Mahallesinde bulunan tesislerin yanındaki antrenman sahası ve sezon açılışına, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler Odası başkanı Hasan Kablı, Bodrumspor kulüp yöneticileri, kulübün eski başkan ve yöneticileri, Cevat Şakir Mahallesi muhtarı Göksel Çamlı, Bodrum Galatasaraylılar Derneği başkanı Fatih Efe, vatandaşlar ve taraftarlar katıldı.
Yeni sezonun hayırlı geçmesi dilekleriyle yeni antrenman sahasının açılış kurdelesi kesilirken, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon 2018 – 2019 futbol sezonunun hayırlı olması dileklerini ileterek başladığı konuşmasına şöyle devam etti;
bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 3“Biliyorsunuz uzun yıllar beraber çalıştığımız arkadaşlar var. Bodrumspor forması giymek bir ayrılacaktır çünkü Bodrum Türkiye’nin Dünyaya açılan en büyük medeni kapısıdır. Tabi ki geçen sene zor bir sezon geçirdik. Bu sezon bu zor süreçleri yaşamamak için önceden Engin hocamla, başkanımla, yönetimimizle birlikte tedbirler alarak güzellikler oluşturmaya çalıştık. Şöyle bakıyorum da çok güzel arkadaşlarımız kadromuza katılmışlar. Onları da tebrik ediyorum Bodrumspor’u seçtikleri için. Geçen sene sizin de gördüğünüz gibi bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 4Bodrumspor’a düşkün bir Bodrum halkı vardır. Bugün Süper Lig’de göremeyeceğiniz seyirci sayısını Bodrum Şehir Stadı’nda görebilirsiniz ve geçen sene kritik maçların hepsinde bu güzel seyircimizin desteğini hep birlikte gördük. Şimdi bu seyirciyi kaçırmamamız lazım. Tabiki zaman zaman sıkıntılarımız problemlerimiz olacak ama şunu söz veriyorum hem kulüp başkanım adına, hem Bodrum halkı adına, hem de belediye başkanı olarak Bodrumspor formasını terleten kimse mağdur olmaz. Belki biraz gecikmeler olabilir ama rahat olun, içinizi rahat tutun, gönlünüzü rahat tutun, hiç kimsenin bir şeyi Bodrum halkının üzerinde kalmaz ve biz kimseyle helalleşmeden ayrılmayız, bırakmayız da, bizim için helalleşmek çok önemlidir. Sizler emek sarf bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 6ediyorsunuz, emeğinizi ortaya koyuyorsunuz, formanızı terletiyorsunuz, biz de bu emeği bilen bir ekibiz ve kendimde sizden biri olarak, bu formayı terletmiş biri olarak, gerçekten sizleri takdir etmek beni çok mutlu ediyor. Zaman zaman hep söylüyorum her sonuç mutlu edecek değil, zaman zaman yenilgilerde alacağız ama onurlu yenilelim, ne olur mücadele ederek yenilelim, alkışlanarak yenilelim, asla pes etmeyelim. İnanın ki zor günlerinizde hep yanınızda olacağız. Nasıl Bodrum halkı zor günlerimizde hep yanımızda olduysa bu sene yine olacağız. Bunun için değerli hocama, teknik ekibime, değerli başkanıma, yönetim kurulu üyelerime ve sizlerle birlikte emek bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 5sarf eden herkesi bir defa daha kutluyorum ve inanıyorum ki Bodrumspor bu sene hak ettiği yerde olacak. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ve Bodrum’un bir çok takımı Süper Lig’de oynuyor. Sadece futbol değil diğer branşlarda da mücadele ediyoruz. Bunun altında yatan tek neden arkadaşlar biz sağlıklı nesiller yetiştirmek zorundayız ve sizler bu nesillerin önündeki en güzel örneksiniz. Artık Bodrumlu bir genç bu Bodrumspor formasını giymek için sizi kendine örnek alarak mücadele edecek bir çok kötü alışkanlıklardan uzak duracak. Bunun için toplumun iki adımın önünden yürüdüğünüzü, gençlerin sizi örnek alacağını unutmadan yolunuza devam edeceğinizi bilerekten hepinizi kutluyor ve tekrardan hayırlı bir sezon geçmesini diliyorum” dedi.
bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… bodrumspor sezonu acti 1
Başkan Kocadon ve açılışa katılanlar daha sonra Bodrumspor’un antrenmanını izledi.

bodrumspor BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalikavak hentbol takimi DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA… arena bodrum hentbol yal  kavak
  • yalikavak hentbol takimi DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA… mehmet tosun banner 2
  • yalikavak hentbol takimi DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA… Hakan Durna SM Con 05

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi’nde Bodrum’u başarıyla temsil eden Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbolcularından 5 oyuncumuz, A milli kadın hentbol takımı ve Genç milli kadın hentbol takımı aday kadrosuna katıldı. 
yalikavak hentbol takimi DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA… arena bodrum haber 619 Mart 2019’da Antalya’da başlayan Türkiye A Milli Kadın Hentbol Hazırlık Kadrosuna seçilen Buket Yılmaz ve Sevgi Kalyoncuoğlu ile Türkiye Genç (U19) Milli Kadın Hentbol Takımı Aday Kadrosuna seçilen Ayşenaz Yavuz, Gülcan Tügel ve Hatice Işık, 5 gün sürecek kampa katıldı.  Yalıkavak Spor Kulübü formasıyla gösterdikleri başarıları, Türkiye Genç Milli Kadın Hentbol Takımında da göstermek için Antalya’ya giden 5 oyuncu, 19-24 Mart Tarihleri arasında düzenlenen kamp performanslarında elde ettikleri başarıya göre, Milli takımda forma giyme şansı yakalayacaklar.

yalikavak hentbol takimi DENİZİN KIZLARI MİLLİ TAKIMDA… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BAKAN ERSOY BODRUM’DA TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bakan ersoy bodrumda BAKAN ERSOY BODRUM’DA TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ… ARENA BAKAN ERSOY
  • bakan ersoy bodrumda BAKAN ERSOY BODRUM’DA TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • bakan ersoy bodrumda BAKAN ERSOY BODRUM’DA TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum’da Turizm sektör temsilcileriyle özel bir toplantı yapan Bakan Ersoy, Ticaret Odası çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Bakan Ersoy, “Batılı pazarlara baktığımızda rezervasyonlar da çok ciddi artış var. Yıl ortalamasına bakıldığı zaman yüzde 15, yüzde 18 bandı arasında” dedi. Batı pazarlarında hem sayısal, hem de nitelik olarak yükseliş trendinde olduğumuza dikkat çeken Bakan Ersoy şunları söyledi; “Özellikle Batılı pazarlara baktığımızda rezervasyonlar da çok ciddi artış var erken rezervasyonlarda. Yıl ortalamasına bakıldığı zaman yüzde 15, yüzde 18 bandı arasında artışla Türkiye genelinde, bununda ağırlıklı olarak Batı bölgelerinden gelen turist hareketlerinde artışı karşılayacağımızı düşünüyorum. Şu açıdan da sevindirici gelir düzeyi yüksek turist kitlesi, oranı artmaya başladı. Geçen sene artmaya başlamıştı bu sene de artmaya başladı. Biz artık biliyorsunuz bakanlık olarak gecelik kişi başı gelire konsantre oluyoruz. Geçen sene yüzde 5-6 civarında gecelik kişi başı konaklamada bir artış olmuştu. Bu sene bu rakamın yüzde 12-13 seviyelerine kadar çıkacağını düşünüyoruz. Bu gelir grubu yüksek turistle günübirlik turist arasındaki değişimden de kaynaklanıyor. Bunların olumlu sonuçlarını yavaş yavaş göreceğiz gibi ilk aydaki verilerde bunu destekliyor.” Bakan Ersoy, tur operatörlerinin Hint düğünü organizasyonlarında yüzde 300’lük bir büyüme beklediklerini belirterek, “Hindistan Havayolları Türkiye seferlerine başladı. Diğer birçok havayolları da Türkiye’ye nasıl sefer koyarız diye araştırmaya başlamışlar. Oralarda ciddi bir artı ön görüyoruz Türkiye ile ilgili” dedi.

ÇOK GENİŞ KAPSAMLI BİR TOPLANTI YAPTIK

Bodrumlu turizmcilerle çok geniş kapsamlı bir toplantı yaptıklarını dile getiren Bakan Ersoy sözlerine şöyle devam etti;  “Bodrum’un çok ciddi, çözülmesi gereken, bekleyen projeleri var. Başkan adayı arkadaşlarımın da projelerini gözden geçirdik ve bizde bakanlık olarak çok ciddi destek vereceğiz. Sivil toplum kuruluşları olsun, sektör temsilcileri olsun, Bodrum’un yerel insanları olsun geniş katılımlı bir toplantı yaptık. Başta ön yargılar olmak üzere her şeyi tartıştık. Gereksiz ön yargılara açıklık getirdik. İhtiyaçlarını da biliyorum zaten ben 74 yılından bu yana Bodrum’a geliyorum. Turizmden gelen ve 74 yılından bu yana Bodrum’a gelen bir bakanın avantajını onlara anlattım, onlarda farkındalar zaten. Biz Bodrum’da adım adım çok güzel şeyler gerçekleştireceğiz. Onların da tatmin olduğunu düşünüyorum bu toplantıdan” dedi. Bodrum Kalesinin birinci etap çalışmalarının 18 Mayıs Dünya Müzeler Günü’ne kadar bitirilip açılacağının müjdesini daha önce verdiklerini belirten Bakan Ersoy sözlerini şöyle sonlandırdı; “Biz Bodrum Kalesi ile sınırlı kalmasını istemiyoruz bu tür çalışmaların. Su Altı Arkeoloji Müzesiyle önümüzdeki sene yatırımlara devam edeceğiz. Burada birkaç noktada daha arkeolojik nokta var bunlara da kaynak aktaracağız bakanlık olarak. Biz sadece yerli turist olarak değil yabancı turist olarak ta ki ciddi şekilde kapasiteyi arttırmak istiyoruz Bodrum’da. Bununla ilgili önündeki engelleri hem kaldırmak istiyoruz, hem cazibe noktalarını ön plana çıkartıp parlatmak istiyoruz. Tabi bunlar yeterli değil. Siz nitelikli turiste ve geniş bir kitleye hitap ediyorsanız başta altyapı olmak üzere birçok noktaya yatırım yapmanız gerekiyor. Bunu da başkan adayı arkadaşlarımızla projelerini tartıştık, gözden geçirdik. Biz Devlet olarak bakanlık olarak her türlü desteği vereceğiz. Biliyorsunuz Bodrum’un kış kapasitesi ile yaz kapasitesi çok farklı. Ne sadece Büyükşehir’in, ne sadece ilçe belediyesinin, ne de sadece bakanlığın çözebileceği bir konu değil. Hep beraber bir fikir birliği ile el birliği ile çalışılarak yerel halkında desteğini alarak çözülmesi gereken projeler var burada. Bizde bu bağlamda gerekli mutabakatı sağladığımızı düşünüyorum ve artık adımları atıyoruz.”

bakan ersoy bodrumda BAKAN ERSOY BODRUM’DA TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… 3921
  • bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… mehmet tosun banner 2
  • bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Ticaret Odası tarafından konaklama işletmelerine yönelik seminer 29 Mart 2019 Cuma günü düzenleniyor.

Seminerde Bodrum’un 2019 yılı turizmine hazırlıklarının makro ve mikro açıdan değerlendirmesini içeren güncel konulara değinileceği seminerde güncel ve pratik sektörel analiz yapılacak. Konaklama şirketlerin kuruluş amacı, kurucuların değer ve inançları, aile şirketlerinin işleyiş şekli ve sürdürülebilir işletmenin oluşturulmasındaki aşamalar gibi konu başlıklarının konuşulacağı “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ SEMİNERİ”yle, doğru yönetildiklerinde şirket kurucuları başta olmak üzere, çalışanlarının davranış kalıpları, değer yargıları, psikolojik ve ruhsal yapıları, yönetimsel becerileri ile insan ilişkilerini analiz ederek şirketin ihtiyacı olan sağlıklı büyüme ile gelişmesini sağlayacak mekanizmaların nasıl geliştirilmesi gerektiği ve öneminin görüşüleceği seminerin konuşmacısı Dr.Ahmet F. Seymen.

Tarih:29.03.2019

Saat:14:30-16:30

Yer: BODTO Konferans Salonu

Konuşmacı: Dr.Ahmet F. Seymen

Kayıt ve bilgi için: saadetkabli@bodto.org.tr

bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler