Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

KOCADON: SİYASİ YAŞANTIMI CHP’DE NOKTALAYACAĞIM…

Yayınlanan

açık

kocadon KOCADON: SİYASİ YAŞANTIMI CHP’DE NOKTALAYACAĞIM… Baskan Kocadon basina verdigi ozel davette Bas  n Bayramini kutladi 1

Önceki gün Sabah Gazetesinin Günaydın ekine verdiği geniş röportajda kullandığı ifadeleri yoğun tartışmalara neden olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, basın bayramı nedeniyle biraraya geldiği Bodrum basınına yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı. 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 24 Temmuz Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümünde Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile biraraya geldi.

Burada önemli açıklamalar yapan Kocadon, CHP’den ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu yineleyen Başkan Kocadon, eğer büyükşehire aday gösterilmezse Bodrum Belediye Başkanlığına aday olmayı da düşünmediğini sözlerine ekledi.

kocadon KOCADON: SİYASİ YAŞANTIMI CHP’DE NOKTALAYACAĞIM… Baskan Kocadon basina verdigi ozel davette Bas  n Bayramini kutladi 2Sabah saatlerinde TRAFO Kafe’de düzenlenen kahvaltılı toplantıda ilçede görev yapan basın mensupları ile buluşan Kocadon, gündemi belirleyecek açıklamalar yaptı. Dün Sabah gazetesinde yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgü dolu sözleri, başkanlık sistemine desteği ve üyesi olduğu CHP’yi ise eleştiren sözlerinin yer aldığı röportaj hakkında konuşan Başkan Kocadon, “Gerçekleri söylemekten korkmayın arkadaşlar. Siz onun için varsınız. Biz yıllardır her seçimde ölmüyoruz. Bir kere öleceksek adam gibi ölürüz. Öyle yağma yok. Yenilmek de bir şereftir, kazanmak da mutluluktur. Ama yenilirken de niçin yenildiğinin hesabını iyi yapmak lazım. Felaketlerden medet ummak kadar zavallılık yoktur. Bodrum’da sel baskını, trafik kazası gibi olumsuzluklar olur, birileri ortaya çıkar yorum yapar. Hep bir şeyler beklerler. Kardeşim bekleme, çık adam gibi konuş, adaysan adaylığını açıkla. Neden korkuyorsun ki. Niye bir felaket yaşansın da onun arkasına sığınıp adaylığımı açıklayayım diyorsun ki. Bunlar zavallılıktır. Bugün Bodrum’da bir röportaj yaptık, kimileri tarafından kahraman, kimleri tarafından günah keçisi oluyoruz. Güzel bir şey. Demek ki söylediğim şeyler doğru. Yanlışımız da olabilir ama bu yanlışımızı bizi karalayarak eleştiri yaparak yazarsın, biz de teşekkür ederiz. İmkansızlıklardan imkan yaratan bir belediyeyiz. 160 bin kişiye göre ödenek alıp da 1 milyon 200 bin kişiye hizmet etmek marifettir. Bugün taşeron kadro ile, 250’den daha az işçi ile çöp topluyoruz. Bunun farkında mısınız? 10 tane belediye kapandı, bu belediyelerin borcunu üstüne aldı. 10 tane belediyenin bir tane personelini çıkarmadan hala düzenli maaş ödüyoruz. Bunları niye yazmıyorsunuz?” dedi.

SİYASİ YAŞANTIMI CHP’DE NOKTALAYACAĞIM…

CHP Anadolu’da yok dediği için eleştirildiğini ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Var mı arkadaşlar? Kaç tane ilde milletvekilimiz yok biliyor musunuz? Türkiye’nin yüzde 30’unda milletvekili yok. Bunları neden yazmıyorsunuz? Ben bunları söylemeye devam edeceğim. Bunu da söyleyeyim içiniz rahat olsun, Mehmet Kocadon başka hiçbir siyasi partiye geçmeyecek. Siyasi yaşantımı CHP’de noktalayacağım. Ben CHP geleneğinden gelen bir ailenin çocuğuyum. Öyle de kalacağım. Mehmet Kocadon’un bir tek derdi var, Bodrum ve Muğla’yı ulusal gündeme taşımak. Şu anda kıyı bandına sıkışmış kalmış CHP, olmayan ekmeğin kavgasını ediyor. Kendi kendini bitiriyor. Siyasi hırslarını törpülemiş bir genel başkan kendisi aday olmuyor, başka birini aday gösteriyor. Türkiye’de demokrasiye inanmış bir genel başkan 15 milletvekilini İYİ Parti’ye geçiriyor. Hak hukuk adalet diyen bir genel başkan 450 kilometre yol yürüyor. Türkiye’de bir seçim oluyor, hala birçok gencimiz Muharrem İnce şarkısı söylüyor. Ama ne yapıyoruz, seçimin ertesi günü koltuk kavgası başlıyor. Türkiye’de yeni bir sistem kurulurken, dışarıdan bakanlar atanırken maalesef ana muhalefette bir tane eleştiri yok. Tek bir şey var; imza kampanyası. İYİ Parti seçimden bir ay sonra toplantı yaptı, genel başkan ben gidiyorum dedi. Bunlar kadar olgunluk, büyüklük gösteremedik. Ertesi gün koltuk kavgası. Koltuk kavgasını yapanlar kim? Aday gösterilmemiş milletvekili arkadaşlarımız. Gidin bakın. Bu işin başını kimler çekiyor, gidin bakın. Ülkeni seviyorsan, iktidara gelmek istiyorsan önce koltuk sevdanı bırakacaksın. Seçilmiş insanlara yardımcı olacaksın, beklemesini de bileceksin. Siyasette sabrın yoksa bu işlere bu yollara girmeyeceksin” diye konuştu.

Kocadon, “Ben bugün hala eleştiriliyorsam, hala tartışılıyorsam bilin ki Kocadon’un devri devam ediyor demektir. Konuşulduğunuz müddetçe hep varsınız demektir” dedi.

CHP BANA SAHİP ÇIKARSA, BODRUM’DAN BİR DEĞİL İKİ MİLLETVEKİLİ ÇIKAR… 

Basın mensuplarından birinin sorduğu “Sizin CHP’ye sahip çıktığınız kadar, CHP size sahip çıkıyor mu?” sorusuna ise Mehmet Kocadon, “Ben CHP’ye sahip çıkıyorum. Elimden geldiği kadar da CHP için mücadele etmeye devam edeceğim. Geçenlerde bir restoran da oturuyorum. 30 yıldır tanıdığım bir balıkçı geldi, ‘Başkanım size de balık bırakayım mı’ dedi. Bırak dedim. Sonra döndü dedi ki ‘Başkanım bizim seçmen sayımız 2 bin 500. Bodrum’un 135 bin. Biz 2 bin 500 seçmenle bir milletvekili çıkardık. Siz bir milletvekili çıkaramadınız’ dedi. Ettiği lafı düşünebiliyor musunuz? CHP bana sahip çıkarsa Bodrum’dan bir değil, iki milletvekili çıkar. Ben hep şunu söylüyorum, siyasi erkle hizmet sektörünün ayrı olması lazım. Eğer siyasi erki, seçilmiş insanlar ele geçirirse, bunun güzel örneği Muğla Büyükşehir ile Muğla il başkanıdır, ilçeler hiçbir şey yaptıramaz. Biz büyükşehire gider bir şey rica ederiz, başkanımız ‘şimdi değil, başka zaman konuşalım’ dediğinde bizim gideceğimiz adres siyasi erkin güçlü olduğu yerdir. Siyasi erke gider derdini anlatırsın, o da sorunu çözmeye çalışır. Ama iki uç da aynı insan olunca maalesef bu işlerin hiçbiri olmuyor. Koltuklarını kaybetmek istemeyen arkadaşlarımız da o gücün arkasına takılıp hibe olup gidiyorlar. Bodrum gücü yanına alamamıştır, güç arkasında değildir ve telef olup gitmiştir. Yok hükmündedir” şeklinde konuştu.

BÜYÜKŞEHİRE ADAYIM, BODRUM ŞU AN İÇİN AKLIMDA YOK…

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, büyükşehir yasası nedeniyle iki yıldır kendini çok paslanmış hissettiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Ben hizmet vermeye alışmış bir belediye başkanıyım, yerimde duramam. Onun için de güç şu anda Büyükşehir’de. Ben kendimi son iki yıldır biraz paslanmış hissediyorum. Meydana karışamıyorsun, limana, otogara, ana arterlere karışamıyorsun. Altyapı büyükşehirde, izinler büyükşehirde. Onların programına uymuyor. İki yıldır Bodrum çarşı içine giremedik. Şundan, bundan izin. Bunun için de zamanla başarılı olamıyorsun. Yok şundan izin, yok bundan izin. Partiden mi olur, vatandaştan mı olur, sizden mi olur? Müthiş bir baskı oluşursa tekrar Bodrum belediye başkanı olur musun diye. Tekrar söylüyorum, düşünmüyorum arkadaşlar. Şu an sistemden kaynaklanan bir sıkıntı yaşıyorum. Bu sefer de kendimi kasıyorum, konuşmak istemiyorum. Bazılarınızla konuşunca da yanlış anlıyorlar. Kimisi genel merkeze bir dosya hazırlayıp götürüyor, küçük bir çocuğu şikayet eder gibi beni şikayet ediyorlar. Ne oluyor, istenmeyen asi çocuğa çıkıyor adımız. Esasında ben haklarımı istiyorum, hizmet etmek istiyorum. Biraz sesimizi yükseltince de asi ruhlu istenmeyen çocuk oluyorsunuz. Ondan sonra da vurun abalıya durumu. Halbuki biz adrenalinden beslenen bir belediye başkanıyız. Adrenalin seviyesi ne kadar yüksek olursa ben o kadar heyecan duyuyorum, o kadar çalışma arzum artıyor. O kadar kendimi verimli hissediyorum. Ben ne kadar güçlüyüm ki vurun Allah vurun yıkılmıyorum. Bir daha söylüyorum; yerel hariç hiçbir yere aday değilim. Ben yerel bir yöneticiyim arkadaşlar. Benim ne milletvekilliğinde gözüm var, ne de bakanlıkta. Yerel kalacağım. Ya olur ya da olmaz. “

ŞU AN SEÇİM OLSA CHP’NİN OYU %15’İ GEÇMEZ…

Cumhuriyet Halk Partisinde Kurultaya gitmek için toplanan imzalarla ilgili soruları da yanıtlayan başkan Kocadon “Çok erken alınmış bir karardır. Şu an seçim olsa CHP’nin oyu % 15’i geçmez. Daha önce söyledim ve söylediğimin de arkasında duruyorum. CHP kıyılara sıkışmış bir parti oldu. Anadolu’da % 32’ye yakın ilde bir vekil dahi çıkaramamış bir partimiz var. Anadolu halkı parti içindeki kavgalardan bıkmış vaziyette. Cumhuriyet Halk Partisi kendi içindeki kavgalardan bıktı. İnsanlar siyasetçilere güvenini yitirdi. Bu imzalarla ilgili her gün beni 3-4 kişi arıyor. Seçimlerden 3 ay sonra bir çalıştay yapılsaydı belki Genel Başkan Meral Akşener gibi belediye, il ve ilçe başkanlarına teşekkür edip kendisi çekilecekti. Çünkü siyasi hırslarını törpüleyecek bir insan.”

kocadon KOCADON: SİYASİ YAŞANTIMI CHP’DE NOKTALAYACAĞIM… Baskan Kocadon basina verdigi ozel davette Bas  n Bayramini kutladi 3DELEGE DEĞİL, ÜYE BAZLI ÖN SEÇİME GİRMEYE HAZIRIM..

Parti tabanından adaylar için ön seçim talebini değerlendiren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, üye bazlı olmak şartı ile gerekirse Türkiye genelinde ön seçime girmeye hazır olduğunu dile getirdi. Kocadon “Benim ayarımda ülkeye mal olmuş isimlerse ben ön seçime girerim. Ama sadece parti içinde seçimden seçime gelip oy kullanıyor ve partiye bir katkı koymamışsa, onunla da ön seçime girmem. Adam seçime kadar hiç ortalıkta yok, emek yok, çaba yok ama seçim atmosferine girdiğimizde gelip ön seçim istiyor. Böyle isimler de ne yazık ki ön seçimlerde çıkabiliyor. Çünkü bizim delegemiz 40 yıllık hesabı bugün görmeye çalışır. Ben Türkiye genelinde ön seçime girmeye hazırım. Ön seçim delege ile olmaz. Ön seçim üye bazlı olmalı. Artık CHP’nin gücüyle bir yere gelen değil, Cumhuriyet Halk Partisine güç katan insanlarla seçime girmek zorundasınız. Muğla’da çoğunluğu temsil eden tek belediye başkanı Mehmet Kocadon. Aldığı oy oranı %50 nin üstünde olan tek başkanım” dedi.

BEN DE SİZİN GİBİ LİSTEYE YAZILDIĞIMI TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM…

Fenerbahçe’nin başkanlık seçimlerinde Aziz Yıldırım’ın listesine girmesi ile ilgili de konuşan Mehmet Kocadon, “Bunlar Bodrum’un gücünü gösterir. Önce Ali Başkan ve ekibi ziyaret etti, Ege Bölgesi’nden beni yazmak istediklerini söylediler. Yasa gereği belediye başkanları profesyonel kulüplerde yer alamıyor dedim. Teşekkür ettiler. Seçimlere 2 gün kalan Aziz Yıldırım aradı ve beni listeye aldığını söyledi. Ama Aziz başkanı biliyorsunuz, takmış kafaya. Bana şöyle bir şey söyledi, ‘Biz Türkiye’de zoru başaran ender insanlardan biriyiz. Sen de ben de bedel ödedim. Türkiye’de 2 örneği var, bir Bodrum Belediye Başkanı hapse atıldığında Bodrum halkı sokağa çıktı, arkasında durdu, bir de Fenerbahçe Başkanı tutuklandığında Fenerbahçeliler sokağa çıktı. Biz senle kader arkadaşlığı yaptık, sen kader arkadaşını yolda mı bırakacaksın?’ dedi. Başkanım olmaz ama ben de seni yolda bırakmam dedim. Bütün konuşmamız bu. Ben de sizin gibi listeye yazıldığımı televizyondan öğrendim. Ondan sonra kızıl kıyamet koptu, seçilseydi belediye başkanlığını mı bırakacaktı diye. Ben bir daha söylüyorum; ben yerelim. Bodrum Belediye Başkanlığını, halkımı bırakıp bir yere gitmem. Fenerbahçe’yi de çok severim ama beni bugünlere taşıyan Bodrum halkıdır. Bodrum halkının bana sevgi ve saygısı olmasaydı bu listeye girebilir miydik? Önce benim halkım gelir, sonra Fenerbahçe kulübü gelir. Seçilemedik ama Türkiye’de çok büyük hava yaptık, çok konuşulduk. Televizyon kanallarında 2 gün beni tartıştılar. Ama dediğim gibi, böyle bir niyetin hiçbir zaman olmadı. Kendi talebim dışında gelişmiş bir olaydır” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

DİYALİZ MERKEZİNDE İŞ BIRAKMA EYLEMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

özel bodrum diyaliz merkezi DİYALİZ MERKEZİNDE İŞ BIRAKMA EYLEMİ… bodrum diyaliz eylem 3

Bodrum’da bir diyaliz merkezi çalışanları aylardır maaş alamadıklarını belirterek iş bırakma eylemi gerçekleştirdi. Eylem, patronun tele konferans yoluyla ödeme sözü vermesiyle bugünlük sona erdi. 

özel bodrum diyaliz merkezi DİYALİZ MERKEZİNDE İŞ BIRAKMA EYLEMİ… bodrum diyaliz eylem 1Konacık Mahallesinde hizmet veren ilçenin tek diyaliz merkezinde çalışan 24 sağlık personeli bu sabah, ilk seans tedavilerinden sonra hasta alımını durdurdu. Yaşanan olay sonrası hastalar ve hasta yakınları duruma tepki gösterdi. Eylem sonrası diyaliz merkezine ilçe sağlık müdürlüğü görevlileri geldi. Eylem, diyaliz merkezi sahibinin telekonferans yoluyla çalışanlarına söz vermesinin ardından sonlandı. Bugün için verilen ödeme sözünün yerine getirilmemesi durumunda yarın yine hasta almayacaklarını belirten sağlık çalışanları yetkililerin duruma el atmasını istedi.

Özel diyaliz merkezinin sorumlu doktoru Eylem Uzun ise basın mensuplarına yaşanan olayla ilgili şunları söyledi;

özel bodrum diyaliz merkezi DİYALİZ MERKEZİNDE İŞ BIRAKMA EYLEMİ… bodrum diyaliz eylem 2“Çalışanların uzun süreden beri alacaklarını alamamasından kaynaklı bir durum mevcut. Bu duruma istinaden arkadaşlar, şirket yetkilileri birçok kez söz vermesine rağmen alacaklarını alamadığı gibi, hiçbir şekilde avans dahi alamadı. Dolayısıyla bu arkadaşlarımızın çoğu şehir dışından gelerek burada kirada oturan arkadaşlar. Şu an da bugün bir arkadaşımızın 3 aylık kirasını ödemediğinden dolayı evden atılmasından dolayı burada bir infial, bir tepki oldu ve çalışanlar burada sabah birinci seans tedavilerini yapıp hastaları gönderdikten sonra patronun sözünü tutmamasına karşılık olarak işi yavaşlattılar. Bu bir uyarı olarak seslerini duyurmak için yapılan bir eylemdi. İl sağlık müdürlüğüne haber verildi, valiliğe haber verildi. Arkadaşlar bugün hala verilen sözün yerine gelmemesine rağmen hastalar mağdur olmasın diye hasta alımına başladılar ancak yarın da söz tutulmaz ise muhtemelen herkes istifa edecek.”

HASTALAR HALSİZ VE GERGİN ŞEKİLDE BEKLEDİ…

Yaşanan eylem sırasında diyalize girmek için merkeze gelen hastalar ise mağdur oldu. Uzun süre diyalize girebilmek için bekleyen hastalar duruma tepki gösterdi. Diyaliz merkezi hastalarından 70 yaşındaki Tülay Arsal isimli vatandaş ise tepkisini şu sözlerle dile getirdi;

özel bodrum diyaliz merkezi DİYALİZ MERKEZİNDE İŞ BIRAKMA EYLEMİ… bodrum diyaliz eylem 5“Ben 4 senelik hastayım, mutlaka diyalize girmem gerekiyor biliyorsunuz ölümcül bir hastalık. Ayrıca bir de şikayetimiz var birkaç aydır bizden yol parası da alıyor bu patron. Öğrendik ki hiçbir yerde ne İstanbul, ne İzmir hiçbir yerde servis parası alan yok. Ayrıca yiyeceklerimiz kesildi önceden geldiğimizde kahvaltı veriyordu. Bugünde diyalize girmemiz gerekiyor ama giremiyoruz. Biz haftada 3 defa giriyoruz diyalize yani hayat meselesi bu. Biz can derdindeyiz adam para derdinde.”

İnci Dikmen isimli hasta ise, “Aynı durumdayız, diyalize giremedik bugün personel maaşını alamadığından dolayı bizi diyalize almadılar. 3 Aylık maaşlarını alamıyorlarmış, daha da ötesi varmış. Mağduruz ve zaten personel dayanmıyor buraya gelen gidiyor maaşlarını alamadıkları için. Bizim derdimiz bu mağduruz.”

Diyaliz merkezi sorumlusu Doktor Eylem Uzun’un şirket patronuyla yaptığı telefon görüşmesi sonrası diğer çalışanlarla birlikte gerçekleşe tele konferansta patronun ödeme sözü vermesinden sonra yeniden hasta alımına başlandı. Çalışanlar verilen sözün yerine getirilmemesi durumunda yarın tekrar eylem yaparak toplu halde istifa edeceklerini söylediler.

Öte yandan aynı şirketin Muğla’nın Milas ve Aydın’ın Söke ilçelerinde de diyaliz merkezlerinin bulunduğu ve buralarda da aynı sıkıntıların yaşandığı belirtildi.

Haber / Foto: kenttv.net

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP BODRUM’DA KARAR VEREMİYOR…

Yayınlanan

açık

emin varol CHP BODRUM’DA KARAR VEREMİYOR… Emin Varol k    e yazisi yeni

Arena Bodrum Haber’in aylar önce ulusal siyasetin ve ulusal medyanın gündemine taşıdığı Bodrum seçimleri, Türkiye gündemine oturdu.

CHP Genel Merkezi’nin, “CHP’nin Kalesi” olarak bilinen Bodrum Belediye Başkanlığı’na aday olan, sekiz aday adayı arasında bir türlü karar verememesi, Bodrum’un Türkiye’nin gündemine yerleşmesine neden oldu.

Mart 2014 seçimlerinde yüzde 51 oy alan, bu nedenle de Bodrum’da seçim kazanacaklarına inanan sekiz CHP aday adayı, Genel Merkezinin kararsızlığı karşısında beklemeye devam ediyor.

CHP Genel Merkezi ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, AK Parti’nin adı bile geçmeyen bu entelektüel ve demokrat şehirde, sekiz aday adayı arasından bir kişiye karar verememiş olması, Bodrum CHP seçmeninde de “hayal kırıklığı” yarattı.

Aday belirleme süresinin uzaması, CHP’li seçmenin tepkisinin yükselmesine neden oluyor. Bodrum’da ki CHP’li seçmenin 31 Mart’ta sandığa gitmeme tehlikesi de büyüyor.

Bu nedenle Türkiye gündemine oturan Bodrum, dün Başkent Ankara’da CHP ve İyi Parti’den oluşan Millet İttifakının sözcülerinin de gündemindeydi.

İYİ Parti, Bodrum’un peşini bırakmıyor.

“Bodrum Belediye Başkanlığı’na kim aday olacak?” sorusu, CHP ve İyi Parti arasında hiçbir il ve ilçede olmadığı kadar krize neden oldu.

CHP’yi köşeye sıkıştırmaya devam eden ve Mehmet Tosun isminde ısrar eden İyi Parti “siyasi ataklarına” dün de devam etti.

CHP Parti Meclisi yeni toplanmıştı…

Bodrum konusunda karar verileceğini tahmin eden İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, toplantı devam ederken sürpriz bir açıklama yaparak, “Bodrum konusunda CHP ile anlaştık” dedi.

CHP’yi etkileme amacıyla yapan bu açıklama daha önce de medya üzerinden “Bodrum’da Çatı Aday üzerinde anlaştık” açıklaması da, İyi Parti Genel Merkezinden yapılmıştı.

İttifak’ın ilke kararı olan “CHP’li belediyelerde adayları CHP belirleyecek” şeklindeki ilke kararını da hatırlatan İyi Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, Bodrum’un halen CHP’de olduğunu vurguladı ve yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bodrum,  halen CHP’de. Ancak bizim adayımız Sayın Mehmet Tosun, yapılan kamuoyu araştırmalarında çok önde. Mehmet Tosun, büyük bir avantaj sağlıyor. CHP’ye ait olan belediyede rekabet yapınca o da büyükşehir belediyesine yansıyor. İki partinin ortak adayı olarak Sayın Tosun’un, CHP listesinden seçimlere katılacağı yönünde bir anlaşma yapıldı” dedi.

Torun: “Bodrum konusunda henüz bir netlik yok”

Cihan Paçacı’nın bu açıklamasını Parti Meclisi toplantısında öğrenen CHP Yerel Yönetimler Başkanı Seyit Torun, toplantıdan sonra yaptığı basın toplantısında yine Bodrum’la ilgili sorulara muhatap oldu. Ancak CHP tarafında Bodrum konusunda değişen bir şey yoktu:

Soru: Efendim Bodrum konusunda da Sayın Tosun’un aday olacağı, İYİ Parti’den istifa edip, CHP adayı olacağı ifade ediliyor. Cihan Paçacı’nın da bu konuda bir açıklaması var. Sizde teyit eder misiniz?

Seyit TORUN: Arkadaşlar, biz ittifak görüşmelerimizi devam ettiriyoruz, sonlandırmak üzereyiz. Tabi bu görüşmeler esnasında belli değerlendirmeler, belli tartışmalar yapılıyor. Fakat şu anda belli ilçelerimizde olduğu gibi Bodrum konusunda da henüz bir netlik oluşmadı.

Dünyanın tatil cenneti, “Göz Bebeğimiz” Bodrum’un, Başkent Ankara’da ki yansımaları böyle…

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DOKTOR ERGÜN’DEN İYİ HABER VAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

dr ergün saçar DOKTOR ERGÜN’DEN İYİ HABER VAR… arenabodrumhaber dr ergun sacar yogun bakimda

Geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak Milas 75. Yıl Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan daha sonra da İzmir’e sevk edilen Bodrum Devlet Hastanesi acil servis doktoru Ergün Saçar’ın durumu iyiye gidiyor.

Geçirdiği grip sonrası durumu ağırlaşan Dr. Ergün Saçar  Milas 75. Yıl Devlet Hastanesinde solunum destek ünitesine bağlı bir şekilde tedavi görürken daha ağırlaşması üzerine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne yoğun bakım ünitesinde nakledilmişti.  Burada yapılan müdahale ve tedavinin ardından durumu her geçen gün daha iyiye giden Dr. Ergün Saçar’ın bugün de iyi haberler geldi.

Okumaya devam et

Son Haberler