Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

MERAL AKŞENER’E BODRUM’DAN ÇAĞRI VAR…

Yayınlanan

açık

akşener MERAL AKŞENER’E BODRUM’DAN ÇAĞRI VAR… iyi parti bodrum teskilat 2

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Olağanüstü Kurultay kararı ile birlikte seçimlerde Genel Başkan Adayı olmayacağını açıklaması üzerine bir basın toplantısı düzenlendi.

Bodrum Trafo Kafe’de düzenlenen basın toplantısına İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetimi ve partililer katıldı.

24 Haziran Genel Seçimler sonrası İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Afyon Karahisar’da seçim sonuçlarının değerlendirilmesi amacıyla bir çalıştay gerçekleştirildiğini belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz şunları söyledi;

“Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen bu çalıştayın sonucunda Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, tüzüğün kendisine verdiği yetkiyi kullanarak partimizi olağan üstü kurultaya götürme kararı verdi. Burada Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, siyasi partiler içerisinde demokrasinin gerçek anlamda örneğini teşkil eden demokratik bir harekette bulundu. Ancak hemen akabinde yapılacak olan bu olağan üstü kurultayda kendisinin aday olmayacağına dair bazı açıklamaları oldu. Her ne kadar Başkanlık Divanı, İl, İlçe ve tüm parti teşkilatlarının tek adaylarının Meral Akşener olacağını belirtmelerine rağmen, Genel Başkanımız aday olmayacağını beyan etti. Bizlerde Bodrum İlçe Başkanlığı olarak Bodrum Yarımadamızdan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e olan güvenimizi ve desteğimizi bir kez daha dile getirmek amacıyla bu basın toplantısını düzenledik. Toplantımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederim.”

akşener MERAL AKŞENER’E BODRUM’DAN ÇAĞRI VAR… iyi parti bodrum teskilat 1İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yapılacak olan olağan üstü kurultayda aday olmayacağına dair yaptığı açıklama üzerine İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan basın açıklamasını İYİ Parti Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Av. Dilek Mirel toplantıya katılanlar için okudu.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasında;

“Değerli Basın Mensupları, Saygıdeğer Misafirlerimiz,

Hepinizi sevgi, saygı ve en derin hürmetlerimizle selamlıyoruz. Hoş geldiniz, şeref verdiniz.

Hepinizin bildiği üzere, İyi Partimizin Kurucu Genel Başkanı Sayın Meral Akşener 12 Ağustos tarihinde olağanüstü kurultay yapma kararı almış ve bu kurultayda yeniden aday olmayacağını açıklamıştır.

Bugün burada toplanmış olmamızın amacı; Bodrum İlçe Teşkilatı olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in bu kararına karşı beyanımızı kamuoyuyla paylaşmaktır.

Bilindiği gibi Afyon Karahisar’da 20-22 Temmuz tarihleri arasında seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere bir Çalıştay düzenlenmiştir.

Bu Çalıştayın sonuç kısmında yapılan değerlendirmede, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener tüm sorumluluğu üzerine alarak, ‘‘Mahkeme, Kadıya Mülk Değildir’’ anlayışıyla, şahsına verilen yetki çerçevesinde seçimli kurultay kararı alarak aday olmayacağını bildirmiş ve aday olacak arkadaşlarına da başarılar dilemiştir.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, Genel Başkanımızın bu yaklaşımını, demokrasimiz ve Türk siyaseti açısından çok önemli ve anlamlı bir başlangıç olarak görüyoruz.

Çünkü Sayın Akşener’in kongre kararı Bundan sonra hiçbir siyasi parti liderinin, seçimden sonra sorumluluğu parti teşkilatlarına, adaylara, seçmenlere bırakmayacağının göstergesi olup, parti içi demokrasi konusunda diğer Siyasi partilere örnek oluşturacaktır.

Artık koltuğuna yapışan, özeleştiri yapamayan, sorumluluğu üzerine alma cesaretini gösteremeyen iktidarı en önemli amaç kabul eden siyasetçiler olamayacaktır.

Tarih; Tüm engellemelere rağmen Siyasi parti kurup, 8 ay gibi kısa bir zamanda %10 oy alarak parlamento da güçlü bir grup kurduğu halde, bir liderin onurlu istifasına ve liderinin arkasında duran yılmaz güce tanıklık etmekte ve koltukta gözü olmayan bir liderin de olduğuna şahit olmaktadır.

Gelinen bu noktada; Biz İyi Parti Bodrum İlçe Başkanlığı olarak, özellikle şunu yüksek sesle dile getirmek ve vurgulamak istiyoruz:

Hepimizin, bu partide siyaset yapma amacı, Meral Akşener’in attığı o cesur adımdır.

Biz, ülkemizin birliği, dirliği, selameti için, Meral Akşener’le yola çıktık, onunla yolumuza devam edeceğiz ve kendisine olan inancımız tamdır.

Hedefimiz Çağdaş, müreffeh, komşularıyla barışık, adaletli, umutlu ve cesur bir Türkiye’dir.

Bodrum,  Atatürkçü, vatansever, modern, çağdaş, insanların yaşadığı bir İlçemiz olup Türkiye’de çok önemli bir yere sahiptir. İlçe Teşkilatımız, Partimize katıldığımız ilk andan itibaren Meral Akşener’e güven ve bağlılığını tam olarak göstermiştir.

Bodrum 4-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olan Sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı Adaylığı için 100.000 imza kampanyasında Türkiye’de en fazla imzayı toplayan ikinci ilçe olmuştur.

Biz Bodrum İyi Parti İlçe Teşkilatı olarak ilk günkü azim ve inancımızla görevimizin başındayız.

Genel Başkanımız, Türk siyasetine yakışır, geleneklerine bağlı, Cumhuriyetçi ve Atatürkçü bir Türk kadınıdır. Türkiye için bir umuttur ve milletimizde bir karşılığı vardır.

Mesaj herkesedir:

Genel Başkanımız, Sn. Meral Akşener, seçim sürecini başarılı bir şekilde, çok iyi idare etmiştir. Bundan, en ufak bir şüphemiz yoktur. İyi Parti, kalıpları kırmış, denklemleri bozmuş ve çıtayı yükseğe koymuştur.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener,

‘‘Yükün dürüstlükse, gücün düşer belki ama başın düşmez’’ derler.

Biz, İyi Parti Bodrum İlçe Başkanlığı olarak, sizin önderliğinizde, Bodrum İYİ olacak, Muğla İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak sloganıyla, kutlu bir yola çıktık. Ve kararlıyız..!

Sizinle birlikte, bu ülkenin iktidarına talibiz. Birlikte mutlu, umutlu adaletli, güçlü Türkiye inşa edeceğiz. Amacımız, hedefimiz, gayretimiz budur.

Bu konuda, size ve kendimize olan güvenimiz tamdır.

Allah’ın izniyle de, bunu başaracağız.

12 Ağustos’ta yapılması düşünülen, Olağanüstü Kongre sürecinde, tekrar aday olmanız talebimizi ve size olan desteğimizin devam ettiğini buradan bildirmek istiyoruz.

“Daha yeni başlıyoruz”

Yenileneceğiz, güçleneceğiz, mutlu bir Türkiye olacağız.

TÜRKİYE İYİ OLACAK! TÜRKİYE SİZİNLE DAHA İYİ OLACAK…

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI SİTE SAHİLLERİNE KADAR UZANDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum göçmen GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI SİTE SAHİLLERİNE KADAR UZANDI… arena g    menler

Ortakent Mahallesinde bulunan bir sitesinin sahil kısmından göçmen kaçakçılığı yapılacağı yönünde istihbari bilgiler elde edilmesi üzerine, Bodrum KOM Grup Amirliğince harekete geçildi. KOM Grup Amirliğince yapılan çalışmalarda, olayın organizatörleri olduğu tespit edilen 8 Türk  (A.K, T.K, S.B, H.G, Y.G, K.K, A.C, T.G) ile 1 Suriye uyruklu (M.M.) toplam 9 şahıs fiziki takibe alındı.

Şahıslardan K.K, H.G. ve Y.G. Gümbet Kavşağı civarında buluşarak göçmen şahısları almak üzere bir otele hareket ettikleri belirlendi. Otelden alınan göçmen şahıslar Y.G. idaresindeki araca bindirildiği ve çıkış noktasına doğru ilerlediği esnada A.C. idaresinde bulunan beyaz renkli bir aracın göçmen şahısların binmiş olduğu araca öncülük ettiği tespit edildi. Takibe alınan diğer şahısların ise denize hakim bir noktada durdukları Sahil Güvenlik ve polislerin olay yerine gelip gelmediklerini gözetledikleri belirlendi. Sitede güvenlik görevlisi olarak görev yapan A.K ve T.K isimli şahısların sahilde göçmen şahısları bekledikleri ve çıkış hazırlıkları yaptıkları KOM ekiplerince anbean kayıt edildi. KOM Grup amirliği ekipleri, göçmenler sahil kenarına getirildiğinde operasyona başladı ve Cumhuriyet Savcısının talimatıyla önceden takibe alınan 9 kişi eş zamanlı olarak gözaltına alındı. Bugün mahkemeye çıkarılan 9 kişiden T.Y. ve T.Ş. adli kontrol ile serbest kalırken, diğer şüpheliler tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 2

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından bir basın açıklaması düzenlendi. Düzenlenen basın açıklamasında geçtiğimiz günlerde CHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Yerel Seçimler Değerlendirme toplantısında dile getirilen bazı söylemler hakkında açıklama yapan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber; “Partimize oy veren vatandaşlarımız, partimizin Genel Sekreteri Sayın Cihan Paçacı ve Bodrum Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Tosun hakkında kullanılan bazı ifadelere karşı duruşumuzu dile getirmek adına, bu basın toplantısını yapma mecburiyeti doğmuştur” dedi.

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 4

İYİ Parti Bodrum İlçe Binasında İlçe Başkanı Nevzat Kanber tarafından düzenlenen basın açıklamasına İYİ Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz, Belediye Meclis Üyesi Adayları Atilla Serttaş, Erkan Özşeker, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer katıldı.

İYİ Parti ile CHP Genel Merkezleri arasında varılan uzlaşma gereğince, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerinde 2 parti arasında oldukça kapsamlı bir ittifak çalışması olduğunun altını çizen İlçe Başkan Nevzat Kanber şunları söyledi;

“Muğla da bu kapsamda ittifak yapılacak iller arasındadır. An itibariyle, ilçeler bazındaki çalışmaların da olumlu sonlandırılması durumunda, 2 parti ilimizde birbirini destekleyerek seçime girecektir.

Değerli arkadaşlar, siyaset vatandaşa hizmet için yapılır. Bizler siyasete bir kavga alanı olarak bakmıyoruz. Vatandaşlarımızın, hangi partiden, hangi dinden, etnik kökenden, ideolojik görüşten geldiğine bakmadan, yaşamını kolaylaştıracak, daha kaliteli bir yaşam süreceği hizmetleri üretebileceğimiz bir uğraş olarak görüyoruz. Bu mücadeleyi yaparken, farklı siyasi partiler ve adaylarla yarışmak demokrasinin bir gereğidir. Ancak siyasette nezaketin ve saygının bir kenara bırakılmasını yadırgıyor ve şiddetle kınıyoruz.

Önceki gün yaşananlar da maalesef, hele hele Türkiye genelinde birbirlerine güç vermek için yola çıkmış 2 partiden birinin üyelerine hiç yakışmadı. Görüntüleri üzüntüyle izledik. Sadece kendi adımıza değil, CHP’nin bu düşüncede olmayan üye ve seçmenleri açısından da üzüldük. Bir partide İlçe Başkanlığı yapmış bir kişinin, hangi partiden olursa olsun, seçmenleri küçümsemek-aşağılamak gayesiyle söylediği ifadeleri kabul etmek mümkün değildir.”

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 1İlçe Başkanı Kanber; “Çöpçü İfadesine Takılmış Değiliz”

CHP İlçe Başkanlığı basın toplantısında söylenen “Çöpçü” ifadesine takılı kalmadıklarını ifade eden Başkan Kanber; “Kaldı ki biz orada kullanılan “Çöpçü” ifadesine de takılmış değiliz. Bu gerçekten zor bir mesleği icra eden; saygı duyduğumuz, şehirlerimizin gizli kahramanı emekçilerin yaptığı bir meslek. Siyaseti vatandaşa hizmetkarlık aracı olarak gören bizler, bu ifadeden sadece gurur duyarız. Ancak ifadenin, bir partiye oy vermiş ya da o parti için çaba gösteren insanları aşağılamak, küçümsemek maksadıyla kullanıldığının açık olması kabul edilemez. Burada üzücü olan bir diğer durum ise, bu ifadelere bazı partililerin yoğun alkışlarla destek vermesi ve orada bulunan İl ve İlçe Başkanları ile Bodrum Belediye Başkan adaylarından hiç birinin bu yakışıksız duruma müdahale etmemesidir. Bodrum’u yönetme iddiasında olan bu arkadaşlarımızın, bu tavırlarını da vatandaşlarımızın dikkatine sunuyorum. İsimlerini öğrenememekle birlikte, bu konuyla ilgili basına kapalı bölümde uyarı ve eleştiri yapan birkaç CHP’li arkadaşa da buradan teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’ın, İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı hakkında söylediği sözlere de değinen Başkan Kanber; “Değerli basın mensupları; Toplantıda yaşanan 2. saygısızlık ise, Genel Sekreterimiz Sayın Cihan Paçacı’nın şahsına yönelik yapılmıştır. İlçe Başkanı Halil Karahan’ın, konuşmasının bir bölümünde Sayın Paçacıya yönelik “Patavatsız” ve “Haddini Aşan” şeklindeki ifadelerini, buradan kendisine iade ediyorum. Siyasette nezaket kadar, haddini bilmek ve saygılı olmak önemli erdemlerdendir” diyerek, İlçe Başkanı Halil Karahan’ın bir an önce özür dilemesini beklediklerini belirtti.

“Eserleriyle değil, dedikodu ve iftiralar ile toplumun kafasını karıştırıyorlar”

Başkan Kanber; “Toplantıda gündeme getirilen son konu ise gerçekten üzüntü ve acıyarak izlediğimiz bir başlık oldu. Siyasette yaptıklarıyla, eserleriyle öne çıkıp kabul göremeyenlerin, dedikodu ve iftiralarla toplumun kafasını karıştırmaya, bundan nemalanmaya çalıştıklarını görmek bize üzüntü verdi. CHP’nin 8 Belediye Başkan Aday Adayından birinin, 2009 yılında yaşanmış üzücü adli bir olayı, adayımız Sayın Mehmet Tosun’a bağlamaya çalışması en hafif tabiriyle iftiracılıktır. Alkollü 4 gencin karıştığı üzücü bir kavga, olayın ayrıntıları daha o yıllarda basında yer almış, sayın başkanımız da bu konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapmış, olayın tarafları yasal merciler önüne çıkmış ve hiçbir siyasal tarafı olmadığı açıkken, bugün bunu siyaseten bir şeyler elde etmek gayesiyle gündeme getirmek, topluma bu olay üzerinden kaygılandırıcı mesajlar vermeye çalışmak, gerçekten anlaşılabilir ve kabul edilebilir bir siyasetçi duruşu değildir. Halkımız artık bu tür yalan ve iftiralara gereken cevabı verecektir” dedi.

nevzat kanber ESERLERİYLE DEĞİL, DEDİKODU VE İFTİRALARLA TOPLUMUN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR… nevzat kanber iyi parti ilce baskani 3“Bodrum halkı Mehmet Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istiyor”

Yapılan tüm anketlerde ve sokakta vatandaşların Mehmet Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istediklerinin altını çizen İlçe Başkanı Nevzat Kanber şunları söyledi;

“Değerli basın mensupları, önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Bu yerel seçimler, Bodrum için son şans, köprüden önceki son çıkıştır. Bodrum’un sorunları artık ötelenemez, zamana yayılamaz. Bu seçimde Bodrum’un sorunlarını çözecek, Bodrum Belediyesi’ni vatandaşıyla buluşturacak, güler yüzlü, çalışkan hem de çok çalışkan, işinin ehli, dürüst bir başkan seçmeye ihtiyacımız var. Biz Sayın Mehmet Tosun’u bu niteliklere fazlasıyla sahip bir siyasetçi olarak halkımızın önüne çıkarttık ve müthiş bir teveccühle karşılaştık. Yapılan bütün anketlerde de, sokakta da vatandaşımızın Sayın Tosun’u Bodrum Belediye Başkanı olarak görmek istediğini görüyoruz. İttifak ortaklığına yürüdüğümüz sevgili CHP’li dostlarımıza da bu tür şık olmayan yol ve yöntemlerle değil de, yıllardır yönettikleri Bodrum’un sorunlarını nasıl çözeceklerine dair projeleriyle gündeme gelmelerini öneriyoruz.

Değerli Basın mensupları, Sayın Mehmet Tosun halen İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan adayıdır. Kendisinin CHP toplantısında iddia edildiği gibi hiçbir şekilde CHP’nin adayı olmak üzere kişisel bir girişimi bulunmamıştır. İttifak görüşmeleri sırasında bu teklif, yani Sayın Mehmet Tosun’un CHP’den aday olması ve 2 parti meclis listesinin de tek liste olarak yapılması önerisi, görüşmeleri yürüten CHP heyeti tarafından gelmiştir. Bunun da Bodrum kamuoyu tarafından bilinmesini rica ederiz.

Önümüzdeki sürecin Bodrum’a hayırlı olmasını diliyor, Bodrumlu hemşerilerimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Teşekkür ederiz.”

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI TÜRKİYE KUPASINDA ÇEYREK FİNALDE…

Yayınlanan

açık

Tarafından

yalıkavakspor hentbol DENİZİN KIZLARI TÜRKİYE KUPASINDA ÇEYREK FİNALDE… yalikavakspor kadin hentbol takimi

Bodrum’a Hentbolde Süper Lig heyecanını yaşatan Yalıkavak Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta oynadığı eleme maçlarında gösterdiği üstün performansı ile Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) tarafından düzenlenen THF Türkiye Kupası Maçları 2. Turu C Gurubu ikincisi olarak, çeyrek finale yükseldi.

İkinci tur maçları kapsamında ilk maçını Mardin Belediye Spor ile oynayan ve bu maçı kazanarak çeyrek finali garantileyen Yalıkavak Spor Kulübü, gurup ikincisi olarak tamamladığı karşılaşmaların sonunda THF 2018-2019 Sezonu Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Final mücadelelerinde Bodrum Bayrağını dalgalandırmaya hak kazandı.

4 grupta oynanan Hentbol Kadınlar Türkiye kupası 2. tur maçlarının ardından A grubunda Yenimahalle Belediyesi SK ve Ardeşen GSK, B grubunda Üsküdar Belediyesi SK ve Aksaray Belediyesi GSK, C grubudan Muratpaşa Belediyesi SK ve Yalıkavakspor, D grubunda ise Kastamonu Belediyesi GSK ve İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK gruplarında ilk iki sırayı alıp çeyrek finalist oldular.

Çeyrek final karşılaşmaları kapsamında ilk maçlarını 27 Şubat tarihinde oynayacak olan Yalıkavak Spor Kulübü, lider Kastamonu Belediyesi GSK ile karşılaşacak.

Eşleşmelerin ardından konuya ilişkin bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, aldıkları sonuçlardan çok memnun olduklarını belirterek, şu açıklamayı yaptı;

“Henüz süper lige yeni çıkan bir takım olarak, hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. Bizim her zaman kazanmaya olan kararlılığımız, her çıktığımız maçta en büyük motivasyonumuz oluyor. Oynadığımız kupa maçlarında neredeyse bütün rakiplerimizi eleyerek, kupada çeyrek finale kadar yükseldik.

Kupa maçlarında eşleştiğimiz Kastamonu Belediyesi GSK, THF Kadınlar Süper Ligi Lideri konumunda. Yani artık rakiplerimiz oldukça güçlü. Önümüzde uzunca bir süremiz var. Lig maçlarımız var. Türkiye Kupası’nı hedefimizin odağına yerleştirdik. 27 Şubat’a kadar iyi hazırlanıp, kupa mücadelemizi devam ettirmek en büyük amacımız. Biz birbirimize inanıyoruz. Bu mücadeleyi de kazanmak en büyük arzumuz. Kendi evimizde lider takımı ağırlayacağız. Bu da bizim en büyük avantajımız. Seyircimizin, Bodrum’un bize desteği o maçta tam olacaktır. Bu da bizim en büyük motivasyon kaynağımız olacaktır. O nedenle maça daha avantajlı başlayacağımızı düşünüyorum.”

Hentbol Türkiye Kadınlar Kupası Çeyrek Final mücadelesinde lider Kastamonu Belediyesi GSK ile Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda karşılaşacak olan Yalıkavak Spor Kulübü, 16 Mart tarihinde maçın rövanşını Kastamonu’da oynayacak. Her iki maçın sonunda avantajlı olan takım, Ardeşen GSK – Üsküdar Belediyesi SK karşılaşmalarının kazananı ile yarı final maçı oynayacak.

Okumaya devam et

Son Haberler