Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET…

Yayınlanan

açık

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… tursab secim 1
bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… reklam arena 4

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu, yaptığı seçimli olağan genel kurulunda Yüksel Aslan başkan seçildi.

Basın haberdar edilmeden sessiz sedasız yapılan seçimde, 45 oyun 35’ini alan Brontes Travel’dan Yüksel Aslan Başkan seçildi.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… tursab secim 2Bugün Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki TÜRSAB Bodrum ofisinde gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından TÜRSAB Bodrum eski başkanı Sevinç Gökbel, divan kurulunu temsilen TÜRSAB genel merkezinden gelen üyeler ile adaylar Yüksel Aslan ve Tayfun Akdeniz birer konuşma yaptılar.

Daha sonra seçime geçildi. 141 üyesi bulunan TÜRSAB Bodrum Yöre Temsil Kurulu’ndan 45’i seçimde oy kullandı. 45 oyun 43’ünü alan Yüksel Aslan başkan seçilirken, 1 oy geçersiz sayıldı. Diğer aday Tayfun Akdeniz ise 1 oy aldı.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… y  sel aslanBaşkan seçilmesinin ardından Kent Haber’e duygu ve düşüncelerini aktaran Yüksel Aslan, “TÜRSAB genel merkezde kısa süre önce Firuz Bağlıkaya başkan seçildi. TÜRSAB’ın var olan bir yönetmeliği bile yoktu. Firuz Bağlıkaya’nın yönetime gelmesiyle birçok şey değişmeye başladı. TÜRSAB’ın bir yönetmeliği oldu. Bu bölgede de var olan birçok sorun var. Taksicilerle UBER’ciler arasında bir sorun var. Aynı zamanda acentalara da sıkıntı yaratan sorunlar var. Bunun gibi sıkıntıları çözmek için, bölge acentalarının sorunları çözmek için, bu bölgeye daha değişik vizyon katabilecek insanlarla aday olduk. Bizim en büyük şansımız Firuz Bağlıkaya gibi bir başkanımızın olması. Değişim içinden gelen bir acenta sahibi Mehmet Ersoy’un Turizm Bakanı olması. Bunların biraraya gelmesiyle seyahat acentalarının kendi birliğine sahip çıkacağına, turizm ve acentacılığı geliştirecek, faaliyetlerine yeni faaliyetler katabilecek vizyona sahip insanların çalışması ve programıyla TÜRSAB’ı daha da geliştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Yüksel Aslan’ın TURSAB Bodrum Yöre Temsil Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; 
Asil üyeler; 
Barbaros Güneş, Rukiye Dengiz, Hafize Dilek Öz, Gönül Bıdık, Cumhur Kısa ve Mehmet Fakkuşoğlu.
Yedek üyeler; 
Ozan M. Aydemir, Nedim Önal, Suat Akay, Melike Ziylan, Fatih Uygun, Ümit Köksal ve Tufan Suyolcu.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… 59350664 2909225089089400 2808292816352968704 n
muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… reklam arena 4

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından planlanan İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri Açılış Seremonisi 28 Haziran Cuma günü saat 16:00 da Muğla Menteşe Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… XSAXAXA36 Spor Branşında açılacak Kurslara şu ana kadar 5000 den fazla genç ve çocuk başvuruda bulundu. Menteşe başta olmak üzere tüm ilçelerde de gerçekleştirilecek olan yaz çalışmalarında yüzme dışında tüm branşlar ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR… deeddeBu yıl branş sayısını arttırdıklarını belirten Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, özellikle Geleneksel Spor Dalları ve Gelişmekte olan spor dallarından da branşlar ekleyerek, gençlerin bu yaz sporla buluşması için önemli bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

28 Haziran 2019 Cuma günü saat 16 da Menteşe Spor Salonunda yapılacak olan Açılış Seremonisi ile start alacak olan 2019 İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri yıl boyunca devam edecek.

muğla gençlik ve spor İl müdürlüğü t MUĞLA İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler