Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET…

Yayınlanan

açık

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… tursab secim 1
  • bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… mehmet tosun banner 2
  • bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… Hakan Durna SM Con 05

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu, yaptığı seçimli olağan genel kurulunda Yüksel Aslan başkan seçildi.

Basın haberdar edilmeden sessiz sedasız yapılan seçimde, 45 oyun 35’ini alan Brontes Travel’dan Yüksel Aslan Başkan seçildi.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… tursab secim 2Bugün Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki TÜRSAB Bodrum ofisinde gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından TÜRSAB Bodrum eski başkanı Sevinç Gökbel, divan kurulunu temsilen TÜRSAB genel merkezinden gelen üyeler ile adaylar Yüksel Aslan ve Tayfun Akdeniz birer konuşma yaptılar.

Daha sonra seçime geçildi. 141 üyesi bulunan TÜRSAB Bodrum Yöre Temsil Kurulu’ndan 45’i seçimde oy kullandı. 45 oyun 43’ünü alan Yüksel Aslan başkan seçilirken, 1 oy geçersiz sayıldı. Diğer aday Tayfun Akdeniz ise 1 oy aldı.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… y  sel aslanBaşkan seçilmesinin ardından Kent Haber’e duygu ve düşüncelerini aktaran Yüksel Aslan, “TÜRSAB genel merkezde kısa süre önce Firuz Bağlıkaya başkan seçildi. TÜRSAB’ın var olan bir yönetmeliği bile yoktu. Firuz Bağlıkaya’nın yönetime gelmesiyle birçok şey değişmeye başladı. TÜRSAB’ın bir yönetmeliği oldu. Bu bölgede de var olan birçok sorun var. Taksicilerle UBER’ciler arasında bir sorun var. Aynı zamanda acentalara da sıkıntı yaratan sorunlar var. Bunun gibi sıkıntıları çözmek için, bölge acentalarının sorunları çözmek için, bu bölgeye daha değişik vizyon katabilecek insanlarla aday olduk. Bizim en büyük şansımız Firuz Bağlıkaya gibi bir başkanımızın olması. Değişim içinden gelen bir acenta sahibi Mehmet Ersoy’un Turizm Bakanı olması. Bunların biraraya gelmesiyle seyahat acentalarının kendi birliğine sahip çıkacağına, turizm ve acentacılığı geliştirecek, faaliyetlerine yeni faaliyetler katabilecek vizyona sahip insanların çalışması ve programıyla TÜRSAB’ı daha da geliştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Yüksel Aslan’ın TURSAB Bodrum Yöre Temsil Kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; 
Asil üyeler; 
Barbaros Güneş, Rukiye Dengiz, Hafize Dilek Öz, Gönül Bıdık, Cumhur Kısa ve Mehmet Fakkuşoğlu.
Yedek üyeler; 
Ozan M. Aydemir, Nedim Önal, Suat Akay, Melike Ziylan, Fatih Uygun, Ümit Köksal ve Tufan Suyolcu.

bodrum tursab TURSAB BODRUM, YÜKSEL ASLAN’A EMANET… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal  kavakspor ali ihsan tekin
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler