Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

ÖMER VARAN: BODRUM’UN HİZMETLE BULUŞMASINDA ANAHTAR MHP’DİR…

Yayınlanan

açık

ömer varan ÖMER VARAN: BODRUM’UN HİZMETLE BULUŞMASINDA ANAHTAR MHP’DİR… omer varan 7
ömer varan ÖMER VARAN: BODRUM’UN HİZMETLE BULUŞMASINDA ANAHTAR MHP’DİR… reklam arena 4

MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, “MHP Bodrum Teşkilatı 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere hazırdır” mesajı verdi.

Önceki dönem MHP Bodrum İlçe Başkanı Cengizhan Sancar’ın milletvekili adayı olma kararı sonrasında gerçekleşen istifayla ilçe başkanlığı görevine getirilen Ömer Varan, “24 Haziran 2018 seçimlerinde Cengizhan Sancar’ın milletvekili aday adayı olmasıyla göreve geldiğim MHP Bodrum İlçe Başkanlığı sürecimde yanımda olan, birlikte yol yürüdüğüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Zorlu bir genel seçim süreci yaşadık. Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin önerisiyle yapılan erken seçim sonrasından çıkan sonuçların, ben ve arkadaşlarım geniş tabanlı değerlendirmesini yapıyoruz. Yaklaşık 6 ay sonra ülkemizde yeni bir seçim süreci yaşanacak. Yerel yönetimlerin belirleneceği bu sürece bugünden hazırlanmaya başladık. MHP Bodrum teşkilatı tabanıyla, tavanıyla yerel seçim sürecine hazırdır” dedi.

ömer varan ÖMER VARAN: BODRUM’UN HİZMETLE BULUŞMASINDA ANAHTAR MHP’DİR… omer varan 4Bodrum’un hizmetle buluşmasında MHP anahtar olacaktır…

CHP’li belediyelerin Bodrum’u yönetirken yaşadıkları, yaşattıkları başarısızlıklara ve kaosa  dikkat çeken Varan, “MHP Bodrum Teşkilatı 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde hizmetin ve başarının anahtarı olacaktır. Bodrum ne yazık ki, marka değerine layık olmayan bir yönetim anlayışıyla yönetiliyor. Gemisini kurtaran kaptan anlayışıyla birbirinden kopuk yaşayan, sorunlarıyla baş edemeyen Bodrum’un vizyonu ve misyonu geniş tabanlı mutabakat, iç dinamiklere dayanan çözümlere ihtiyacı vardır. MHP’de bu geniş tabanın önemli anahtarlarında biridir” dedi.

Bodrum Ülkü Ocakları Başkanlığı ile başlayan siyasi yaşama MHP Bodrum İlçe Başkanı olarak devam eden Varan, “24 Yıldır MHP’de siyaset yapıyorum. Partimiz Türkiye’nin zorlanarak geçtiği her virajda, ürettiği politikalarla çözüm olmuştur, anahtar olmuştur” diyerek, Bodrum’da ve Muğla’da yerel yönetimler MHP’siz olmayacak mesajını verdi.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 2
bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor alt yapılarından yetiştirdiği 7 futbolcusuna imza attırdı.

B.B.Bodrumspor yaklaşık 8 yıldır devam ettirdiği alt yapı çalışmalarının sonuçlarını almaya başladı. Bu yıl özellikle yüzünü genç transferlere dönem Bodrumspor yönetimi, 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek A Takımında yer vermeyi planladığı alt yapısından yetiştirdiği 7 genç futbolcusuna imza attırarak profesyonel yaptı.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 3Profesyonel imzayı atan genç futbolculara emeği geçen herkese teşekkür eden B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Yıllardır mücadelesini verdiğimiz alt yapı çalışmalarında emeği geçen herkesi mutlu edecek bir tablo yaşıyoruz. 8 Yıldır verdiğimiz emek meyvelerini verdi. 7 Gencimizi altyapıdan yetiştirip profesyonel futbol sözleşmesine imza attırdık. Bu imzalar başkanlığımın döneminde attığım en anlamlı imzalar oldu” dedi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 1 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 1
bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… reklam arena 4

BOTAV, Bodrum’a bu sezon havayolu ile gelen turist sayısında, bir önceki yıla göre yüzde 23,34’lük bir artış olduğunu açıkladı.

BOTAV’ın (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı) Muğla Emniyet Müdürlüğü ile Milas–Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğü’nden derlediği bilgilere göre 2019 yılı Haziran ayı sonu itibariyle yurtdışından giriş yapan yolcu rakamlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,34 artış yaşandı.

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 22019 yılında İngiltere,  Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Belçika, Fransa, Azerbaycan, İsrail, Çekya, Danimarka, Romanya, Bulgaristan, İsveç, Litvanya, Sırbistan, İrlanda, İtalya ve Kazakistan’dan gelen turist sayılarında artış olurken, Almanya’dan gelen turist sayısında ise 2018 yılının aynı döneme göre azalma yaşandı. Bodrum’a deniz yolu ile giriş yapan turist sayısında da bir önceki yıla göre yüzde 6,69’luk bir artış meydana geldi.

Yurtdışından gelenlerin sayısındaki artış turizmcileri sevindirirken aynı dönemde, Bodrum’a gelen yerli turist sayısında ise yüzde 30 civarında azalma oldu.

Öte yandan, 2019 yılında Bodrum’da bulunan yatak kapasitesine 2 bin 200 yatak daha ilave edildiği bildirildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… uygarlik anadolu dan dogdu
uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… reklam arena 4

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı kitap yayın hayatına başlıyor…

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı, tarih ve kültür alanında yürüttüğü çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Vakıf, ülkemizin ileri gelen arkeolog hocalarından Prof. Dr. Fahri Işık’ın “Uygarlık Anadolu’dan Doğdu” adlı kitabının genişletilmiş ikinci basımını vakıf yayını olarak okuyuculara kavuşturuyor.

Özellikle kadim Anadolu medeniyetlerinin Yunan kaynaklı değil Anadolu kaynaklı olduğunu akademik düzeyde açıklayan eser, bu yönü ile Halikarnas Balıkçısının düşüncelerini de  destekler nitelikte.

Kitabın tanıtım ve imza günü 17 Temmuz  (Yarın) saat:20:00 Dibeklihan’da gerçekleştirilecek.

Okumaya devam et

Son Haberler