Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI…

Yayınlanan

açık

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 1
BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… divenire group2

2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bodrum Şehir Stadı’nda oynanan sezonun ilk maçında Eyüpspor’a 3-2 mağlup oldu.

Sıcak havaya rağmen Bodrumlu futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği maçı yaklaşık 2 bin kişi ile birlikte  Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, eski bakan Cavit Çağlar, ünlü teknik adam Bülent Uygun, siyasi parti ve STK temsilcileri ile oda başkanları da izledi.

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 3Karşılaşma genelinde oyun ortada seyrederken, Bodrumspor daha çok tehlikeli pozisyon yaratan ekip oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 beraberlikle biterken, karşılaşma sonunda son uzatma dakikasında gülen taraf Eyüpspor oldu.

Karşılaşmanın hakemi Bodrumspor lehine bir penaltı kararı verirken, Bodrumsporlu oyuncular ve teknik ekip 2 pozisyonda daha penaltı bekledi ancak karşılaşmanın hakemi devam kararı verdi. Karşılaşmayı izleyen Bodrumsporlu taraftarlarda karşılaşmanın hakeminin verdiği bir çok karara tepki gösterirken, karşılaşmanın önemli pozisyonları ise şu şekilde;

Dakika7’de Bodrumspor’un sol kanattan geliştirdiği atakta Emre Şahin, Göksu Türkdoğan paslaşarak ceza sahasına girdi. Emre Şahin açısı daralmasına rağmen şutunu çekerken, top kaleciden oyun alanına döndü.

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 6Dakika 18’de gelişen Bodrumspor atağında Eyüpsporlu Hasan Gülüryüz topu kaparken, Bodrumsporlu oyuncular ve taraftarlar Güleryüz’ün topa elle müdahale ettiğini belirterek karşılaşmanın hakemine tepki gösterdiler.

Dakika 26’da gelişen Bodrumspor atağında Hüseyin Kala sağ çaprazdan girdiği ceza sahasında kaleciyle karşı karşıya kaldı, Kala’nın şutunda top kaleciden oyun alanına döndü.

Dakika 31’de gelişen Bodrumspor atağında Şaban Eyüpsspor kalecisi Evren ile çarpıştı. Pozisyon sonrası Evren Şaban’ın boğazını sıkarken, karşılaşmanın hakemi Semih Kurt Şaban’a sarı kart gösterdi. Aynı pozisyonun devamında hakeme itiraz eden Hüseyin Kala’da sarı kart gördü

Dakika 34’de gelişen Bodrumspor atağında Samet Katanalp’ın şık aşırtma vuruşu skoru 1-0’a taşıdı.

Dakika 39’da Eyüpspor’un sol kanattan geliştirdiği atakta Kubilay rahat bir vuruşla topu ağlarla buluşturarak skora dengeyi getirdi.

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 2Dakika 52’de gelişen Bodrumspor atağında kaleci ile karşı karşıya kalan Şaban’ın vuruşunda top auta çıktı.

Dakika 57’de gelişen Bodrumspor atağında Eyüpsspor ceza alaında yaşanan karombelde Hüseyin Kala’nın vuruşu auta çıktı.

Dakika 60’da gelişen Bodrumspor atağında Emre Şahin’in sol kanattan açtığı ortayı kafayla tamamlayan Şaban’ın vuruşunda top ağlarla buluştu ancak karşılaşmanın hakemi ofsayt kararı verdi.

Dakika 63’de gelişen Bodrumspor atağında derinleme pas ile Eyüpspor kalecisiEvren’le karşı karşıya kalan Emre Şahin’in sert şutu ağlarla buluştu.

Dakika 70’de sağ taraftan gelişen Eyüpspor atağında Yüksel’in güzel şutunu Bodrumspor kalecisi Kaya kurtardı.

Dakika 72’de gelişen Eyüpsspor atağında Kubilay’ın güzel vuruşunda Bodrumspor kalecisi Kaya yine başarılıydı.

Dakika 83’de Eyüpsspor’un sağ köşe direğinden kullandığı korner sonrasında Kubilay’ın kafayla indirdiği topu Atakan tamamlayarak skora dengeyi getirdi.

Dakika 87’de gelişen B.B.Bodrumspor atağında Seyid ceza sahasına girer girmez Eyüpsporlu Hasan Güleryüz tarafından düşürülürken, karşılaşmanın hakemi penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Göksu Türkdoğan’ın vuruşunda kaleci Evren topu kornere çeldi.

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 5Dakika 90+5’de Eyüpspor’un geliştirdiği kontra atakta Bodrumspor kalecisi  Kaya’nın topu taca atma yerine oyunda tutma kararı sonrasında, Kubilay topu ağlarla buluşturarak skoru 3-2’ye taşıdı.

Karşılaşma boyunca verdiği bir çok kararla Bodrumsporlu oyuncuların, teknik ekip ve taraftarların büyük tepkisini çeken hakem Semih Kurt, son golden sonra santra yaptırmadan karşılaşmayı bitirdi.

Stad; Bodrum Şehir Stadı

Hakemler; Semih Kurt, Turgut Evran, Onur Tanrıverdi, Feridun Daldaş

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI… Bodrumspor Eyupsspor 4B.B.Bodrumspor; Kaya Tarakçı, Özgür İleri, Emre Şahin, Samet Katanalp, Şaban Yılmaz Genişyürek, Hüseyin Kala, Göksu Türkdoğan, İzzet Yıldırım, Gökhan Yımaz, Emre Balak, Özgür Yılmaz

Yedekler; Fırat Kocaoğlu, Orhan Aktaş, Muhammed Aran, Seyid Ahmet Han, Medeni Bingöl, Cem Ekinci, Celal Dumanlı

Eyüpsspor; Evren Özyiğit, Gökhan Çalışır, Doğan Ateş, Erkan Yetişmiş, Kubilay Akyüz, Emrah Tacir, Ahmet Devret, Yüksel Kayaalp, İsmail Ayaz, Haasan Güleryüz, Mehmet Kodeş

Yedekler; Mahmut Demirgan, Atakan Arslan, Berkan Buran Turan,Muhammet Yeşil, Murat Akçay, Erkut Tekinsoy, Yunus Emre Gedik

BODRUMSPOR LİGE SAHASINDA ALDIĞI YENİLGİYLE BAŞLADI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler