Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM BASKETBOL SON DAKİKADA YENİDEN POTADA…

Yayınlanan

açık

basketbol BODRUM BASKETBOL SON DAKİKADA YENİDEN POTADA… arenabodrumhaber bodrum basketbol
basketbol BODRUM BASKETBOL SON DAKİKADA YENİDEN POTADA… reklam arena 4

Son ana kadar sponsor desteği sıkıntısı yaşayan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, yeni ve olumlu gelişmeler sonucu çalışmalarına başlıyor.

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nde gösterdiği başarılı grafiği ile ligde birinciliği hiçbir rakibine kaptırmadan şampiyon olarak Bodrum’u Süper Lige taşıyan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, Süper Lig için hazırlıklarına başladı.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu ve Bodrum’un gururu Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, uzun süredir yaptığı sponsorluk görüşmelerinden yeterli sonucu alamayınca hazırlıklarına bir süre ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olumlu gelişmeler çerçevesinde takım kurmak için kolları sıvayan kulüp başkanı Yiğit Özmen, Bodrumlu iş insanlarına Bodrum’un gururu olan takımlarına destek olmaları için çağrıda bulundu.

13 Ekimde ilk maçlarını oynayacak olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı’nın, Süper Lig Karşılaşmaları boyunca Bodrum’a Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi büyük takımları getireceğini belirten Yiğit Özmen, takımlarının güçlü olabilmesi için buldukları desteğin yetersiz olduğuna da dikkat çekti.

Bodrum Basketbol Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

basketbol BODRUM BASKETBOL SON DAKİKADA YENİDEN POTADA… yi  it ozmen bodrum basket“Bodrum Basketbol Kulübü’nü kurduğumuz 3 yılda 2 şampiyonlukla Muğla ve Bodrum tarihinde ilk kez Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Süper Ligine çıkan bir takım olma başarısını göstermiştir. Yaptığımız girişimlerimizde yerel yönetimlerden aldığımız destek takım kurmamız için yeterli olamadığından, takım oluşturmak için bir girişimde de bulunmamıştık.

Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon, takım için elinden geleni yaparak,  geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Bodrum Basketbol Takımı’na desteğini esirgememiştir. Bunun için kendisine minnettarız. Ancak halen ana sponsor bazında bir marka ile uzlaşabilmiş değiliz. Sadece Bodrum’da spora ve sporcuya her zaman destek olan, her türlü imkanı sağlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un verdiği destekle yeni bir takım kurmak zorundayız. Bu da bizi yeni ve güçlü bir takım kurmakta oldukça çaresiz bırakıyor.  

Bu nedenle Bodrum Basketbol Kulübü olarak Bodrum’da basketbolu yaşatmak ve süper lig heyecanını Bodrum’a tattırmak amacıyla, önümüzde kalan kısıtlı sürede A Takımlar seviyesinde bir takım oluşturmak yoluna gideceğiz.

Bu nedenle, bizim için olduğu kadar, Bodrum içinde önemli olan bu ligde varlığımızı devam ettirirken, Bodrum’dan yurt geneline seslenmek isteyen markalara da çağrıda bulunmak istiyorum. Bu kulübü biz kurmuş olabiliriz. Ama Bodrum gibi büyük bir markayı adında taşıyan kulübümüz, artık sizlere emanet. Bu takımı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sizler yüceltecek, varlığını Bodrum’da kazanan markalar olarak sizler devam ettireceksiniz.

Seyircilerimiz daha coşkulu, maçlarımız daha heyecanlı ve hedeflerimiz daha büyük olacak. Süper Lig demek, ulusal basının her kolunda yer almak demek. Biz başarılı oldukça Bodrum ve Bodrum Markaları gücüne daha da güç katacak demek. O nedenle herkesi destek olabildiği ölçüde Bodrum’un bu azimli kulübüne destek olmaya bekliyorum. Başarı hepimizin başarısı olsun.”

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 2
bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor alt yapılarından yetiştirdiği 7 futbolcusuna imza attırdı.

B.B.Bodrumspor yaklaşık 8 yıldır devam ettirdiği alt yapı çalışmalarının sonuçlarını almaya başladı. Bu yıl özellikle yüzünü genç transferlere dönem Bodrumspor yönetimi, 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek A Takımında yer vermeyi planladığı alt yapısından yetiştirdiği 7 genç futbolcusuna imza attırarak profesyonel yaptı.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 3Profesyonel imzayı atan genç futbolculara emeği geçen herkese teşekkür eden B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Yıllardır mücadelesini verdiğimiz alt yapı çalışmalarında emeği geçen herkesi mutlu edecek bir tablo yaşıyoruz. 8 Yıldır verdiğimiz emek meyvelerini verdi. 7 Gencimizi altyapıdan yetiştirip profesyonel futbol sözleşmesine imza attırdık. Bu imzalar başkanlığımın döneminde attığım en anlamlı imzalar oldu” dedi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 1 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 1
bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… reklam arena 4

BOTAV, Bodrum’a bu sezon havayolu ile gelen turist sayısında, bir önceki yıla göre yüzde 23,34’lük bir artış olduğunu açıkladı.

BOTAV’ın (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı) Muğla Emniyet Müdürlüğü ile Milas–Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğü’nden derlediği bilgilere göre 2019 yılı Haziran ayı sonu itibariyle yurtdışından giriş yapan yolcu rakamlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,34 artış yaşandı.

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 22019 yılında İngiltere,  Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Belçika, Fransa, Azerbaycan, İsrail, Çekya, Danimarka, Romanya, Bulgaristan, İsveç, Litvanya, Sırbistan, İrlanda, İtalya ve Kazakistan’dan gelen turist sayılarında artış olurken, Almanya’dan gelen turist sayısında ise 2018 yılının aynı döneme göre azalma yaşandı. Bodrum’a deniz yolu ile giriş yapan turist sayısında da bir önceki yıla göre yüzde 6,69’luk bir artış meydana geldi.

Yurtdışından gelenlerin sayısındaki artış turizmcileri sevindirirken aynı dönemde, Bodrum’a gelen yerli turist sayısında ise yüzde 30 civarında azalma oldu.

Öte yandan, 2019 yılında Bodrum’da bulunan yatak kapasitesine 2 bin 200 yatak daha ilave edildiği bildirildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… uygarlik anadolu dan dogdu
uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… reklam arena 4

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı kitap yayın hayatına başlıyor…

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı, tarih ve kültür alanında yürüttüğü çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Vakıf, ülkemizin ileri gelen arkeolog hocalarından Prof. Dr. Fahri Işık’ın “Uygarlık Anadolu’dan Doğdu” adlı kitabının genişletilmiş ikinci basımını vakıf yayını olarak okuyuculara kavuşturuyor.

Özellikle kadim Anadolu medeniyetlerinin Yunan kaynaklı değil Anadolu kaynaklı olduğunu akademik düzeyde açıklayan eser, bu yönü ile Halikarnas Balıkçısının düşüncelerini de  destekler nitelikte.

Kitabın tanıtım ve imza günü 17 Temmuz  (Yarın) saat:20:00 Dibeklihan’da gerçekleştirilecek.

Okumaya devam et

Son Haberler