Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK…

Yayınlanan

açık

erbay BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK… chp mugla milletvekilleri 1
  • erbay BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK… mehmet tosun banner 2
  • erbay BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK… Hakan Durna SM Con 05

Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem 2. Yasama yılı, Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasının ardından TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın yeni yasama yılının ilk Genel Kurul toplantısı açılış konuşması ile başladı.

CHP’li Erbay: Demokrasi ve hukukun üstünlüğü mücadelemiz devam edecek…

TBMM’nin yeni yasama yılının başlaması üzerine bir basın açıklaması yapan CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, “CHP olarak bugüne kadar olduğu gibi TBMM’nin yeni döneminde de halkımızın refahı, milletimizin geleceği,  demokrasi ve hukukun üstünlüğü için mücadele edeceğiz.” dedi.

AKP iktidarının her geçen gün TBMM’nin yetkilerini kısıtlamaya, hukuk devletini ortadan kaldırarak Türkiye’yi tek adam idaresine teslim etmeye çalıştığı bir dönemde CHP olarak üzerimizdeki büyük sorumluluğun bilincindeyiz diyen Erbay, “Yeni dönemde, halkımızın yokluk, yoksulluk ve açlığı pahasına sürülen saray saltanatına karşı, demokrasiyi rafa kaldırıp yerine kurulmak istenen tek adam rejimine karşı, hukukun üstünlüğüne yok sayıp oluşturulan keyfiliğe ve kuralsızlığa karşı büyük bir mücadele vereceğiz. Yeni dönemdeki mücadelemiz, ülkemizi tekrar hukukun üstün olduğu, demokrasinin işlediği, sanayide bacasının tüttüğü, çiftçisinin ürettiği, turizmcisinin yüzünün güldüğü barış ve refah içinde bir arada yaşadığımız bir Türkiye inşa etme mücadelesi olacaktır.” şeklinde konuştu.

erbay BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK… chp mugla milletvekilleri 2Yeni dönemde AKP’nin TBMM’nin çalışmasını kısıtlamak ve Milletin temsilcisi olan Milletvekillerinin sesini kısmak için elinden geleni yapmaya çalıştığını belirten Erbay, “AKP, İç Tüzük’te yapmaya çalıştığı değişiklikle TBMM’yi işlevsizleştirmeye, Milletvekillerini susturmaya ve halkın sesinin Milletin meclisine taşınmasını engellemeye çalışmaktadır. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar, savaş şartlarında dahi susturulamayan TBMM bugün de susturulamayacaktır. Biz bedeli ne olursa olsun Milletin sesini Meclise taşıyacağız.” diye konuştu.

Yeni yasama yılında Muğla’nın sorunlarını Meclis gündemine taşıyacaklarını ifade eden Erbay, “Muğla tarım ve turizm kenti. Ancak bu iki sektörde de AKP’nin yanlış politikaları sonucunda büyük sıkıntı yaşanmaktadır. Yeni dönemde Muğla ile ilgili ihtiyaçları ve taleplerimizi daha yüksek bir sesle gündeme getirerek, ilimizin tarım ve turizm alanları yanı sıra alternatif alanlarda da gelişmesi, kalkınması ve yeni yatırımlar yapılması için çaba göstereceğiz.” dedi.

erbay BURAK ERBAY: DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… yal  kavakspor ali ihsan tekin
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 2
  • alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… Hakan Durna SM Con 05

Yalıkavakspor Hentbol Takımının teknik sorumlusu Ali İhsan Tekin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevini bıraktığını açıkladı. 

Bugün itibarıyla Yalıkavak Spor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım diye başlayan görevden ayrılma mesajı şöyle;

“Uzun vade de yaptığımız planlarda ortak noktada buluşamamız ve takımın ligde kalması garanti olması sebebi ile ekonomik anlamda takımı daha fazla yormamak için ligin bitimine 4 hafta kala ayrıldım. Burada bana destek olan sporcu, yönetici ve teknik ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.”

alİ İhsan tekİn ALİ İHSAN TEKİN YALIKAVAK S.K.’DAKİ GÖREVİNDEN AYRILDI… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser5
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 2
  • halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… Hakan Durna SM Con 05

Deniz kirlenirse kim gelir buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis’te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser6

Yıllardır fosseptiği denize döküyorlar…

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis’in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; “Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum’un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis’in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis’te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük’e, Yalıkavak’a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis’te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… kaynar konser3

halil ibrahim kaynar KAYNAR: TURGUTREİS’TE YILLARDIR FOSSEPTİĞİ DENİZE BIRAKIYORLAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 2
  • konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Konacık Mahallesinde meydana gelen yangın söndürülürken, personel lojmanı olarak kullanılan binada büyük çapta maddi hasar meydana geldi. 

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 1Bugün öğle saatlerinde Konacık Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren bir işletmenin personel lojmanında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının büyümesi ile dumanları fark eden çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri ile polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri söndürme çalışması yaptığı sırada polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri de yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. İtfaiye ekipleri, yaptığı yoğun müdahale sonrasında yangın söndürerek soğutma çalışması yaptı. Polis ve itfaiye yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaparken lojmanda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… konacik yangin 3

konacikta yangin KONACIK’TA ÇIKAN YANGIN’DA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler