Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM…

Yayınlanan

açık

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 2

“Söyleyecek Sözümüz Yönetecek Gücümüz var” sloganı ile CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı olan Taner Uslu bugün yaptığı açıklama ile CHP’lilere seslendi.

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 1CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan’ın yaptığı sunum konuşması ile başlayan adaylık açıklamasında Taner Uslu, Karaova’dan, Mumculardan ve köyü olan Pınarlıbelen’den gelen vatandaşların coşkulu kalabalığı ile karşılandı.

Mehmet Kocadon’un da katıldığı açıklamada Taner Uslu, “Sosyal demokrat bir parti olarak, insanın sosyal yaşamı içinde toplumsal barışa, adalet duygusuna zarar vermeyecek şekilde hizmetlerden eşit olarak yararlanması için her olanağı sağlayacağız. İster yoksul olsun, ister fakir, ister başka partiden olsun, ister başka düşüncede olsun,  vatandaşlarımızın her sorunu, yerel yönetim olarak bizim öncelikli sorunumuz olacaktır.” dedi.

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 4Her zaman çözümün bir parçası olacağız…

Tüm STK’lar bileşenleri kent konseyi, dernek ve odalar ile birlikte geçmişte görev yapmış belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle birlikte, sorunları temelinde çözeceğiz diyen Uslu, her zaman çözümün bir parçası olacağız. saptamasını yaparak, “Karşılıklı iş birliği içinde olacağız. Sivil inisiyatifleri yönetim şeklimizin içine koyacağız ve onlarla birlik içinde olup kenti hep birlikte yöneteceğiz. İlçemizin sosyal ekonomik ve kültürel alanı içerisindeki, sanatsal, sportif ve ticari tüm faaliyetleri bir strateji ve buna bağlı olarak geliştirilecek programlar çerçevesinde toplumumuzun tüm paydaşları ve muhatapları ile organize edilerek yeni bir katma değer yaratacağız. Yaratılan her katma değer toplumun tüm kesimleri arasında eşit şekilde paylaşılmasına imkan verecek politikalar üreteceğiz. Tarım, turizm ve inşaat olarak ana başlıklara toplayacağımız, ilçemizin ekonomik alanında mutlaka çağdaş politikaları hayata geçirmek doğa ile, çevre ile barışık olmayan, yerel değerlerimizin ve kent dokumuzun önüne geçecek, her yatırıma karşı, bodrum bileşenleri ile her türlü iş birliği ve dayanışma içinde olacağımıza buradan söz veriyorum” dedi.

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 3Sizlere yapacaklarımın sözünü veriyorum…

onuşmasına özgeçmişinden ve projelerinden bahsederek devam eden Uslu, dostlarım yol arkadaşlarım ben size yapacaklarımın sözünü veriyorum diyerek, “İçtenliğimi, çalışkanlığımı, emeğimi günün her saatini size Bodrum’a adamaya hazırım. Bodrum için çalışmaya hazırım, ama yalnız değil, önce ailem, sonra partim, sonra partililerim, sonra Bodrum halkı, sağcısıyla, solcusuyla, erkeği ile kadınıyla, genci ile yaşlısıyla. Eşit adil bir başkanlık sözü veriyorum. Bodrum tecrübesiz ellere bırakılamaz. Çıraklık yapmadan, ustalığa soyunan ellere bırakılamaz. Ben buyum, olduğum gibiyim nasıl görünüyorsam öyle biriyim. Böyle yetiştik ve öylede başkanlık yapacağımın sözünü veriyorum. Bu kavga sonuna kadar sürecek. Hiç bitmeyen bir Bodrum sevdamız var” dedi.

Açıklamanın ardından diğer başkan aday adayları Recai Seymen, Ahmet Aras, Ali Öztürk, Refik Ülgen, Mehmet Özalın ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 5Taner Uslu kimdir:

Taner Uslu 1974 doğumlu olup, Pınarlıbelen’de ilk, Karaova ortaokulunda ise orta öğrenimini tamamladı. Milas Lisesi’nin ardından, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Jeofizik Mühendisi olarak mezun oldu. Uslu, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Bodrum Temsilciliği ve Bodrum İKK üyesidir. 2009 yerel seçimlerinde Bodrum Belediye Meclis üyeliğine seçildi ve CHP grup sözcülüğü yaptı. Halen Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı. Evli ve 2 çocuk babası.

taner uslu TANER USLU: SİZE YAPACAKLARIMIN SÖZÜNÜ VERİYORUM… taner uslu aday adayl  gi aciklamasi 6

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… ARENA BODRUM TUR  ST
Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından yapılan açıklamaya göre Bodrum’a hava yolu ile gelen turist sayısındaki yükseliş devam ediyor.
 
BOTAV’ın açıklamalarına göre turist sayısında bu yükseliş 2015 yılı rakamlarına yaklaştı. 2015 yılının ocak-aralık döneminde 814.814 olan sayı 2016 yılında 471.342, 2017 yılında ise 483.255 olarak belirlenmişti. 2018 yılında bu sayı 781.255 olarak açıklandı.
botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… turist sayisi 1
Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon 2018 yılı rakamlarının önceki yıllara göre göstermiş olduğu yükselişten memnun oldukları belirterek “Bodrum demek mücadele demek. Biz mücadelemizden asla vazgeçmedik. Verdiğimiz mücadelemizde ne kadar haklı olduğumuzu da gelen rakamlardan anlıyoruz. 2019 yılı yurt içi ve yurt dışı Bodrum’u tanıtım çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan aldığımız sonuçlar 2019 yılının 2018’den daha iyi geçeceğini gösteriyor. Çalışmalarımıza katılan, bize destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

ak partİ muĞla bÜyÜkŞehİr beledİye baŞkan adayi AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR… ARENA MU  LA ADAY AKP

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, “Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, Muğla adayını 20 Ocak Pazar günü açıklayacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:
“Büyükşehir ve il adaylarımızdan açıklamadığımız 6 yer kalmıştı. Bunlardan 4’ünde Cumhur İttifakı adaylarını destekliyoruz. Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız.”

31 OCAK’TA RESMİ BAŞLANGICINI BAŞLATACAĞIZ
31 Ocak’ta artık seçim kampanyamızın resmi başlangıcını da büyük aday tanıtımı ve manifesto toplantımızla başlatacağız.
Parti içinde süren yarış bir demokrasi yarışıdır. Tüm arkadaşlarımızın teşkilatımızın etrafında kenetlenmesini istiyorum.

LAYIK OLANI KENARA KOYMADIK
Hizmet yarışında bayrağın kime, ne zaman devdi edileceği nasip işidir. Biz layık olanı kenara koymadık, koymayız da. Görev herkese düşebilir.
Biz Cumhur İttifakı’nı 15 Temmuz’da önce milletin gönlünde kurduk, sonrada seçimlere taşıdık.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ… ARENA TOSUN 1

 Habertürk Gazetesi köşe yazarı Muharrem Sarıkaya’nın dün yayıyınlanan ve “CHP-İYİ Parti’den Bodrum’a “özel model” başlığıyla yazdığı yazıda İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’un CHP çatısı altında ortak aday olarak gösterileceği iddiasının, daha sonra çeşitli ulusal basın kuruluşları ve televizyon programlarında dile getirilmesi ilçede büyük yankı buldu. 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, geçtiğimiz perşembe gününden beri İYİ Parti’nin Mahalli İdareler Başkanlığı tarafından 2019 yerel seçimleri “İYİ Belediyecilik Vizyonu” çalışmalarını sonlandırmak üzere Ankara’da olduğunu belirterek şunları söyledi;
“Malumunuz hâlihazırda İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan adayıyım. Hepimizin bildiği gibi İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi arasında bir süredir devam eden ittifak görüşmelerinde Bodrum özellikle üzerinde çok tartışılan bir yer oldu. Bunun iki parti açısından da haklı sebepleri var. CHP’nin Genel Seçimlerde 1. parti olduğu bir ilçede belediye başkanlığından vazgeçmek istememesi anlayışla karşılanabilir. Öte yandan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin şahsımla ilgili teveccüh ve güveni ile yapılan neredeyse tüm anketlerde adımızın ön plana çıkması, iki parti genel başkan yardımcılarını farklı formüller üzerinde çalışmaya itmiş olabilir. Şahsen benim dünden beri basında yer alan haberler ile ilgili net bir bilgim yok. Çalışmaların sona geldiğini duyuyoruz ancak şuan itibariyle şahsıma deklare edilmiş bir sonuç yok. Açık söyleyeyim, bizim derdimiz tasamız Bodrum’un belediyecilik ile ilgili kangren haline gelmiş sorunlarını çözecek imkanı yakalamaktır. Yoksa şahsımızla ilgili bir kariyer mücadelesinde değiliz. Birkaç güne sürecin netleşeceğini tahmin ediyorum. Her şey Güzel olacak” dedi.
Mehmet Tosun bu hafta içerisinde Ankara’daki çalışmalarını tamamlayarak Bodrum’a dönecek.

Okumaya devam et

Son Haberler