Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’DA SPORUN NABZINI “SPORTRE” TUTACAK…

Yayınlanan

açık

sportre BODRUM’DA SPORUN NABZINI “SPORTRE” TUTACAK… sportre haber kent tv

Bodrum’un yerel yayın yapan tek televizyonu Kent TV ekranlarından bir program daha yayın hayatına merhaba dedi.

Gazeteci-yazar Abdulkadir Sevindik’in hazırlayıp sunduğu ‘Sportre’ programında, Bodrum’un spor gündemini oluşturan olaylar konuşuldu. Her hafta Salı günleri ekranlarda yerini alacak olan ‘Sportre’ saat 18:30 – 19:50 arasında canlı olarak yayınlanacak.

Programın gündeminde 2.lig temsilcimiz Bodrumspor başta olmak üzere, Basketbol ve Hentbol konuşuldu. Levent Bulut’un her hafta yorumcu olarak yer alacağı programa Bodrum Basketbol S.K. Başkanı Yiğit Özmen konuk olarak katıldı.

Sportre’de Fayda yaratacağız…

Yaklaşık 10 bin lisanslı sporcunun bulunduğu Bodrum’da, 70 spor kulübünün faaliyet gösterdiğine dikkat çeken Abdulkadir Sevindik, “Bu kulüplerimizin bünyesinde 3 Bin kişi faal spor yapıyor. Programımızda, bu geniş yığının oluşturduğu yoğun spor gündemi her boyutuyla konuşulacak, tartışılacak. Başta kentin spor politikaları olmak üzere; tesislerimizi, kulüplerimizi, sporcularımızı, teknik insanları, sponsorları, kısaca spora dair herşeyi konuşacağız. Gündemi objektif yorumlarla yakalamaya, sonuç çıkarmaya ve sportif fayda yaratmaya çalışacağız.” diyerek, programa katkı sağlayacağına inanan herkesin bilgi ve düşüncelerini ‘Sportre’ ekranlarından paylaşma çağrısı yaptı.

Bir kasaba takımının süper ligde yer alması desteği fazlasıyla hak ediyor…

Proğramda futbol ve hentbol yorumlarıyla yer alacak olan Levent Bulut, “Bodrumspor’u yıllardır yakından takip ediyorum. 5-6 Yıl gibi kısa bir sürede çok iyi bir ivme yakalarak 2.lige kadar yükseldiler. Bu kadar kısa sürede bu başarıyı yakalamak önemli. Bende buradan yapacağım yorumlarla yaşanacak olan yeni başarılara katkı koymak istiyorum.” dedi. Eski bir henbolcüde olan Bulut, “Hentbol sporunun içerisinde büyüdüm. Çok zor bir işi başararak Türkiye Kadınlar Süper Ligine yükselmeyi başaran Yalıkvakspor’u yakından takip ediyorum. Bir kasaba takımının en üst düzey ligde yer almasına elden gelen desteği vermek lazım” diyerek , hem Yalıkavakspor’u hemde henbol süper ligini analiz ederek değerlendirmelerde bulundu.

sportre BODRUM’DA SPORUN NABZINI “SPORTRE” TUTACAK… arenabodrumhaber sportre 1

10. Haftaya kadar spornsor krizimizi aşmamız lazım…

Dün akşam ilk yayınını gerçekleştiren ‘Sportre’ programının ilk konuğu, Bodrum’un diğer süper lig temsilcisi Bodrum Basketbol S.K. Başkanı, Yiğit Özmen’de oldu. Özmen, lige 15 gün kala çok genç ve tecrübesiz bir takım kurabildiklerine dikkat çekerek, “Bu yıl genel seçimlerden ve son dönemde yaşanan ekonomik krizden dolayı çok zor bir süreç yaşadık. Tüm sponsorlarımız benzer gerekçelerle desteklerini çektiler. Malesef süper ligi sponsorsuz oynamaya başladık. 10. Haftaya kadar fistürümüz uygun. Bu süre içerisinde sponsor krizimizi aşmamız lazım. İhtiyacımız olan 700-800 bin lira sponsor desteği bulabilirsek bu yıl süper ligde kalmayı başarabiliriz.” dedi. Şuan itibarıyla sadece Bodrum Belediyesinden destek aldıklarına ifade eden Özmen, “Kentin siyasi ekonomik otoritelerinden destek bekliyoruz” dedi.

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… ARENA BODRUM TUR  ST
Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından yapılan açıklamaya göre Bodrum’a hava yolu ile gelen turist sayısındaki yükseliş devam ediyor.
 
BOTAV’ın açıklamalarına göre turist sayısında bu yükseliş 2015 yılı rakamlarına yaklaştı. 2015 yılının ocak-aralık döneminde 814.814 olan sayı 2016 yılında 471.342, 2017 yılında ise 483.255 olarak belirlenmişti. 2018 yılında bu sayı 781.255 olarak açıklandı.
botav baŞkani mehmet kocadon BODRUM’A GELECEK TURİST SAYISINDA YÜKSELİŞ DEVAM EDİYOR… turist sayisi 1
Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon 2018 yılı rakamlarının önceki yıllara göre göstermiş olduğu yükselişten memnun oldukları belirterek “Bodrum demek mücadele demek. Biz mücadelemizden asla vazgeçmedik. Verdiğimiz mücadelemizde ne kadar haklı olduğumuzu da gelen rakamlardan anlıyoruz. 2019 yılı yurt içi ve yurt dışı Bodrum’u tanıtım çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar katıldığımız fuarlardan aldığımız sonuçlar 2019 yılının 2018’den daha iyi geçeceğini gösteriyor. Çalışmalarımıza katılan, bize destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

ak partİ muĞla bÜyÜkŞehİr beledİye baŞkan adayi AK PARTİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ÖNÜMÜZDEKİ PAZAR AÇIKLANIYOR… ARENA MU  LA ADAY AKP

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, “Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan, Muğla adayını 20 Ocak Pazar günü açıklayacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:
“Büyükşehir ve il adaylarımızdan açıklamadığımız 6 yer kalmıştı. Bunlardan 4’ünde Cumhur İttifakı adaylarını destekliyoruz. Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayımızı Mustafa Savaş olarak belirledik. Muğla adayımızı da önümüzdeki pazar günü kamuoyuna açıklayacağız.”

31 OCAK’TA RESMİ BAŞLANGICINI BAŞLATACAĞIZ
31 Ocak’ta artık seçim kampanyamızın resmi başlangıcını da büyük aday tanıtımı ve manifesto toplantımızla başlatacağız.
Parti içinde süren yarış bir demokrasi yarışıdır. Tüm arkadaşlarımızın teşkilatımızın etrafında kenetlenmesini istiyorum.

LAYIK OLANI KENARA KOYMADIK
Hizmet yarışında bayrağın kime, ne zaman devdi edileceği nasip işidir. Biz layık olanı kenara koymadık, koymayız da. Görev herkese düşebilir.
Biz Cumhur İttifakı’nı 15 Temmuz’da önce milletin gönlünde kurduk, sonrada seçimlere taşıdık.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun MEHMET TOSUN’DAN ORTAK ADAY AÇIKLAMASI GELDİ… ARENA TOSUN 1

 Habertürk Gazetesi köşe yazarı Muharrem Sarıkaya’nın dün yayıyınlanan ve “CHP-İYİ Parti’den Bodrum’a “özel model” başlığıyla yazdığı yazıda İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’un CHP çatısı altında ortak aday olarak gösterileceği iddiasının, daha sonra çeşitli ulusal basın kuruluşları ve televizyon programlarında dile getirilmesi ilçede büyük yankı buldu. 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, geçtiğimiz perşembe gününden beri İYİ Parti’nin Mahalli İdareler Başkanlığı tarafından 2019 yerel seçimleri “İYİ Belediyecilik Vizyonu” çalışmalarını sonlandırmak üzere Ankara’da olduğunu belirterek şunları söyledi;
“Malumunuz hâlihazırda İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan adayıyım. Hepimizin bildiği gibi İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi arasında bir süredir devam eden ittifak görüşmelerinde Bodrum özellikle üzerinde çok tartışılan bir yer oldu. Bunun iki parti açısından da haklı sebepleri var. CHP’nin Genel Seçimlerde 1. parti olduğu bir ilçede belediye başkanlığından vazgeçmek istememesi anlayışla karşılanabilir. Öte yandan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin şahsımla ilgili teveccüh ve güveni ile yapılan neredeyse tüm anketlerde adımızın ön plana çıkması, iki parti genel başkan yardımcılarını farklı formüller üzerinde çalışmaya itmiş olabilir. Şahsen benim dünden beri basında yer alan haberler ile ilgili net bir bilgim yok. Çalışmaların sona geldiğini duyuyoruz ancak şuan itibariyle şahsıma deklare edilmiş bir sonuç yok. Açık söyleyeyim, bizim derdimiz tasamız Bodrum’un belediyecilik ile ilgili kangren haline gelmiş sorunlarını çözecek imkanı yakalamaktır. Yoksa şahsımızla ilgili bir kariyer mücadelesinde değiliz. Birkaç güne sürecin netleşeceğini tahmin ediyorum. Her şey Güzel olacak” dedi.
Mehmet Tosun bu hafta içerisinde Ankara’daki çalışmalarını tamamlayarak Bodrum’a dönecek.

Okumaya devam et

Son Haberler