Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

AYHAN ONGUN’A HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK…

Yayınlanan

açık

ongun AYHAN ONGUN’A HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK… ayhan ongun adanalilar dernegi
ongun AYHAN ONGUN’A HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK… reklam arena 4

 

Bodrum Belediye Meclis Üyeliği için CHP’den başvuru yapan Adanalı Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun, hemşerileri ile bir araya geldi.

10 yıldır Bodrum’da yaşayan, öğretmen kökenli, işletme mezunu Ayhan Ongun, düzenli yazdığı köşe yazıları, siyasi yorumları ve Kent TV’de yaptığı programlarla tanınıyor.

Bodrum Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliği de yapan, altı yıldır Bodrum Küçük Millet Meclisi girişimcisi olarak aylık toplantılar düzenleyen, Bodrum Adanalılar Derneğinin de kurulduğu günden bu yana başkanlığını yürüten Ayhan Ongun’un yayımlanmış 3 adet kitabı bulunuyor.

Kent TV’de yaptığı Açık Görüş programlarındaki tarafsız ve objektif tavrı, titiz ve yansız yayıncılığıyla Bodrumluların beğenisini kazanan Ongun, tüm sosyal aktivitelerin içinde yer aldığı gibi, CHP içerisinde de siyaset yapmayı sürdürdü.

Adana da bulunduğu yıllarda iki dönem İl Eğitim Sekreterliği yapan, Parti Meclisi üyeliğine ve kendi beldesine belediye başkan adaylığı da bulunan Ayhan Ongun, hemşerilerinin onayını da alarak Bodrum Belediye Meclisine aday adaylığını açıklamıştı.

ongun AYHAN ONGUN’A HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK… ayhan ongun adanalilar dernegi 2 Ziyaretine gelen hemşerileriyle durum değerlendirmesi yapan Ongun; niye böyle bir göreve talip olduğunu şu sözlerle anlattı.

“Yaşamım boyunca, öğrencilik yıllarından başlayarak hep örgütlü mücadelenin içerisinde yer aldım. 12 Eylülde meslekten atılarak düşünce suçlusu olarak 5 yıl ceza aldım. Tüm mağdurlar gibi bir yandan yaşam mücadelesi verirken diğer yandan demokrasi ve özgürlük mücadelesinden de geri durmadım. On yıldır yaşadığım Bodrum’da da elimden geldiğince sosyal ve siyasal yaşamın her alanında katkı vermeye gayret ettim. Şimdiye kadar var olan bilgi ve deney birikimimi yaşadığım şehrin yönetiminde meclis üyesi olarak kullanmak amacıyla bu göreve talip oldum. Kuşkusuz her zaman olduğu gibi tüm Bodrumlu dostlarımla birlikte, Bodrum da yaşamayı tercih etmiş Anadolu’nun değişik yörelerinden gelerek Bodruma yerleşmiş hemşerilerimin destekleri benim için önemli.”

Önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir yemekli toplantıda hemşerileriyle bir araya gelecek olan Ongun, aday adayı olan tüm arkadaşlara da başarılar dilerim dedi.

ongun AYHAN ONGUN’A HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K  TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka  ak i  ki   perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y  lanlar  n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler