Bizimle iletişime geçin

ALP ARBAK

Alp Arbak yazdı… “BODRUM’DA İŞLERİ ÇOK ZOR!”

Yayınlanan

açık

imar Alp Arbak yazdı… “BODRUM’DA İŞLERİ ÇOK ZOR!” alp arbak yazdi
  • imar Alp Arbak yazdı… “BODRUM’DA İŞLERİ ÇOK ZOR!” mehmet tosun banner 2
  • imar Alp Arbak yazdı… “BODRUM’DA İŞLERİ ÇOK ZOR!” Hakan Durna SM Con 05

Bodrum’un dağ gibi sorunları, yıllardır çözülemeyen problemleri var. Hangi birini sayayım? Çöpten, suya, imar kirliliğinden alt yapı yokluğuna, otogardan yok olan tarihi dokuya. Var oğlu var!

Bu kadar sorun varken CHP’de belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için adeta aday patlaması var. Şaşırarak izliyorum açıkçası. Gelecek olan yönetim dağ gibi sorunlar dışında bir de inanılmaz artan borç yüküyle de uğraşacak. Bunca probleme rağmen belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için bu kadar istekli olmak büyük cesaret işi. Allah gelecek olan yönetime yardımcı olsun!

Bodrum’un sorunlarının çözümü için bana göre tek gerçek yol; doğru iletişim ve işbirliği olacaktır. Gelen yönetim önce büyükşehir belediyesiyle sonra da hükümetle sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmak zorunda. 2014-2019 yılları maalesef Bodrum için bu anlamda hiçte iç açıcı geçmedi. Bodrum Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi ile sürekli tartışma içinde oldu. Muğla Büyükşehir Belediyesi deyim yerindeyse Bodrum’a bir çivi bile çakmadı. Bodrum Belediyesi’de bunu kullandı. Olan Bodrum’a, Bodrum halkına oldu.

Şimdi Bodrum ümitlenmek istiyor. Yıllardır sırtında kambur olan devasa çözümlerin çözümünü bekliyor. Daha refah, sorunsuz, su borularının patlamadığı, 5 dakikalık yağmurda selin basmadığı, kanalizasyonunun denize akmadığı, çöp yangınlarının olmadığı bir Bodrum istiyor. Bodrumlu rahatça, sorunsuzca, modern çağın gerektirdiği gibi yaşamak istiyor. Sizce çok şey mi istiyor?

imar Alp Arbak yazdı… “BODRUM’DA İŞLERİ ÇOK ZOR!” mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Haberler