Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU…

Yayınlanan

açık

sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… sportre asevindik
  • sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… mehmet tosun banner 2
  • sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… Hakan Durna SM Con 05

Kent TV ekranlarından her Salı yayınlanan ‘SPORTRE’, sıcak gündem ve konuklarıyla sporun nabzını tutmaya devam ediyor.

Abdulkadir Sevindik’in hazırlayıp, sunduğu SPORTRE’de bu hafta; Bodrumspor’u, yaptığı analizlerle Levent Bulut, Ali İhsan Tekin’le yeni bir başlangıç yapan Yalıkavakspor kadın henbol takımınıda milli antrenörlerden Serhat Sezer değerlendirdi.

Ziraat Türkiye Kupasındaki rakibi Sivasspor’u 2-1 yenerek sürpriz bir galibiyet alan Bodrumspor’un teknik sorumlusu Engin İpekoğlu’nun maç sonrası, kulübün mali konularıyla ilgili yaptığı açıklama Sportre’nin odağına yerleşti. İpekoğlu’nun açıklama zamanlamasının çok manidar olduğunu ifade eden Spor Yorumcusu Levent Bulut, “3 Maç üst üste mağlubiyet alan bir takımın, A Spor’un canlı yayınladığı maçta, bir süper lig takımını elemesi çok entresan bir sonuç oldu. İpekoğlu’nun maç sonrası, 3-4 aydır maaş alamayan bir takım olduklarını söylemesi, herşeye rağmen ellerinden geleni yaptıklarını ifade etmesi, ince hesaplanmış bir açıklamadır. Başında Bodrum Belediyesi ibaresi olan Bodrumspor takımının teknik sorumlusunun yerel seçimlere çok az bir zaman kala tüm medyanın önünde bunları söylemesi ve yönetimden görünen bir tepki almaması da ayrıca dikkatle izlenmesi gereken bir başka konudur.” dedi.

sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… sportre levent bulutGeçen hafta Bodrumspor’un zorlu Ankara deplasmanından 3 puan çıkarmasının ve takımın her türlü probleme rağmen ligde kazanmasının önemli olduğunu ifade eden Bulut, “Uşakspor namağlup bir takım. Sahamızda en önemli maçlardan birisini oynayacağız bu hafta. Özellikle uşak seyircisinin Bodrum’da önceki yıllarda çıkardığı sorunları unutmadan gerekli önlemlerin alınması gerekiyor.” uyarısında bulundu.

sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… sportre serhat sezerYalıkavakspor kadın hentbol takımı, başarılı ve genç bir teknik insan olan Ali İhsan Tekin’le çalışmaya başlayalı çok kısa bir süre olduğunu ifade eden Antrenör Serhat Sezer, “Takım yeni hocayla teknik olarak kıpırdanmaya başladı. Topralanmak için zaman önemli. Savunmamız çok zayıf. Hucumda çok top kaybediyoruz ve hızlı hucumlardan çok gol yiyoruz. Takımların maç kazanmalarını sağlayacak özellikleri, sistemleri vardır. Yalıkavakspor’un bugüne kadar oynadığı bir sistemi yoktu.” dedi.

Sportre’nin 2. bölümünde Bodrum İhtisaspor Kulübünün Başkanı Cem İpçi ile Bodrum’da voleybol konuşuldu.

sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… sportre cem ipciDünya devi Eczacıbaşı’nın Bodrum’daki temsilcisi olan ve spor okullarını organize eden İpçi, “2003 yılından bu yana Bodrum’da belediye, okul ve kendime ait spor kulübü bünyesinde çok sayıda sporcu yetiştirdim. İşimi yaparken kurumsal davranmaya çok çaba sarfettim. Ama Eczacıbaşı Spor Kulübü ile başlayan çalışma sürecimizle göremediklerimizi de gördük. Bireysel ve kurumsal gelişimimize çok katkı veriyor, Eczacıbaşı birlikteliği. Şimdi 6 kişilik bir teknik kadroyla önemli kurumsal projelere imza atıyoruz.” dedi.

Cem İpçi, yaptıkları çalışmaların sonucunda yetiştirdikleri yarışmacı genç oyuncularla A Takımlar düzeyinde önce Bölgesel Lige sonrasında da 2. lige katılmayı planladıklarını ifede ederek, “Önümüzdeki yıllarda Bodrum’un üst liglerde oynayan bir voleybol takımı olması için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Hedefimiz 1. ligde oynayan bir takım oluşturmaktır.” müjdesini verdi.

sportre SPORTRE’DE HAFTANIN SPOR OLAYLARI KONUŞULDU… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… 3921
  • bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… mehmet tosun banner 2
  • bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… Hakan Durna SM Con 05

Bodrum Ticaret Odası tarafından konaklama işletmelerine yönelik seminer 29 Mart 2019 Cuma günü düzenleniyor.

Seminerde Bodrum’un 2019 yılı turizmine hazırlıklarının makro ve mikro açıdan değerlendirmesini içeren güncel konulara değinileceği seminerde güncel ve pratik sektörel analiz yapılacak. Konaklama şirketlerin kuruluş amacı, kurucuların değer ve inançları, aile şirketlerinin işleyiş şekli ve sürdürülebilir işletmenin oluşturulmasındaki aşamalar gibi konu başlıklarının konuşulacağı “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ SEMİNERİ”yle, doğru yönetildiklerinde şirket kurucuları başta olmak üzere, çalışanlarının davranış kalıpları, değer yargıları, psikolojik ve ruhsal yapıları, yönetimsel becerileri ile insan ilişkilerini analiz ederek şirketin ihtiyacı olan sağlıklı büyüme ile gelişmesini sağlayacak mekanizmaların nasıl geliştirilmesi gerektiği ve öneminin görüşüleceği seminerin konuşmacısı Dr.Ahmet F. Seymen.

Tarih:29.03.2019

Saat:14:30-16:30

Yer: BODTO Konferans Salonu

Konuşmacı: Dr.Ahmet F. Seymen

Kayıt ve bilgi için: saadetkabli@bodto.org.tr

bodto bodrum BODTO “KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN İÇSEL ANALİZİ” SEMİNERİ DÜZENLİYOR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

DİSK – MUĞLA ŞUBE BAŞKANINDAN KAMUOYUNA DUYURU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

disk muğla şube DİSK – MUĞLA ŞUBE BAŞKANINDAN KAMUOYUNA DUYURU… c47c3 ornek toplu sozlesmesine imzalar didimde atildi 37819 ee377f712df6d5a936a6999a6ac3b4fe
  • disk muğla şube DİSK – MUĞLA ŞUBE BAŞKANINDAN KAMUOYUNA DUYURU… mehmet tosun banner 2
  • disk muğla şube DİSK – MUĞLA ŞUBE BAŞKANINDAN KAMUOYUNA DUYURU… Hakan Durna SM Con 05

DİSK – Genel İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Uğur Kocabaş Basın’a gönderdiği bir  yazı ile kamuoyuna bilgilendirmede bulundu…

“31 Mart yerel seçimleri öncesi bazı büyükşehir belediye başkan adaylarının resmi sosyal medya hesaplarından Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının işten çıkarıldığına dair paylaşım yapılmış ve bu asılsız bilgi de görsel-yazılı basında yer almıştır. Bu asılsız iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Büyükşehir Belediyesi’nden hiçbir personel işten çıkartılmamıştır.  İşçi ve emekçinin alın terinin siyasete alet edilmesi ve seçim malzemesi olarak kullanılması demokratik ortamda geçen seçim sürecine yakışmamıştır.”

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Uzay KOCABAŞ

DİSK / Genel-İş Sendikası

Muğla Şube Başkanı

disk muğla şube DİSK – MUĞLA ŞUBE BAŞKANINDAN KAMUOYUNA DUYURU… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun konacik miting 7
  • mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun banner 2
  • mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… Hakan Durna SM Con 05

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Konacık mitinginde binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı.

İlk mitingini iki dönem belediye başkanlığı yaptığı Konacık Mahallesinde gerçekleştiren Mehmet Tosun, miting alanına geldiği andan itibaren binlerce kişinin sevgi ve destek sözleriyle karşılandı. Meşaleler arasından miting alanına giren Mehmet Tosun konuşmasına, “10 Yıl boyunca hizmet etmekten dolayı gurur duyduğum, onur duyduğum Konacık Mahallemizin güzel insanları, Bodrum Yarımadamızdaki yerel seçimler arifesinde Konacık Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz ilk mitingimize hoş geldiniz, şerefler getirdiniz” ifadeleriyle başladı.

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun konacik miting 4

“Başkanım sen yürü biz seninle koşmaya hazırız”, “Gözün aydın Bodrum, geliyor Tosun başkan”, “Birlikte başaracağız”, “Çalışkan dürüst başkan geliyor”, “Bodrum için el ele”, “Laik başkan”, “İz bırakmaya geliyoruz” yazılı pankart ve dövizlerle Mehmet Tosun’a destek veren vatandaşlar, Tosun’un konuşması boyunca da sık sık alkışlar ve destek sözleriyle Mehmet Tosun’a tam destek sözü verdi.

“İz bırakmaya geliyoruz” yazılı pankartı okuyan Mehmet Tosun, “Bu pankart çok hoşuma gitti. Beş yıl önce iz bıraktığımız, birlikte başardığımız, birlikte yol yürüdüğümüz modern, çağdaş belediyecilik hizmetleriyle tanıştırdığımız Konacık’ımızın güzel insanlarıyla şimdi Bodrum Yarımadamızda iz bırakmaya gidiyoruz” dedi.

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun konacik miting 3

Büyükşehir yasasıyla birlikte Bodrum’daki sorunların arttığını dile getiren Mehmet Tosun, kendi dönemlerinde yaptıkları belediyecilik hizmetlerinin aradan geçen 5 yılda hala Konacık Mahallesi halkını mutlu etmeye devam ettiğini belirterek, “Bodrum’a hizmet gelmesi için, Konacık’a hizmet gelmesi için Tosun başkanın göreve gelmesi gerekiyor” dedi. Meydanı dolduran binlerce vatandaş Tosun’un bu sözlerine alkışlarla destek verdi.

Belde belediye başkanlığı yaptığı dönemde Konacık’a yapmış olduğu hizmetlerden bahseden Mehmet Tosun, bu hizmetler ile tüm Bodrum Yarımadası’nın tanışma vakti geldiğini söyledi. Türkiye’nin gerilen siyasi ortamından uzak, Bodrum’a yakışan bir seçim kampanyası yürüttüklerini de sözlerine ekleyen Mehmet Tosun sözlerine şöyle devam etti;

“Bodrum’a yakışan barış ve huzur içerisinde bir kampanya yürütüyoruz. Kimseyi karalamadan daha iyisini yapmak için yola çıktık. Kimseyi eleştirmeden hedefe doğru yürüyoruz. Hedefimiz neresi? Bodrum Belediyesi.”

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun konacik miting 6

Mehmet Tosun kendisini dinlemeye gelen binlerce vatandaşa, “Değişimi 31 Martta gerçekleştiriyor muyuz?” dedi ve vatandaşlardan hep bir ağızdan “Evet” cevabını adlı. Ardından, meydana “Peki Bodrum’un bir beş yılı daha tesadüflere bırakılabilir mi?” sorusunu soran Tosun, meydanı dolduran binlerce vatandaştan “Hayır” cevabını aldı.

Kendisini dinleyen vatandaşlara Konacık Mahallesinde yapacakları projeleri anlatan Tosun konuşmasının sonunda kendisini dinlemeye gelerek destek veren binlerce vatandaşa teşekkür ederek “Size güveniyorum, yolumuza devam ediyorum” dedi.

Mehmet Tosun daha sonra İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek tanıtarak sahneye çağırdı. Sahnede halkı selamlayan Mehmet Tosun ve ekibi daha sonra vatandaşların arasına girdi.

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun konacik miting 2

Miting, Risinng Star Türkiye ile ünlenen Ozancan Demir ve ardından Karadenizli yerel sanatçı Erdal Yılmaz’ın canlı performanslarıyla düğün havasında devam etti.

Miting öncesi ve sonrasında ise Bodrum’un yerel sanatçılarından Mustafa Ergene meydanı dolduran binlerce vatandaşı coşturdu.

Mehmet Tosun bir sonraki mitinginde, 23 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de Bitez Eski Pazaryerinde Bitez halkıyla buluşacak.

mehmet tosun KONACIK’TA HAYAT DURDU, HERKES MEHMET TOSUN’A KOŞTU… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler