Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR…

Yayınlanan

açık

kader aktü BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR… kader akt  at lye 2
kader aktü BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR… reklam arena 4

Kader Aktü Sanat Bodrum Atölyesi;  çocuklara, gençlere, yetişkinlere yönelik resim ve birçok farklı sanatsal  alanında hizmet vermeye başladı.

Bodrum’da  disiplinler arası sanat yelpazesinde  farklı lezzetler  sunmayı hedefleyen Kader Aktü Sanat Atölyesi , Kocaeli’nden sonra ikinci şube olarak,  ekim ayında Bodrum’da açıldı. 2003 Kocaeli  Üniversitesi G.S.F Resim Bölümü mezunu olan Kader Aktü, Koceli’de birçok farklı alanda sanatsal çalışmalarını yürütürken 2017 yılında ‘Kader Aktü Sanat Kocaeli’yi kurdu.

Kader Aktü, eğitim modelini oluştururken aldığı “yaşam koçluğu” “nlp” ve  “eğitici eğitimleri” ile güçlendirdiği atölye programları, kurumsal atölyesinin  ve eğitim modelinin  temelini oluşturdu. Kocaeli atölye işleyişi halen güçlü bir hedef kitleyle devam ederken, 2016 yılında Bodrum ’a eşi ve oğluyla yerleşen Kader Aktü, 2018  Ekim ayında Bitez’de 2. Atölye şubesini açtı.

kader aktü BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR… kader akt  at lye 1BODRUM BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU’NA GÖNÜL VEREN DESTEKÇİLER…

15 yıl Kocaeli Şehir Tiyatrolarında  ‘’Üstün Nitelikli  Sanatçı’’ kadrosunda  görsel tasarımcı  olarak görev  yapan  eşi Serkan Aktü ile  aynı çatı altında  güçlerini birleştirerek, “Ajans Aktü” yü  ‘’ kuran çift, Bodrum’da  disiplinler arası sanat yelpazesinde  farklı lezzetler  sunmayı hedefledi.  Alanlarıyla  ilgili birçok başarılı projede yer alırlarken, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yaratıcı ve gönül veren destekçi ekibi içerisinde yer alarak , Afiş tasarım – Dekor ve Sahne ressamı olarak destek veriyorlar.

Kader Aktü, sanat ve eğitim çalışmalarına ek; tiyatro oyun afişleri, tiyatro sahne ressamlığı,ve freelance illüstrasyonlar yapmakta, Varlık Dergisi, Kafka Okur, Tefrika  gibi Edebiyat ve Sanat  dergilerinde desenleri yayımlanmakta, çeşitli yarışma ve sergilerde, Sanat danışmanlığı ve Seçici kurul üyeliği  görevi üstlenmektedir.

“AJANS AKTÜ” bünyesinde, Web tasarımı, Afiş- Broşür tasarım, kurumsal logo tasarımı, kurumsal tanıtım videosu, tiyatro 3d djital  dekor, tiyatro 3d mapping, video montaj kurgu,çalışmaları da Serkan Aktü tarafından yapılmakta.

kader aktü BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR… kader akt  at lye 3BORUM  ATÖLYE ATÖLYE İŞLEYİŞİNDEKİ DERSLER:

Deneme dersiyle belirlenen özel çocuklarla  “YARATICI ÇOCUK ATÖLYESİ”

Deneme  dersiyle belirlenen özel  gençlerle  “GENÇ ATÖLYESİ VE “YETİŞKİN ATÖLYELERİ”

WORKSHOPLAR.

Kavaklı Sarnıç Cad No:33 (Bahçeşehir koleji karşısı) Bitez-Bodrum

Kader Aktü-0534 655 2820 / Serkan Aktü-05322945410

kader aktü BODRUM’DA İKİNCİ ŞUBELERİNİ  AÇTILAR…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… EGE K TAP TANITIMI
sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… reklam arena 4

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü sanatçı Ege, gelirini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığı “Asil Dede’nin Düğünü” adlı ikinci kitabının tanıtımını Bodrum’da yaptı.

Profesyonel müzik hayatına 1995’te başlayıp bugüne kadar 9 albüm ve 5 single yapan ünlü sanatçı Ege, Manastır Otel’de ikinci kitabının tanıtımını gerçekleştirdi. Kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan ünlü sanatçı, 3’üncü kitabı için ise çalışmalara şimdiden başladığını söyledi. Ege ilk kitabı “isyan”ı ise 2017 yılında okuyucularla buluşturmuştu.

Tanıtım öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, kitap gelirlerini Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışladığını ifade ederek “Kitabın özeti iyilikte ve güzellikte birleşmek. Çünkü Anadolu’da kadim topraklarda yaşıyoruz. Kitabın gelirlerini engelliler vakfına bağışladığım için çok mutluyum. Üçüncü kitabımı da hazırlamaya başlıyorum” dedi.

Yoğun bir sahne temposu olduğunu sözlerine ekleyen Ege, “Harika ve yoğun geçiyor. Bodrum’da devam eden konserlerimiz var. Bu yaz beste yaparak ve konser vererek geçecek” şeklinde konuştu.

“Asil Dede’nin Düğünü” dünyadaki tüm canlılarla konuşan ve onların dilinden anlayan Asil Dede’nin hikayesini anlatıyor.

sanatçı ege ÜNLÜ SANATÇI EGE’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

ASAYİŞ

BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… ka ak i ki  perasyonu
bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU… reklam arena 4

Bodrum’da 2 otele yapılan operasyonda toplamda 5 bin 250 adet kaçak ve sahte içki ele geçirildiği öğrenildi.

Bodrum Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi kapsamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yalıkavak ve Gümbet mahallerinde faaliyet gösterdikleri açıklanan 2 otelde sahte bandrollü ve sahte içkiler bulunduğu yönünde bilgi aldı.

Ekipler, her iki otelde de eşzamanlı olarak operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yapılan arama neticesinde sahte bandrollü ve sahte olduğu değerlendirilen şarap, rakı, votka ve cin olmak üzere toplamda 5 bin 250 adet alkollü içki ele geçirildi.

Operasyon sonrasında isimleri açıklanmayan her iki otelin de yetkilisi olduğu öğrenilen U.K. gözaltına alındı.

bodrum BODRUM’DA 2 OTELE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YILANLARIN AŞK DANSI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… y lanlar n dans
bodrum YILANLARIN AŞK DANSI… reklam arena 4

Bodrum’da yılanların çiftleşme dansı bir vatandaş tarafından görüntülendi. 

Ortakent-Yahşi Mahallesi Hıral Sokak üzerinde kaydedilen çiftleşme dansı, Yüksel Ön adlı vatandaş tarafından görüntülendi. Bölgedeki arazisine giden Ön, birbirine kenetlenen 2 yılanı görünce o anları cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Önçağ Mühendislik Daikin Klima Bayiliği yapan Yüksel Ön, konu ile ilgili  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

Bizim orada bir depomuz var. Oradaki köpeğimize yemek ve su vermek için gidiyorduk. İlk oğlum gördü, daha sonra ben gördüm. Bir süre çiftleşme dansı yapıp bölgeden uzaklaştılar. Sosyal medyada paylaşırken de ‘yılanların aşkı’ diye paylaştım. Burada daha önce böyle bir şey görmemiştim. Yılanları görünce de korkmadım. Kara yılan bu, bir şey yapmaz” dedi.

bodrum YILANLARIN AŞK DANSI…  rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler