Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR ALTYAPI İÇİN DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLENDİ…

Yayınlanan

açık

bodrumspor BODRUMSPOR ALTYAPI İÇİN DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLENDİ… bodrumspor alt yapi yemek 2
bodrumspor BODRUMSPOR ALTYAPI İÇİN DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLENDİ… divenire group2

Bodrum Belediyesi Bodrumspor altyapı aile birliği tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen dayanışma gecesi düzenlendi…

Gümbet Bağevleri Otelde düzenlenen geceye Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, altyapı sporcuları, aileleri, antrenörler, altyapıya destek olan iş insanları ve taraftarlar katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını Bodrumspor altyapı sorumlusu Hadi Türk gerçekleştirdi. Türk, geceye katılanlara ve altyapıya destek olanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında büyük zorluklarla ilerledikleri yolda bu sene ilk kez katıldıkları Akademi Ligi’nin sürecini anlattı.

Daha sonra konuşmasını gerçekleştiren Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya ise şunları söyledi;

“Ben öncelikle böyle güzel bir birlikteliğin başkanı olmaktan, böyle güzel insanlarla aynı yolda yürümekten dolayı çok büyük gurur duyuyorum. Bu sene biz ilk kez Muğla tarihinde Akademi Liglerine katıldık. Bu sene bizim alışma yılımız, yeneceğiz, yenileceğiz ve bu lige alışacağız. İnşallah ilerleyen yıllarda daha büyük başarıları hep birlikte getireceğiz. Bu güzel çocuklarımız ve gençlerimiz ile sizlerinde destekleriyle büyük işler başaracağız. Ben hepinize bu birlik beraberlik için teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek Bodrum’un, gelecek Bodrumspor’un diyorum, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum”.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI…

Gecede, geçtiğimiz yıl elim bir trafik kazası sonrası vefat eden altyapı takım kaptanı Erdoğan Çakmak’ın aileside katıldı. Erdoğan Çakmak’ın anne babasına kulüp başkanı Rıza Karakaya tarafından Erdoğan Çakmak’ın maçlarda giydiği forması hediye edilirken salonda duygusal anlar yaşandı. Çakmak’ın ailesine hediye edilen 1o numaralı formanın üzerinde ise “Adını Kalbimize Yazdık” yazarken, geceye katılan altyapı sporcuları, her maçtan önce gerçekleştirdikleri ve Erdoğan Çakmak’ı andıkları maç yeminini buradada söyledi. Geceye katılanlar bu anlarda duygusal anlar yaşarken, altyapı sporcuları “Edu ölmedi kalbimizde yaşıyor” şeklinde tezahürat yaptı.

Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, duygusal anların ardından yaptığı açıklamada, Bodrum Şehir Stadı’nda bu sene yapımı tamamlanan yeni kale arkası tribününün ismininde Erdğan Çakmak Tribünü olduğunu açıkladı. Karakaya ayrıca, inanmış bir birlikteliğin şampiyonluğuda getireceğini belirterek 1.Lig’e yükselerek şampiyonluk kupasınıda Erdoğan Çakmak’a götüreceklerini söyledi.

bodrumspor BODRUMSPOR ALTYAPI İÇİN DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLENDİ… bodrumspor alt yapi yemek 1BAŞKAN KOCADON SPOR’UN ÖNEMİNİ VURGULADI…

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkan Adaylarından Mehmet Kocadon ise altyapı sporcularıyla birlikte yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

“Böyle güzel bir akşamda bu kadar güzel evlatlarımızla birlikte olmaktan son derece mutluyum. Ben özellikle şunu belirtmek istiyorum, benim yerel yönetimde yirminci yılım arkadaşlar. Benim Belediye başkanı olduğum gün doğan çocuklar şu an 20’li yaşlarda. O günden beri kendime bir yol çizdim ve bu yol neydi biliyor musunuz? Sağlıklı nesiller yetiştirmek. Eğitime, sağlığa, spora, sanat ve kültürel etkinliklere müthiş destek verdim. Bugün biz yöneticilerin zaman zaman atladığı bir şey var, kaldırım yapmayı, yol yapmayı, matah bir şey zannediyoruz. Halbuki bir yerel yöneticinin en büyük görevi sağlıklı nesiller yetiştirmektir, işte ben bugün bu sağlıklı evlatlarımla aynı ortamda olmaktan çok mutluyum.Dünyanın en medeni şehri neresi ise o medeni şehrin okullarındaki uyuşturucu seviyesi ile yarışabiliriz ve biz de bu uyuşturucu denilen lanet minimum seviyededir arkadaşlar. İşte bunun en büyük katkısı siz velilerimizin evlatlarımıza sahip çıkması ve okul yönetimlerinin, yerel yönetimlerin çocuklarımıza sağladığı imkanlardır. Bu çocuklarımızı sağlıklı bir şekilde yetiştirmek istiyorsak, olmazsa olmazımız dediğimiz, yaşam tarzımız dediğimiz spor alışkanlığını vermek zorundayız ve bugün bunu verebildiğimiz için bu evlatlarımız bu başarılara ulaşma imkanı bulmuştur. Ben önce velilerimize, sonra eğitim camiamıza ve özellikle spor kulüplerimizin bütün yöneticilerine canı gönülden teşekkür ediyorum, bu güzel evlatlarımızı kutluyorum. Sizlere de sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum, en büyük Bodrumspor.”

bodrumspor BODRUMSPOR ALTYAPI İÇİN DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLENDİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… apart poseptik
gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ… divenire group2

Gündoğan’da bir apartın pompalı düzenek kurarak denize foseptik boşalttığı iddia edildi. Zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı. 

Edinilen bilgiye göre Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde denize foseptik boşaltıldığı iddiası üzerine, mahalle muhtarı Ali Akbulut, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bölgeye gitti. Burada zabıta ekipleri ile birlikte inceleme yapıldı. Denize foseptiğin boşaltıldığı anda bahsekonu pompanın fişini zabıta görevlisi çekti. Fişin çekilmesinin ardından denize akan foseptik durdu. Fişin yeniden takılmasıyla foseptik yeniden akmaya başlandı.

İncelemede pompa düzeneği ve denize boşaltılan foseptik cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Zabıta ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

gündoğan FOSEPTİĞİNİ DENİZE BOŞALTAN APARTA ZABITADAN SUÇ ÜSTÜ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… logo msk
işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ… divenire group2

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında işyerinde işgüvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi İSG profesyonellerinin sunacağı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale geldi.

29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İşyerinde işveren veya işveren vekili tarafından yürütülerek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin” yönetmelik kapsamında; elliden az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini işveren veya işveren vekilleri yürütebilecektir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında 14.02.2019 tarihinde eğitimlerin düzenlenmesine ilişkin protokol imzalandı. Bu doğrultuda;
elliden az çalışanı olup, az tehlikeli sınıfta yer alan işverenler ve işveren vekillerinin herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan 16 saatlik eğitimi tamamlayan katılımcılara “iş sağlığı ve
güvenliği hizmetlerinin yürütümüne ilişkin işveren veya işveren vekili sınavına katılım hakkı belgesi” düzenlenecek olup, sınavda başarılı olan katılımcılar yönetmelik kapsamında iş
sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir.Konu hakkında Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İşverenlerimizin işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini kendileri yürütebilmesi açısından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitemizin Bakanlıkla protokolü oldukça önemlidir.Üyelerimizi bu konuda bilgilendirerek, eğitim sonunda başarılı olan kişilerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sürdürmelerini bekliyoruz.” diyerek konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

işyerinde işgüvenliği İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   7
bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… divenire group2

Bodrum Belediyesi, Bodrum’da sporun her branşında faaliyet gösteren kulüpleri tek çatı altında birleştirmek amacıyla düzenlenecek çalıştayın hazırlık sürecini başlattı.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   4Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü yönetimi, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile başkan yardımcıları Turgay Kaya, Ummahan Yurt, Önder Batmaz ve Bodrum Belediyesi meclis üyelerine yönelik, kulübün mali durumu ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. B.B.Bodrumspor tesislerinde gerçekleşen sunumda Kulüp Başkanı Rıza Karakaya’nın önderliğinde geçmiş dönemden kalan borçlar, isim sponsorluğu, stat reklam gelirleri, sponsorluk destek projeleri, altyapı ve diğer branşlar ile ilgili bilgiler ve veriler paylaşıldı.

Bodrumspor kulüp yöneticilerinin yaptığı sunumun ardından bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum ile ilgili her türlü faaliyette etkin olan ve irade ortaya koyması gereken Belediye Meclisi’nin Bodrumspor ile ilgili bilgi sahibi olmasının önemine değinerek “Kulübün geleceği ile ilgili alınacak kararlara katkı koyabilmek adına önemli bir toplantı oldu. Yeni sezon çalışmaları başlamadan önce böyle bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını rica ettim. Kulüp yöneticilerimize ve meclis üyelerimize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim” dedi.

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI… bodrumspor sunum yapt   1Bodrum’daki spor faaliyetleri ile ilgili bir çalıştay hazırlığı içinde olduklarını söyleyen Başkan Aras, “Bodrum’da geleceğin sporcu gençlerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasına katkıda bulunan amatör kulüpler, çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Bodrum’da sayıları ve faaliyetleri çok ciddi boyutta ve her birinin belediyemizle maddi ve manevi bağlantısı var. Biz belediye olarak bir çok kulübümüze malzeme, mazot araç gereç tesis desteği veriyoruz. Dolayısıyla bu konuda hem Bodrum kamuoyunun hem de bizlerin bilgi sahibi olması gerekir. Bunun için ilk olarak Bodrumspor’umuz ile başladık.” diye konuştu.

 

bodrum belediyesi BODRUMSPOR BAŞKAN ARAS’A SUNUM YAPTI…   rmak tantuni turgutreis
Okumaya devam et

Son Haberler