Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

Levent Bulut yazdı… “GERÇEKÇİ YÜKSELİŞ”

Yayınlanan

açık

levent bulut yazdı... "gerÇekÇİ yÜkselİŞ" Levent Bulut yazdı… “GERÇEKÇİ YÜKSELİŞ” levent bulut arenabodrumhaber yazar

Bodrumsporumuzun yükseliş yılı parolasıyla başladığı sezonun hemen hemen ilk yarısının sonuna yaklaştık ve 14 haftayı geride bıraktık..bu 14 haftalık süreçte 8 galibiyet 6 mağlubiyet aldı.

Ve ilginçtir ki, takımımız hiç bir maçını beraberlikle tamamlamadı ya yendik ya yenildik..

Geçtiğimiz hafta Bodrumspor için aslında bir dönüm haftasıydı. Sakaryaspor’u yenip 5 maçlık bir seri yakalarsak ligdeki konumumuz ve geleceğe dair hedeflerimiz daha net şekillenmiş olacaktı.

Fakat ligin gerçekten en güçlü takımlarından biri olan ve bence şampiyonluğun en güçlü adayı Sakaryaspora evimizde maalesef ki farklı bir skorla yenildik.

Şimdi ortada olan bazı gerçekleri görme zamanı…

Ligdeki konumumuza baktığımızda, üzerimizde yer alan Samsunspor, Sarıyer ve Sakaryaspor takımlarına evimizde Keçiörengücü’ne ise deplasmanda yenildik.  Kastamonuspor takımını ise evimizde yendik ve bir üst sıramızda yer alan Sancaktepe’yle 3 hafta sonra karşılaşacağız.

Bu sıralama ve önümüzdeki maçlara bakarsak, 2. Yarıda grubun iddalı ve güçlü takımları Samsun Sakarya ve Sarıyer takımlarıyla deplasmanda oynayacağımızı düşünürsek ikinci yarı takımımızı zorlu bir fikstür bekliyor…

İleriye dönük hedefler koyarken ortada olan gerçekleri görmemezlikten gelmememiz gerekiyor. Bodrumspor 2.ligdeki ilk sezonunda çok zor günler geçirdi ve son 9 haftada aldığı 8 galibiyetle ligde tutunmayı başardı.

Böyle zor ve her zaman gerçekleşmeyecek bir seri sonunda, Lig’de kalan bir takımın bir sezon sonra şampiyonluk hedefi koyması ne kadar gerçekçi olabilir. Bu yüzden şapkamızı önümüze koyup düşünmeliyiz.

Öncelikle yeni bir takım kuruldu ve başına yeni bir teknik direktör getirildi. Bu takımın uyum ve oyun sistemi açısından zamana ihtiyacı var. Hiç bir başarı bir anda gerçekleşmez, bunun için zamana ciddi bir planlamaya ve çalışmaya ihtiyaç vardır.

O yüzden yükseliş yılı söylemini daha gerçekçi bir şekilde idrak etmeliyiz. Çok yüksek hedefler koyup sonunda hüsran yaşamamalıyız. Yönetimin koyduğu bu hedef yanlış algılanmamalı.

Bence şu ana kadar geçen sürede yükseliş yılı söylemi yerini bulmuştur. Takımımız Ligde 7. Sırada ve belli ki Playoff için mücadelesini sezon sonuna kadar sürdürecek.

Bu süreç içinde üzerimizde yer alan Kastamonuspor ve Sancaktepe takımları bizim gerçek hedefimiz olmalı. Eğer bu iki takımı yarışta geride bırakabilirsek bu Ligi 5. Sırada tamamlar ve Playoff da mücadele etme şansını yakalarız.

İşte o zaman gerçek bir yükseliş yılı yaşanmış ve hedefimize ulaşmış oluruz. Bodrumspor taraftarlarına yakışan ilgin sonuna kadar takımının yanında olup destekleyip bu hedefe takımımızın ulaşması için bir bütün halinde takımımızın yanında olmaktır unutmayalım ‘inananlar asla kaybetmez’

Haftanın olayı     : Bodrumspor’un itici gücü “Asi Tayfa” taraftar grubunun yeniden bir bütün halinde maraton tribünde yerini alması…

Haftanın starı      : Takımdaki gereksiz ve yanlış yapılmış yabancı oyuncuların sözleşmesini feshederek ülkelerine gönderen Yalıkavakspor Kulüp Başkanı Mehmet Esen…

Haftanın mesajı  : Umutsuzluğa kapılmadan, takımımızı Playoff yolunda asla vazgeçmeden inanarak sonuna kadar destekleyelim…

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla acele kamulastirma MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA… mugla acele kamulastirma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla, Aydın, Denizli ve Kastamonu illerinde bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına kararı verdi. Karar, resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Arena Bodrum Haber Ankara Temsilcisi, Emin Varol

Muğla’nın Yatağan ile Denizli’nin Honaz ilçeleri arasında inşa edilecek “380 kV Yatağan-Denizli Batı-Denizli-4 Enerji İletim Hattı Projesi” kapsamında ise hattın geçtiği güzergahtaki bazı taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması gerçekleştirilecek.

Kamulaştırma işlemi direk yerlerinin mülkiyet şeklinde, iletken salınım gabarisinin ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle yapılacak.

Söz konusu enerji iletim hattının geçtiği güzergah Muğla’nın Yatağan ve Kavaklıdere ile Aydın’ın Bozdoğan ve Karacasu, Denizli’nin Babadağ, Sarayköy, Merkezefendi ve Honaz ilçelerinden oluşuyor.

Karar doğrultusunda kentsel dönüşüm ve gelişim projesi içinde yer alan ve harca esas değer üzerinden belediyelere devredilen Hazineye ait taşınmazlar, kentsel dönüşüm ve gelişim amacına yönelik imar planı ve uygulaması yapılmadan satılamayacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ….

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. son dakika arenabodrumhaber

CHP Genel Merkezinde bugün yapılan parti meclisi (PM) sonuçlandı. Bodrum’la ilgili karar çıkmadı. 

Ankara Temsilcimiz Emin Varol’un takip ettiği PM toplantısında birçok il ve ilçe başkan adayları belirlenirken, Bodrum Belediye Başkan adayının belirlenmesi PM gündeminden çıkarıldı. Çünkü son 48 saat içerisinde yaşanan gelişmelerden dolayı genel başkan ve partinin karar organları, Kocadon üzerinde anlaşma sağlayamadı. Mehmet Kocadon’a muhalefet edenler ve 8 başkan aday adayı ikna edilmeden bu kararın açıklanamayacağına konusunda oluşan kanaat nedeniyle, Bodrum’un durumu bir sonraki PM’ne bırakıldı.

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. emin varol ankara

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

[object object] CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU… emin varol ankara
CHP’de nefesler tutuldu ve gözler Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün başkanlık yaptığı saat 13.00 de başlayan adayların açıklanacağı Parti Meclisi toplantısına çevrildi.
Kılıçdaroğlu, toplantı sonrasında yapacağı açıklamayla 5 yıl süreyle Bodrum’u yönetecek adayın ismini de açıklayacak. Arena Bodrum Haber bu tarihi açıklamayı izlemek üzere CHP genel merkezinde.
Genel merkezdeki kulisleri koklamaya başlayan Emin Varol’un aktardığını göre, Mehmet Tosun ismi CHP’yi korkuttu.
CHP’li bir milletvekilinin telefon konuşmasına tanık olan Emin Varol, milletvekilinin telefonda konuştuğu kişiye Mehmet Tosun’un aday olması halinde Mehmet Kocadon’un seçimleri kaybedeceğini söylediğine tanık oldu.
Telefonu kapattıktan sonra aynı milletvekili ile sohbet eden Emin Varol, Bodrum için Mehmet Kocadon isminin yanlış olacağını, Mehmet Tosun’un aday olması halinde Bodrum’da seçimleri kaybedeceklerinin tekrarladı. Aynı milletvekili Bodrum’un geçtiğimiz 5 yılda hak ettiği hizmeti almadığını da tekrarladı.
CHP’nin Kocadon’u aday göstereceğine dikkat çeken Emin Varol, ancak muhalifleri organize etmeye çalışıyorlar, parti meclisi toplantısı öncesinde Arena Bodrum Haber’e konuşan bir parti meclisi uyesi “Kocadon muhaliflerini organize etmemiz lazım dediğini ifade etti.

Okumaya devam et

Son Haberler

© 2018 Arena Bodrum Haber. Tüm Hakları Saklıdır.Tasarım Reklamettin