Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ…

Yayınlanan

açık

yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 1

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Liginde mücadele eden Yalıkavakspor Kadın Hentbol Takımı, ligdeki kararlı tutumunu sürdürüyor. 

Geçtiğimiz haftalarda başarılı antrenör Ali İhsan Tekin ile el sıkışan Yalıkavak Spor Kulübü, kısa bir süre önce yabancı oyuncularıyla da  yollarını ayırmıştı. Bu gelişmeden sonra Ankara Polatlı Belediyesi hentbol takımının küçülme kararı sonrasında serbest kalan başarılı oyuncularından üçünü renklerine bağlayan Yalıkavaksor, başarılı kadrosunu daha da zenginleştirdi.

Milli takım deneyimi olan ve Polatlı Belediyespor’dan transfer olan Buket Yılmaz, Kübra Özyılmaz ve Gülsüm Güleçyüz ile geçtiğimiz gün el sıkışarak sözleşme imzalayan Yalıkavakspor, sürpriz bir isimle daha görüşmelere devam ettiklerini açıkladı.

Transferler hakkında bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen ilk yarıdaki mücadelelerde kendilerinde gördükleri eksiklikler ve daha iyi bir takım için transfer yaptıklarını söyledi. Kulüp başkanı Mehmet Esen Konuşmasında şunlara yer verdi;

yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 4 yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 3 yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 2

 

 

 

 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene başarılı ve hızlı bir takımdık. Hala o hızımız devam etse de, kızlarımız süper lige yeni yeni ısınıyorlar. Tabii bu bizlerin de alışma sürecinde olduğumuzun bir göstergesi. Ligin başından bu yana 9 haftadır devam eden maçlarımızda takım olarak, yönetim olarak ve teknik kadro olarak eksiklerimizi, hatalarımızı değerlendirdik.
En başından beri bu sene öncelikli hedefimizin süper lige ısınma ve ligde kalma mücadelesi olarak geçeceğini her zaman söylüyorum. Ancak bunu yaparken de iddiamızı devam ettirebilmek adına daha ligde daha iyi yerlerde olmak, takımı önümüzdeki yıla hazırlamanın da bilincinde bir yönetim olarak, 3 yeni oyuncuyu renklerimize bağladık. 
Pivot olarak görev yapacak olan 1995 doğumlu Buket Yılmaz, Sol kanat oyuncusu 1993 doğumlu Kübra Özyılmaz ve sağ kanat oyuncusu yine 1993 doğumlu Gülsüm Güleçyüz ile kontrat imzaladık.  Polatlı Belediyespor’dan transfer ettiğimiz üç oyuncumuz da, milli takım deneyimine sahip, çok güçlü oyuncular. Sürpriz bir transfer görüşmemiz daha var. Ancak onu da gerçekleştiğinde açıklayacağız. 
Kısaca özetlersek, Yalıkavak Spor Kulübü olarak Denizin Kızlarının Bodrum’u daha da güçlü temsil edebilmesi için elimizden geleni esirgemiyoruz. Yeni oyuncularımızı, Ege Derbisi olarak nitelendirdiğimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK maçı öncesi transfer etmiş olmamız, bizi güçlü rakibimizle daha iyi mücadele etmemize katkısı olacak kanaatindeyim. 8 Aralık tarihinde İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda oynanacak bu önemli ve bizim en çok desteğe ihtiyacımız olan maça tüm Bodrum’u davet ediyoruz. Her bir alkış, her bir tezahürat, kızlarımızı daha da güçlü yapacaktır.”

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla acele kamulastirma MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA… mugla acele kamulastirma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla, Aydın, Denizli ve Kastamonu illerinde bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına kararı verdi. Karar, resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Arena Bodrum Haber Ankara Temsilcisi, Emin Varol

Muğla’nın Yatağan ile Denizli’nin Honaz ilçeleri arasında inşa edilecek “380 kV Yatağan-Denizli Batı-Denizli-4 Enerji İletim Hattı Projesi” kapsamında ise hattın geçtiği güzergahtaki bazı taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması gerçekleştirilecek.

Kamulaştırma işlemi direk yerlerinin mülkiyet şeklinde, iletken salınım gabarisinin ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle yapılacak.

Söz konusu enerji iletim hattının geçtiği güzergah Muğla’nın Yatağan ve Kavaklıdere ile Aydın’ın Bozdoğan ve Karacasu, Denizli’nin Babadağ, Sarayköy, Merkezefendi ve Honaz ilçelerinden oluşuyor.

Karar doğrultusunda kentsel dönüşüm ve gelişim projesi içinde yer alan ve harca esas değer üzerinden belediyelere devredilen Hazineye ait taşınmazlar, kentsel dönüşüm ve gelişim amacına yönelik imar planı ve uygulaması yapılmadan satılamayacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ….

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. son dakika arenabodrumhaber

CHP Genel Merkezinde bugün yapılan parti meclisi (PM) sonuçlandı. Bodrum’la ilgili karar çıkmadı. 

Ankara Temsilcimiz Emin Varol’un takip ettiği PM toplantısında birçok il ve ilçe başkan adayları belirlenirken, Bodrum Belediye Başkan adayının belirlenmesi PM gündeminden çıkarıldı. Çünkü son 48 saat içerisinde yaşanan gelişmelerden dolayı genel başkan ve partinin karar organları, Kocadon üzerinde anlaşma sağlayamadı. Mehmet Kocadon’a muhalefet edenler ve 8 başkan aday adayı ikna edilmeden bu kararın açıklanamayacağına konusunda oluşan kanaat nedeniyle, Bodrum’un durumu bir sonraki PM’ne bırakıldı.

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. emin varol ankara

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

[object object] CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU… emin varol ankara
CHP’de nefesler tutuldu ve gözler Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün başkanlık yaptığı saat 13.00 de başlayan adayların açıklanacağı Parti Meclisi toplantısına çevrildi.
Kılıçdaroğlu, toplantı sonrasında yapacağı açıklamayla 5 yıl süreyle Bodrum’u yönetecek adayın ismini de açıklayacak. Arena Bodrum Haber bu tarihi açıklamayı izlemek üzere CHP genel merkezinde.
Genel merkezdeki kulisleri koklamaya başlayan Emin Varol’un aktardığını göre, Mehmet Tosun ismi CHP’yi korkuttu.
CHP’li bir milletvekilinin telefon konuşmasına tanık olan Emin Varol, milletvekilinin telefonda konuştuğu kişiye Mehmet Tosun’un aday olması halinde Mehmet Kocadon’un seçimleri kaybedeceğini söylediğine tanık oldu.
Telefonu kapattıktan sonra aynı milletvekili ile sohbet eden Emin Varol, Bodrum için Mehmet Kocadon isminin yanlış olacağını, Mehmet Tosun’un aday olması halinde Bodrum’da seçimleri kaybedeceklerinin tekrarladı. Aynı milletvekili Bodrum’un geçtiğimiz 5 yılda hak ettiği hizmeti almadığını da tekrarladı.
CHP’nin Kocadon’u aday göstereceğine dikkat çeken Emin Varol, ancak muhalifleri organize etmeye çalışıyorlar, parti meclisi toplantısı öncesinde Arena Bodrum Haber’e konuşan bir parti meclisi uyesi “Kocadon muhaliflerini organize etmemiz lazım dediğini ifade etti.

Okumaya devam et

Son Haberler

© 2018 Arena Bodrum Haber. Tüm Hakları Saklıdır.Tasarım Reklamettin