Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ…

Yayınlanan

açık

yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 1
yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… reklam arena 4

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Liginde mücadele eden Yalıkavakspor Kadın Hentbol Takımı, ligdeki kararlı tutumunu sürdürüyor. 

Geçtiğimiz haftalarda başarılı antrenör Ali İhsan Tekin ile el sıkışan Yalıkavak Spor Kulübü, kısa bir süre önce yabancı oyuncularıyla da  yollarını ayırmıştı. Bu gelişmeden sonra Ankara Polatlı Belediyesi hentbol takımının küçülme kararı sonrasında serbest kalan başarılı oyuncularından üçünü renklerine bağlayan Yalıkavaksor, başarılı kadrosunu daha da zenginleştirdi.

Milli takım deneyimi olan ve Polatlı Belediyespor’dan transfer olan Buket Yılmaz, Kübra Özyılmaz ve Gülsüm Güleçyüz ile geçtiğimiz gün el sıkışarak sözleşme imzalayan Yalıkavakspor, sürpriz bir isimle daha görüşmelere devam ettiklerini açıkladı.

Transferler hakkında bir açıklama yapan Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen ilk yarıdaki mücadelelerde kendilerinde gördükleri eksiklikler ve daha iyi bir takım için transfer yaptıklarını söyledi. Kulüp başkanı Mehmet Esen Konuşmasında şunlara yer verdi;

yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 4 yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 3 yalıkavak hentbol DENİZİN KIZLARI YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ… yal  kavakspor hentbol transfer 2

 

 

 

 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene başarılı ve hızlı bir takımdık. Hala o hızımız devam etse de, kızlarımız süper lige yeni yeni ısınıyorlar. Tabii bu bizlerin de alışma sürecinde olduğumuzun bir göstergesi. Ligin başından bu yana 9 haftadır devam eden maçlarımızda takım olarak, yönetim olarak ve teknik kadro olarak eksiklerimizi, hatalarımızı değerlendirdik.
En başından beri bu sene öncelikli hedefimizin süper lige ısınma ve ligde kalma mücadelesi olarak geçeceğini her zaman söylüyorum. Ancak bunu yaparken de iddiamızı devam ettirebilmek adına daha ligde daha iyi yerlerde olmak, takımı önümüzdeki yıla hazırlamanın da bilincinde bir yönetim olarak, 3 yeni oyuncuyu renklerimize bağladık. 
Pivot olarak görev yapacak olan 1995 doğumlu Buket Yılmaz, Sol kanat oyuncusu 1993 doğumlu Kübra Özyılmaz ve sağ kanat oyuncusu yine 1993 doğumlu Gülsüm Güleçyüz ile kontrat imzaladık.  Polatlı Belediyespor’dan transfer ettiğimiz üç oyuncumuz da, milli takım deneyimine sahip, çok güçlü oyuncular. Sürpriz bir transfer görüşmemiz daha var. Ancak onu da gerçekleştiğinde açıklayacağız. 
Kısaca özetlersek, Yalıkavak Spor Kulübü olarak Denizin Kızlarının Bodrum’u daha da güçlü temsil edebilmesi için elimizden geleni esirgemiyoruz. Yeni oyuncularımızı, Ege Derbisi olarak nitelendirdiğimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK maçı öncesi transfer etmiş olmamız, bizi güçlü rakibimizle daha iyi mücadele etmemize katkısı olacak kanaatindeyim. 8 Aralık tarihinde İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda oynanacak bu önemli ve bizim en çok desteğe ihtiyacımız olan maça tüm Bodrum’u davet ediyoruz. Her bir alkış, her bir tezahürat, kızlarımızı daha da güçlü yapacaktır.”

Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 2
bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… reklam arena 4

Bodrum Belediyesi Bodrumspor alt yapılarından yetiştirdiği 7 futbolcusuna imza attırdı.

B.B.Bodrumspor yaklaşık 8 yıldır devam ettirdiği alt yapı çalışmalarının sonuçlarını almaya başladı. Bu yıl özellikle yüzünü genç transferlere dönem Bodrumspor yönetimi, 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek A Takımında yer vermeyi planladığı alt yapısından yetiştirdiği 7 genç futbolcusuna imza attırarak profesyonel yaptı.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 3Profesyonel imzayı atan genç futbolculara emeği geçen herkese teşekkür eden B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Yıllardır mücadelesini verdiğimiz alt yapı çalışmalarında emeği geçen herkesi mutlu edecek bir tablo yaşıyoruz. 8 Yıldır verdiğimiz emek meyvelerini verdi. 7 Gencimizi altyapıdan yetiştirip profesyonel futbol sözleşmesine imza attırdık. Bu imzalar başkanlığımın döneminde attığım en anlamlı imzalar oldu” dedi.

bodrumspor RIZA KARAKAYA: ATTIĞIM BU İMZALAR EN ANLAMLI İMZALAR OLDU… bodrumspor 1 1

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 1
bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… reklam arena 4

BOTAV, Bodrum’a bu sezon havayolu ile gelen turist sayısında, bir önceki yıla göre yüzde 23,34’lük bir artış olduğunu açıkladı.

BOTAV’ın (Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı) Muğla Emniyet Müdürlüğü ile Milas–Bodrum Havalimanı Şube Müdürlüğü’nden derlediği bilgilere göre 2019 yılı Haziran ayı sonu itibariyle yurtdışından giriş yapan yolcu rakamlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,34 artış yaşandı.

bodrum yabanci turist YABANCI TURİST ARTTI YERLİ TURİST AZALDI… bodrum yabanci turist 22019 yılında İngiltere,  Rusya, Polonya, Hollanda, Ukrayna, Belçika, Fransa, Azerbaycan, İsrail, Çekya, Danimarka, Romanya, Bulgaristan, İsveç, Litvanya, Sırbistan, İrlanda, İtalya ve Kazakistan’dan gelen turist sayılarında artış olurken, Almanya’dan gelen turist sayısında ise 2018 yılının aynı döneme göre azalma yaşandı. Bodrum’a deniz yolu ile giriş yapan turist sayısında da bir önceki yıla göre yüzde 6,69’luk bir artış meydana geldi.

Yurtdışından gelenlerin sayısındaki artış turizmcileri sevindirirken aynı dönemde, Bodrum’a gelen yerli turist sayısında ise yüzde 30 civarında azalma oldu.

Öte yandan, 2019 yılında Bodrum’da bulunan yatak kapasitesine 2 bin 200 yatak daha ilave edildiği bildirildi.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… uygarlik anadolu dan dogdu
uygarlık anadolu'dan doğdu UYGARLIK ANADOLU’DAN DOĞDU… reklam arena 4

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı kitap yayın hayatına başlıyor…

Akdeniz Ülkeleri Akademisi Vakfı, tarih ve kültür alanında yürüttüğü çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Vakıf, ülkemizin ileri gelen arkeolog hocalarından Prof. Dr. Fahri Işık’ın “Uygarlık Anadolu’dan Doğdu” adlı kitabının genişletilmiş ikinci basımını vakıf yayını olarak okuyuculara kavuşturuyor.

Özellikle kadim Anadolu medeniyetlerinin Yunan kaynaklı değil Anadolu kaynaklı olduğunu akademik düzeyde açıklayan eser, bu yönü ile Halikarnas Balıkçısının düşüncelerini de  destekler nitelikte.

Kitabın tanıtım ve imza günü 17 Temmuz  (Yarın) saat:20:00 Dibeklihan’da gerçekleştirilecek.

Okumaya devam et

Son Haberler