Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

ATİLLA SERTTAŞ İYİ PARTİDEN MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI…

Yayınlanan

açık

ATİLLA SERTTAŞ İYİ PARTİDEN MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI… ARENA   Y   PART

Bodrumlu işadamı Atilla Serttaş, İyi Parti’den Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Serttaşın yaptığı başvuruya;  İyi Parti Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum İyi Parti Onursal Kurucu Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İyi Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber katıldı.

Adaylığını açıklamaya gelen Atilla Serttaş’ın beraberinde getirdiği 100’ü aşkın kişi de partiye üye oldu. Kendini tanıttığı konuşmasında Serttaş şunları söyledi. “Evet sevgili dostlar ben Atilla Serttaş, Ankara doğumlu bir Bodrumluyum. 47 yıl üniforma giymiş bir askerin oğlu, devletin ekmeğiyle büyümüş bir vatan sevdalısıyım” diyerek başlayan Serttaş, sözlerine “Mehmet Tosun Başkanımla Bodrum yenilenecek, güzelleşecek ve tedavi olacaktır., “Hiçbir bahane başarıdan iyi değildir.” felsefesiyle çalışacağına söz veren Serttaş, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlkelerinden ayrılmadan geleceğin partisi olan İyi Parti’den Bodrum Belediyesi Meclis Üyeliğine talibim” diyerek adaylık sürecini resmen başlatmış oldu.

Serttaş konuşmasına projeleri arasından birkaç örnek vererek devam etti. Projeleri arasında; Bodrum’u dünyanın begonvil başkenti yapmak, Bodrum’un doğa sporları ve ekstrem sporlarda, motokros ve off-road sporlarında Avrupa’nın en meşhur yarış ve antrenman şehri olması, 30.ooo kayıtlı motosiklet olan şehrimizde motosiklet parkurlarının yapılması, Bodrum’un dünyanın en seçkin dalış merkezlerinden biri haline getirilmesi gibi çok renkli projeleri var. “Hep başaracağız, hep beraber başaracağız” diyerek sözlerini bitirdi.

Atilla Serttaş’ın yaptığı konuşmanın ardından İyi Parti Mahalli idarelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun yaptığı konuşmasını, “Arkadaşımızın, dostumuzun sevgili Atilla Serttaş’ın aramıza katılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisi Bodrum’da nitelikli markalar üretmiş ve STK’larda yöneticilik yapmış Bodrum’a değer katan arkadaşımızın, İyi Parti’de yer almasının ve hayalindeki Bodrum’u 31 marttan sonra gerçekleştirmek üzere ben de bu yarışta varım dediği önemli bir günü yaşıyoruz hoş geldin Atilla Kardeşim.” diyerek tamamladı.

ATİLLA SERTTAŞ İYİ PARTİDEN MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI… 9662053920

 

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA…

Yayınlanan

açık

Tarafından

muğla acele kamulastirma MUĞLA, AYDIN, DENİZLİ VE KASTAMONU İLLERİNE ACELE KAMULAŞTIRMA… mugla acele kamulastirma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla, Aydın, Denizli ve Kastamonu illerinde bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına kararı verdi. Karar, resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Arena Bodrum Haber Ankara Temsilcisi, Emin Varol

Muğla’nın Yatağan ile Denizli’nin Honaz ilçeleri arasında inşa edilecek “380 kV Yatağan-Denizli Batı-Denizli-4 Enerji İletim Hattı Projesi” kapsamında ise hattın geçtiği güzergahtaki bazı taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması gerçekleştirilecek.

Kamulaştırma işlemi direk yerlerinin mülkiyet şeklinde, iletken salınım gabarisinin ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle yapılacak.

Söz konusu enerji iletim hattının geçtiği güzergah Muğla’nın Yatağan ve Kavaklıdere ile Aydın’ın Bozdoğan ve Karacasu, Denizli’nin Babadağ, Sarayköy, Merkezefendi ve Honaz ilçelerinden oluşuyor.

Karar doğrultusunda kentsel dönüşüm ve gelişim projesi içinde yer alan ve harca esas değer üzerinden belediyelere devredilen Hazineye ait taşınmazlar, kentsel dönüşüm ve gelişim amacına yönelik imar planı ve uygulaması yapılmadan satılamayacak.

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ….

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. son dakika arenabodrumhaber

CHP Genel Merkezinde bugün yapılan parti meclisi (PM) sonuçlandı. Bodrum’la ilgili karar çıkmadı. 

Ankara Temsilcimiz Emin Varol’un takip ettiği PM toplantısında birçok il ve ilçe başkan adayları belirlenirken, Bodrum Belediye Başkan adayının belirlenmesi PM gündeminden çıkarıldı. Çünkü son 48 saat içerisinde yaşanan gelişmelerden dolayı genel başkan ve partinin karar organları, Kocadon üzerinde anlaşma sağlayamadı. Mehmet Kocadon’a muhalefet edenler ve 8 başkan aday adayı ikna edilmeden bu kararın açıklanamayacağına konusunda oluşan kanaat nedeniyle, Bodrum’un durumu bir sonraki PM’ne bırakıldı.

mehmet kocadon CHP PARTİ MECLİSİ BODRUM ADAYINA KARAR VEREMEDİ…. emin varol ankara

Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU…

Yayınlanan

açık

Tarafından

[object object] CHP GENEL MERKEZİNDE MEHMET TOSUN KORKUSU… emin varol ankara
CHP’de nefesler tutuldu ve gözler Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün başkanlık yaptığı saat 13.00 de başlayan adayların açıklanacağı Parti Meclisi toplantısına çevrildi.
Kılıçdaroğlu, toplantı sonrasında yapacağı açıklamayla 5 yıl süreyle Bodrum’u yönetecek adayın ismini de açıklayacak. Arena Bodrum Haber bu tarihi açıklamayı izlemek üzere CHP genel merkezinde.
Genel merkezdeki kulisleri koklamaya başlayan Emin Varol’un aktardığını göre, Mehmet Tosun ismi CHP’yi korkuttu.
CHP’li bir milletvekilinin telefon konuşmasına tanık olan Emin Varol, milletvekilinin telefonda konuştuğu kişiye Mehmet Tosun’un aday olması halinde Mehmet Kocadon’un seçimleri kaybedeceğini söylediğine tanık oldu.
Telefonu kapattıktan sonra aynı milletvekili ile sohbet eden Emin Varol, Bodrum için Mehmet Kocadon isminin yanlış olacağını, Mehmet Tosun’un aday olması halinde Bodrum’da seçimleri kaybedeceklerinin tekrarladı. Aynı milletvekili Bodrum’un geçtiğimiz 5 yılda hak ettiği hizmeti almadığını da tekrarladı.
CHP’nin Kocadon’u aday göstereceğine dikkat çeken Emin Varol, ancak muhalifleri organize etmeye çalışıyorlar, parti meclisi toplantısı öncesinde Arena Bodrum Haber’e konuşan bir parti meclisi uyesi “Kocadon muhaliflerini organize etmemiz lazım dediğini ifade etti.

Okumaya devam et

Son Haberler

© 2018 Arena Bodrum Haber. Tüm Hakları Saklıdır.Tasarım Reklamettin