Bizimle iletişime geçin

BODRUM HABERLERİ

MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNİN 2018 KARNESİ…

Yayınlanan

açık

emin varol MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNİN 2018 KARNESİ… Emin Varol k  e yazisi yeni
 • emin varol MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNİN 2018 KARNESİ… mehmet tosun banner 2
 • emin varol MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNİN 2018 KARNESİ… Hakan Durna SM Con 05

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Muğla milletvekillerinin Yasama Karnelerini  hazırladık. Muğlalılar adına, oylarıyla Başkent Ankara’ya gönderdikleri vekillerinin Yasama faaliyetlerini takip ettik.

Yasama Faaliyeti deyince;

Genel Kurul kürsüsünden yaptıkları konuşmalar ile seçim bölgelerinin sorunlarını gündeme taşımak için yaptıkları gündem dışı konuşmalar. Komisyon çalışmaları ve yaptıkları konuşmalar, kanun teklifi hazırlama, Cumhurbaşkanı ve bakanların cevaplandırmaları için verdikleri soru önergeleri anlaşılır.

7 Haziran 2018 tarihinde yapılan Milletvekili Genel Seçimlerinden sonra, aralarında  Muğla’dan seçilen dört CHP, iki AK Parti ve bir İyi Parti olmak üzere 7 milletvekili de yemin ederek Yasama görevine başladı.

Ancak birkaç gün sonra milletvekilleri, üç ay sürecek bir tatile girdi.

Yeni sisteme geçişten hemen sonra, TBMM’nin üç ay gibi uzun bir süre tatile girmesi tepkilere neden oldu.

Meclis’in işlevi azalmış mıydı?

TBMM tarihinde bu kadar uzun süren tatile alışık değildi. Bu nedenle de “artık Meclise  gerek kalmadı” gibi haklı eleştirilere rağmen, milletvekilleri uzun bir tatil yaptı.

Bu süreçte meydana gelen önemli olaylara rağmen muhalefetin “meclis olağanüstü toplansın” çağrıları da duvara çarparak kayboldu gitti.

1 Ekim’de Meclis yeniden açılarak yasama faaliyetlerine başladı. Ancak hazırda görüşülecek bir teklif olmadığı için de uzun bir süre aç-kapa yaptı, genel kurul toplanamadı.

Geldiğimiz noktada 1 Ekim’den bu yana tam üç ay geçti. Bu sürede yedi Muğla Milletvekili Yasama faaliyeti olarak neler yaptı.

Arena Bodrum Haber Ankara Temsilcisi olarak onları yakından izledim.

Süleyman GİRGİNCHP:  En çalışkan milletvekiliydi. Muğla ve Türkiye meseleleri ile ilgili olarak Genel Kurul kürsüsüne tam 15 defa çıktı ve konuştu. Girgin, çeşitli komisyon toplantılarına da katılarak 40 ayrı konuşma yaptı, iktidarı eleştirdi.

Ayrıca iki ayrı kanun teklifi verdi. Yeni sistemde Meclis’in hükümeti  tek denetleme yöntemi olan 10 ayrı soru önergesi verdi. Bakanlar bu soruların 5′ ine cevap vermedi,  2′ si cevap bekliyor, 3’üne ise cevap geldi. Bunlarda Cumhurbaşkanlığı için hazırlanan Okluk Koyu ile ilgili sorusu da cevaplandırılmadı.

Sadece bu da değil. CHP Milletvekili Süleyman Girgin, 81 ayrı meclis araştırma önergesine de imza koydu.

Metin ERGUN (İYİ Parti):  7 Haziran seçimlerinde Muğla’da MHP ile İyi Parti yer değiştirdi. MHP’nin tek milletvekilliği İyi Parti’ye geçti. Milas doğumlu olan Metin Ergun tam bir Türkiye Milletvekilliği yapıyor. Muğla dışındaki tüm sorunlarla yakından ilgileniyor. Ancak, Genel Kurul kürsüsüne en fazla çıkan ikinci Muğla milletvekili. Geçen 3 aylık sürede 9 kez Meclis kürsüsünden konuşma yaptı. Çevreye duyarlı bir vekil olduğu için Çevre komisyonunda da 6 defa söz aldı. Partisinin, 28 adet Meclis Araştırma Önergelerine imza verdi. Ayrıca, İstanbul havalimanı için de Genel Görüşme açılmasını istedi. Bakanlara 12 ayrı soru yöneltti. Ancak hiç birine cevap alamadı. İyi Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, 3 ayrı konuda 3 ayrı kanun teklifini de Meclis Başkanlığı’na verdi.

Mürsel ALBAN CHP: Metin Ergun gibi, Muğlalı olmayan CHP Milletvekili Mürsel Alban da genel kurul kürsüsüne 4 defa çıkarak konuşma yaptı. 6 ayrı Meclis Araştırma Önergesine imza koydu.  Meclis Başkanlığı’na, Milli Eğitim Kanununda değişiklik yapılmasına ilişkin bir kanun teklifi verdi. Bakanlara ise 3 ayrı soru yöneltti

Burak ERBAY CHP: Köyceğiz doğumlu CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay’ı ise çoğu zaman Meclis dışında gördük. CHP’li arkadaşları ile birlikte haksızlığa uğrayanları ziyaret etti, eylemlere katıldı. Basına yaptığı “keskin açıklamaları” na tanık oldum. Genç ve kararlı bir çizgide gelecekte çok daha fazla şeyler yapacak izlenimi veriyor.

Yasama faaliyeti olarak Genel Kurul kürsüsüne yemin etmenin dışında dört kez çıktı, etkili konuşmalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Moldova ziyaretine ilişkin meclis başkanlığına soru önergesi verdi, ancak cevap alamadı. 41 ayrı Meclis Araştırma Önergesine de imza attı.

Suat ÖZCAN CHPMilas doğumlu olan CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan da dört defa genel kurul kürsüsüne çıktı. Yeni sistemin ilk bütçesinin görüşüldüğü Plan ve Bütçe Komisyonunda iki defa konuşarak bütçeyi eleştirdi. CHP’li arkadaşlarının verdiği iki ayrı  kanun teklifine imza verdi. TBMM’nin denetim yollarından olan Meclis Başkanlığına dört ayrı soru önergesi verdi. 39 Meclis Araştırma açılmasına ilişkin önergeye imza verdi

Yelda EROL GÖKCAN– AK Parti: Tekirdağ doğumlu olan Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, yemin etmenin dışında beş kez genel kurul kürsüsüne çıkarak konuştu. Bunlardan biri oldukça etkileyici idi.

Gökcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Muğla Büyükşehir Belediyesi her ilçede bir okul açarak milli eğitime verdi” sözlerine tepki gösterdi. Erdoğan’ın grup konuşmasında böyle bir şey olmadığını söylemesi üzerine Yelda Erol Gökcan, aynı gün genel kurulda bir konuşma yaptı ve  Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Gökcan, Büyükşehir bir tek okul yaptırmadığını vurgulayarak, bunu kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

Mehmet Yavuz DEMİR- AK Parti: Milaslı olan ve Ören Belediye Başkanlığı da yapan  Mehmet Yavuz Demir deneyimli bir siyasetçi. Ancak Yasama Faaliyeti yönünde, yemin etmenin dışında genel kurul kürsüsüne hiç çıkmadı ve görüşlerini beyan etmedi. Komisyonlarda konuşma da yapmadı. Yasama Faaliyetleri arasında olan kanun teklifi de vermedi. Herhangi bir kanun teklifine imza da vermedi.

Milletvekillerinin yasama karneleri böyle. Notu da artık siz verin.

Gerilimden uzak, huzur dolu bir yıl diliyorum…

emin varol MUĞLA MİLLETVEKİLLERİNİN 2018 KARNESİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BODRUM HABERLERİ

BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… milasta saatc ya co kulu kar  lama 2
 • behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… mehmet tosun banner 2
 • behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… Hakan Durna SM Con 05

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Milas’ın Dibekdere, Kırcağız ve Ekinanbarı mahallelerinde meşale ve tezahüratlarla karşılandı.

behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… milasta saatc ya co kulu kar  lama 4

Bağımsız Aday Behçet Saatcı, gün boyu Milas merkezinde sürdürdüğü seçim çalışmalarını akşam saatlerinden itibaren Dibekdere, Kırcağız ve Ekinanbarı mahallelerinde devam etti. Meşale ve tezahüratlarla karşılanan, konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Saatcı, gittiği tüm mahallelerden destek sözü aldı.

Muğla’da yanlış giden uygulamalara ‘dur’ demek için çıktıkları yolda, kurdukları Halkın İttifakı’nın çığ gibi büyüdüğünü anlatan Bağımsız Aday Saatcı, “Liderlerin önünde takla atan zihniyeti yıkarak, sırtına halka dayayanların da başarılı olabileceğini ispat ederseniz, Muğla’da bir çoban ateşi yakılmış olacak. Bu çoban ateşi de inanıyorum ki, Türkiye’de yeni bir anlayışın gelmesine vesile olacak.  Siz, 31 Mart’ta tarihe tanıklık edeceksiniz. Muğla tarih yazacak.” dedi.  Vatandaşlarla sohbet eden ve Milas’ın detaylı şekilde incelediğini vurgulayan Bağımsız Aday Saatcı, gerekli adımların 1 Nisan’dan itibariyle atılacağını sözlerine ekledi.

behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… milasta saatc ya co kulu kar  lama 3

behçet saatcı BEHÇET SAATCI COŞKUSU MİLAS KIRSALINI HAREKETLENDİRDİ… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN…

Yayınlanan

açık

Tarafından

halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… kaynar golturkbuku2
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… mehmet tosun banner 2
 • halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… Hakan Durna SM Con 05

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, 5 yıl muhtarlık 15 yıl belediye başkanlığı yaptığı Göltürkbükü’nde seçim ofisini açtı. 

Kaynar Göltürkbükü’nden yatırım sözü verdi…

5 yıl muhtarlık 15 yıl belediye başkanlığı yaptığı Göltürkbükü’nde seçim ofisi açan DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, coşkulu bir kalabalığa seslendi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı açılışta konuşan Kaynar, Bodrum Yarımadası’na yatırım sözü verdi. Göltürkbükü açılışına katılan DP Bodrum İlçe Başkanı Mustafa Baysel, çok iyi bir ekip kurduklarını, başlarında da deneyimli bir belediye başkan adayıyla seçimleri alacaklarını söyledi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… kaynar golturkbuku5

Büyükşehir yasasının devreye girmesiyle Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum’u pranga altına aldığını söyleyen DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar ise; “5 yılda Bodrum’a hiç yatırım gelmedi. Var olan sorunlar çığ gibi katlanarak büyüdü. Bodrum büyük sorunlarla başetmek zorunda kaldı. Mehmet Kocadon önemli hizmetler yaptı. Ama bu yasayla eli kolu bağlı kaldı. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Kocadon Muğla’ya, Halil İbrahim Kaynar Bodrum’a başkan olunca birbirimizle koordineli şekilde çalışacağız. Hizmetlerin arkası kesilmeyecek. Biz belediye başkanı olduğumuzda hem Muğla Büyükşehir Belediyesi’yle, hem de merkezi hükümetle iyi geçinip Bodrum’un özlediği hizmetleri getirip devasa sorunları ortadan kaldıracağız” dedi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… kaynar golturkbuku6

ŞAPKANIZI ELİNİZE ALIP 3 DEFA DÜŞÜNÜN…

Demokrasinin kalesi Demokrat Parti’yi hem Muğla’da hem de Bodrum’da zafere ulaştıracaklarına emin olduğunu söyleyen Halil İbrahim Kaynar; “Sevgili hemşehrilerim, şapkanızı elinize alıp 3 defa düşünün. 31 Mart’ta 5 yılınızı ipotek altına alıyorsunuz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, esnafımızın kısacası Bodrum’umuzun 5 yılını ipotek altına alıyorsunuz. Bunu iyi düşünerek oyunuzu kullanın. Seçimde mührü Kırat’a vurun” dedi.

Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra vatandaşlarla birlikte seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

halil ibrahim kaynar KAYNAR: GELECEK 5 YILIN İPOTEĞİNİ VERİRKEN DİKKATLE DÜŞÜNÜN… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

BODRUM HABERLERİ

KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR…

Yayınlanan

açık

Tarafından

mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… mehmet kocadonun ilk gundemi su olacak 3 1
 • mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… mehmet tosun banner 2
 • mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… Hakan Durna SM Con 05

Ben milyonları yönetmeye alışkın bir belediye başkanıyım.

Onlar ise milyonları yönetmeye alışkın olmadıkları için hep yanlış yaptılar! Şoför esnafını, halkı, yatırımcıyı kırdılar. Onlar benim gibi değiller, masanın öbür tarafında hiç oturmamışlar bile. Ben ise masanın öbür tarafında oturarak bugünlere geldim”
“Beni her ne kadar silmeye çalışsalar da büyükşehir yolunda, iki buçuk yıldır verdiğim emeği unuttular!
Yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, programına Muğla’nın cennet köşelerinden biri olan Köyceğiz’de devam etti.  Sabah esnaf ziyaretleri ile başladığı ziyaretlerini Köyceğiz genelinde sürdürdü.

“ATATÜRK’ÜN ‘KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR’ SÖZÜNÜ YAŞATMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Dünya’da “Sakin Şehir” listesine giren ender yerlerden biri olan Muğla’nın Köyceğiz ilçesini ziyaret eden Mehmet Kocadon, “Bizleri içtenlikle büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılayan Köyceğiz halkına, Döğüşbelen, Hamitköy ve Beyobası mahalle sakinlerine, çok değerli muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerine çok teşekkür ediyorum. Ulu önderimiz Atatürk’ün ‘Köylü milletin efendisidir’ sözünü yaşatmak için çalışacağız, çiftçimizi üretime teşvik ederek kooperatifler, birlikler kurarak köylümüze çiftçimize ürettiği ürünlere alım garantisi sunarak kırsalımızı zenginleştireceğiz. Köyceğiz’imizin özellikle narenciye ürünleri -Bodrum’da da Bodrum mandalinası örneğinde olduğu gibi- yapacağımız bu tür çalışmalar ile hak ettiği değeri alacak! Ben 17 yıldır Bodrum Tanıtma Vakfının da başkanlığını yapıyorum. Dünyanın dört bir yanında katılacağımız fuarlarda, Muğla’mızın bütün güzelliklerini ayrı ayrı tanıtacağız. Kırsalıyla kentiyle kıyısıyla Muğla bir marka olacak, tüm Muğla kazanacak!” dedi.
Önce Köyceğiz pazarını gezerek pazar esnafıyla sohbet eden Başkan Adayı Kocadon, gün içinde kahveleri ve bölge esnafını da ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Tek çarenin halkla aynı dili konuşabilen, halkın içinden gelmiş bir belediye başkanı olan Mehmet Kocadon’da olduğunu ifade ederek, kendisinin de çiftçi bir aileden geldiğini, bu nedenle özellikle üreticilerin yaşadıkları sorunları yakından bildiğini belirtti. Kıyı ile kırsalı buluşturan projeler üreterek hem üreticinin hem turizmcinin hem de esnafın kazanması, zenginleşmesi için birlik beraberlik içinde Muğla’yı yönetmenin sözünü verdi.
Başkan Kocadon, Köyceğiz’in Döğüşbelen, Hamitköy ve Beyobası mahallelerini de ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Akşam saatlerinde ise DP Köyceğiz İlçe Başkanı Mehmet Köylü tarafından organize edilen etkinlikte, Köyceğizli muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile buluştu.
mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… mehmet kocadonun ilk gundemi su olacak 2 1

KÖYCEĞİZLİLER İSTEDİ BAŞKAN KOCADON SÖZ VERDİ…

Muhtar Sadık Karaduman, Mehmet Kocadon’u ‘markaların adamı’ olarak takdim ettiği konuşmasında, “Sayın başkanımız markaların adamıdır, Bodrum mandalina lokumundan tutun da kolonyasına kadar. Köyceğiz’de eksik olan bir şeyler var. Turunçgiller diyarında olmamıza rağmen markalaşamadık. Ramazan Festivali yaparız ama Portakal Festivali yapmayız. Ben bu konuda Sayın başkanımdan yardım istiyorum. Sayın başkanımız bizi 2 yıl önce de yemeğe davet etmişti. Bizim Muhtarlar Derneğimizin oluşumunda başkanımızın büyük bir yeri vardır. Bizim Sayın Mehmet Kocadon Başkan’dan iki isteğimiz var: Birincisi, su kaynağımız çok yakın olmasına rağmen su fiyatlarının çok yüksek olması. İkincisi de turunçgiller diyarında olmamıza rağmen meyve suyu sıkma fabrikamız yok. Bu konularda desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

“BEN HİZMET İÇİN GELİYORUM. KOLTUKTA OTURMAK İÇİN DEĞİL!”

Bodrum’u dünya markası yapmak için 20 yıldır görev başında olduğunu, milyonları yönetmeye alışkın bir belediye başkanı olduğunu ifade eden Mehmet Kocadon, “Muhtarlarımızla uzun zamandan beri görüşüyorum. Biliyorsunuz Bodrum artık festivaller kenti oldu. Bu kadar çok hem yerel hem de uluslararası festivaller yapılan başka bir ilçe hiç duydunuz mu? Köyceğiz gibi doğa harikası bir yerde, dünyanın en güzel festivallerini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bodrum mandalinasını yaşatmak için büyük bir emek verdik. Başından beri en büyük destekçilerden biriyim. Bodrum Turunçgil Üretici Birliğimizi kurduk ve mandalinamızın değerlenmesi için -muhtarımın da dediği gibi- elimizden geleni yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Hedefim tüm Muğla’da birlikleşmeyi desteklemek, üreticilerimize umut olmak. Değerli muhtarım, sizlerin istekleri halkın istekleridir ve benim için bir emirdir. Çünkü ben hizmet için geliyorum. Koltukta oturmak için değil. Gönüllerin başkanı olmak bunu gerektirir. Su konusunda da gerekli iyileştirmeleri yapacağım. Vatandaşımız maalesef büyükşehir sürecinden itibaren bu konuda çok dertli. Hiç merak etmeyin, öncelik olarak 31 Mart’tan sonra su sorununu acil olarak gündeme alacağım” diye konuştu.
mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… mehmet kocadonun ilk gundemi su olacak 4

“HALKIN HALİNDEN ANCAK HALKIN İÇİNDEN GELMİŞ BİR BAŞKAN ANLAR”

Mehmet Kocadon, bürokratların yönettiği Muğla Büyükşehir Belediyesi değil, seçilmişlerin ve halkın  istek ve talepleri ile yönetilecek bir Muğla için bu göreve talip olduğunu da ekleyerek, “Dikkat ettiyseniz Mehmet Kocadon ismi bir çığ gibi her gün biraz daha büyüyerek geliyor. Çünkü Muğla halkı Mehmet Kocadon’u her gün biraz daha iyi tanıyor. Ben 2016’dan beri Muğla büyükşehir Belediye Başkanlığına adayım, 45 günlük aday değilim. Muhtarlarım da bunu bilir, ekiplerim hep gelip onları ziyaret ettiler. Sivil toplum kuruluşu başkanlarını da hep ziyaret etmişimdir. Ancak şimdi bazı laflar duyuyorum ve üzülüyorum. Hayır, arkadaşlar ben ittifaklar bozulduktan sonra Muğla büyükşehir Belediyesi’ne aday olmadım, ben çok öncesinde, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olduğumu ifade ettim. Bir büyüğümüzün ismi açıklandı, kendisine de hayırlı olsun dedik, kenara çekildik. Beni her ne kadar silmeye çalışsalar da, büyükşehir yolunda iki buçuk yıldır verdiğim emeği unuttular! Ulaşamadığım muhtar yok, bugün bile birçoğu burada. Birçok muhtar arkadaşım var ve hepsine de ulaştım. Sivil toplum kuruluşlarıyla görüştüm, halkımızın yaşadığı bütün sıkıntıları, dertleri biliyorum. 20 yıldır Bodrum gibi bir yerde belediye başkanlığı yapıyorum ki, kolay değil Bodrum gibi bir yerde belediye başkanlığı yapmak. Ben milyonları yönetmeye alışkın bir belediye başkanıyım. Onlar ise milyonları yönetmeye alışkın olmadıkları için hep yanlış yaptılar! Şoför esnafını kırdılar, halkı kırdılar, yatırımcıyı kırdılar. Benim gibi değiller, daha doğrusu masanın öbür tarafında oturmuş insanlar değiller onlar. Ben masanın öbür tarafında oturarak bugünlere geldim” dedi.

mehmet kocadon KOCADON: BÜYÜKŞEHİR İÇİN İKİ BUÇUK YILDIR VERDİĞİM EMEĞİ UNUTTULAR… mehmet tosun banner 1
Okumaya devam et

Son Haberler