Bizimle iletişime geçin

ASAYİŞ

BODRUM GECELERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ…

Yayınlanan

açık

bodrumda gece bekÇİler gÖreve baŞladi BODRUM GECELERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ… ARENA BODRUM BEK    LER G  REVE BA  LADI
bodrumda gece bekÇİler gÖreve baŞladi BODRUM GECELERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ… divenire group2

Muğla ve  ilçelerinde hizmet içi meslek eğitimini tamamlayan 44 bekçi, işbaşı yaptı. Bodrum ve Fethiye’de hizmet içi meslek eğitimini tamamlayan 44 bekçi, işbaşı yaptı.

bodrumda gece bekÇİler gÖreve baŞladi BODRUM GECELERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ… arena bek  iler3

Bodrum ilçesinde de hizmet içi meslek eğitimini tamamlayan 24 bekçi nöbete başladı. Marina ve çevresinde eğitimlerini tamamlayan bekçiler artık geceleri görevlerinin başında olacaklar. Bodrum’da  Polis Merkezi Amirliğine bağlı çalışacak 24 bekçi, kent genelinde vatandaşın yoğun olduğu yerlerde ve mahallelerde görev alacak. Huzur ve güveni sağlamak için istihdam edilen personel, emniyet birimleriyle koordineli çalışacak. Diğer yandan Marmaris’te 18, Milas’ta da 15 bekçinin hafta sonundan itibaren göreve başlayacağı öğrenildi.

bodrumda gece bekÇİler gÖreve baŞladi BODRUM GECELERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ… divenire group1
Okumaya devam et
Sponsorlu
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASAYİŞ

TURGUTREİS’DE GARİP HIRSIZLIK VAKASI..

Yayınlanan

açık

Tarafından

turgutreİs TURGUTREİS’DE GARİP HIRSIZLIK VAKASI.. YALIKAVAK HIRSIZLIK
turgutreİs TURGUTREİS’DE GARİP HIRSIZLIK VAKASI.. divenire group2

Turgutreis’te ilginç bir hırsızlık vakası yaşandı. Gece 5 işyerine giren hırsız, eski ayakkabısını işyerinde bırakıp yenisini giydi. Çaldığı malzemeleri ise yine çaldığı bir çantaya koyup ortadan kayboldu.

Gece 02:30 sularında Turgutreis Bahçelievler Mahallesi, Plaj 2 caddesinde bulunan iş yerlerine gelen hırsızlık zanlısı, önce civardaki çantacıdan bir çanta alıp, sonrasında karşıdaki ayakkabıcıdan bir çift ayakkabı beğenerek alıp giydi, eski ayakkabılarını da ayakkabıcıda bıraktı. Daha sonra hediyelik eşya satan işyerlerine giren hırsız, alışveriş rahatlığıyla çaldığı ürünleri çantaya doldurduktan sonra ortadan kayboldu.

Sabah saatlerinde işyerine gelen işletme sahipleri ise durumu fark edince güvenlik kameralarını inceledi. İşletme sahiplerinin olayla ilgili jandarmaya müracaat edecekleri bildirildi.

Hırsızlık mağduru Oğuzhan Köse adlı işletmeci, “Ben bu mahallede esnafım. Dün gece talihsiz bir hırsızlık olayı yaşadık. Biz bundan muzdaripiz. Biz para kazanmak için çalışıyoruz. Biz bunlardan bıktık artık. Önlem alıyoruz, kamera taktırıyoruz. Ama çalıyor gidiyor. Ben İzmirliyim, orada her sokakta bekçi geziyor. Burada da gece saatlerinde bekçi gezebilir” şeklinde konuştu.

Aydın Yıldırım adlı başka bir işletmeci ise olayı şu sözlerle özetledi:

Gece saat 02.30 civarlarında 4-5 tane arkadaşın işletmesinden mal almış. Çanta almış, ayakkabı almış, bileklik almış, boxer almış. Benden de 2 tane ayakkabı ve bir terlik almış. Aldığı ürünlerin hepsini çantaya koymuş gitmiş” dedi.

turgutreİs TURGUTREİS’DE GARİP HIRSIZLIK VAKASI.. divenire group1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

YILAN BAHÇEDEKİ BALIK AĞINA TAKILDI…

Yayınlanan

açık

Tarafından

bodrum YILAN BAHÇEDEKİ BALIK AĞINA TAKILDI… a  a tak  lan y  lan
bodrum YILAN BAHÇEDEKİ BALIK AĞINA TAKILDI… divenire group2

Bodrum Gölköy de bir evin bahçesinde atıl şekilde duran  balık ağına yılan takıldı. Yılan, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile  ağlardan kurtarılarak doğaya salındı.

Gölköy Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi’ndeki bir evin bahçesinde çitlere konulan balık ağlarına bir yılan takıldığı ihbarı üzerine Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri harekete geçti. Ağlardan kurtulmaya çalışan yılana yaklaşan ekipler, hayvanın Ege bölgesinde sıkça rastlanan karayılan olduğunu gördü.

Kıskaçla yılanın yanına yaklaşan İtfaiye ekipleri, uzun uğraşlar sonucunda yılanı takıldığı ağdan kurtardı. Yılanı kutuya koyan ekipler, daha sonra yerleşim yerlerinden uzak olan ormanlık alanda doğaya bıraktı.

bodrum YILAN BAHÇEDEKİ BALIK AĞINA TAKILDI… divenire group1
Okumaya devam et

ASAYİŞ

ÇINAR BEBEK EVLATLIK VERİLDİĞİ GÜN ÖLDÜ…

Yayınlanan

açık

Tarafından

İlhami Şanlıtürk ÇINAR BEBEK EVLATLIK VERİLDİĞİ GÜN ÖLDÜ…     nar bebek
İlhami Şanlıtürk ÇINAR BEBEK EVLATLIK VERİLDİĞİ GÜN ÖLDÜ… divenire group2

Ayşe (48) ve İlhami Şanlıtürk (35) çiftinin, Milas’taki bir aileden evlat edinmek için aldığı 3 günlük erkek bebek, yolda soluk borusuna mama kaçması sonucu yaşamını yitirdi.

Aydın da Kaporta ustası olarak çalışan İlhami Şanlıtürk ve eşi Ayşe Şanlıtürk yıllardır bebeklerinin olmaması nedeniyle eşi  ile evlat edinmeye karar verdiler. Şanlıtürk çifti, Milas’ta yaşayan bir ailenin 3 gün önce dünyaya gelen, ‘Çınar’ adını verdiği erkek bebeğini evlat edinmek istedi.  Bebeği dün Milas’a gidip, alan  çift, Aydın’a dönmek üzere akşam saatlerinde otomobille yola çıktı. Aydın- Muğla yolu Yeni Otogar yakınlarına gedikleri sırada Ayşe Şanlıtürk, mama vermeye çalıştığı bebeğin, kucağında hareketsiz olduğunu fark etti. Şanlıtürk çifti, bebeği Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne götürdü.

Doktorların müdahalesine rağmen soluk borusuna mama kaçtığı belirlenen bebek kurtarılamadı. Bebeğin cansız bedeni, otopsi için Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne gönderilirken, polis ise soruşturma başlattı.

İlhami Şanlıtürk ÇINAR BEBEK EVLATLIK VERİLDİĞİ GÜN ÖLDÜ… divenire group1
Okumaya devam et

Son Haberler